KUU VIIMANE VEERAND JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

Täiskuult võetakse kaunilt troon üle ja peale seda hakkab looma end Kuu viimane veerand, mille õigeks kuupäevaks on 22. oktoober, laupäev.

Selle nädala kristalli positsiooni võtab Turmaliinsuletistega Kvartsilt üle meie enda ehted, milleks on  La Tene väeesemed.

16. oktoobril pühapäeval avasime enda Tallinna Butiigi ja seda tähistades on nädala kristalliks just meie enda meisterdatud ehted valitud.

Kes veel ei tea, siis meie Tallinna Butiik asub Tartu maantee 51 ja me oleme avatud E-R 10.00 - 19.00 ja L-P 10.00 - 16.00.

Nädala kristalliks on kõik La Tene kõrvarõngad, juukseehted, kristallikomplektid, sõrmused, käeketid, tähemärgi käeketid.

SELLE NÄDALA ÜLDINE EMOTSIOON?


Kui üks Kuu faas on end ära loonud ja Kuu hakkab suunduma järgmise tähtsa faasi juurde, siis seal vahepeal muutuvad energiad ühelt teisele. Sellel korral Täiskuu ja Kuu viimase veerandi loomise vahel ehk põhimõtteliselt tervel sellel nädalal on soodne aeg mõnest halvast harjumusest lahti saada.

Seega mõtle, kas sa sooviksid suitsetamist maha jätta, sooviksid rohkem end liigutama hakata ja tahaksid veidi ka laiskusest vabaneda või hoopis sooviksid tervislikumalt toituma hakata ning loobuda mõnest maiusest, mis sinu kehale liiga teeb.

Sellel nädalal on soodne erinevaid terviseteemalisi muudatusi teha, seega võta nüüd see plaani ja sa näed, et sul tuleb selle muutmine mitmeid kordi lihtsamini või soodsamalt. See on õige aeg selle tegemiseks, Kuu energia annab sulle tahtejõudu enda elu paremaks muutmisel.

KUU VIIMANE VEERAND LAUPÄEVAL 22. OKTOOBRIL

Igal Kuu faasil on oma vägi, energia ja jõud. Seda kõike sellepärast, et Kuu mõjutab meie Maad ja Kuu faase loetakse selle järgi, kui palju Päikese valgus Kuu energiat meie Maale peegeldab.

Kuu viimane veerand sellel korral on väga eriline ja võib öelda nii, et see on väga paljudele meie seast kasulik, kui sa loomulikult selle väge enda jaoks ära kasutad.

Tule Ahvi aasta on meeletu tempoga, paljudes perekondades valitsevad riiud, vanad kadunud inimesed tulevad päevavalgele ja hakkavad erinevaid kummalisi situatsioone meie ellu looma. Ühesõnaga väga palju sellist segadust tekitavat on igal pool ümberringi. Kui sul endal on rahulik elu, siis sinu kõrval toimub mingisugune probleemide jada kellegi kalliga. Igatahes on väga palju asju igal pool toimumas ja enda rahu, stabiilsuse ning sisemise harmoonia hoidmine on raskendatud.

Nüüd loob end Kuu viimane veerand, mida just sina saad enda jaoks ära kasutada, et sellest rahu, hingerahu, stabiilsust ja emotsionaalset tasakaalu endasse saada.

Ma soovitan sellel päeval 22. oktoobril põletada enda kodus võimalikult palju erinevaid valget värvi küünlaid. Kui sul on kristallküünla aluseid, siis aseta ka sinna valget värvi teeküünlaid. Valged küünlad sümboliseerivad rahu ja läbi nende saad sa enda koju rahu tuua sellel Kuu faasil.

Soovitan kanda terve nädala jooksul erinevaid rahu energiaga kristalle. Seega mine enda kristallehete juurde ja leia üles need rahu kristallid. Väga soodne on kanda Valget Ahhaati, Roosat Kvartsi, Sinist Kvartsi, Mäekristalli, Roosat Opaali, Valget Opaali jne.

Puhasta enda kodu stressi energiast, võta Salvei ja tee terve enda kodu sellega puhataks või kasuta rahu viirukit, milleks on Lavendli viiruk.

LA TENE ERINEVAD EHTED, MIS TOOVAD RAHU, EMOTSIONAALSET TASAKAALU JA STABIILSUST ELLU

Nädala kristalli alla kuuluvad küll kõik La Tene ehted, aga kui me vaatame seda, milline Kuu faas ja terve nädala energia tuleb, siis toon täna esile mõned konkreetsemad ehted, mis sobivad just sellesse nädalasse.

"HARMOONIA" käekett on väga rahustava ja pingeid maandava toimega. Selles olev Valge Hauliit ja Kuukivi teevad koos kandes sellist imelist tööd.

"HINGERAHU" käekett on kasulik neile, kes soovivad armastuse teemadel rahu leida. See on väeese, mis tervendab Südametšakrat ja aitab suhtealaseid probleeme lahendada.

"STRESSIST VABAKS" käekett on loodud Valgest Hauliidist ja Roosast Kvartsist, need on täpselt need kristallid, mis sellel nädalal sinu heaolu jaoks suudavad tööd teha. Stressist vabaks ehe on kõigile neile, kes tunnevad, et ei suuda enam endas rahu leida ja närvilisus takistab elu nautimist.

"PÄRLIKARP", "AKVAMARIIN", "AMASONIIT" sõrmused on need, millel on oskus hingerahu tuua. Erinevas sõrmes kantuna toovad need erinevat energiat sinu Aurasse.

"MEREKARP" kõrvarõngad on need, mis aitavad maandada sinu hinges olevat rahutuse tunnet. Ja olen valmistanud konkreetselt ka sellised kõrvarõngad, mis aitavad takistada ülemõtlemist, pidevat muretsemist ja ülereageerimist. Selleks on kõrvarõngad "ÜLEMÕTLEJA".

Peale rahustavate ja stressi maandavate kristallehete olen ma loonud ka väeeseme nimega "SUITSETAMISEST VABAKS". See on käekett, mis on samuti kasulik selle nädala jaoks. Ülalpool ma kirjutasin sellest, et sellel nädalal on õige aeg pahesi maha jätta ja seda suudetakse sellel nädalal lihtsamini teha. 

Kõik La Tene ehted leiad SIIT.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10% SOODSAM TERVE NÄDALA JOOKSUL. LA TENE EHTED ON SOODUSES 16. OKTOOBRI ÕHTUST - 22. OKTOOBRI ÕHTUNI.
Uuendatud: 17.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja