SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Skorpionid on tulise hingega inimesed, kellele on juba sünnist kaasa antud eluenergia. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion endale ette võtab, siis selle ta peab ka lõpuni viima ja see peab tulema ka hea, tähendab ideaalne välja. Skorpionid on mässulised võitlejad, alati peab kord majas olema ja alati peab olema asjadel tulemust. Isegi, kui vahel sellel Skorpionil on raske selle oodatud tulemuseni jõuda, mis ta on kord endale püstitanud ja seadnud, siis läbi tule,läbi vee minnakse, et see asi korda saada. Ma räägin ikka siinkohal Skorpioni enda poolt seatud eesmärkide täitmist. Minu meelest on see Skorpioni väga positiivne ja imetlusväärne külg, see on sihikindlus.

Skorpionist on palju rääkida, nad on ju isiksusega inimesed, mitte ükski Skorpion ei jäta tavaliselt mitte kedagi külmaks. Skorpionitega paraku on nii, et nad on silmapaistvad, isegi kui nad midagi ei tee, on pilk nende peal seltskonnas kasvõi istudes. Nende sees on tuline inimeste magnet, nende Aura lausa hüüab kaugelt :"Tule vaata, kes mina selline olen!". Skorpionite kohta mulle meeldib kasutada sellist väljendit - sa kas armastad teda või sa ei salli teda. Ei saa olla mitte ühegi Skorpioniga neutraalne tunne sul. Miks see nii on? Nendes on energiat ja kus on meeletult energiat, seal on ka külgetõmme või vastupidi ära tõukav energia, oleneb täpselt sinu enda energiast ehk Skorpionid ei ole ise süüdi, kui nad kellelegi meeldivad või ei meeldi.

Kuigi enamjaolt on siiski see arvamus positiivne ja Skorpioni sõpra armastatakse tema olemuse pärast. Skorpionitel on tavaliselt suurem tutvusringkond, olgu siis selleks Skorpioniks mees või naine. Nende sees on inimeste magnet ja teised tähemärgid kuidagi ammutavad seda energiat, mis Skorpionis eksisteerib. Seega, kui sa oled Skorpion, siis vaata ümberringi, kõik soovivad sinuga enda emotsioone jagada või lihtsalt sinuga koos olla - selleks on olemas oma põhjus, mida sa võib-olla pole märganudki, sa lihtsalt oled külgetõmbe väega.

Skorpionid on äärmuslikud, mis tähendab seda, et kui ta on kord sind enda sõbraks, tähendab pereliikmeks võtnud, siis ta kaitseb sind enda kõige suurema väega ja jõuga. Ma pean parandma end, ikka perekonda on sind võtnud. Skorpionite jaoks sõprus on võrdne perekonnaga. Kas kõik või mitte midagi, mingisuguseid poolikuid suhteid ei ole ju nende jaoks olemas.
Sa oled õnnelik, kui sa oled Skorpioni tiiva all, ta teenindab sind ette ja taha ning hoolitseb sinu eest kogu oma armastava hingega. Sina ole hea ja ole lihtsalt aus ning ära reeda. Ja kui sa reedad, siis endale vaenlase sa saad - kohe, automaatselt, jala pealt! Skorpionid ei salli kahepalgelisust ja nad ei salli reetlikkust, kui keegi lähedane seda temaga teeb, siis Skorpionid ei ole just need, kes tahavad andestada ning sealt hakkab emotsionaalne sõda tema poolt. Ta muutub sarkastiliseks ja kõik Skorpioni halvad omadused tulevad päevavalgele. Igas tähemärgis on häid ja halbu külgi, seega see on täiesti normaalne!

Millised on siis Skorpioni halvad omadused? Eelpool ma mainisin seda, et Skorpionid ongi äärmuslikud, mis tähendab seda, et nad armastavad kogu südamega ja samas nad võivad ka vihata kogu südamega. Seega, kui sa ei ole just Skorpioni heade laste nimekirjas, siis sa saadki tema viha tunda. Skorpionid võivad väga õelaks ja vahel ka oma jutuga agressiivseks muutuda, kui on konfliktne olukord. Samalajal, kus Sõnn võib enda viha mitu kuud enda sees hoida ja siis alles plahvatada, kui üldse plahvatab. Skorpion on see, kes plahvatab kohe, kui probleem ilmneb. Vahel on naljakas enda tuttavaid Skorpione vaadata - nad on nii impulsiivse loomusega, et vahel nad ei süvene teemasse ning juba tuleb raevukus sisse, vahet ei ole, mis teema käimaski on. Kui veidi seletada neile olukorda, on nad samamoodi hetkest õnnelikud, nagu seda teist emotsiooni ei olekski vahepeal eksisteerinud.

Aga mulle meeldivad Skorpionid ja eks vee-märgid saagi üksteisega paremini läbi ning mõistavadki üksteist sügavamalt. Seega Skorpioni tutvuses võib olla palju Kalasid ja Vähke, kellega siis Skorpion suudab niiöelda ühel lainel olla. Vee-elemendid on spirituaalsemad ja nende jututeemad on sügavamõttelised, mida Skorpion ka armastab - rääkida, rääkida, rääkida ja veelkord rääkida!

Skorpionid on julged pealehakkajad, nad ei karda, mis on tulemas. Kui teised tähemärgid, eriti Kaalud, kes on täpselt Skorpionite kõrval need, kes võivad maha magada hea võimaluse puhtalt sellepärast, et nad lihtsalt nii kaua mõtlevad, siis Skorpion on ammu juba sündmuspaigal enne seda, kui asjad üldse käima hakkavad. Skorpion on kiire, tal on hea reaktsioon ja ta hüppab pidevalt pea ees tulle - nendel on oskus riskida. Riski tuleb elus võtta, vastasel juhul sa võid lihtsalt magada väga paljud asjad elus maha.

Skorpionitele on vaja seda number üks teemat tema elus, teema, mis on ainult tema teema. Tal on vaja mingisugust hobi, milles ta soovib saada parimaks või kui hobi tal ei ole, siis ta peab oma töös olema kõige parem. Ta ise püstitab endale väljakutseid, millest enamusaja teistel ei ole õrna aimugi.

Skorpion hoiab pidevalt ennast tegevuses ja end raja peal, nad ei salli laiskust ega ka nõrku inimesi.  Ma tõesti ei tea, kas Skorpionid ise ka seda märkavad, et nad ei salli nõrkusi, aga mina näen seda kõrval väga hästi, olen pidanud mitmeid kordi seletama, et: "See on täiesti normaalne, et inimesed ei taha olla ambitsioonikad, see on normaalne, et see konkreetne inimene kardab jne."Skorpionitel ise ei ole hirmu ja nad ei suuda seda teistes mõista.

Miks sa oled Skorpioni märgi all sündinud? Peamine põhjus miks Skorpioni märgi all üldse sünnitakse, on elus õppida: Armastust leida ja teiste inimeste vigadest õppimine. Küll ei suuda enamus inimesi teiste vigadest õppida, aga Skorpioni ellu tuuakse väga palju erinevaid inimesi, erinevate probleemidega ja Skorpion on see, kes peab nad ära kuulama või aitama. See ongi see protsess, mille käigus Skorpion peab tegelikult oma elu käigus õppima teiste inimeste kogemusi ja ise targemaks saama. Skorpioni üks põhivajadusi on armastuse leidmine, igal Skorpionil on see keegi seal olemas, iseasi, kas ta oskab seda inimest hoida ja see on suur õppetund selles elus.

Jutt läheb väga pikaks, ma tean, aga Skorpionid ei ole päris need, kelle kohta saaks ühe sõnaga asjad kokku võtta. Veel ma tahan ära mainida ka selle, et nad on ülihead, meister manipuleeriad. Ainuke, kes üldse selle manipulatsiooni võib ära tuvastada on Kalad või Vähk. Teised mitte, vähemalt mitte esialgu! Skorpion oskab ideaalselt teiste inimeste nuppe vajutada nii, et ta märkamatult paneb sind enda jaoks tööle või seda musta tööd tegema, et ta enda asja kätte saaks. Nad oskavad pehmeks rääkida ja see käib nii loomulikult, et sa lihtsalt ei saa sellest arugi.

ELEMENT: VESI

Vee-element annab Skorpionile elukirge, romantilist meelt, intuitsiooni, oskust valesid tabada ja oskus märgata. Vee-element on see, mis annab Skorpionile vajaduse armastada ja mitte ainult hingeliselt olla kontaktis inimesega, vaid ka füüsiliselt oma armastust jagada. Skorpionid on need, kes kõige enam teisi kallistavad ja kui sa ei ole seda ennem märganud, siis mõtle selle peale, see tõesti nii on. Skorpionid väljendavad enda tundeid, mitte ainult oma sõnade või kohaolekuga, nad teevad selle puust ja punaseks selgeks ning kui sellest väheks jääb, siis vehivad nad käte ja jalgadega. Skorpionid on kirglikud armastajad, kuigi alati ei pruugi nende armuelu korras olla, aga kui leiavad selle "õige" kord üles, siis armastust on terve maja täis.

Vee-element annab Skorpionile oskus saladust pidada, kui saladus on tema kalli inimese oma. Teiste saladused on kohe välja räägitud, ikka äärmuslikud variandid. Kui sina oled Skorpioni vestluspartner, aga sa ei ole tema südames, siis võid teada, et nii kogemata hea jutu käigus see informatsioon läheb käiku - ausalt kogemata! Aga kui sa peaksid Skorpioni saladust reetma... parem proovi mitte teha seda!

TERVIS: VEREKIVI

Verekivi on Skorpioni tähemärgi kõige võimsam tervenduskristall, mis aitab Skorpionit universaalsel viisil. Skorpioni tähemärgiga kaasneb kaks nõrka külge, milleks üheks on veri ja teiseks reproduktsiooni organid. Verekivi on see, mis on eriti kasulik just nende kahe terviseteema jaoks.

PLANEET: PLUUTO

Pluuoto on see planeet, mis valitseb üle Skorpioni märgi. Pluuto annab sellele tulisele tähemärgile stabiilsust ja oskust märgata erinevaid varjatud asju. Skorpionid on elukutselised spioonid ja see oskus tuleb Skorpionil välja siis, kui ta tunneb, et asjad ei ole päris nii nagu need paistavad. Vee-märgid on intuitiivsed ja Skorpion oskab valesi tabada. Siis, kui ta midagi sellist märkab, siis ta hakkab rahulikult asja uurima ja ei lõpeta enne, kui saab üksikasjalikult kõik paljastada. Seega Skorpionid sobivad väga hästi juriidilistesse organitesse tööle, nad on sündinud detektiivid.

Pluuto annab Skorpionile ka vajaduse perekonda rajada. Skorpionil peab olema tugev perekonnaside ja tagala, kus ta saab igal õhul maanduda. Skorpionite üheks elu eesmärgiks oli armastuse leidmine ja see armastus on ka perekonnaga seotud. Skorpionil on vaja teada, et tal on perekond ja perekond on alati ülistaval kohal tema jaoks, kui tal on see. Kui tal ei ole perekonda kehva saatuse pärast, siis see Skorpion kahjuks kibestub. Skorpionid hiilgavad enda võimsate ja positiivsete omadustega vaid siis, kui neil on kodus oma tugiinimesed olemas. Seega Skorpioni õnn ja headus tuleb paljugi tema perekonna toetuse pärast.

Väikesed Skorpioni beebid ja lapsekes hiilgavad samuti enda heade omadustega, milleks on karismaatline meel, armastav hing, eluenergiat täis meel, siis kui kodus on kõik korras.

KRISTALLID SKORPIONILE Peale kristallide sobib Skorpionile ka hõbeda kandmine, hõbe annab Skorpionile pingete maandamist ja aitab tema sisemisel häälel alati temaga kõneleda.

MÕTTETEGEVUS: Häid ideid, enda jaoks soodsate võimaluste välja mõtlemine ja enda eriala leidmisel on kasulik Skorpionitele KARNEOOL.

KÜLLUS: Külluse kristallidena soovitan ma Skorpionitel kanda ennekõike MALAHHIITI või VARISKIITI, siis seejärel TSITRIINI ja PILTJASPIST.

HEA ÕNN JA KAITSE: Kaitse talismanis on Skorpionitele ŠUNGIIT ja TURMALIISULETISTEGA KVARTS.

SUHTLEMINE: Paremat eneseväljendust või teiste inimestega läbisaamist aitab tuua selline kristall nagu CRAZY AHHAAT.

INTUITSIOON: Niigi intuitiivsed Skorpionid, neil käib see asi lihtsalt, aga mida võiks kristallidega toetada, on see, et ei tekiks ülemõtlemine või vale info kätte saamine. Et Skorpion kuuleks, mis hing tõesti räägiks ja ta loeks enda seest selle sõnumi kergemalt välja, siis selleks on kasulik AMASONIIT ja KUUKIVI, meestele on kasulik APATŠI PISAR.

ARMASTUS: Skorpioni armastuse kristallideks on AKVAMARIIN, RODOKROSIIT ja RUBIIN. Need on kristallid, mis toovad Skorpioni tähemärgi all sündinule head armastuse õnne. Akvamariin muudab Aura pehmemaks, et armastus saaks üldse ellu tullagi, Rodokrosiit tõmbab ligi Skorpioni ellu seda "õiget" ja Rubiin aitab kaitsta kõike seda, mis on suhealaliselt loodud. Mees Skorpionitele on veel eraldi armastuse kristallina PUNANE JASPIS.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON SKORPIONILE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Skorpion 22., teisel juhul 23. oktoobril jne.
Need märksõnad, mis on kristalli taha kirjutatud, need on ka sellel kuupäeval sündinud Skorpioni üks proovikividest või suurest soovist, sellepärast on tema jaoks see kristall ka hea.

23. - 24. oktoober PILTJASPIS aitab väga hea ärilise vaistuga Skorpionile tuua head tööaalast õnne. Nendel Skorpionitel on vaja enda see "õige" töö üles leida elu jooksul.

25. - 27. oktoober RODONIIT aitab leida sisemist tasakaalu, perekonna sisest rahu ja armastust üles. Nende jaoks on ülitähtis perekonna side ja see, et kõik oleks perekonna siseselt korras. Meesskorpionitele sellel kuupäeval sobib kõige enam STROMATOLIIT.

28. - 31. oktoober KOLLANE JASPIS aitab tuua erialast edu ja küllust, mis on nendele skorpionitele ka sooviks elus saada.

1. - 3. november PÄRLIKARP on armastuse leidmise ja hingerahu kristalliks neile Skorpionitele. Mees Skorpionitele selle tähemärgi all sündinutele on kõige enam toetavaks BRONSIIT.

4. - 6. november KUUKIVI sümboliseerib intuitsiooni usaldamist ja seda on vaja neil kõige enam siin elus õppida, iseennast usaldama.

7. - 9. november VALGE HAULIIT aitab rahutud hinge maha vaigistada, need Skorpionid on üliimpulsiivsed ja vajavad lisaenergiat, et rahu säilitada.

10. - 13. november DRAVIIT mees Skorpionitele ja naistele erinevad TURMALIINID, need Skorpionid omavad erilisel kujul jõudu, pealehakkamist ja energiat. Need kristallid aitavad energiaid õigetesse ja kasulikesse kohtadesse suunata.

14. - 17. november RUBIIN-TSOISIIT annab küllust ja armastust neile Skorpionitele.

18. - 19. november GRANAAT ja erinevat sorti Granaadid aitavad Skorpionile tuua edu. Need Skorpionid on edumeelsed, kes nendel kuupäevadel on sündinud.

20. - 23. november LEPIDOLIIT toob rahu Skorpioni naiste hinge ja meestele toob rahu TEKTIIT.

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 21.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja