POPKORN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .
 

Popkorn ei ole just selline asi, mida sa ootaksid, et sa uned näed ja see on ka väga haruldane unenägude sümbolism, aga siiski on seda võimalik enda unes kohata. Popkorn on siiski hea sümbol ja head õnne toov ettekuulutus, seega, kui sa oled seda näinud, siis suure tõenäosusega sulle soovitakse midagi head öelda.

POPKORN Popkorn sümboliseerib ideesid, mõtteid ja uusi projekte, mis sinu eluteele võivad peagi tulla või on juba hakanud tekkima. Popkorn sümboliseerib ka loomingulist lähenemist millegi suhtes. Popkorn sümboliseerib edukat mõtet, tegevust, plaani ja üleüldist kordaminekut. Aga popkornist ei tohi valesti aru saada, see ei sümboliseeri sellist õnne, mis tuleb lihtsalt sinu ellu. Selle pärast sa pead palju rasket tööd tegema, et sa selle üldse saaksid. Paljud inimesed ei mõista, et edu ei tule alati lihtsalt ja väga tihti tuleb ise ränka tööd selle nimel teha. Popkorn sümboliseerib sinu enda pingutuste vilja.

Popkorn ilmub sinu unenägudesse ka siis, kui sa saad väga hea inspiratsiooni millegi jaoks või jõuad hiilgava idee juurde millegi tegemise ja ellu viimise jaoks. Siiski popkorn annab märku, et see hiilgav idee hakkaks vilja kandma, kui sa vähegi suvatseksid selle nimel tööd ja vaeva näha. Seega tegutsema kiirelt, kiirelt!

Kui sa unenäos jagad enda popkorni või sinule endale jagatakse seda, siis unenägu soovitab sul enda argipäevases elus teistega tihedalt koostööd teha, nii ka tuleb sinu soovitud tulemus millegi suhtes. Mille suhtes? Seda viitavad teised sümbolid või märgid sinu unenäos.

Unenägu, kus sa sööd popkorni või keegi teine teeb seda, on märk selle kohta, et sinu ellu saabub peagi üks hea võimalus. Sinu alateadvus annab märku, et haara härjalt sarvist ja ära maga maha seda võimalust.

Unenäugu, kus sa näed popkorni, mis ei ole veel kuumutamise tagajärjel enda valget väljanägemist saanud ja on veel enda koore sees, siis see on sulle hoiatuseks. See on märk selle kohta, et miski on sinu teadmata, mis on seotud sinu raha asjadega. Võimalik, et sa ei märka kohta, mis röövib sinu käest asjata raha või midagi sarnast.

ÜLE KÜPSETATUD POPKORN Popkorn, mis on küpsetamise ajal kõrbema läinud või üleküpsenud, selle tähendus ei ole positiivne. Üleküpsenud popkorni unes nägemine või selle söömine on märguanne selle kohta, et sa magasid just ühe hea võimaluse maha või kohe, kohe teed seda. Sulle antakse sellega ka teada seda, et sa oled ise tagasihoidlik või sul puudub julgus peale hakkamiseks.

POPKORNI VALMISTAMINE Kui sa näed, et sa unes valmistad popkorni, siis see tähendab seda, et sinu hing hakkab kasvama ja arenema. See on hea enne, sulle öeldakse seda, et sa ise muutud targemaks ja omandad peagi häid ning kasulikke oskuseid.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlikke unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Angeliit ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta. 
Uuendatud: 18.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja