SURM, SURMA SAAMINE, MATUSED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Surma, surma saamise, tapmise, surnud hingede ja surnust üles tõusmise nägemine unes on inimeste seas ülipopulaarne. Kui näed surma unes ükskõik millisel kujul, siis kindlasti esimene reaktsioon võib olla kohati kõhe ja ebameeldiv ning niiviisi hommikut alustada teades, et selline unenägu on sind kimbutamas käinud ei ole just võib-olla ehk kõige meeldivam päeva alustaja. Aga oota, tegelikult on hoopis nii, et surma nägemine võib olla unes küllaltki hea endeline, see aga sõltub täpselt sellest, millisel kujul see sulle öösel külla tuli. Seega, unenägusi ja emotsioone lahti seletama. Kas sa kartsid, kas sa olid õnnelik, kas sa olid passiivne? Ka need emotsioonid sinu unenäos vihjavad surma sümboli tähendusele.

SURMA MÄRKSÕNAD:

-
Millegi lõppemine ja millegi loomine.
- Emotsionaalsed probleemid, mis vajavad lahendamist.
- Uus elu algus, uus peatükk.
- Viha ja vangistavad emotsioonid millegi suhtes.
- Lõpparve tegemine millegagi.
- Enese lõksu seadmine, lõksust välja tulemine.
- Karmaatilised muudatused.
- Halvad harjumused või head harjumused.

See, mida täpsemalt sulle "Surm" jutustab, seda
sa saad teada siis, kui sa otsid välja konkreetse
surma mõiste enda unenäos ja liidad sellele
emotsioonid ning teised sümbolid.


SURM Surma nägemine unes ei tähenda ilmtingimata seda, et nüüd kas sina või keegi teine hakkab ära surema. Vahel harva võib tavainimene, kellele selgeltnägemise annet ei eksisteeri näha kellegi surma ette. Aga sellisel juhul juba lähedase surma, see surm võib tulla vahetult enne unenägudesse, kui tegelikult hakkab ka keegi ära minema. Üldiselt tähendab surma unes nägemine kõike seda, mida ma nüüd kirja olen siia pannud...

Esiteks, ükskõik millisel kujul sa surma näed, sa pead mõistma seda, et surm viitab millegi lõpetamisele, millegi alustamisele. See on ühest faasist teise faasi minek. See võib sümboliseerida sinu enda vajadust edasi liikuda ja ka seda, et saatuse poolt on ette määratud mõni uus lõik.

Surm sümboliseerib hingelist kasvamist, endas selgusele jõudmist, vanadest tavadest vabaks laskmist ja eluga edasi minekut, kui see tuleb koos heade sümbolite/emotsioonidega sinu ellu.

Surm sümboliseerib vanade harjumuste maha jätmist ja uue tee leidmist, kui see on positiivsel kujul.

Unenägu, kus surma nägemine hirmutab sind ja selles unes on ka teisi negatiivseid emotsioone, sündmusi ning sümboleid, siis on kindlasti sellel ka negatiivne enne sinule endale. See võib vihjata sinu hirmule millegi suhtes, sa oled ängistuses, piinatud sellest, mida see uni sümboliseerib. Paljud näevad halbu surma unenägusid, kui nad on kas suhtes kinni, ebameeldiva situatsiooniga end sidunud või parasjagu on ärkvelolles elus teemaks mõni tüli. Sellisel juhul surma nägemine näitab sinu enda soovi põgeneda ja lahti saada sellest probleemist.

Kui sa näed und, kus sa saad surma ja sured ilma igasugu põhjuseta, siis see võib just vastupidiselt surmale tähendada väga head emotsionaalselt ning füüsilist olekut.

Surnud inimese viimine surnuaeda viitab sinu õigele käitumisele millegi suhtes. Sinu alateadvus annab sulle märku, et sa teed õigeid asju, sa käitud millegi suhtes õieti.


ISEENDA SURM Kui sa unes näed enda surma, siis kohe kindlasti saab sinu elus peagi läbi üks konkreetne ja sind puudutav eluperiood. See võib olla suhe, töö, elukoht, sõprus või mis iganes. See, mille lõppemisele see täpsemalt viitab, seda sa saad lahti seletada teiste sümbolite ja nähtudega, mis selles samas unes siis eksisteerisid samuti. Igatahes võid endale öelda, et lõpp on millelegi lähedal. Kui sinu surm oli sinu enda jaoks meeldiv, siis on see hea lõpp, mis annab sulle südamerahu. Kui sa olid hirmunud või paanikas, siis see võib tuua sulle kurbust.

Kui sa sured unenäos ära ja sa tunned ennast väga vastikult, sa reaalselt tajud enda surma ning seal samas unes on veel halbu sümboleid, siis on see märk, et sa oled ennast mässinud millegi sisse, mis sulle väga palju haiget hakkab tegema.

Iseenda surma nägemine näitab, et sa hakkad millegagi lõpparvet tegema ja uus uks võib peagi avaneda selle sama teemaga või tänu õppimisele sinu hing liigub saatuserajal edasi.

Kui sa näed pidevalt enda surma unes, siis see annab sulle vihje, et unusta see, millega tegeled ja keera ise uus suund enda elus, et üldse sinu elu edasi saaks liikuda. See võib olla märk, et sa käid enda saatusele vägisi vastu, aga halvas mõttes.

Unenägu, kus sa ärkad surnust üles ja saad uuesti elu tagasi, sümboliseerib ühe konkreetse patu lunastamist ning sellega seoses ka karma kadumist. Võib-olla sa oled mõne heateo viimasel ajal teinud või oled sisemisele selgusele jõudnud ja sellega seoses oled preemia ära teeninud.

Juhul, kui sa unes teeskled enda surma, siis on see sinu alateadvuse poolt märguanne: "Alusta otsast peale midagi või too midagi täiesti uut enda ellu!". Järelikult on sul vaja uuendusi ja sinu intuitsioon on ilmselt juba mõnda aega sellest tegelikult sulle rääkinud, aga võib-olla ei ole osanud sa seda kuulata.

Unenägu, kus sa näed enda surma pealt või koged enda surma on märk sellest, et sinu hinges toimuvad muudatused. Need muudatused on üldiselt seotud saatusega. Järelikult hakkab midagi uut sinu ellu tulema,  sa ise avastad midagi uut enda juures, sa avastad enda elus uue suuna, millegi avastamine hakkab igatahes pihta. Kui sa enda suremise ajal tunned head emotsiooni, siis tuleb uus ja hea algus. Kui sa kardad ja oled kurb, siis sa ise ei suuda minevikust lahti lasta ja pidurdad enda arengu protsessi. Kui oled rahulik suremise ajal, siis lased enda mineviku vabaks. Tõlgenda kõik see enda unes, mis seal veel oli, et mõista, millest sa lahti hakkad laskma või peaksid laskma lahti.

Kui sa näed unes, et sind surnuna tassitakse, siis peagi sa saad võitu kellegi üle, kes sulle muret on tekitanud. Võib-olla on see mõni vana tüli, mis lõppeb ja sa tuled sealt enda jaoks heaga välja.

ENDA MATUSED Kui sa unes näed pealt seda, kuidas sind maetakse maha, siis sa tunned lootusetuse tunnet millegi suhtes. Kui sa näed konkreetselt "kedagi" enda matustel ja kes kõige enam sulle selles unes silma paistab, siis see inimene võib olla see, kes sind aitab sellest olukorrast välja tulla.

MATUSED Matuste nägemine, kellegi teise matusel olemine sümboliseerib läbi unenäo sellele inimesele mitte abi andmist. Kui sa nutad matusel, siis sa annad andeks temale mingisuguse patu, aga kui sul on ükskõik või täiesti külm emotsioon matusel, siis sa ei soovi andestust anda või sa ei näe selleks põhjust olevat. Kui sa matad kedagi maha hea emotsiooniga ja saadad ta ära rõõmuga, siis sa lõpetad selle sama inimesega oma sidemed ära ning sellel on tuleviku suhtes head tulemus.

Kui sa oled täiesti võõra inimese matusel, siis on see sinu enda alateadvuse poolt vihje, et "Rahune maha!". Mis mõttes rahune maha? Seda selles mõttes, et jäta korra pooleli ühe või teise asja suhtes pingutamine. Mõtle, mille suhtes sa oled kõige enam pingutanud viimasel ajal. Järelikult tuleb asjadel lihtsalt veidi lasta seista ja seedida, et edasi saaks minna. Vahel on lihtsal aega vaja ja seda annab see unenägu sulle teada.

Juhul, kui sa näed enda ema või isa matust pealt ja osaled selles, kuigi ta elab veel, siis on see märk, et sinu hing on saanud iseseisvaks ja sa lased enda vanema hoolitsusest lahti. See on märk emotsionaalselt iseseisva elu peale minemisest.

ENDA ARMASTATU SURM Unenägu, kus sa näed, et sinu armastatud inimene on surnud või surma saanud, siis on see märk sellest, et temas on midagi, mida sina pead õppima. Temas on mõni iseloomu joon, mida sina pead täna enda elus selgeks saama ja õppima temalt. Seega mõtle, mis viimasel ajal teie kahe vahel on teemaks olnud ja millesse tema suhtub erinevalt kui sina.

VANEMATE SURM Kui sa näed enda vanemaid surnuna või ühe nende surma unes, siis on see märk, et sinu ja tema suhe läheb hoopis teisele tasandile. See on ka märk, et sina oled temalt õppinud selle, mille pärast tema on sinu vanemaks saanud saatuse poolt. Üks õppimise etapp on läbitud. Õnnitlused sulle !

LAPSE SURM Uni, kus sa näed enda lapse surma ja näed, et ta on surnud vihjab sellele, et teie suhe läheb uuele tasemele. Analoogne vastus nagu vanemate surma nägemine. Kui sa näed unes kellegi last, keda sa üldse ei tunnegi, siis on see vihje selle kohta, et sul on vaja millegi osas suureks kasvada ja mitte peita end kohustuste eest. Tõlgi ülejäänud unenägu ära, et mõista mille suhtes sa vastutust peaksid hakkama kandma ja mis vajab sinu hoolitsust ning tähelepanu. Selline vihje tuleb siis, kui sa pead võtma vastutuse enda peale, mitte lükkama seda kellegi kraesse ega ka põgenema selle eest.

LOOMA SURM Kui sa näed surnud looma või looma suremist unes, siis on see märk sellest, et sa aktepteerid mõnda enda negatiivset iseloomujoont ja sa soovid seda parandama hakata. Millist negatiivset joont? Iga loom sümboliseerib midagi head või halba, seda sa pead lugema erinevate loomade alt, millist joont need sümboliseerivad.

TAPMINE JA MÕRV Unenägu, kus sa tapad kellegi, on märk sellest, et sa ei suuda midagi enda teada hoida ja oled kaotamas enesevalitsust. Tavaliselt tuleb see siis, kui ei suudeta olla vaikimises koha peal, kus ühele või teisele liiga tehakse. Tapmine on unes sümbolina esile tulev, kui sa pead füüsiliselt millegi vastu hakkama, et olla õnnelik enda päevases elus. Sa näed kellegi tapmist siis, kui sa kaotad kontrolli iseenda või mõne olukorra suhtes ja tuleb kiiresti reageerima hakata. Kui sa näed seda unes, siis mõtle, kas sulle on esitatud mõni pakkumine ärkvelolevas elus. Järelikult haara härjalt savist, see kavatseb sinu käest ära lipsata - see on üks näide tapmise kohta. Oleneb täpselt see, mis seal unes veel oli, sealt saad ka vihje, mille suhtes sa pead muudatusi tegema ja mille suhtes kiirelt reageerima.

Kui sa unes ei näe inimest, keda sa tapad või see inimene on täiesti võõras sinu jaoks, siis sa tegelikult tapad enda iseloomu või harjumust. Järelikult oled sa ise vihane enda suhtes, et sa ühes või teises kohas oled käitunud nii, et sulle ei ole see meeldinud. See tapmise unenägu sümboliseerib sinu enda soovi ja vajadust enda isiksuse muutmise suhtes. Sa vajad muudatust ja sa teed seda ise teadlikult.

Kui sa tapad unes inimese, keda sa ka reaalselt tead, siis on see märk selle kohta, et sa soovid millelegi lõpu peale teha, mis teie vahel on või mis teid seob. See võib olla soov lõpetada tülitsemist, soov lõpetada suhtlemist, soov minna vaenujalalt sõpruseni ja sa ise hakkad selle poole püüdlema.

Unenägu, kus sind ise on ära tapetud või sind tapetakse, on märguanne, et sinu teod ei kajasta seda, mida sa tegelikult soovid teha. Järelikult sa tegutsed, käitud ja suundud sinna poole, kus sa tegelikult ei soovi olla. Sa võid endale ise auku kaevata ja valesti käituda enda impulsiivsete otsuste pärast. Sa ei kuula enda intuitsiooni ja südant, sa kuulad mõistust ja materiaalsust. Seega mida sa tegelikult soovid ja kuidas sa käitud, mõtle, kas sa ka tegelikult suundud sinna õnne poole või hoopis käitud endale vastu?

Kui sa näed "kedagi", kes sind unes tapab ja sa tunned teda, siis see inimene ärkvelolevas elus tekitab sulle peavalu, muret või muudab sind kurvaks. Kui näed teisi sümboleid veel seal unes, siis ehk saad aru, mis suunas see probleem võib tulla sinu ja tema vahele.

Unes, kus sa tead, et oled sooritanud mõrva, aga seda hetke sa ei mäleta, siis on see vihje selle kohta, et sa jätad mõne halva harjumuse maha või mõne kombe, mis sulle liiga on teinud.

Kui sa näed unes mõrva pealt, aga sa ise ei soorita seda, siis sa soovid meeleheitlikult ja sihikindlalt millegist peagi enda elus lahti saada. Tõlgenda terve uni ära, et saaksid aru, millest sa lahti soovid saada.

Inimese unes nägemine, kes on elanud ja on ka reaalselt surnud, selle tähendused on erinevad, mille ma hiljem ka täpsemalt kirja panen.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Uuendatud: 14.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja