LA TENE - NÄDALA KRISTALL JA KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

 

Sellel nädalal ei ole konkreetset nädala kristalli nagu meil tavaliselt on. Sellel nädalal on nädala kristalliks hoopis kõik La Tene kõrvarõngad.

Need on kõrvarõngad, mille ma ise olen kokku pannud erinevatest kristallidest nende erilise väekombinatsiooni pärast või lihtsalt valmistanud uusi huvitavaid kõrvarõngaid kristallidest, mida tavaliselt eriti ehtekujul ei ole leida.

Kõiki ehteid ei jõua ma ise küll valmis teha, aga mul on väga head ja imetlusväärsed abilised, kellel on oskus kristallidesse samuti oma armastust anda ning niiviisi tulevadki meie ehted. Mina loon ja abilised aitavad neid teha.

Meil on olemas spetsiaalsed kristallide laadimise kapid, mille ma tegin selleks, et väeesemed saaksid endasse maagiat ja need seisavad päris tükk aega meil seal kappides, et väeesemed ammutaksid vajaliku energia endasse.

Kõik ehted, mille ma olen kord loonud, nendele olen andnud nime nende kristallide kombinatsiooni pärast ja kirja pannud ka väe, mida need sulle edasi kannavad. Olen kirja pannud ka selle, kuidas neid hoida ja puhastada. Juhul, kui seda kirjas ei ole, siis laetakse neid Mäekristall geoodil ja puhastatakse universaalse puhastustaimega, milleks on teada-tuntud Salvei.

Tavaliselt ma valin nädala kristalli selle järgi, mis energia parasjagu meid mõjutab ja saan sealt vihjeid. La Tene kõrvarõngaste valik tuli puhtalt visiooni kujul ja uskuge mind, kui ma saan visiooni, siis seda ma pean ka järgima. See on üks põhitõdesid, kuidas intuitsioon areneb - usalda visioone ja järgi neid. Seejärel tugevnevad sinu meeled. Aga võib-olla on ka põhjuseks see, et me nii usinasti valmistame peadselt avatavat Tallinna Butiiki ette ja hakkame väeesemeid tegema, et need jõuaksid end avamiseks ära laadida. Nagu ma ütlesin, ehetel tuleb lasta seista ja ammutada energiat, ennem, kui meie anname need teie kätesse.

REEDE 23. SEPTEMBER KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

Sellel nädalal on Kuu viimase veerandi loomine, see periood on selleks, et millegist vabaks lasta ja ka emotsioonidest lahti saada, mis sind enam positiivselt ei teeni.

Sellel päeval puhastatakse enda kodu sellised kohad või ruumid, mida väga palju ei kasutata või mida ei ole ammu kasutatud. Mõtle enda kodu peale ja mõtle, kas seal on mõnda kappi, ruumi, mida sa ei ole väga palju puhastanud ega ka korda seadnud. Need samad kohad hoiavad positiivset energiat kinni ja ei lase energiatel täisväärtuslikult sinu elamises liikuda. Seega see päev on õige aeg võtta üks suurpuhastus ette sõna otseses mõttes. Samal ajal, kui korda sead enda kodus, hoia seal samas Teepuuõli õlilambis või põleta viirukeid seal. Seda selleks, et lahti kisutud energia läheks kodust minema ja ei jääks sulle peavalu põhjustama.

Kuu viimase veerandi loomise ajal on kõige mõistlikum mõnest asjast rääkida, mis sind kaua on häirinud ja millele sa sooviksid lõppu saada. Tavaliselt sellel Kuu faasil vanade asjade arutamine toob lõpu nendele teemadele kiiremini, kui mõnel teisel Kuu faasil nendest rääkimine.

Kusjuures Kuu viimase veerandi loomise ajal on inimesed palju rohkem andestavamad ja leppivamad, see on ka põhjus, miks siis on hea negatiivsetest asjadest rääkida.

Sellel päeval käiakse mereääres jalutamas õhtuti ja enda elu peale mõtlemas. Seda nii, et mõeldakse asjade peale, mida ellu ei soovita, et Kuu peegeldus veega vabastaks sinu Aurast vanu teemasid, mis sind enam ei teeni.

LA TENE ERINEVAD KÕRVARÕNGAD

La Tene kõrvarõngad leiad kõik SIIT, aga ma panen kirja ka mõned täpsustused erinevate kõrvarõngaste kohta, mille olen loonud.  Ennem ma sooviksin ära mainida selle, et kuna tegemist on väeesemetega ja täiesti naturaalsete kristallidega, siis need ammutavad endasse väge ja emotsioone.

Näiteks, kui sinul on mõni minu valmistatud ehe või ka kõrvarõngad, siis tea seda, et need talletavad sinu soove ning mõtteid sinna. Kui sa näiteks esmakordselt võtad need kasutusse, siis hoia kord neid käes ja soovi soov, see soov, mis aitaks sul saavutada just selle, miks sa need enda juurde ka tõid. Näiteks oled endale valinud Kullisilma kõrvarõngad, mis on samuti minu loomingus olemas ja soovid visioone näha, siis neid käes hoides soovi see soov. Kui sul on näiteks juba olemas sellised kõrvarõngad nagu Dieet, siis aeg-ajalt hoia neid käes ja soovi, et need aitaksid sul tervislikuma elu poole suunduda. Kristallid võtavad sind kuulda, see on väärt proovimist!

Peale kõige selle olen alati soovitanud ehteid laadida ja puhastada. Miks? Seda kõike sellepärast, et need ei kaotaks väge ära, nagu sai mainitud, need on maagiat täis väeesemed, millel on energia, mida sina võiksid edasi hoida. Geoodid on need, mis taastavad energiat väeesemetes ja viirukid/rituaalitõrvikud puhastavad negatiivset energiat, mille need on sinu käest kinni püüdnud. Näiteks on sul Musta Turmaliini La Tene kõrvarõngad, siis need püüavad väga kiirelt ära sõnumist kinni ja kui sa puhastad neid kõrvarõngaid, siis laseb kristall selle energia minema enda küljest ning töötab edasi sinuga. Mida vähem sa puhastad neid, seda kiiremini kaotavad need kristallid oma väe. Aga see on kõik soovituslik, sina ise tunned, mida sa soovid nendega teha.

La Tene kõrvarõngad GAGAAT Toon näiteks ühed kõrvarõngad, mille olen hiljaaegu valmistanud, mis koosneb Gagaadist ja hõbedast. Gagaat on selline kristall, mida on ehtena ülimalt raske leida ja veel vähem kõrvarõngastena. See oli ka põhjus, miks ma need ise valmistasin, et oleks võimalus saada erinevate kristallide väge. Tulevikus hakkan kindlasti veel sellistest kristallidest rohkem ehteid tegema, mida väga leida ei ole. Samuti olen loonud La Tene kõrvarõngad KIASTOLIIT, mis on samuti haruldasem ehtekristall ja peagi tuleb välja ka SERAFINIIDIST kõrvarõngad.

18. SEPTEMBER - 25. SEPTEMBER KÕIK LA TENE KÕRVARÕNGAD 10% SOODSAMAD.
Uuendatud: 18.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja