THURISAZ - RUUNI TÄHENDUS

by in UUDISED, RUUNIDEGA ENNUSTAMINE .

  

 
 
THURISAZ "VÕIM, KAOOTILISUS, VASTUPIDAVUS" Thurisaz on kolmas Futharki Ruunidest, mille nimi tuleneb Thorist ehk mütoloogiast pärit kõue jumalast, mida see Ruun ka siis sümboliseerib. Ruunid on iidsed sümbolid, millele anti looma või mõne teise loodusliku elemendi sümbol. Thurisazi Ruun sümboliseerib vastupidavust ükskõik millisele jõule, olgu selleks siis äike, viha või isegi ahnus. Thurisaz on väga tugeva toimega kaitse Ruun.

Thurisazi Ruun võeti kasutusele selleks, et kaitsta end halba soovivate olendite eest. Elu on selline, kus keegi soovib alati sinu küllust, headust, ilu või jõudu ära varastada. Thurisaz on see Ruun, mis just kaitseb sind kõige selle eest, mida võib keegi oma kadeduse või pahatahtlikkuse pärast sulle teha.

Mütoloogias kaitsesid Thurisaziga kõige enam inimesed end hiiglaslike olevuste eest, kellel oli suurem füüsiline jõud kui inimesel.

ELEMENT: TULI Thurisaz kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et sellel Ruunil on oskus kiiresti oma tööd teha, kui seda maagiates kasutada ja see on äärmiselt võimsa väega Ruun.

TÄHEMÄRK: SKORPION Thurisaz on seotud Skorpionitega, kui sa ennustad Ruunidega ja küsid inimese kohta, siis see viitab sellele, kes on sündinud Skorpioni märgi all.

PUU: LAUKAPUU Laukapuu kohta öeldakse, et see on puude emand ja müstilises võtmes peetakse seda kaitsepuuks. Täpselt nagu on Thurisaz kaitse Ruun, on ka selle Ruuni puu sümboolika kaitsega seotud.

Thurisazi positiivsed märksõnad:   

- Ränga vaeva tulemus on positiivne.
- Töö kannab vilja.
- Mida rohkem sa enda aega panustad,
seda suurema tõenäosusega sa tuled
võitjana sellest välja.
- Läheb täpselt nii, nagu saatus soovib.
- Mida rohkem sa tegutsed, seda parem
on sinu soovitud tulemus.
- Otsused tuleb vastu võtta.

Sõnum: "Võimu üle võtmine toob soovitud tulemuse."

Thurisazu negatiivsed märksõnad:

- Liigne ohverdus ei kanna vilja.
- Ärakasutamine.
- Kõigega võib minna veidi aega.
- Sind soovib keegi ära kasutada.
- Valele asjale kulutad oma energiat.
- Kellegi kuri pilk ja kade meel on
sulle takistuseks.
- Asjad ei ole sinu kontrolli all.

Sõnum: "Välistegurid võivad võimust võtta ja sind proovile panna"

Kui sa kasutad Ruune ennustamisel, siis Thurisazi Ruun annab sulle alati teada seda, et kui sa üldse midagi siin ilmas soovid, siis sa pead selle jaoks ohverdusi tegema.

Seega, kui sa soovid seda enda ellu saada, mida sa Ruunide käest küsisid, siis tea, et sa pead pingutama. Sa pead tegema midagi, et seda saada. Asjad ei tule lihtsalt sinu kasuks ilma pingutusteta.

Kui teed endale Ruunidega etteennustusi, siis tea seda, et peale pikka aega vaeva nägemist, isegi peale kurbust hakkab päike taas paistma. See Ruun sümboliseerib head lõppu, aga mitte kunagi see ei sümboliseeri kerget teed selle lõpuni.

Thurisaz võib näiteks tähendada seda, et sa pead väga palju õppima ennem, kui sa saad selle tulemuse, mida sa ootad. Sa pead ränka tööd tegema, et seda tasu saada. Sa pead midagi ohverdama, et jõuda sinna kohta, kus sa soovid. Sa pead palju vaeva nägema, et suhe toimiks. Igatahes sa pead vaeva nägema ja kui sa alla ei anna, siis soovitud tulemus on sinu poole teel.

Kui veel Thurisazi ennustust lahti seletada, siis toon ühe tavalise näite, mida Thurisaz materiaalsuse koha pealt võib ette ennustada. Thurisaz annab sulle vihje, et näiteks pead sa väga palju raha välja käima enne, kui see kasu hakkab tooma. Või sa pead näpud põhjas täna olema, ränka tööd tegema nii, et sa suudad vähesega leppida ja alles siis keeratakse rahakraanid lahti. Näiteks pead sa laenu küsima, et üldse hakata teenima, see käib ärilise valdkonna kohta.

Thurisaz annab teada, et halba on võimalik ennetada, kui sa ise hakkad sellele jõuga vastu.

Thurisaz annab sulle teada ka seda, et alati me ei saa kontrollida seda, mis ümberringi toimub. Me peame lihtsalt vahel ootama, et paremad ajad tuleksid.

Negatiivse Thurisazi saamise puhul antakse sulle teada, et probleemi ignoreerimisel tuleb sulle kaela veelgi suurem katsumus. Ükskõik kui raske sul täna on - võitle selle heaks tegemise nimel.

Kui ennustamise ajal sa küsid Ruuni käest tervist ja tervise nõrku kohti, siis Thurisaz vihjab neerudele, maksale ja põiele.

Ennustuse lõpetuseks võib veel nii öelda, et Thurisaz sümboliseerib seda, et asjad lähevad täpselt nii, nagu saatus seda soosib.

Thurisazi Ruuni võib joonistada noaga valge küünla peale nii, et see oleks positiivses olekus (õiget pidi, nagu pildil) ja seda küünalt võib kodus põletada. Selle valge küünla ja Ruuni märgi koos põletamine aitab kodule kaitse peale panna. Eriti, kui seda tehakse Täiskuu ajal, siis selle emotsioon ja kaitseenergia kestab kuni järgmise Täiskuu loomiseni. Siis võib seda uuesti teha uue valge küünlaga. Sama moodi võib seda küünalt põletada ka kodukaitse kristallide keskel.

Kirjuta Täiskuu loomise päeval Thurisazi Ruun positiivses olekus (õiget pidi, nagu pildil) enda koju välisukse vastasseina peale, et majast eemale hoida halbu energiaid. See Ruun hakkab tööle sellel samal hetkel ja ei lakka töötamast enne remondi tegemist.

Ruunide puhul on nii, et kui sa võtad selle Ruunide kotist välja ja see on õiget pidi (nagu pildil), siis see kannab endaga positiivset sõnumit. Tagurpidi või külje peale asetatuna negatiivset sõnumit. Kui võtad Ruuni kotist välja tühja küljega, siis küsi küsimus uuesti ning keskendu sügavamalt.

Meie Ruunid leiad SIIT.
Uuendatud: 27.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja