KARNEOOL NÄDALA KRISTALL JA 16. SEPTEMBER TÄISKUU LOOMINE

by in UUDISED .

 

September on maagiline kuu, mille põhilisteks kristallitoonideks kandmiseks on oranžikad-punakad kristallid. Karneool sobib sellesse nädalasse väga hästi selle maagiliste omaduste, väe ja selle nädala energialaine pärast. Kanna sellel nädalal Karneooli, et tõsta enda elujõudu ja energiat. Seega Karneoolist ehted kõik välja, puhasta need ära, aseta laadima ja seejärel kanna neid mõnuga.

Selle nädala sisse jääb septembri Täiskuu loomine, mis loob end reedel 16. septembril.

TÄISKUU 16. SEPTEMBER

Täiskuu väge saab nautima hakata juba mõned päevad ennem, kui see hakkab enda energiat sinu hinge üle kandma. See võib juhtuda juba 14. septembril, kus sa tunned veidi ärevust hinges ja mõned saavad sellest ka väikese energialaengu endasse ja loomulikult võid Täiskuu puhastus rituaale ning üldse maagiaid teha ka vahetult enne Täiskuu loomist või vahetult peale selle loomist. Seega võta endale aega 14. septembrist - 18. septembrini, et kõik enda vajalikud rituaalid ära teha saaksid.

Septembri Täiskuu ajal on soodne teha enda kodus suurpuhastust, mitte ainult emotsionaalses ja energeetilises mõttes, vaid sellel korral täiesti füüsilises mõttes. See on Täiskuu, mille ajal on hea kõik kodus korda teha, koristada, aias vajaminevaid tööd ära teha ja loomulikult ka samal ajal kodu viirukite ning teiste väetaimedega puhastada.

Septembri Täiskuu loomine aitab läbi füüsilise tegevuse energiatel puhastada ja sinu koju harmooniat tuua.

Kirjutasin mõni aeg tagasi artikli "TEEPUUÕLI - IMERAVIM", mille leiad SIIT. Soovitan reedel kodu korrastamise ajal enda korrastava toa/koha kõrvale asetada aroomiõlilamp koos teepuuõliga suitsema. Esiteks eemaldab teepuuõli halvad bakterid ja tolmu õhust ning teiseks aitab see energeetiliselt tervendada kodu. Nagu ma ennem mainisin, on soodne aeg kodu puhastada nii füüsilises, kui ka vaimses mõttes. Juhul, kui teepuuõli ei ole just sinu maitsele, siis saad seda sama teha ka Salveiga. Salvei puhastab õhku füüsilisel ja energeetilises mõttes.

Loomulikult loe kindlasti üle ka artikkel, kus ma kirjutasin "TÄISKUU VÄGI JA SELLE TÄHTSUSEST", mida saad lugeda SIIT. Soovitan sul üle sirvida ka artikkel "MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA", selle leiad SIIT. Seda kõike selleks, et üle korrutada kodu puhastamise põhitõed.

Aga miks on siis see Täiskuu eriline ja millist väge see endaga veel kaasas kannab? Esiteks on sellel Täiskuul vaja võimalikult aktiivne olla, seega ära võta hetke, et sa lihtsalt puhkaksid, vaid tegutse täie väega. Mida rohkem sa tegutsed Täiskuu loomise päeval, sellele eelnevatel ja järgnevatel päevadel, seda rohkem sa enda hinge elujõudu ammutad. See on Täiskuu, mis süstib inimese sisse teotahet ja energiat. See on enne pimedale ajale üleminekut energia ammutamise aeg. Kui sa oled aktiivne nendel päevadel, siis sa võid garanteerida endale järgmise kuu aja, kus sa tõepoolest tunned ennast suurepäraselt ja täis elujõudu. Seega kodu ja hing korda ning tegutsema, puhkus ei ole lubatud sellel ajal!

KARNEOOLI VEE-ELIKSIIR

Valmista endale sellel nädalal Karneoolist vee-eliksiiri, et tõsta läbi selle nädala ja Täiskuu väe enda isiklikku jõudu, energia taset, tõsta ambitsioone, motivatsiooni, tööalast edu, tõsta viljakust ja oskust olla õnnelik. Karneool annab kõike seda läbi vee-eliksiiri. Kuidas vee-eliksiiri valmistada ja mis on selle põhitõed, selle leiad ühest minu artiklist, kus ma kirjutasin vee-eliksiiride valmistamise kohta. Selle leiad SIIT.
 
KARNEOOLI MAAGILISED OMADUSED "ELUJÕUD, TÖÖEDU, AMBITSIOONID"

Karneool
on oražikat-punakat tooni kristall, mille põhilisteks omadusteks ja energeetilisteks väeks on:

- Elujõu tõstmine
- Tööedu ja motivatsiooni toomine
- Väsimuse eemale peletamine
- Viljakuse tõstmine
- Reproduktsiooni organite tervendamine
- Sakraaltšakra tervendamine
- Eluga edasi minemine
- Energia suurendamine
- Millegi poole püüdlemise toomine
- Annab vajaduse olla aktiivne
- Julgustab suhtlema
- Tervendab reumat ja luude hõrenemist
- Karneooli pendel on hea töö küsimuste korral

Karneooli päikeseratas on väga kasulik, kui riputada see päikeseratas autosse, kui soovite sõidu ajal olla heas tujus. Karneool takistab autoroolis magama jäämist ja on eriti kasulik neile, kellel on selline probleem olemas. Riputa Karneool unenäopüüdja külge täiskasvanuna siis, kui soovid viljakust tõsta ja lapsele siis, kui laps on pidevalt haige ja väsinud.

Karneooli elupuu talisman on elujõu, energia, positiivsuse, optimismi, ambitsioonide ja motivatsiooni kristall. Karneooli elupuu talisman annab seda kõik selle kandjale edasi. Karneooli elupuu talisman on kasulik neile, kes soovivad enda annet või saatuse poolt ettemääratud töökohta/eriala/spetsialiseerumist üles leida.

Karneooli pendel on kasulik vahend tööalaste küsimuste korral ja see ongi pigem töö pendliks. Karneooli pendel on sellel korral ka meie kingituste loosis, mille me loosime välja 1. oktoobril, loe kingituste loosi kohta lähemalt SIIT.

Karneooli talisman on ambitsioonide, töö ja isiklike saavutuste kristall. Karneool südametšakral koos hõbedaga aitab sul mõista, mida sa elust tahad, milles sa hea oled, aidates ka näha iseenda positiivset ja andekat külge. Karneooli kandmine aitab sul kõigepealt seda näha ja seejärel süstib sinu hinge energiat, mis aitab sul nende poole püüdlema hakata.

Karneooli sõrmusena kandes annab see sulle väga erinevat väge juurde, igal sõrmel on oma tähendus ja selle kohta loe lähemalt Karneooli sõrmuse alt.

Karneooli prohvetlikkus, Karneooli kristall on juba olemas kristallidega ennustamise komplektis ja selle tähendused on kirja pandud.

Nädala kristall on alati 10 % soodsam tavahinnast, Karneool on nädala kristall 11. septmeber - 18. september.
Uuendatud: 11.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja