LARIMAR - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 

Selle nädala kristalliks on Larimar - hingerahu, puhtuse ja armastuse kristall. Kohe, kohe on jõudmas kätte Halloween 31. oktoobril, mille käigus avanevad kõik portaalid hingede jaoks, et nad meiega saaksid suhelda. Peale seda tuleb aga rahu aeg, mida ka Larimar sümboliseerib.

31. oktoober on tähtis päev, sellel päeval on meil elavatel õrnõhuke piir surnutega. See tähendab seda, et sa võid kogeda müstilisi hetki, sa võid näha unes sellel samal öösel hingesid ja saada prohvetlikke nägemusi. Ole lihtsalt ise selle jaoks avatud.

31. oktoobri õhtul mine magama konkreetse küsimusega. Enne uinumist keskendu sellele ja jää koos selle küsimusega unne. Läbi une need samad hinged, kes Halloweenil välja tulevad meiega suhtlema, saavad sulle vastuseid anda. Hommikul ärgates meenuta kohe, mida sa unes nägid ja sa võid sellest vastuse välja lugeda.

Halloweeni päeval käiakse ka surnuaias enda lähedaste haudadel, et nendega mõtteliselt suhelda, tee kindlasti ka seda, kui sa tunned, et sul on vaja midagi edasi öelda. Alati võta kaasa ka valge küünal, et energiad jõuaksid õigetesse kohtadesse.

ARMASTUSE NÄDAL

Peale Halloweeni päeva algab rahu aeg ja armastuse aeg, kui eelmine nädal oli armastuse energiaga täidetud, siis on ka sellel nädalal analoogne energia olemas.

Sellel nädalal on võimalik samuti tervendada enda suhteid nii lähedastega, kui ka sõpradega. Larimari valisin ma nädala kristalliks sellepärast, et sellel kristallil on oskus hinges selgust tuua just armastuse asjadega. Seda selles mõttes, et see aitab inimesel mõista, kellega ta tahab koos olla, kellega mitte. Sellel nädalal tuleb palju selgust armastuse teemadesse, seda selles mõttes, et kui sa oled õige inimesega koos, siis teil on terve nädal ka asjad korras ja kui mitte, siis on palju tülisid.

Sellel nädalal ja ka just eelmisel nädalal leiavad paljud armastatud üksteist lõpuks üles. On hingesugulaste leidmise periood!

Larimar on see kristall, mis aitab sul enda hingesugulast üles leida ja alternatiivseks kristalliks näiteks meestele on selleks Granaat.

Peale 6. novembrit, kohe 7. novembril loob end selline Kuu faas nagu Kuu esimene veerand. Kuu esimesel veerandil peab väga positiivset hoiakut hoidma, kui sa soovid, et kõik sinu elus suhtealaliselt läheks edukalt. See energia hakkab juba 6. novembril pihta, seega ole positiivne ja lootusrikas!

Larimar on nädala kristalliks 30. oktooberi õhtust  -  6. novembri õhtuni.

LARIMARI MAAGILISED OMADUSED

Larimar on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastat ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini või ookeani kristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigist Kariibimere äärest. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks.

Larimari kristalli koju toomine on juba rahustav, ükskõik kuhu sa selle asetad, isegi kui see ei ole kodu Põhja poolne piirkond, kus see tegelikult olema peaks - see toob rahu. Tükk Larimari kristalli kodus aitab juba leevendada stressi energiat.

Larimar on ka armastuse kristall ja minu jaoks üks tugevamaid armastuse kristalle, mida ma ka väga paljudele soovitan, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see minu üheks vaieldamatuks lemmikuks ka saanud.
Larimari kristalli hoitakse armastuse kristallidega ühes koos, et see head õnne suhtesse tooks või armastust ligi kutsuks. Sobib nii vallalistele hingedele, kui ka juba suhtes olevatele.

- Larimar on hingerahu leidmise kristall, mida kandes
tuleb sinu sisse igavene rahu.

- See on armastuse ja hingesugulase leidmise kristall.

- Larimar on puhta energiaga kristall ja omab universaalseid
omadusi, mis tähendab seda, et seda kristalli võib ka täiesti
ilma teiste kristallideta kanda.

- Larimar on ahvatlev just nende jaoks, kes soovivad
armastada, armastust jagada, seda leida ja õppida seda
täiel rinnal tegema.

- Avab intuitsiooni arenemisele, aitab sul kuulata sinu
sisemist häält. Avab sinu hinge spirituaalsele arenemisele.

- Larimar on kristall neile, kes tunnevad, et nad soovivad
minevikuga lõpparve teha ja edasi elada nii, et ükski
negatiivne mälestus ei rikuks seda seda hetke, milles sa oled.

- Larimar toob leevendust stressile, mis on tekitatud suhte-
probleemidest.

- Larimar on ennekõike neile inimestele, kes on ülitundlikud.
Larimar aitab ülitundlikusega toime tulla.

RAVITSEMINE: Kurgutšakra, hingamissüsteem, stress,
depressioon, emotsionaalsed traumad, ärevustunne.

KÕIK MEIE LARIMARI KRISTALLID JA SELLEST VALMISTATUD EHTED LEIAD SIIT.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM TERVE NÄDALA VÄLTEL!
Uuendatud: 30.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja