PUNANE JASPIS - NÄDALA KRISTALL JA NOORE KUU LOOMINE

by in UUDISED .

 

Sellel nädalal saab nädala kristalli positsiooni enda peale Punane Jaspis, selle nädala üldise energialaine pärast. Punane Jaspis on kasulik kõigile sellel nädalal kandmiseks, seega, kui sa tead, et sul on mõni imeline Punase Jaspise ehe kusagil geoodide peal laadimas, siis ole hea võta ja kanna seda terve see nädal endaga.

SELLE NÄDALA ENERGIA MÕJUTUSED:

-
Soodne aeg suuremate muudatuste tegemiseks,
sealhulgas kolimine, töökoha vahetamine jne.

- Õige aeg energia kogumiseks, et lahti saada väsimusest.
Sellega seoses sobib Punast Jaspist kanda. See kristall
neelab universumis olevat energiat sellel nädalal väga
kiiresti ja annab seda selle kristalli kandjale edasi.

- Ebasoodne aeg probleemide lahendamiseks,
vanade asjade lahti kiskumiseks ja nende arutamiseks.
Võib kaasa tuua väga suuri probleeme ja riidusi, kui
seda tehakse.

- Soodne aeg viljakuse rituaalide/kristallide kandmiseks.
Energiad soosivad lapseootele jäämist.


1. OKTOOBER ON NOORE KUU LOOMINE

Noore Kuu loomine on täpselt 1. oktoobril, mis tähendab seda, et sellel ajal on hea teha maagiaid ja rituaale, kui sul neid vaja on. Aga no loomulikult kodu puhastuse rituaalidest ei tohiks mitte kunagi ära öelda, neid on alati kasulik teha.

Mida siis teha sellel Noore Kuu loomise ajal?

Selle Noore Kuu loomise ajal on soodne teha erinevaid viljakuse, energia suurendamise, ambitsioonide tõstmise ja külluse maagiaid. On Noor Kuu, mis võimendab energiaid sinu ümber ja eriti sobilik on sellest energialainest just neid emotsioone endasse tuua.

Sobilikuks ajaks on luua AMBITSIOONID - KRISTALLIDE KOMPLEKTI, mille leiad SIIT.

Soodne periood on puhastada enda kodus olevad küllust ligi tõmbavad väeesemed, kristallid, kunagi loodud kristallide komplektid puhastada viirukite/küünaldega.

Noore Kuu loomise ajal sellel korral soovitan kõige enam põletada Kaneeli viirukit koos Salvei rituaalitaime suitsuga üheskoos. Neid taimi ühildades saab erilise väe, milleks on energiate taastamine külluse kristallide juures.

Aga siiski kõige õigemaks tegevuseks on viljakuse rituaalid selle Noore Kuu loomise ajal.

Selleks soovitan ma viljakuse kristalle puhastada Lootose viirukiga, kui kristallid juba olemas on. Kui ei ole, siis soovitan viljakuse kristallide komplekti luua. Sellesse komplekti kuuluvad järgmised kristallid:

- PUNANE JASPIS
- UNAKIIT
- KUUKIVI
- PUNANE AVENTURIIN
- GRANAAT
- LAAVA
- KARNEOOL
- VIKERKAARE KUUKIVI
- BUDDHA
- SAMMALAHHAAT


Kristallid võiksid olla puidust karbi sees või punakat
 tooni aluse peal. Punane toon aitab neid kristalle
aktiveerida viljakust tõstma. Nende kristallide keskel
on soovitatav aeg-ajalt punast värvi küünalt põletada,
et neid kristalle aktiveerida töösse.

Kristalle hoitakse voodi lähedal ja puhastatakse järgmise Noore Kuu ajal ning ka siis, kui viljakuse kristallidega uuesti tegeletakse.

Kõiki neid kristalle võib ka loomulikult endaga kanda/ehtena kanda, et viljakust tõsta lisaks kristallide komplekti loomisele.


IMELINE PUNANE JASPIS JA SELLE SALAPÄRANE VÄGI

Punane Jaspis on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võib läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-Aafrikas, Prantsusmaal, Indias ja Saksamaal. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad Kreeklased, Egpitlased, Araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

- Kaitseb öiste ohtude eest, üksinda väljas liikumisel.

- Aitab lahti saada pidevast väsimuse tundest, kurnatusest,
energia puudusest. Suurendab energia varusid, aitab
ka laiskusest või suutmatusest lahti saada.

- Üks tugevamaid viljakuse kristalle, mida on soovitatav
talismanina kaelas kanda või päikeseratast kanda ka koos
Juurtšakra talismaniga, et veelgi võimsamat tervendust
sellele probleemile anda.

- Toob head armastuse õnne ja aitab suhet hoida/kaitsta
suhte rikkujate eest.

- Blokeerib negatiivsete emotsioonide mõtetesse tekkimise
eest, aidates kaitsta sind iseendale loodud kurbuse eest.

- Kaitseb ebaõigluse eest, eriti soovitan kanda lastel erinevaid
Punase Jaspise loomakeste talismane, et tugevdada Aurat.

- Väga kasulik neile, kes tunnevad, et neil on armastuse teemal
blokk peal ja asjad mitte kuidagi mitte üheski suunas hästi ei
liigu. Punane Jaspis taaselustab armastuse energiat ja aitab
lahti saada ebaõnnest, mis suhetel ei lase püsida ega ka ei aita
neid luua.

Punasel Jaspisel on väga palju teisi häid energiaid veel. Näiteks on olemas selline asi nagu Punase Jaspise püramiid, mida kasutatakse kodu energia tõstmiseks ja taaselustamiseks. See on kasulik siis, kui terve perekond on pidevalt haige või kõigil on emotsionaalseid probleeme. Loe kindlasti selle kohta lähemalt.

Punase Jaspise kõrvarõngaid on hea kanda siis, kui soovid lahti saada liigmuretsemisest või siis, kui soovid ennast motiveerida/sundida mõnda tööd lõpule viia. See on jõu kristall, mis annab sulle vajalikku energiat, et midagi konkreetset saavutada.

RAVITSEMINE Punasel Jaspisel on oskus järgmisi probleeme tervendada:

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, Juurtšakra probleemid, reproduktsiooni organite kehv töö või haigused, viljakuse probleemid, aneemia, madal hemoglobiinitase, sügav depressioon, pidev jõuetuse tunne, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk.

KUI SIND LUMMAB PUNANE JASPIS VÕI MITTE

Kui sulle väga meeldib Punane Jaspis ja selle väljanägemine on sinu jaoks meeldiv, siis on see märk selle kohta, et sinu tervis hakkab paremaks muutuma, sinu energia hakkab taastuma ning sa oled head õnne ligi kutsuva Auraga. Või see kõik hakkab peagi sinu Auras eksisteerima.

Kui sulle aga ei meeldi niivõrd Punane Jaspis, siis on see üks nendest probleemidest, mille ma siia kirja panen. Esiteks, mis kindel on see, et Juurtšakra ei pruugi sul ilusasti tööd teha, mis tähendab, et seksuaal-energia võib olla taandunud, viljakuse probleemid/reproduktsiooni organite töö on halvemaks muutnud. Või hoopis blokeeritakse lapse saamise/pere loomise teemat, ei olda selleks emotsionaalses mõttes valmis.

Punast Jaspist ma soovitan igal juhul kanda, kui näiteks on probleemid, mida Punane Jaspis aitab tervendada, isegi ka siis, kui sulle see kristall väga ei sümpatiseeri. See on üks väheseid kristalle, mis töötab ka siis, kui sellega sidet ei teki kohe alguses. Aga mina seda ei mõista, minu meelest on Punane Jaspis üks kaunemaid ja kusjuures üks vajalikumaid kristalle.

PUNANE JASPIS ON 25. SEPTEMBER - 2. OKTOOBER 10 % SOODSAM TAVAHINNAST.
Uuendatud: 25.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja