PEEGEL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Peegel sümboliseerib õnne, olgu selleks õnneks siis hea õnn või ebaõnn, ühte neist see kindlasti tähendab. Unes peegli või hoopis ka peeglite nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, samas aga tragöödiat ette ennustav. Peeglite nägemine on väga sügava tähendusega ja peegli unes nägemine ei tule lihtsalt niisama. Kui sa seda näed, siis on vaja kellelgi, olgu selleks "kellekski" siis sinu Ingel või sinu enda hing, vaja midagi väga suurt teavitada. Seega tea seda, et kui peegel unenäos ilmneb, siis midagi suurt see ette kuulutab või siis on see väga suure tähendusega.

Peeglit unes nähes võid sa näha peeglist peegeldust millegi suhtes, pööra selle unenäo seletamise juures tähelepanu ka sellele, mida sa seal kohtasid. Meenuta väga täpselt seda, mis seal peeglis oli, kui üldse seal midagi nägid.

PEEGEL Üldiselt peegel sümboliseerib midagi väga hingelist, spirituaalset ja emotsionaalset. Seega peegli üldine emotsioon võib olla sinu tunded millegi suhtes. Tavaliselt peegel näitab sulle, mida sa enda elust arvad ja mida sa iseenda vastu tunned. Peegli unes nägemine sümboliseerib ka seda, et sa ise avastad midagi enda elu suhtes.

Kui sa unes näed, et sa vaatad peeglisse ning selles sa näed iseennast. Sa oled seal kas noorem, ilusam või hoopis vanem, aga sa näed seal ennast teistsugusena, siis on see märk selle kohta, et enda ärkvel olles elus sa väga palju muretsed enda olemuse pärast. Sa võid muretseda nii, et sa ei ole kas endaga rahul või sa pidevalt heidad endale midagi ette. Alateadvus annab sulle sellega märku, et lase vabaks sellised koormavad emotsioonid ja ära tee endale niiviisi liiga.

Näiteks, kui sa näed ennast peeglist vaadates koledana, siis enda ärkvel olles elus sa teed pidevalt ennast maha ja ei usu iseendasse - see võib seda tähendada. Kui sa oled õnnelik ja väga rahul, et ennast koledana peeglis näed, siis on see hea tähendusega. See tähendab seda, et sa avastad endas külgi, mida sa muutma hakkad ja millega sa rahul ei ole. See on selles mõttes hea, et sa soovid end parandada. Kui sa näed ennast koledana peeglist vaadates ja nutad või hüsteeritsed enda unes, siis sa saad ärkvel olles elus väga palju kannatada enda halbade otsuste tagajärgede pärast.

Unenägu, kus sa vaatad endale peeglist otsa ja naeratad iseendale ning oled õnnelik, siis tähendab see seda, et sa oled hingelt õnnelik enda tehtud otsuse üle. Järelikult kas siis just hiljaaegu oled mõne suurema otsuse enda elus vastu võtnud või kohe-kohe teed seda. See on märguanne, et sa tegid või teed õieti.

Läbi peegli mõne looma või loomade nägemine on ettekuulutus peagi tuleva ebaõnne kohta.

Kui sa oled enda unes majas, mis on täis peegleid, siis see annab sulle teada, et sinu seljataga on kamp või grupp inimesi, kes sinust väga halvasti arvavad. Võib-olla oled sa seltskonnas, kus sind ei hinnata või näiteks sind ära kasutatakse. Mõtle, kellega sa oled viimasel ajal ühinenud või koos olnud ja siis ehk saad aru sellest unenäost rohkem.

UNES PEEGLI EES JUMESTAMINE Kui oled peegli ees, jumestad end, kammid või tegeled iseendaga ning sätid end kaunimaks, siis enda ärkvel elus hakkad sa tasapidi avastama iseendas häid külgi. See on olukord, kus inimene hakkab lõpuks iseendaga leppima ja enesekindlus hakkab taastuma. Võib-olla oled loomupoolest olnud enesekriitilisem ja see hakkab kaduma, kui sa sellist unenägu nägid.

KATKINE PEEGEL Katkine peegel unenäos sümboliseerib iseenda eluga mitte rahul olemist. See ennustab ette ka väga halba perioodi. Ole tähelepanelik selles osas, mida sa veel seal unes nägid, et mõista, kus poolt see õnnetust võib saabuda. Katkine peegel sümboliseerib ka hüljatuse tunnet - tunned, et keegi ei aktsepteeri sind.

Kui sa enda unenäos teed meelega peegli katki, siis sa võtad võimu üle enda saatuse juhtimisel enda reaalses elus. See on hea õnne sümbol, see on märk, et sa hakkad vastu halbadele situatsioonidele ja võitled enda õnne eest täiel rinnal.

Unenäos pragulise, aga mitte katkise peegli nägemine vihjab sellele, et keegi konkreetne või teised inimesed näevad sinu allakäiku pealt. See on vihje selle kohta, et hakka enda elu eest võitlema ja hakka tegutsema!

KELLEGI TEISE NÄO NÄGEMINE PEEGLIST Unenägu, kus sa vaatad peeglisse ja sealt vastu vaatab sulle hoopis keegi teine, keda sa tunned, annab sulle märku, et sa oled hetkel selle inimese poolt väga palju mõjutatud.

See on hetk, kus sa võid käituda nagu see inimene, keda sa nägid teatud olukordades, mis sinu elus hetkel käimas on. See võib olla ka see, et sa väga kuulad teda ja tema arvamus on sulle hetkel ülioluline. Võib olla ka nii, et sa väga soovid selle inimese moodi olla, keda sa seal nägid.

Unenägu, kus sa näed peeglist kellegi nägu, keda sa ei tunne või sa isegi ei näe nägu, aga tead, et seal oli keegi - siis see oli vaim või hing. See on märk sellest, et keegi soovib sinuga kontakti saada ja peagi võid sõnumeid uuesti saada.

HÄGUNE PEEGEL Kui peegel on hägune või läbipaistmatu sinu unes, siis see tähendab seda, et sa käitud enda lähedastega veidralt enda elus. Sa käitud nendega nii, et nad tunnevad end halvasti ja sa rikud suhteid. Kui näed selles unes kedagi konkreetset, siis see on seotud selle inimesega.

TOPELTPEEGEL Unenägu, kus sa näed, et sind vaadatakse läbi topeltpeegli, siis on see märk sellest, et keegi või see sama inimene kritiseerib sind sinu ärkvelolles elus.

PEEGEL VOODI ALL Kui sa näed unes, et sinu voodi all on peegel, siis sinu alateadvus annab sulle suure vihje selle kohta, et sinu tervis hakkab allamäge minema. Peegel sümboliseerib reproduktsiooni süsteemi ehk viljakust, Juurtšakrat ja seksuaalelu. See unenägu annab sulle teada, et hakka tervislikumaks või võta ette enda armastuses füüsiline pool ning tegele selle paremaks muutmisega.

MUST KASS JA PEEGEL Musta kassi peeglis nägemine või peegli ees istumas nägemine on vihje hingede poolt, et keegi on sulle halba õnne teadlikult saatmas. See on sulle vihjeks, et keegi tegeleb sinu neamisega, ära sõnumisega ja sulle võidakse isegi halvaõnne rituaale teha. Sellisel juhul soovitan ma tungivalt sul kanda Musta Turmaliini, Turmaliinsuletistega Kvartsi või Gagaati endaga, et Aurasse selline energia edasi ei kanduks.

PEEGLIT OSTMINE Peegli unes ostmine on heaendelise tähendusega. Peegli või peeglite ostmine annab sulle teada, et sa oled peagi sisenemas või oled sisenenud uude ja paremasse eluetappi, kus sa tunned elust rohkem rõõmu, kui seda oled viimasel ajal teinud.

LÄBI PEEGLI MINEMINE Unenägu, kus sa lähed läbi peegli, annab sulle see nägemus teada seda, et sa oled just avastanud midagi väga olulist enda elu kohta. See on karma ja saatusega seotud, on miski, mida sa hakkasid alles nüüd mõistma või hakkad alles mõistma. See on enda jaoks asjade selgeks saamine ja mõistmine, miks üks või teine asi on sinu elus.

VALGE PEEGEL Valge peegli nägemine on õnne sümbol unenäos, see kuulutab sinu ellu ette midagi suurt, mis muudab sinu elu paremaks. See võib sümboliseerida ka unistuste täitumist, mis ei ole seotud materiaalsete soovidega, vaid pigem hingeliste soovidega.

MUST PEEGEL Musta peegli unes nägemine on kurja tõotav, see võib ette ennustada kellegi haigust või kõige hullemal juhul ka surma või surmaga silmitsi olemist. Surm on viimane asi, mida unest välja noppida, üldjuhul viitavad ikkagi sümbolid tervise riketele või ebaõnnele, mitte kohe surmale. Aga on olnud olukordi, kus on musta peegli unes nägemine viidanud täielikule lõpule.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Angeliit ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta. 
Uuendatud: 11.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja