MAHL JA MAHLA JOOMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Mahla, mahla joomise või mahla tegemise unes nägemine on üldiselt heaendeline. Hea ettekuulutus on see siis, kui see mahl, mida sa näed ja mida sa unes valmistad on värske ning ka selle maitse on hea. Loomulikult nagu alati ma unenägude seletajas kirjutan, on ka see tähtis, mis emotsioon oli unenäos. Kas sa olid õnnelik, soovisid seda teha, kas sa kartsid jne. Kõik emotsioonid lisavad sellele sõnumile väärtust ja muudavad sümbolit kas veelgi paremaks või hoopis halvaks.


MAHL Kui sa unes ükskõik millises vormis näed mahla, ma mõtlen, kas mahla joomist või tegemist, siis tea seda, et mahl sümboliseerib sinu enda enesetunnet millegi suhtes.

Kui unenäos on mahl värske, siis see kannab head ennet endaga, kui halb või tuhmi või isegi sogast värvi, siis halba ennet. Kui sa tunned unes reaalselt värske mahla lõhna, siis kahekordista see hea enne ja kui halba lõhna, siis kahekordista halb enne.

Unes reaalse värvi nägemine mahlal on samuti hea enne, kui sa näed ilusat värvi. Kui näed musta või mõnda tumedamat tooni, siis sellel on halb enne.

Mahla lihtsalt unes nägemine toob sulle häid päevi või perioodi, mis hakkab suhteliselt kohe sinu elus.

MAHLA VALAMINE Unenägu, kus sa valad mahla klaasidesse või tassi sümboliseerib sinu enda soovi midagi endas/enda elus muuta. See soov ja selle soovi täitumine jõustub, kui sa üle ääre ei vala ning see mahl peab samuti värske olema.

Mahla üle valamine või maha jooksmine tassist/klaasist on märk selle kohta, et sa reageerid millegi suhtes üle, mis on sinu endaga seotud.

MAHLA JOOMINE Kui sa unes jood mahla, mis maitseb hästi ja näeb hea välja, siis see on superuudis sulle. Sa saad mõne aja pärast emotsionaalset või materiaalset preemiat selle eest, mille nimel tööd oled teinud. Defineeri teised sümbolid enda unes, et mõista, millises eluvaldkonnas sulle õnne tuleb. Tavaliselt nähtakse mahla unes siis, kui hakkab tööl hästi minema, palgakõrgendus või edutamine hakkab aset leidma.

Kui sul on unes vajadus mahla juua, aga sa ei joo seda või sa ei saa seda juua, siis on see alateadvuse poolt märk selle kohta, et sinu füüsiline keha vajab vitamiine. Seega tee endale korraliku sööki ja toida end!

Apelsini mahla joomine sümboliseerib erialast edu, edutamist või võimalusi edukaks saada.

Pahaks läinud mahla joomine sümboliseerib endale lisakohustuste võtmist, mis sind ei hakka mitte kunagi hästi teenima. Kellelegi teisele halva mahla andmine või sisse jootmine on "temas" pettumine lähiajal, kui sa näed unes, kes see inimene on. Uni, kus sa jood väga palju pahaks läinud mahla või kogemata avastad, et mahl on paha, siis see kuulutab ette sinu haigeks jäämist.

Unenägu, kus sa näed endale ebameeldivat inimest mahla joomas sümboliseerib tema nõrgenemist ja sinu võitu millegi suhtes. Vahel näeb sellist und sellepärast, kui on olnud riid ja sa oled suutnu üle sellest teemast olla ning mitte selle probleemiga kaasa läinud alatul moel. See võib tähendada ka seda, et sa oled saanud sellest inimesest jagu.

Kui sa näed, et sa jood mahla koos enda kaaslasega ja sa ei ole temaga abielus, siis sa võid ise mõttetuid probleeme enda ja tema suhtesse tuua. Kui sa oled abielus ja näed enda kaasat, kellega sa koos jood mahla, siis tuleb teie ellu väga ilus ning romantiline periood.

MAHLA VALMISTAMINE Kui sa teed unes mahla erinevatest juurviljadest, köögiviljadest ja puuviljadest nägemata seda, millest sa täpselt seda valmistad, on hea enne sulle. See sümboliseerib lootuse kiirt millegi suhtes, mille oled enda jaoks maha matnud. Tuleb võimalus just siis, kui asjad tunduvad halvad olevat. Eriti näevad sellist und need, kes teevad ise äri või on enda aja peremehed. Tavaliselt näeb seda siis, kui on tegemist projektide või töödega, millelt saab hakata järsku raha teenima.

Kui sa teed unes mahla suure rõõmu ja positiivse suhtumisega ning teed seda väga palju, siis on see märk selle kohta, et sa muudad järsku enda igapäevase elu paremaks läbi õigete otsuste langetamise. Kui sa oled vahetult enne seda ööd, kus sa seda unenägu nägid, otsuse langetanud millegi suhtes, siis tea seda, et see oli õige asi!


Mahla valmistamist võib näha ka ajal, kus inimene ise on haige. Kui näed seda haiguse ajal, siis on see märk selle kohta, et sa hakkad tervemaks saama.

APELSINIMAHL Sümboliseerib ärilist edu ja kellegi poolset abi.

SIDRUNIMAHL/LAIMIMAHL Sümboliseerib seda, et sa pead midagi rahulikumalt tegema või asju rohkem läbi mõtlema.

VIINAMARJAMAHL Sümboliseerib materiaalsust, tööd või teenimist.

ÕUNAMAHL Õuntest valmistatud mahla unes nägemine sümboliseerib liigset kiirustamist. Selline nägemus tuleb sinu unenägudesse siis, kui sinu alateadvus soovitab sul tempot vaiksemaks võtta. See on märk, et sa võid läbi liigse kiirustamise endale liiga teha või lisaprobleeme sellega endale põhjustada. See nägemus võib tekkida ka siis, kui sa oled sellise eluperioodi sees, kus sul on väga palju tegemist ja toimetamist.

TOMATIMAHL Kuulutab ette head tervist sulle ja sinu perekonnale.

ERINEVAD MARJADE MAHLAD Sümboliseerib kehva tervist ja terviseriket.

PORGANDIMAHL Raskuste ületamine, õnne taas üles leidmine.

 

Porgandi mahla joomine võib sümboliseerida iseendale hea õnne loomist. See on märk selle kohta, et sa võtad enda elu üle kontrolli ning muudad enda elus toimuvat. Porgandi mahl sümboliseerib paremuse poole liikumist. Kui sul tekib meeletu istu porgandi mahla järgi, siis sul on jõudu ja energiat, et enda elu paremaks muuta. 

MAHLA PAKKUMINE Kui keegi pakub sulle sinu unes mahla joomiseks, siis võib "keegi" reaalselt tulla ja pakkuda sulle mõnda võimalust raha teenimiseks. Mahl sümboliseerib aga ebaseaduslikku või "trikiga" teenimise võimalust. Seega ole ettevaatlik ja mõtle hästi järgi, kas on mõtet seda vastu ikka võtta.

 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna endaga Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli päevasel ajal endaga.

Uuendatud: 12.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja