VANAST ARMASTUSEST VABASTAMISE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

 

Väga tihti on viimasel ajal saadetud kirju ja küsitud erinevate maagiate kohta ning üheks populaarsemaks küsimuseks on see, et: "Kuidas ma saaksin sellest tundest lahti?", "Kuidas ma saaksin, et tema laseks minust lahti ja laseks mul eluga edasi minna?" ja väga palju analoogseid küsimusi veel. Seega otsustasin, et jagan teiega ühte väga lihtsat küünla-kristallide maagiat.

Maagiat tehakse konkreetsel Kuu faasil, milleks on KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE. Igal Kuul loob see Kuu faas end erinevatel kuupäevadel, seega tuleb jälgida minu postitusi, kus ma selle ära mainin. Ma panen alati kõik neli kõige tähtsamat Kuu faasi kirja.

Maagiat võib teha üks päev enne Kuu viimase veerandi loomist, samal päeval või üks päev pärast loomist. Nendel kolmel päeval jõuab maagia sõnum teele, aga loomulikult soovitan mina ikkagi seda õigel päeval teha, kui vähegi võimalik.

Esiteks pead sa mõistma, et maagiate tegemisel pead sa väga palju keskenduma ja sa pead endale selleks aega võtma. Teiseks pead sa mõistma seda, et maagiaid tehakse täpselt nii nagu kirja on pandud ja täpselt nende asjadega, mis maagias kirjas on. Vastaseljuhul maagia ei lähe teele ja sa võid saada hoopiski vastupidise tulemuse. Seega, kui soovid teha, tee seda otsast lõpuni korralikult ära või ära tee üldse.

MAAGIAS LÄHEB VAJA:

- KANEELI KÜÜNAL
- KANEELI VIIRUKEID
- KOLME KANEELI KOORT
- KANEELI PULBRIT
- SALVEI RITUAALITAIM/TÕRVIK

Kasuta kumba sul on mugavam
kasutada või mis sul parasjagu kodus
olemas on.
- APATŠI PISAR kristall.
- PUNANE JASPIS kristall.
- PUNANE TIIGRISILM kristall.
- NUGA Nuga, mida ei kasutata söögi
tegemiseks. Võib olla spetsiaalne rituaalide
tegemise nuga.
- VALGET VÄRVI PABER
- HARILIK PLIIATS
- MUST NIIT
- TIKUD


Lisaks maagiavahenditele tuleb sul kodus leida maagia tegemiseks ka mugav koht. Selle pead sa leidma enda kodu Lõuna poolses toas. Sobilik mõni laud, kapi pealne või võid vajadusel seda ka aknalaual teha.

MIDA ANNAB MULLE VANAST ARMASTUSEST VABASTAMISE MAAGIA?

See maagia tehakse selleks, et lasta iseenda tunded vabaks kellegi suhtes, kes haiget teeb ja kellega koos elu ei nähta ega ei ole võimalik tulevikku astuda. Seda maagiat tehakse siis, kui keegi minevikust, kellega on olnud suhe või romantiline side, ei lase sul endal eluga edasi minna. Seda tehakse siis, kui keegi enda mõtetega hoiab sind kinni ja ei lase eluga edasi sul minna. See on vabastamise maagia, kus lõhutakse emotsionaalseid sidemeid, et enda saatusesse muudatusi tuua. Inimesed seotakse põhjusega, aga vahest sa ei oska lahti lasta, kui õppetund on juba ammu läbi. See on maagia, mis vabastab need suhted, kus tegelikult enam sidet ei tohiks eksisteerida saatuse poolt.

MAAGIA TEGEMINE:

1.
Maagia tegemiseks võta kõik maagia vahendid enda lähedale ja leia endale sobilik ase kodu Lõuna poolses toas, kus sa hakkad seda maagiat tegema. Pea meelest, et maagia võib olla seal ca 7 päeva.

2. Kui oled koha leidnud, siis aseta küünal sobiliku koha peale, kus see saaks hiljem ära põleda. Enne, kui sa hakkad maagiat tegema, siis säti kõik maagia esemed omadele kohtadele.

3. Nüüd, kui küünal on oma koha leidnud, siis aseta küünla ümber kolm kaneeli koort nii, et need teeksid küünlale peaaegu et ringi ümber.

4. Kaneeli koorte peale raputad veidi Kaneeli pulbrit.

5. Omakorda asetad Kaneeli koorte ümber kolm maagias olevat kristalli. Need nii, et iga koore ees oleks üks kristallidest. (Apatši Pisar, Punane Jaspis, Punane Tiigrisilm). Kristallid on need siin maagias, mis hakkavad seda maagiat edasi kandma universumisse ja sulle vajalikku energiat andma, mis vabastaks selle suhte sinu hingest.

6. Nüüd võta Salvei rituaalitõrvik ja Kaneeli viirukid enda kätte. Aseta kolm Kaneeli viirukit korraga suitsema võimalikult lähedale maagia kohale. Salvei aseta mõne tulekindla anuma sisse ja tee selle suitsuga puhtaks iseenda käed ja Südametšakra.

- Aseta Salvei suitsema ja tee mõlema käega kordamõõda ringe ümber enda käte/peopesade. Tee seda tunde järgi ja lõpeta siis, kui tunned, et nüüd aitab.
- Südametšakrat puhastad nii, et teed paar ringi Salvei tõrvikuga enda südame kohal ning seejärel kustutad Salvei rituaalitõrviku tulekindla anuma sees seda vastu põhja tupsutades.

7. Kui Salvei puhastus on tehtud ja Kaneeli viirukid kaunilt suitsevad, siis algab ka reaalne maagia tegemine.

8. Võtad paberi ja kirjutad sinna peale enda ees ja perekonna nime ning selle alla selle inimese nime, kellega sa soovid armastusega seotud sidet katkestada. Kui oled nimed kirja pannud, siis võtad musta niidi ja tõmbad selle paberi rulli ning kinnitad niidiga. Samal ajal, kui kinni seda rullid/seod, korrutad enda mõtetes lause: "VABASTATUD SAAGU MEIE SIDE".

9. Nüüd võtad noa ja kraabid küünla peale täpselt selle sama lause.

10. Kui lause on kirjutatud, siis võtad tiku ja süütad küünla põlema. Kui küünalt põlema paned korrutad enda mõtetes 3 KORDA "VABASTATUD SAAGU MEIE SIDE".

11.
Võta maagiarull ja aseta see ühe Kaneeli koore peale, võta Kaneeli puru ja raputa seda niidisidumise koha peale.

Nüüd on maagia valmis seatud ja see hakkab sinu kasuks tööle, sa pead laskma sellel küünlal põleda esimesel päeval võimalikult kaua ja esimesel õhtul vähemalt südaööni. Kui küünla õhtul kustutad, siis korrutad uuesti seda lauset samal ajal.

Kaneeli viirukit põlevad sellel õhtul lõpuni ja neid ei lähe rohkem vaja.

Järgmisel päeval põletad uuesti küünalt, küünalt põlema pannes korrutad peas selle sama lause. Nii igal korral, kui küünla põlema või kustu paned.

Küünal tuleb ära põletada enne Noore Kuu loomise päeva ehk see on umbes 7 päeva pärast peale Kuu viimase veerandi loomist.

Kui küünal on viimast päeva põlemas ja enne selle täielikku kustumist võetakse selle vaha ja vahatatakse niidi pealset maagiarullil. Kogutakse kokku Kaneel ja Kaneeli puru ning visatakse ka need minema. Võetakse maagiarull ning põletatakse küünla viimasest leegist ära. Maagiarulli põlema pannes korrutad viimast korda selle sama lause : "VABASTATUD SAAGU MEIE SIDE" .Küünla lõppemisel visatakse küünal minema. Kristallid kogutakse kokku ja viiakse loodusesse, kas siis metsa puu alla või jõevette. Seda selleks, et maagia saaks toimima hakata.

- Kaneel on armastuse maagia rituaalides üks vajalikumaid taimi.
Selles maagias on seda vaja nii suitsu, tule, pulbri, kui ka naturaalsel kujul.

- Kristalle on vaja selleks, et sõnumit edasi kanda ja vabaks lasta hingest.

- Salvei puhastab eelnevalt sinu käed, et sa saaksid rituaali läbi viia. Avab
ka Südametšakra, et sa saaksid inimesest vabaks lasta.

- Kodu Lõuna poolne tuba on seotud armastuse ja suhetega, seal viiakse
neid maagiaid läbi, mis siis sellise teemaga on seotud.

- Kuu viimase veerandi loomisel tehakse maagiaid, kus vabastatakse enda
hingest emotsioone/inimesi, keda me enam ellu ei soovi.

Kui sulle tundub, et maagia on keeruline, siis see ei ole kaugeltki mitte seda. Lihtsalt olen põhjalikult kirja pannud, et sa suudaksid selle ilusti algusest lõpuni ilma küsimusteta ära teha.

Enne maagia tegemist loe mitu korda maagia läbi ja tee enda mõtetes see läbi, et sa suudaksid seda võimalikult loomulikult see päev ka ellu viia.

Maagiat tehes proovi kõik see aeg keskenduda sellele inimesele ja soovile, et teie elud läheksid positiivses mõttes omateed. Et te mõlemad saaksite üksteist unustada ja eluga edasi minna.
Uuendatud: 19.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja