"ÕIGE SISETUNDE KUULAMINE" - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

 

Toimub kaks seansiõhtut neljapäeval 10. novembril ja 17. novembril algusega kell 19.00 Kuressaare Butiigis.

Üldseanss on mõeldud neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, enda alateadvusega paremat ühendust saada ja õppida õigel ning valel sisetundel vahet tegema. See kõik on selleks, et sa ise muutuksid tugevamaks ja õpiksid enda elu üle kontrolli saavutama.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Sellel õhtul soovitan ma kindlasti kanda järgmisi kristalle: Aqua Aurat, Küaniiti, Ioliiti, Vikerkaare Kuukivi, Kuukivi, Larimari või ka näiteks Ametüsti.

Need kristallid on seotud sisemise hääle kuulamisega ja intuitsiooni arenemisega. Palun seansilistel teisi kristalle mitte kanda, välja arvatud Mäekristalli.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Sisemise hääle kuulamine, alateadvuse kuulamine
ja intuitsiooni arendamine.

- Intuitsiooni arendavad ja spirituaalsele arengule
kasulikud kristallid.

- Õige ja vale sisetunde vahet tegemine.

- Märkide nägemine ja nende seletamine.

- Räägime ka sellest, kuidas märke enda ellu juurde
tuua läbi Inglite.

- Miks intuitsioon ei arene ja mida sa saaksid selle
arendamiseks teha.


REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nimi, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitteosalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

ÜLDSEANSI KOHTADE ARV ON PIIRATUD! OLED REGISTREERUNUD SEANSILE, KUI SULLE SAADETAKSE SELLE KOHTA KINNITUS.
Uuendatud: 31.10.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja