LENNUK JA LENNUJAAM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Lennuki või hoopis lennujaama unes nägemine võib sümboliseerida väga palju erinevaid asju, seega on ülioluline, et sa seletaksid väga detailselt enda unenäo lahti. Proovi meenutada täpselt, mis sa unes nägid ja mis võis veel peale lennuki seal eksisteerida. Loomulikult nagu ka iga teise unenäoga pead sa mõtlema ka seda: "Kas sa kartsid?" või "Kas sa olid rahul sellega, mis unes toimus?". Kui kartsid, siis sümboliseerib see hirmu ja võimalikku pettumist, kui ei, siis võimalikku positiivset väljatulekut ning see sõnum võib olla heaendeline.

Lennukiga seonduvat unes nähes tõlgi ära siis, kui sul just juhuslikult ei ole lennureisi ees. Kui on reisimine ees, siis on see lihtsalt alateadvuse poolt stressi, ärevuse ja põnevuse signaal ning sa võid näha lendamise unenägu. Kui sa kardad lennukeid või tunned hirmu reisimise ajal enda reaalses elus, siis selle aitab ära võtta Malahhiit ja Kullisilm, need kaitsevad lennureisidega seotud hirmude/õnnetuste eest. Kui aga ei ole sul ees reisi, siis sellel unenäol on sügavam tähendus sinu elu jaoks.

LENNUK Lennuki unes nägemine võib sümboliseerida seda, et sa astud peagi enda elus uue sammu ja selle õiges ning heas suunas, kui kõik teised sümbolid ja emotsioonid toetavad samuti positiivset unenägude seletust.

Lennuk sümboliseerib midagi uut, millegi uue ellu saabumist, millegi avastamist, endas millegi avastamist.

Üleüldse, kui sa näed lennukit unes või lennuk käib sellest unest kasvõi korra läbi, siis on see märk selle kohta, et sul on elus uuendusi, muudatusi ja teist suunda vaja võtta. Seda ainult sinu enda heaolu pärast. Et see vana rada enam ei tööta, mida sa oled siin viimasel ajal käinud.

Lennukis unes olemine sümboliseerib probleemidest/raskustest üle olemist ja nende ületamist. Võib-olla sa nüüd oskad näha midagi hoopis teise pilguga ja oled mõistma hakanud enda elus mõne probleemi põhjust. Lennukis istumine tähendab siiski seda, et sa oled õppinud ja nüüd astud paremasse tulevikku edasi. Seda sellisel juhul, kui unenägu on hea alatooniga.

Kui unenäos kaaperdatakse lennuk või pilootide vahetus toimub, siis see on märk selle kohta, et sa ei suuda eluga edasi minna, kuna sa meenutad liialt palju seda, mis on olnud ja sa ei keskendu pigem sellele, mis võiks olla.

Kui sa sõidad lennukiga ja sa tunned ennast väga hästi selles, siis sa hoiad täielikku kontrolli enda elu suhtes täna. Kui sul on hirm lennuki sõidu ajal ja sa näed ohumärke lennukiga seoses, siis puudub sul kontroll selle üle, mis parasjagu sinu elus käimas on.

LENNUKI ÕHKU TÕUSMINE Kui sa näed õhku tõusvat lennukit või istud ise selles, siis  on see märk, et sa oled kusagilt saanud või saad peagi energiat millegi alustamiseks, mida sa oled juba ammu enda mõtetes planeerinud. See võib olla kaua oodatud kodu rajamine, kaua oodatud reisile minek, mis täpselt sulle tähtis hetkel elus on.

Kui lennuk on lennuki sõidrurajal ja see sõidab või seisab seal, aga see ei tõuse sinu unes õhku, siis on sellele halb enne. See annab sulle teada, et miski, mõni projekt või endale seatud eesmärk, see ei saa täidetud.

LENNUKI MAANDUMINE Unenägu, kus lennuk maandub, sümboliseerib millegi sinu elus lõppemist, mis on võinud olla probleem sinu jaoks ja nüüd on see lahenduse leidnud või hoopis see probleem on ära kadunud.

Lennuki maandumine kuni selleni, et see lennujaamas seisma jääb ning sealt ilma probleemideta maha tulek sümboliseerib seda, et sinu raske töö saab peagi tasutud. See näitab ka sinu enda tahtejõudu millegi saavutamisel ja tänu sellele millegi hea ellu saabumist.

LENNUÕNNETUS Unenägu, kus sa näed lennuõnnetust pealt või ise osaled selles on märk selle kohta, et sa oled endale või nendele inimestele, kes sinuga seal samas olid liialt kõrgeid ootuseid loonud. Sa oled ise seadnud endale liialt kõrge ülesande, mida sa täita ei suuda. See on märk, et sa peaksid vabamaks laskma seda, mille nimel nii pingsalt enda päevases elus muretsed ja millega tegeled. Lase vabaks ja asjad lähevad ise paika - see on see sõnum, mida sa peaksid sellest unest välja noppima.

LENNUJAAM Lennujaama tähendus on väga äärmuslik. Kui sa lähed lennujaama selleks, et lennu peale oletavalt minna, siis see sümboliseerib millegi "sündi". Kui sa tuled äsja lennu pealt ja suundud lennujaama, siis see sümboliseerib millegi "lõppu".

Kui lennujaamas on palju rahvast ja toimub selline tavapärane sigimine, sagimine, siis see on heaendeline ning kui sa ka sinna oled just saabunud, et lennu peale minna, siis see toob väga head algust millelegi sinu elus. Kui lennujaam on inimtühi ja kuidagi kahtlaselt vaikne, siis see ei pruugi kõik nii hea olla, mida see unenägu siis ka üldjoontes sümboliseerib.

Kui sa üritad jõuda lennule ja sa jääd enda plaanitavast lennust maha, siis on see märk selle kohta, et keegi või miski hoiab sind emotsionaalses mõttes tagasi millegi suhtes. See võib olla suhe, töö või mis iganes. Aga miski muudab sind negatiivseks ja tekitab sulle sisemisi tagasilööke.

Lennujaama töötajaid nähes või nendega unes suheldes on märk selle kohta, et sa peaksid tööalaselt võtma puhkust ja tegelema veidi teiste teemadega enda elus, kui ainult töö.

Uni, kus sa lihtsalt istud ja ootad lennujaamas lennukit või midagi muud on märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja enda elus võtta ette midagi uut, et elu saaks edasi minna.

Unenägu, kus sa lähed lennujaamast kedagi peale võtma või kohtuma ja kui sa tunned teda, siis peagi päevases elus teil tuleb kohtumine. Kui see on täiesti võõras inimene sinu jaoks, siis sümboliseerib see seda, et peagi keegi, keda sa ei tunne tuleb sinu ellu eksisteerima.

LENNUPILET Kui sa unenäos otsid lennupiletit, siis on see märk selle kohta, et sa alustad enda elus täiesti uut peatükki ja sinu elu muutud positiivses võtmes väga palju.
Kui sa otsid lennupileteid, aga ei leia neid, siis uude ellu jõudmisel võib esineda takistusi. Kui sa need aga lõpuks leiad, siis jääd sa kõigega väga rahule, mis sinu elus toimuma hakkab.

 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Uuendatud: 30.09.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja