SUPER TÄISKUU JA SELLE NÄDALA KRISTALL 9. - 16. OKTOOBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Meeletult võimsa väega Täiskuu loob end selle nädala lõpus pühapäeval 16. oktoobril. Sellega seoses, et see Täiskuu tuleb ülivõimas, on nädala kristalliks valitud Turmaliisuletistega Kvarts. Seda sellepärast, et see on kristall, mis aitab sul enda jõudu suurendada sellel nädalal ning kaitsta ärevust tekitava energia eest, mida tavaliselt Täiskuu endaga kaasas kannab.

16. OKTOOBER "SUPERKUU"

Täiskuu loob end Jääras, mis tähendab, et selle mõjutused üle meie on veelgi võimsamad. Jäär on tuline ja kui Täiskuud mõjutab just see tähemärk, siis on teada ette see, et inimestesse saabub võimas energialaeng tänu sellele Täiskuule.

Energialaengut, mis sellel Täiskuul on, on võimalik endasse saada, kui sa oled tark ja kasutad selle Täiskuu väe ära. Seda saab teha läbi õigete kristallide kandmise, läbi rituaalide ja õigete elementide koju toomisega. Kui nii teed, siis ammutad seda positiivsemat külge Täiskuust, mida sellelt saada on.

Täiskuu võib meid ka negatiivselt mõjutada, see võib närviliseks muuta ja väga palju riidusid esile tuua. Seega lihtsam on end ette valmistada alati ja end kaitsta selle negatiivsema poole pealt ning võtta samas maksimumi selle positiivsemast poolest.

TÄISKUU ON 16. OKTOOBRIL, AGA SEE HAKKAB END LOOMA JUBA 14. OKTOOBRIL NING LÕPETAB ENDA TÄIELIKU ENERGIA ANDMISE 18. OKTOOBRIL. Maagiate/rituaalide tegemiseks on kõige õigem päev 15. õhtu või 16. terve päev.

SUPERKUU VÄGI:

Tegemist on ennekõike Täiskuuga, mis on võimsama energiaga, kui mõni eelnev Täiskuu, mis on siin mitme kuu jooksul end loonud. Superkuu toimib võimsamalt ja Jäära märk annab sellele erilise suuna parandada enda tööd, eriala, tuua head energiat soovide täitumisele ja head energiat enda eriala leidmisele. Jäärad on töötegijad, nii nagu nende täht taevas.

- Õige aeg enda tööga tegelemiseks, enda töökoha energia puhastamiseks, asjade ringi sättimiseks, asjade uuendamiseks, uute projektide alustamiseks, tööle asumiseks.

- Soodsat energiat loob see Superkuu ka enda energiavarude taastamiseks.

- Tule Ahvi aasta on meeletu tempoga ja kõigi inimeste elu on sellel aastal kui kiirrongi peal. Aga tead mis? Superkuu muudab selle tempo veelgi võimsamaks. Kuidas sellega kõigega toime tulla? Sa pead ise säilitama Täiskuu loomise perioodil väga positiivset emotsiooni, ära paanitse, ole rahulik, tegutse ja naudi. Niiviisi sa suudad Tule Ahvi aasta lõpuni välja viia nii, et sa ei murduks selle tempo all.

- See on Täiskuu energia, kus inimesed soovivad teiste inimestega väga palju suhelda ja rääkida. Seega ära imesta, kui sinu pikka aega kadunud sõber järsku välja ilmub. Või hoopis kohtad ühel ja samal päeval väga palju vanu tuttavaid nii-öelda kogemata. Inimesed on aktiivsed, liiguvad ja suhtlevad. Seega on hea ja soodne aeg ka enda see härra või proua õige leida. Inimesed lihtsalt otsivad kontakti ja märkavad sellel ajal rohkem üksteist.

KUIDAS SEDA VÄGE ENDASSE SAADA:

- Kanna Turmaliisuletistega Kvartsi, kui soovid negatiivseid mõjutusi eemale hoida, mida see Täiskuu endaga kaasas kannab. Kanna seda ka sellepärast, et enda Aurat puhastada ning taaselustada, mida samamoodi aitab see Täiskuu teha.

- Puhasta enda kodu kindlasti Salvei rituaalitaimega, selle kasutamise kohta saad lähemalt lugeda Salvei taime artikli juurest SIIT.

- Õige aeg luua selline kristallide komplekt nagu "TÖÖEDU - KRISTALLIDE KOMPLEKT", mille leiad SIIT.

- Soodne aeg tuua majja rahapuu ehk Turdleht. Turdlehte kutsutakse rahvaseas Ahvileivapuuks. Selle kohta ma olen kunagi varem kirjutanud artikli, mille leiad SIIT. Kui sul on olemas selline taim, siis on õige aeg seda puhastada, lehti tolmust puhtaks pühkida, kasta ja kui sa oled kristalle selle mullale/potti lisanud, siis neid puhastada vee all.

- Põleta õigeid viirukeid kodus, mis aitavad tööedul majja pääseda ja sellel energial taastuda sinu elus. Õigeteks viirukiteks on Patšuli, Aaloe ja Kaneel. Võid põletada ka Eukalüpti õli, mis aitab taastada energiat.

- Selle Täiskuu ajal on väga soodne tuua tuppa Kaneeli koori. Kaneeli koored aseta küünalde ümber, mida põletada soovid. Kaneel aitab majja head energiat tuua. Hiljem peale Täiskuu lõppemist vii need koored majast välja.

- Hoia positiivset suhtumist, ära ägestu kõige või kõigi peale. Igasugune ägestumine Jäära Täiskuu ajal toob suurel hulgal pahandust sulle kaela.

- Mine jaluta Täiskuu ajal õhtul väljas ringi, kui pimedaks on läinud, et laadida iseenda Aurat selle Kuu väega.

- Aseta enda tööedu jaoks mõeldud kristallid aknalaua peale, vii need õue terassile ja kohe kindlasti puhasta neid. Õige aeg on näiteks ka täiendada enda kristallide varusid just sellel päeval, kui soovid tööedu endale tuua. Tööedu toovad Tiigrisilm, Karneool, Krüsopraas, Tsitriin, Variskiit, Malahiit, Püriit, Roheline Aventuriin ja paljud teised kristallid.

- Põleta kodus Täiskuu ajal valget värvi küünlaid või rohelist värvi küünlaid, et õiget energiat koju kutsuda.

- Sellel Täiskuu ajal on soovituslik süüa võimalikult palju basiilikut, et see aktiveeriks Auras hea õnne. Seega valmista toidu kõrvale endale korralik basiiliku salat. Basiilik on sellise energiaga taim, mis suudab sinu Aura muuta heale õnnele vastuvõtlikumaks. Kuna on tegemist tööedu Täiskuuga, siis see aitab just sellist edu sinu Auras paremaks muuta.

MIDA MITTE TEHA: Igal Täiskuul on oma vägi ja see vägi soosib teatud tegevusi, samas on ka energiaid, mida see võib blokeerida ning pidurdada.

- Sellel Täiskuul ei ole soodne aeg oma tervisega tegelema hakata. Seda selles mõttes, et tervislikult toituma hakata või mõnda treeningkava alustada. Kui sa seda tegema hakkad, siis see ei pruugi õnnestuda. Ei õnnestu see sellepärast, et energiad on väga äkilised ja ei soosi sisemist rahu/tasakaalu loomist selles valdkonnas. Seega võib Täiskuu loomise ajal tulla ette ka väga valede toitude manustamist. Kui sa seda ei soovi, siis otsi Valge Hauliit või Apatiit (dieedi pidamise kristallid) enda geoodide pealt laadimast üles ning hoia enda ligi.

HOIATUSED: Igal Täiskuul on ka omad negatiivsemad küljed, mida kindlasti ei tohiks kahesilma vahele jätta, vaid nendest eemalduda.

- Ohtlik on olukord liiklused. See tähendab seda, et Täiskuu ajal peab olema eriti ettevaatlik just liigeldes. Olgu sinu liikumisvahendiks auto, ratas või ükskõik millises positsioonis sa liikluses oled, on see ohtlik. Seega vaata teed ületades mitu korda tee olukord üle ja auto roolis olles ole pigem rahulikum liikleja. Kellel on aga autosse kristalle viidud, siis need soovitan kindlasti paar päeva enne Täiskuu loomist Salveiga puhastada.

- "Ära kisu, kui see pole kiskumist väärt" See Täiskuu võib tuua mõttetutest asjadest tüli üles. Väga väikestest asjadest võivad tekkida suured peretülid. Et seda vältida, loe enne kümneni, kui sa välja midagi ütled ja mõtle hästi järgi, kas nii kiirel ajal ikka on vaja lisapingeid tekitada. Kellel on Turmaliisuletistega Kvartsi kristalli, siis see on kindel kristall sinu jaoks, kui sa tunned, et sellised asjad võivad tulema hakata.

MIKS TURMALIISULETISTEGA KVARTS SELLE NÄDALA KRISTALLIKS?

Turmaliinsuletistega Kvarts aitab Aurat puhastada, seda taaselustada, energiaid sinu hinges paremaks muuta, aitab blokaadidest vabastada, mis ei lase sul õnnelik olla ega ka aktiivne olla. See Superkuu, mis loomas on on täpselt sama toimega, kui sa ise säilitad sellel ajal positiivse emotsiooni. Seega Turmaliisuletistega Kvartsi kandmine just sellel nädalal ja eriti siis, kui Täiskuu loomine hakkab lähemale jõudma, on väga kasulik. See aitab sul õigeid energiaid sellelt Täiskuult endasse võtta ning suure energiaga ja väega edasi minna.

- Turmaliinsuletistega Kvarts on üks Kvartsi liikidest,
mis on moodustunud Kvartsist, mille sees on Musta
Turmaliin
i vardad. Selles kristallis on kahe võimsa kristalli
vägi, mis muudab selle eriliselt tugevaks Aura puhastajaks
 ja kaitsjaks. Turmaliinsuletistega Kvarts sobib väga hästi
 neile, kes soovivad enda Auraga korraliku tööd tegema
 hakata ja sellele kaitset luua.

- Mõjub väga hästi Kroontšakra tervendamisele.

- Vabastab Aurast energia blokaade ja aitab Aura keha kinni
panna, et kõik hea, eelkõige tervis säiliks.

- Vabastab Aurast kurbuse, depressiivsuse, ärevuse tunde,
 segadustunde, kinnisideelised mõtted, kriitika peale liigselt
mõtlemise, teistest inimestest sõltuvuse ja teiste meele
järgi käitumise vajaduse. Kui võtta need energiad Turmaliin-
suletistega Kvartsilt endasse, siis kõik hea, unistused ja
positiivsus on võimalik saavutada.

- Tervendab: Närvihaigused, skisofreenia, ärevus, depressioon,
 üliemotsionaalsus, luupainajad.

- Kõige enam mõjub Kaalude ja Skorpioni tähemärgile.

Kõik Turmaliinsuletistega Kvartsi kristallid/ehted leiad SIIT.

Nädala kristall on alati 10% soodsam tavahinnast, Turmaliinsuletistega Kvarts on nädala kristalliks 9. oktoober - 16. oktoober.
Uuendatud: 09.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja