VALGE HAULIIT PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 Valge Hauliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.
VASTUS: Valge Hauliit jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja rahu, rahu ja ainult rahu säilitada. See on märk, et võta asju lihtsamalt, kergemalt, ära lase sellel teemal ennast närvi ajada ja anna aega iseendale või ka asjale, et see lahenduse ise leiaks.

- SUHETE teemal ütleb Valge Hauliit sulle seda, et sa vabastaksid esiteks hirmud. Teiseks, et sa ise võtaksid asju rahulikumalt ja laseksid asjadel paika sättida. Tegudeks ei tohi minna ega ka ei ole õige aeg midagi hetkel muuta. Hea oleks, kui sa lihtsalt ootaksid.

- REIS Reisi küsimuse korral soovitab see võtta ette reis, kus sa väga palju midagi ei peaks tegema ehk puhkusreis. Teistlaadi reisid ei tule sinu jaoks täna kõneallagi. Sul on vaja puhkust, jäta see meelde.

- TÖÖ Tööalaselt annab Valge Hauliit teate, et sul on vaja tööst eemale olla ja hetkel ei ole hea aeg töö tegemiseks/töö leidmiseks.

- TERVIS Tervise poole pealt on Valgel Hauliidil sulle nii mõndagi öelda. Esiteks pead sa mõistma, kui Valge Hauliit tuleb, siis see tuleb alati sulle ütlema, et sa vajad rahu ja puhkust. Teiseks võib olla sinu toitumiskava ja harjumused sinu jaoks kahjulikud. Seega mõtle, mida sa sööd ja tea seda, et sa oled stressis ning väsinud. Ületöötamine ja ülemuretsemine võivad olla sinu küsimuse vastused.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina toob Valge Hauliit teate, et tänane päev võib sul tulla energiavaene või sul soovitatakse väga palju puhata täna. Ära tee täna mitte midagi keerulist ja ära alusta raskete teemade käsitlemist, sa võid liialt kiiresti ägestuda.

Põhilised märksõnad: puhkus, puhka, ületöötamine, rahu, vaja aeg maha võtt.     
Uuendatud: 21.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja