LAEVAD JA SADAM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kui sa unes näed veesõidukeid, nagu näiteks laeva, kruiisilaeva, paati või hoopis praami, siis need kõik viitavad sinu emotsionaalsele seisule millegi suhtes. Unenägu seletades mõtle läbi ka see, kas see unenägu, kus sa seda veesõidukit nägid, oli sinu jaoks hea või sa hoopis kartsid seal unes. Emotsioonid annavad sulle samuti vihjeks, millise sõnumiga on tegemist ja ka emotsioone peab seletama unenägusid seletades. Unenägusid tuleb alati otsast lõpuni lahti seletada, et õiged vastust teada saada.

 

Laevasid unes nähes tavaliselt näed samal ajal ka teisi sümboleid või tegevusi, mis tegelikult vihjavad sellele, mida sulle soovitakse öelda. Laev lihtsalt näitab ära, mida sa tunned millegi suhtes.

 

LAEV

 

Laev sümboliseerib sinu emotsionaalset seisundit. Kui sa oled enda unenäos laeva peal ja samal ajal on ka väga tormine ilm ning sa tunned või tajud seda ilma väljapool laeva, siis see on ilmselge märguanne selle kohta, et kas sa oled juba või peagi hakkad olema mõne probleemi keskel. Laev ja tormine ilm sümboliseerivad probleeme või muret tekitava olukorra keskel olemist.

 

Kui oled laeva peal ja meri lainetab ning sa tunned ennast väga hästi selle laeva peal, siis on see märk selle kohta: Hoolimata sellest, mis parasjagu sinu elus käimas on, suudad sa sellest välja tulla ja see ei tee sulle haiget/kahju. Järelikult sinus on see tugevus, mis aitab ületada seda rasket aega.

 

Laev, mis sõidab karile või on uppumas, annab sulle vihjet järgmise asja kohta: Kõik see, mille kohta uni sulle vihjet annab on sinu jaoks ülekoormav, sa ei suuda sellega enda päevases elus tegeleda, see võib sind aheldada millessegi, muudab sind kurvaks ja rusub sind. Kui Laev sõidab karile, siis see on vihje ka selle kohta, et sa kardad muudatusi teha millegi suhtes ja sa kardad kaotada.

 

Kui sa jääd laevast maha, mida oled oodanud, siis see annab sulle teada seda : Sa oled maganud mõne väga hea võimaluse enda elus maha.

 

Laevaga millegi poole sõitmas (tundmatu), aga samas rahutunde omamisel, siis see sümboliseerib kaua oodatud rahu tekkimisele ja raske aja ületamisele.

 

Laevaga saare või kauni ranniku poole sõitmisel ja sisimas head tunnet tundes, on see märk selle kohta, et sa keerad peagi enda elus uue peatükki ning elu muutub kardinaalselt.

 

SÕJALAEV Sõjalaev sümboliseerib ängistust, valu, agressiooni, viha ja kurbust. Kui ka teised märgid on unenäos halvad, siis see on kurja teotav unenägu. Kui teised märgid on positiivsed, siis võid sa olla situatsioonis, kus sa ise võid ennast tunda halvasti, aga reaalset põhjust võib-olla selleks ei eksisteerigi.

 

KRUIISILAEV Kui unes nägid kruiisilaeva, siis see on üldiselt heaendeline ja kui teised märgid unes ei viita samuti negatiivsetele asjadele, siis see on märk sellest, et ees on ootamas väga hea eluperiood.

 

JAHT Jaht või mõni väga privaatne väike laev sümboliseerib üksildust ja tunnet, et keegi teine ei saa sulle toeks olla.

 

PIRAADILAEV Piraadilaeva nägemine vihjab sinu vabaduse ihkamisele, soovile midagi hoopis muud enda ellu tuua ja kogeda. See on soov enda elu muuta ja märk, et sa oled tüdinud tänasest hetkeseisust.

 

Näiteks, kui sa oled sogases vees koos oma armastatuga ja soovid väga piraatide laevale pääseda sealt seest, siis on selle unenäo tähendus järgmine: "Sa soovid suhete probleemidest vabaneda ja võib-olla ehk isegi temast eemale pääseda, et enda mõtted selgeks mõelda. See on ka soov muuta omavahelist suhtlust, et miski üldse paremaks muutuks teie vahel" Nii seletatakse unenägusid, loe unes vee nägemise kohta edasi SIIT.

 

MAHAJÄETUD LAEV Kui sa näed unes mahajäetud laeva, siis see on märk selle kohta, et sa pead millegist vabaks laskma ja eluga mingis aspektis edasi liikuma. See on märk selle kohta, et see asi enam ei toimi, mille kohta uni teiste sümbolitega või tegevustega vihjeid annab.

 

LAEVAVRAKK Laevavrakk annab sulle teada seda, et sa oled valmis silmitsi seisma mõne emotsionaalse probleemiga, mis sinu elus hetkel aset leiab. Sa oled sisimas võtnud otsuse vastu, et sa hakkad enda probleemidele vastu ning üritad neid lahendama hakata.

 

PRAAM Praam sümboliseerib sündmuseid, mida sa ei saa ette näha ega mida sa ei saa ka ennetada. Miski võib sinu teele tulla ootamatult. Kui sa unes sõidad praamiga, siis on see märk elumuutvast olukorrast, mis peagi hakkab aset leidma, kui see sinu elus juba ei toimu.

 

Unenägu, kus sa ootad praami, siis on see märk sellest, et miski võib sinu ellu tulla ja mõne stabiilse olukorra pea peale keerata. See võib olla kohustus, ootamatu probleem, ootamatu plaanide muudatus!

 

PAAT Paadil on samuti emotsionaalne tähendus sinu unes, aga see sümboliseerib hoopis seda, et sa suudad enda tunnetega tegeleda, suudad võidelda millegi vastu ja suudad olukordi lahendada. Kui paat on sinu unes positiivsel kohal, siis on see märk ikkagi selle kohta, et sul on see võim, et enda elu ise muuta paremaks.

 

Paati unes vee peal nähes pead sa ära tõlkima vee tähenduse, et teada saada, kas sa suudad enda probleemidega silmitsi seista, nende eest võidelda või mitte. Unenägude seletaja vee kohta leiad SIIT.

 

Näiteks kui sa oled paadi peal ja lained ei mõjuta sind, siis sa suudad olukorraga silmitsi seista ning jääda tugevaks. Kui aga laine viib sind paadist merre, siis sa ei suuda seda teha.

 

Unenägu, kus sinu paat upub/sõidab karile, on märk selle kohta, et sa ei suuda enda elus olevate pisiprobleemidega tegeleda. Neid on palju, sa oled nendest ära kurnatud ning hakkad kaotama energiat, et tegeleda argipäeva muredega.

 

Kui unes näed seda, et sa soovid paadile minna, aga sa ei jõua mitte kunagi sinna või see tehakse sulle raskeks unes, siis on see märk selle kohta, et sa põgened enda probleemide eest. Sa ei võta vastutust, kuna sa kardad seda teha.

 

Kui hüppad paadilt merre/vette, siis sa oled aga valmis probleemidega silmitsi seisma ning tegelema ebameeldivate asjadega kuni selleni, et lahendus saabuks.

 

Paadiga sõites veekogul nii, et sa oled rahulik ja unenägu on siiski heade emotsioonidega vihjab järgmisele: Kõik, mis sinu elus hetkel on, selle üle suudad sa täielikku kontrolli hoida ning kõik ongi hetkel hästi!

 

Suured lained paati taga ajamas on alateadvuse poolt teadaanne, et sa põgened iseenda tunnete eest.

 

SADAM Sadam annab märku, et sinu alateadvus hakkab end ette valmistama mõne probleemi, väljakutse või kohustusega tegelemiseks. Kui unenäo üldine emotsioon on väga hea ja sümbolid on head tõotavad, siis sa võtad "midagi" jäädavalt enda ellu. Kui on väga heaendeline uni, kus antakse sulle märku suhtesse minekust, siis sadam kinnitab, et see suhe võib kauapüsivaks jääda.

 

Kui unenägu on negatiivse alatooniga, siis sadam annab sulle teada, et sa sooviksid loobuda sellest situatsioonist ja välja astuda sellest probleemist.

 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Uuendatud: 05.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja