KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kaalud, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Märgid nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes väga tugevalt esindatud. Igaühel loomulikult omad iseloomu jooned, aga Kaalude kahest isiksusest hakkan ma täna kirjutama.

Kaaludel on kaks poolt, üheks Kaalude pooleks on nende ideaalsus, soov olla kõigiga heades suhetes või vähemalt ilma probleemideta suhtlemises ja teine kontrast on seal kõrval näiteks see, kui Kaalud on endast väljas või enda tasakaalu kaotamas ning temast tuleb välja selline väike kiusamine, väike norimine või isegi väike kadedus. Kaalud teavad täpselt, et see negatiivne pool ei ole otseloomulikult meelega loodud ja eks nad ise ka piinlevad, et sellised emotsioonid tulevad-lähevad ning nendega peab võitlema pidevalt. Eks tegelikult Kaaludega ongi nii, et nad pidevalt võitlevad iseendaga, et saavutada see kõik hea, saavutada ülim rahu, ülim õnnelikuks olemine ja heaolu - pidev võitlemine. Ega ma siis ei taha öelda, et Kaalud on halb tähemärk, absoluutselt ma seda ei mõtle, ma saan väga hästi läbi Kaaludega ja mul on tutvus ringkonnas neid mitmeid-mitmeid. Ega siis teised inimesed väga ei näe seda Kaalude võitlust iseendaga, nad on ju nii kavalad, et oskavad teeselda emotsioone. Kui nad ikka ei soovi, et sa näeksid, et ta on ebakindel millesgi, siis ta on suuteline seda teesklema, et ta on täiesti kindel ja enesekindel!

Kaalude põhiliseks teemaks läbi elu käib enamustel ideaalse kodu loomine. Igal Kaalul on loomulikult omaenda ideaalne kodu pilt olemas, aga pidevalt üritatakse ehitada seda aina paremaks. Kui Kaaludel on lapsed, siis tihtipeale nad võivad ennast ohverdada lapse heaolu nimel, kuna ideaalis on vaja lapsi kasvatada kõige paremini, aga samas nad võivad äkilisi pöördeid teha aeg-ajalt ja sellele lapsele siis näidata, et sa saad ise ka hakkama ja ma täna ei tee sinu eest kõike ära. Kuigi Kaalud on teiste eest asjade ära tegijad - nad soovivad ju rahu ja tasakaalu ellu. Kui Kaaludel ei ole veel lapsi, siis üldiselt Kaalud on need, kes väga, väga analüüsivad mitmeid kordi või hoopis isegi sadu kordi läbi "kellega ma nüüd selle lapse saan?". See on nende jaoks väga tähtis, et laps tuleks õige inimesega, õigel ajal ja nad pidevalt ka mitte ainult lapse teemal, vaid üleüldiselt üritavad mitmeid aastaid ette analüüsida enda elu ning selle järgi otsustavad, kui nad on endale mingisuguse elukava loonud. Nad ei ole kohe kindlasti need, kes on impulsiivsed ja näiteks Lõvi sarnased, kes hüppab kohe peale, kui hea võimalus on platsis. Kõik tuleb mitmeid kordi läbi mõelda ja analüüsida kõiki külgi. Erinevalt Neitsitele, kes on ülianalüüsivad, analüüsivad Kaalud teistmoodi, nende kaalumine on pidevalt seotud nende enda emotsioonidega, nende enda heaolu nimel. Neitsid analüüsivad lihtsalt kõike ja kõiki hoolimata teemast.

Tüüpiline Kaalud on see, kes näiteks teistega jutuvestlemise ajal järsku kaob enda mõtetesse. Eriti siis, kui arutatakse mõnda probleemi, kellelgi on midagi juhtunud. Kaalud kaob ära, Miks? Ta hakkab mõtlema kiirelt, et ega tema ometi nii ei tee, ega temal ometi nii sellist asja ei juhtu ja ega tema ei ole paha? Samalajal, kui teised on juba ammuilma leidnud probleemile lahenduse läbi arutamise. Pärast läheb Kaalu preili või härra koju ja ta analüüsib seda veel enda voodis ka edasi. Samas, kui tegelikult on see teema väga tühine ja ammu ära unustatud. See on lihtsalt üks näide Kaalude kohta - nad haaravad väga tihti pisikestest sõnadest ja faktide ütlemisest kinni ning üritavad enda ellu seda kõike fantaasiaküllaselt läbi mängida. Seda kõike sellepärast, et teada saada "Kui minul läheks nii... mis siis saaks?". Vahet ei ole kas see teema oleks üldse loogiliselt tema elus võimalik läbi võtta. Kaalud - alati mõtlevad!

Kaaludel on väga palju häid omadusi, nagu näiteks on neil alati soov olla seltskonnas ja neile meeldib, et teised inimesed neid ümbritsevad. Nad soovivad olla armastatud, neile meeldib kuulata vahel ka isegi kõige tühisemaid vestlusi, neile lihtsalt meeldib, et inimesed neid märkavad või peavad vajalikuks. Kaalud on nagu kogu pere armastaja. Alati platsis, kui vähegi on vihjatud, et võiks koos istuda ja alati viimane, kes laua tagant tõuseb. Ta ei pea ise suurt midagi rääkimagi, aga peaasi, et saaks kohal olla. Teistele tähemärkidele on Kaalud ideaalne sõber või lihtsalt inimene, kellega saab koos olla ja end hästi tunda. Kaalud oma negatiivseid külgi väga palju sõpradele välja ei näita, need jäävad ikka pereliikmetele.

Kaalud võivad sõprusi luua väga erinevate inimestega ja erinevate elustiilidega inimestega. Üldiselt nad väga ei kipu arvustama ega ka kritiseerima teise inimese valikuid, mis teeb temast samuti hea sõbra. Kaaludele isegi meeldivad erinevad vaated ja elustiilid, mida teised inimesed elavad. Nad saavad sellest kuidagi energiat, kui nad näevad erinevaid elu pooli.

Kaalud on täiesti suutelised olema enda intelligentsuse, taiplikuse, analüüsimise oskuse, õppimis oskuse pärast iseseisvad. Neil on kõik olemas, et olla enda elu peremees või perenaine, aga seda alles siis, kui neil on kodus keegi, kes neid 100% toetab. Kaaludel on alati vaja seda "kedagi", kelle pärast elada, kedagi, kelle käest nõu ja tuge saada. Tal on vaja tugiisikut! Kui see inimene on olemas tema kõrval, kas siis mees või naine, ema või laps, siis Kaalud saavad vaid kasvada ning nende hing saab vabalt lennata.

Sisimas on Kaalud üks fantaasialennukas hing, kes tahaks elus kogeda väga palju erinevat, näha kohti, mida ennem ei ole näinud ja läbi elada positiivseid emotsioone ning huvitavaid elamusi. Teisest küljest on Kaalud aga vana kodukana, kes pidevalt võitleb sooviga välja minna, sooviga koju jääda, sooviga välja minna... Eks peale mitut tundi otsustamist ehk tuleb ka otsus, mida siis lõpuks teha. Ühesõnaga Kaaludel on oskus otsuseid väga pikale venitada. Nad võivad suurtemate asjadega hoogu koguda isegi mitmeid kuid. Ühel päeval sa kuuled, kuidas ta on ära otsustanud, endas kindel, enesekindel! Teine päev, kui see sama teema tuleb välja, siis on ta jälle alguspunktis. Pereliikmetele kindlasti väike proovikivi on Kaalude otsustamisvõime või mitteotsustamisvõime. Isegi väikesed asjad, "kuhu sööma minna?","mida süüa?", isegi need küsimused vajavad põhjalikku analüüsi ja eneses selgusele jõudmist "Mida ma siiski süüa tahan saada?" küsimusi. Keeruline... Kaalud võiksid võtta aeg-ajalt endale Jäärade käest "otsustamise tunde". Jäärad on need, kes suudavad sekundi pealt asjad paika panna.

Kaalud tööalaliselt või materiaalselt suudavad olla väga osavad, neil on väga hea nina raha peale. Seda selles mõttes, et nad oskavad ära tunnetada hea tehingu, põhja minema laeva, ideaalse väljundi jne. Kaalud soovivad tööd teha raha nimel, aga samas nad on piisavalt laisad, et nad ikka tööd ei tee, mis nendele väga ei meeldi. Kui ei meeldi, siis Kaal põgeneb minema. Töö pead kuidagi viisi teda proovile panema, Kaaludel peab olema töö väljakutse, enese ületamisega seotud. Kusjuures nad tihtipeale ise loovad endale töö suhtes salamisi mingisuguseid etappe, faase, ülesandeid, mida teised ei pruugi teadagi. Need on kõik seotud Kaalude emotsionaalse arenguga ja enese negatiivsetest külgedest võitu saamiseks. Kaalud on idealistid, mis tähendab seda, et töö ja rahaasjad peavad alati korras olema. Peab olema selge see, kui palju ma teenin, millal ma midagi teen, kus ma seda teen ja miks ma seda teen. Ühtegi sellist õhus olevat teemat ta lihtsalt ei salli.

Kui sa oled Kaaludega sõber, siis tegelikult sa ei pruugi tema sisse mitte kunagi jõuda. Tead miks? Kaalud soovivad meeldida inimestele, nad soovivad enda sotsiaalsesse ellu rahu, tegelikult igale poole, aga eriti teiste inimestega. Seega tihtipeale nad võivad alla suruda negatiivseid emotsioone ja teha näo, et midagi ei ole juhtunud, kuigi juhtus ikka küll. Seda kõike sellepärast, et nad tahavad läbi saada. Ja nad ei pruugi mitte kunagi avada enda südant täiel määral. See süda on avatud alati mingisuguse piirini. Teistele tunduvad Kaalud optimistlikud, rõõmsameelsed, vabalt võtvad, aga nad ei pruugi mitte kunagi näha seda Kaalude kurba poolt. Kaalud ei taha lihtalt oma kurbusega eriti kedagi tüüdata, et mitte rikkuda ilusat sõprust või ilusat koosviibimist.

Kaaludega on ka nii, et nad ei pruugi terve elu vältel päriselt ka mõista "Kes ma olen selline", pidev küsimus käib läbi elu selle sama teema juures. Kaalud pidevalt otsivad enda "asja", enda "teemat", üritavad mõista, miks nad on siin maailmas, kellele see hea on, mis on elu eesmärk ja juba lapseeast saati nad otsivad seda enda isiksust üles. Nad on äärmiselt spirituaalsed juba sünnist saati ja neid huvitab kõik see, mida ka mind huvitab - hingede sügavus, müstika, elu salapärased küljed, elu eesmärk ja kõik sellega seotud. Seega spirituaalsetel teemadel on nad tihtipeale väga kaasaminevad ja võivad ennast sellesse isegi ära unustada.

Kaalude meeste ülim analüüsivõime võib kajastuda ka nende eriala valikus. Kaalude meestel on väga suur potensiaal tegeleda infotehnoloogiaga, tehnoloogiaga ja millegiga, millel on süsteemid, mootorid. Igatahes sobib Kaalude meestele erialaliselt väga keerulised ja teadmisterohked teemad. Kaalude mehed on eriti faktide armastajad, nad armastavad mälutreenivaid mänge, faktide ammutamist ja teadmiste omastamist. Kaalude naistele sobib organiseerimistööd või iseseisev töö, sobib töö, kus Kaalude naine saaks teisi inimesi tööle juhtida, neid aidata, neid suunata, kasvõi õpetada. Samas enamus Kaaludele meeldib täiest üksinda rahus ja vaikuses tööd teha. Uskuge mind, Kaalud ei ole kunagi üksinda, kui nad üksinda on - nende enda mõtted on nii valjud, nagu oleks terve tuba rahvast täis, nad pidevat mõtlevad valjusti enda mõtetes ja peavad diskussioone. Seega, kui sa näed, et sinu tuttav Kaal nokitseb seal omaette, siis tea, et tal ei ole kohe üldse igav seal.

Kui keegi üldse soovib teada, miks see Kaal, siis selline pidev kaaluja on ja miks üldse need otsuste tegemised nii raskendatud on Kaalude jaoks, siis vastus sellele on täiesti olemas. Kaalud teavad väga hästi, et maailm ei koosne vaid heast, et sellel on omad tõusud ja mõõnad. Kaalud soovivad neid mõõnasi võimalikult rahulikult läbi elada ja sellepärast nad teevad enda mõtetes, üldse mitte teadlikult, vaid nad teevad seda instinktselt, et analüüsivad kõik võimalikud suunad läbi, et valida kõige parem suund igas olukorras. Nad ei taha mitte kunagi, et nende otsuste läbi kannataks keegi teine, eriti nende lähedane, nad kaaluvad kõik osapooled läbi, kes üldse otsusega seotud on ja selle põhjal teevad otsuseid, vahel isegi ennast alla surudes ja endale kahjulike otsuseid. Seda kõike sellepärast, et keegi, keda ta armastab, ei saaks haiget.

Kui aus olla, siis ma võiksingi jääda kirjutama Kaalude kohta, aga mida Kaal peaks teadma on see, miks ta Kaalude märgi alla üldse sündis. Kaalud on need, kelle elu üheks ülesandeks on antud enda elu korda seadmine. Eelmises elus nad võisid elada sellist elu, kus ei hoolitud eriti tulevikust ega ka sellest, millised olid asjade tagajärjed. Selles elus valisid sa endale ise, kes sa Kaaludena sündisid, et sa tahad heaks teha enda minevikku ja elada elu, kus sa ise vastutad oma tegude üle. Aga Kaalud ongi sellised, nad vastutavad, nad teavad, et kõik mis siin elus on, on sinu enda teha.

ELEMENT: ÕHK

Õhu element ongi see, mis paneb Kaalude märgi analüüsima ja sisse poole elama enda emotsioone. See on see element, mis annab Kaaludele oskuse teiste inimestega leppida ja suhelda väga erinevatel teemadel nii, et ennast ebamugavalt ei tunneks. Õhu element aitab Kaaludel asju selgeks mõelda ja analüüsida, sealt on see oskus pärit.

Samas õhu element annab Kaaludele ka vajaduse olla "vaba", vaba selles mõttes, et ta saaks ise otsuseid teha. Kaalud ei salli, kui keegi lihtsalt tuleb ja otsustab tema eest ära, kuigi nad teistel väidavad küll nii, et "ole hea otsusta sina ära?" aga tegelikult nad ei salli seda, kui keegi seda üritab teha. Vastuoluline, eksole!

Õhu element annab Kaaludele, kes ei ole enda eluga rahul ja on läinud niiöelda valele teele, ühe negatiivse külje. Kui Kaal satub enda valele saatuse rajale, siis ta muutub tänu õhu elemendile vastikuks, silmakirjalikuks, valelikuks ja klatšivaks. See juhtub vaid nende Kaaludega, kes on enda tee kaodanud. Üldiselt Kaalud on väga head inimesed.

TERVIS: KIASTOLIIT

Kiastoliit on Kaalude tervise ja kaitse kristall. Kiastoliit on see, mis aitab ära hoida elus kõik selle, mida mitte üksi Kaal ei taha enda ellu saada. Aitab eemaldada ka hirmud, mis tõmbavad halba ligi. Kaalud on suurte silmadega hirmud sisimas ja võivad karta ka utoopilisi asju, mida nii ehk naa ei tule. Kiastoliit on see, mis kaitseb tugevate terviserikete eest, kaitseb ka valede otsuste tegemise eest ja aitab tervise alast intuitsiooni tugevdada. Aidates mõista, mis minu kehale hea on ja mis halb on. Aitab teha õigeid valikuid iseenda heaolu jaoks.

PLANEET: VEENUS

Veenus on Kaalude juhtiv planeet, see on planeet, mille käest saavad Kaalud kõige enam energiat. Veenus annab Kaaludele, olgu siis mees- või naiskaal, vajaduse olla armastatud ja leida see tõeline hingesugulane endale. Kaalude üheks peamiseks elueesmärgiks on leida keegi, kes teda armastaks kogu hingest ja kes ei reedaks teda mitte kunagi. Kaalude jaoks on ülioluline truudus ja lojaalsus, mida teine pool siis peab temale tagama. Kaalud otsivad enda hingesugulast ja on need, kes soovivad leida selle kellegi, kellega koos kuni viimase päevani olla.

KRISTALLID KAALUDELE Peale kristallide sobib Kaaludele ka hõbeda kandmine, hõbe annab Kaaludele emotsionaalset tasakaalu ja aitab neil iseendast paremini ka aru saada, mis on ju loomulikult üks raskemaid osasid Kaalude mõttemaailmas. Erinevad metallid reageerivad erinevalt tähemärkidele.

MÕTTETEGEVUS: Kuna Kaaludele on niigi hea analüüsivõime ja mentaalselt on nad võimekad, siis nende mõttetegevuse kristalliks on rahustav, pingeid leevendav ning ülemõtlemist taandav LEPIDOLIIT. Lepidoliit on see kristall, mis aitab Kaaludel rahulik olla, aitab ka uinuda, kui mõttetegevus ei lase sellel juhtuda. Aitab rahustada ja eemaldab ärevusetunde. Kaalude üks kõige nõrgemaid kohti on närvid ja seda aitab tervendada RUBIIN-FUKSIIT.

KÜLLUS: Külluse kristallina on Kaaludele üks võimsamaid, õnne toovamaid ja üks kaunemaid külluse kristalle, milleks on KRÜSOPRAAS. Krüsopraas toob õnne igas eluvaldkonnas, olgu selleks armastus, lihtsalt vedamine, õigel ajal õiges kohas olemine, materiaalsus, töö, äriline edu jne.

HEA ÕNN JA KAITSE: Head õnne toob Krüsopraas, millel on ka külluslikud omadused. Peale selle on Kaalude jaoks head õnne toov ROHELINE AVENTURIIN aga seda juba materiaalses, enese teostamise ja tööalases mõttes.
Üks tugevamaid kaitse kristalle, mida Kaalud saavad endaga kanda on HÜPERSTEEN. Hüpersteenil on oskus eemale hoida ära sõnumisi ja ära needmisi.

SUHTLEMINE: Suhelda Kaaludele meeldib ja nad oskavad seda väga hästi teha, aga et nad ei laseks teiste inimeste kriitilisi või äkilisi sõnu väga enda hinge tulla, siis seda aitab kaitsta RODONIIT. Kaalud on emotsionaalsed ja nad on haavatavad.

INTUITSIOON: Intuitsioon on tegelikult Kaaludel väga tugev, aga nad ei usalda enda sisetunnet alati ja pigem see pool on see, kus oleks tuge vaja. Intuitsiooni aitab tugevdada ja samas usaldada TURMALIINSULETISTEGA KVARTS. Spirituaalsust aitab Kaaludel kasvatada imekaunis PRENIIT, mis aitab arendada erinevaid spirituaalseid teemasid. Nagu näiteks ennustamisel on Preniit Kaaludele väga suureks abiliseks.

ARMASTUS: Armastuse kristalle on Kaaludel lausa mitmeid. Esiteks kõige tähtsamaks armastuse kristalliks on MORGANIIT, see on kristall, mis aitab armastusel ellu tulla, hingesugulast leida ja tervendab vanu haavu, mis ei lase suhtes õnnelik olla. MANGO KALTSIIT on see kristall, mis aitab perekonnaga läbi saada ja luua väga tugevat ning armastavat sidet enda lähedastega. MAASIKA KVARTS aitab Kaaludel õppida iseennast armastama, armastust jagama, armastust vastu võtma ja nägema seda, kui keegi teine teda armastab ning õpetab seda kõike hindama.

Kaaludel on veel väga palju abistavaid kristalle, Mookaite toob positiivsust, Must Turmaliin kaitset ebausaldusväärsete tuttavatte eest, Kuukivi toob naiselikkust Kaalude naistele jne.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON KAALUDEL JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Kaalud 22., teisel juhul 23. septembril jne.

Need märksõnad, mis on kristalli taha kirjutatud, need on ka sellel kuupäeval sündinud Kaalude üks proovikividest või suurest soovist, sellepärast on tema jaoks see kristall ka hea.

23. - 24. september VALGE OPAAL aitab emotsionaalset rahulolu, heaolu, tasakaalu ja endasse uskumist tuua. Sellel kuupäeval sündinutel on just see nõrgaks küljeks, mida tuleks aidata ja toetada Valge Opaaliga.

25. - 27. september MOLDAVIIT aitab arendada intuitsiooni ja leida enda "õige" tee üles. Sellel kuupäeval sündinud otsivad kõige enam seda enda isiksust ja enda elu müsteeriumite lahendamist.

28. - 29. september RUTIILNÕELTEGA KVARTS sellel päeval on sündinud paadunud unistajad ja nendele on kusjuures antud ka oskus enda unistusi reaalseks muuta. Rutiilnõeltega Kvarts aitab unistustel Aurast väljuda universumisse, et need täituksid.

30. september LASURIIT eriline päev Kaalude alla sündimiseks, sellele inimesele on antud erilised mentaalsed oskused ja vajadus enda oskust töösse lülitada. Lasuriit on kasulik enda erialase oskuse leidmiseks ja see toetab selle ande edukust.

1. - 3. oktoober KULLISILM nendele Kaaludele on Kullisilma vaja selleks, et osata vahet teha õigetel ja valedel valikutel. Valikute tegemine on nendele eriti raskeks tehtud.

4. - 5. oktoober PUNANE AHHAAT neile Kaaludele on vaja eluenergiat juurde, nad ise on väga energilised, aga kasutavad igas asjas enda energiaid maksimaalselt ära. Punane Ahhaat toetab energiavarude taastumist ja eemaldab meeleolukõikumised.

6. - 7. oktoober UVAROVIIT on neile, see on selleks, et arendada enda sees olevaid häid külgi ja andeid, mis on saatuse poolt kingitud. Uvaroviit aitab kaitsta kõike seda, mille oled kord loonud. Nendel päevadel sündinutel on kõigile antud üks tugev anne.

8. - 10. oktoober HÜPERSTEEN aitab sisemistest hirmudest vabaks lasta, mis on ka üks suurimaid katsumusi neile.

11. - 14. oktoober AMASONIIT aitab leida rahu, sisemist tasakaalu. See on nende kõige suurem eesmärk - leida tasakaal. Aitab ka endasse kogutud emotsioone vabaks lasta.

15. - 17. oktoober CRAZY AHHAAT toob õnnetunnet ja aitab elu kergemalt võtta. Nende jaoks on kõige tähtsam õppida elu nautima, Crazy Ahhaat aitab seda teha.

18. - 22. oktoober MOOKAITE aitab seigelda ja seiklustest naudingut saada. Nende jaoks on üks tähtsamaid asju elus kogeda, näha ja avastada. Mookaite aitab seda ilma enesele seotud piiranguteta teha.

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 27.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja