KINGITUSTE LOOS, VÕIDA IMELISI KRISTALLE!

by in UUDISED .
 

LOOSIS OSALEVAD KÕIK OSTUD AJAVAHEMIKUS 16. OKTOOBER - 10. NOVEMBER

Kingituste loosiratas on jälle avatud ja kõik meie Kuressaare ja Tallinna Butiigist ning E-poest sooritatud ostud osalevad selles imelises kingituste loosis.

Selleks, et loosis osaleda, täida klienditeenindaja poolt antud loosisedel enda andmetega ning aseta oma sooviga see laternasse, et see jääks sinna 10. novembrit ootama.

E-poest sooritatud ostud osalevad automaatselt loosis ja meie ise paneme need andmed sinna laternasse.

Loosimine toimub 10. novembril peale kella 22.00, kõikide võitjatega võetakse peale loosimist ühendust!

KINGITUSED KALLITELE KRISTALLISÕPRADELE

Kingituste tegemine on imeline ja mis saaks veel imelisem olla, kui neid kinkida neile, kes neid ka armastavad - ehk neile, kes on kristallidest lummatud ja ka neile, kes suudavad mõista, mis on kristallide väärtus. Loodame siiralt, et kõik väeehted jõuaksid peale 10. novembrit õigetesse kätesse ja need teeksid need inimesed rohkem kui õnnelikuks.

Aga millised on siis kingitused, mis jäävad enda kaaslaseid seniks meie juurde ootama...

1. AMETÜST, PÄRLIKARP JA HÕBE TOPAAS TALISMAN

Kõige peamiseks ja kõige hinnalisemaks kingituseks, mis kingituste loosis on, on see talisman "Ametüst, Pärlikarp ja Hõbe Topaasiga". Talisman on tehtud 925 hõbedaga.

See on talisman, milles on kõik head, vajalikud, kasulikud ning jõudu andvad energiad olemas, mis üks naine peaks endale saama. Seda nimetan mina naiselikkuse talismaniks, mis muudab naise romantilisemaks ja annab tema Aurasse edasi rohkem kui väärtuslikku energiat. Kui soovid, siis saad selle talismani kohta lähemalt lugeda SIIT.

2. DRUZY AHHAAT SÕRMUS


Teiseks väärtuslikuks väeesemeks on "Druzy Ahhaat sõrmus". Sõrmus on 925 hõbedaga.

See on kristallsõrmus, millel on oskus selle kandjale edasi anda rahu tunnet ja tuua head õnne armastuses. Kristallsõrmused annavad lisaks enda kristalli energiale veel edasi konkreetseid vägesi seda erinevates sõrmedes kandes. See, millist energiat annab sulle Druzy Ahhaat sõrmus ning millist väge see omab, seda saad lugeda SIIT.

3. KUUKIVI KÕRVARÕNGAD

Kolmandaks väeesemeks on armastuse, naiselikkuse ja naiseliku vaistu kristall Kuukivi, millest on valmistatud kaunid kõrvarõngad. Kõrvarõngad on 925 hõbedaga.

Kuukivi kõrvarõngastena kandes aitab see enda energiat kõige enam Kolmanda Silma Tšakrale edasi kanda, mis asub sinu kehal otse otsmikul. See on energia kanal, mis on seotud intuitsiooni ja enda hinge tunnetamisega. Kuukivil on oskus kõrvarõngastena kantult sinu intuitsiooni ja vaistu tugevdada. Loe Kuukivi kõrvarõngastena kandmise kohta lähemalt mõne teise kõrvarõnga alt, kus on selle kristalli kohta täpsemalt kirja pandud. Leiad kõrvarõnga SIIT. Need konkreetsed kõrvarõngad meil e-poes müügil ei ole.

4. ARMASTUSE KRISTALLID

Neljandaks kingituseks, mille soovin ühele teist ära kinkida, on "Armastuse kristallide komplekt".

Lõin spetsiaalse kristallide komplekti, mis on selleks, et selle kandjale head armastuse õnne tuua. Need kristallid aitavad parandada sinu suhteid ja mis kõige tähtsam... hingesugulase üles leida. Ja kui isegi sa oled oma hingesugulasega juba koos, siis need kristallid aitavad sul temaga head sidet luua ning igavesti kokku õnnelikult jääda. Mina olen oma soovid sinna kristallidesse andnud, nüüd jääb järele vaid see õige hing üles leida, kes kõige enam seda maagiat vajab.

Kristallide komplektis on Rodokrosiit, Petaliit, Lumikvarts, Ingli Aura Kvarts ja Rodoniit.

Neid kristalle hoida enda voodi kõrval või kanna neid endaga kaasas!

5. VIKERKAARE INGLI AURA

Viiendaks kingituseks on meie Butiigi jaoks täiesti uus imeline kristalltalisman "Vikerkaare Ingli Aura", millega anname kaasa ka vanaroosa nahkpaela selle kandmiseks.

Kuna Vikerkaare Ingli Aura on üks tavalise Ingli Aura liikidest, siis ka sellel on oskus Ingliga kontakti saada. Seda kandes aitab see alati olla sinu Inglil sinu jaoks valvel. Kui vaja, tuleb appi, kui vaja, saadab sõnumeid ja vastupidi suudab see aidata ka sinu mõtetel Inglini jõuda.

Sellel kristallil on veel imelisi omadusi ja selle kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

6. ROOSA KVARTS SÜDA


Kuuendaks kingituseks on auguga talisman "Roosa Kvarts süda", selle juurde kuulub ka valget värvi nahast pael selle kauni väeeseme kandmiseks.

Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse, sõpruse ja emotsionaalse tasakaalu kristall. See on üks enimlevinud armastuse kristalle terves maailmas, seda ka seetõttu, et Maa ise on seda väga palju ka loonud maapõue. Seda kõike selleks, et järelikult on inimestel seda vaja. Maa ei anna mitte ühtegi asja meile asjatult, kõigel on oma mõte olemas. Roosa Kvarts on küll selline kristall, mis ühel päeval võib sinu hingel lasta rahu leida või aidata armastust leida, kui sul just seda kõige enam on vaja. Kui soovid, saad Roosa Kvartsi kristalli kohta lugeda lähemalt SIIT. Konkreetset ehet meil e-poes müügil ei ole.

7. VALGE AHHAAT

Seitsmendaks kauniks väeesemeks on "Valge Ahhaadi" talisman 925 hõbeda kinnitusega, millele anname kaasa ka lavendli värvi nahast paela selle kandmiseks.

Valge Ahhaat on tõeline rahustaja, seda selles mõttes, et see aitab pingeid maandada, stressi leevendada, pidurdada negatiivseid mõtteid ja tasakaalustada ärevat hinge. Seda on tõesti vahel kõigil vaja, eriti sellel aastal, kus tempo on võimsam, kui mõnel teisel aastal.

Valge Ahhaati talismani leiad SIIT, kus sa saad selle kohta ka lähemalt edasi lugeda.

8. TASAKAALU KRISTALLID

Kaheksandaks ja viimaseks kingituseks, mille sooviksin ma oma kristallisõpradele ära kinkida, on "Tasakaalu kristallide komplekt".

Tegin spetsiaalse kristallide komplekti maagiaga ühele kingituste loosi võitjale, et tema hinge hingerahu tuua. Sinna lugesin ma sõnad peale, mis aitaksid lahti saada hinges olevast rahutuse tundest, kasvõi kurbusest, segaduse tundest või hoopis liigsetest muremõtetest. Soovin sellega edasi anda kellelegi heale hingele uut algust ja selgust.

Kristallideks on selles komplektis Roosa Kvarts, Valge Hauliit, Mango-Kaltsiit, Ametriin, Ševroon Ametüst, Valge Opaal ja kõiki teisi kristalle ühendav Mäekristall.

Kes selle maagia komplekti endale saab, siis seda võib ta endaga kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida, et kristallid saaksid sinu heaks kõik anda!

Soovin tänada kõiki Butiigi kliente, meie sõpru, kristallide austajaid ja kõige rohkem ka neid, kes elavad minu tegemistele kaasa. Soovin tänada, et te annate mulle nii palju jõudu ja soovi kõike maagilist, müstilist ja hinge kosutavat kirja panna. Mulle ei antaks visioone artiklite jaoks ja ei jagataks öösiti unes vihjeid enda järgmiste sammude kohta, kui mul ei oleks olemas kuskil siin või seal Eesti teises otsas hinge, kes annaks mulle jõudu seda tegemaks. Energia liigub ja ma tunnen seda, suur kummardus kõigile neile, kes teavad, et nad suhtlevad läbi mõtete ja südame minuga. Tunnen seda ja sama teen ma teiega!
Uuendatud: 15.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja