PALO SANTO PUU - SALADUSLIK VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Palo Santo puu on müstiline ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Igal maal on omad erilised ja kasulikud taimed olemas ja Palo Santo on üks võlutaimedest, mis kasvab siis just seal piirkonnas. Palo Santo on olnud ka Indiaanlaste seas üks enimkasutuses olnud taimi.

Palo Santo ladinakeelne nimetus on bursera graveolens. Selle nimi tuleneb Hispaania keelest ja see tähendab Püha puud. See on saanud oma nime selle maagiliste toimete tõttu. Palo Santo on ülimalt hea lõhnaga puu, mida kasutatakse põletamiseks nagu Salveidki. Palo Santo puu põletamisel tuleb suits, mis aitab nii tervendada, kui ka puhastada ja seda peetakse Salveiga võrdväärseks taimeks. Võrdväärseks sellessuhtes, et need on mõlemad väga tugevatoimelised kodu ja hinge puhastajad, kuigi toimivad veidi erinevalt.

Palo Santo puud kasvavad väga huvitavalt, ennekõike kasvavad need üheksa puulistes gruppides, kus üks puu on isas taim ja kaheksa neist emastaimed. Palo Santo isastaimed kasvavad umbes 200 aasta vanuseni, aga emastaimed kusagil 60 aasta vanuseni. Ka nende taimede struktuur ja värvus on erinev. Selle kõige pärast usutakse, et Palo Santo puu sees kasvab inimese hing, kes on sinna puhkama läinud enda eelmisest elust. Usutakse ka seda, et Palo Santo sees elab hing edasi ka siis, kui see on oma aja ära elanud ning sellepärast seda püha taime käsitletakse ka väga ettevaatlikult ning suure austusega. Ja sinna puu sisse mitte ei lähe elama mitte kõik hinged, vaid hinged, kes on tegelenud enda maapealses elus tervendamisega.

Palo Santo puu on kaitse all ja see kasvab Amazonase vihmametsades. See on sellise kaitse all, et seda puud ei tohi maa seest välja juurida ega ka puu oksa katki murda ennem, kui selle puu surnud osad on olnud mitmed aastad seal samas maas. Alles mitmeid aastaid surnud olnud puu tükke võid kasutada. Seda puud austatakse ja usutakse, et kui sa kohtled seda puud väärikalt, siis see on sulle kasulik, vastasel juhul toob see sulle õnnetust. Ka teaduslikult on tõestatud, et Palo Santo puu tükid, mis on murtud puu pealt ja mida on põletamisel kasutatud, ei oma selliseid väärtuslikke aineid ja õlisid, mida omab mitmeid aastaid maas olnud puu tükk, mis ise on oma aja ära elanud.

Palo Santo puu on tõsiselt võimas ja saladusliku väega taim, millel on oskus puhastada kõike seda, millega see müstilise puu suits kokku puutub. Olgu siis selleks inimese Aura, kristallide energia või kodu Aura. Palo Santo puu tervendab energiaväljasid ja sellepärast on see väga kasulik. Kui energiaväljad ei tööta korralikult ja seal on halba energiat, siis halvad asjad hakkavad juhtuma, nagu näiteks haigused, kurbus, stress ning ka õnnetused.

Palo Santol on meeletult hea aroom ja kui selle puu lõhn sulle meeldib ning see on sinu jaoks atraktiivne, siis see tähendab, et sa ise omad sügavat hinge. Palo Santo puu sobib neile, kes on avatud spirituaalsele arengule ja usuvad, et maailmas eksisteerib kaks elu, milleks on vaimne ja füüsiline.

Palo Santo puu toimed hakkavad kõige enam siis tööle, kui sa seda regulaarselt kasutad. Eriti siis, kui sa ei ole üldse ennem kokku puutunud viirukite ja taime suitsudega. Esmalt see töötab energia puhastamise suunas ja siis hakkab see energia kanaleid avama ning rahu tooma.

Palo Santo puud põletatakse, et saada kätte selle tervendavaid omadusi. Palo Santo puust tulenev suits on see, mis annab selle saladuslikku väge edasi. Palo Santo puu põletamine annab sulle järgnevaid tervendusi:

ENERGEETILISED OMADUSED:

- Peruus ja Ecuadoris põletatakse seda puitu selleks, et eemale
hoida moskiitosi ja teisi mürgiseid ning ebameeldivaid putukaid.

- Tervendab Aurat, aidates eemaldada kinni jäänud energiaid, mis
on kas Aurasse, kristallidesse või inimese koju kinni jäänud.

- Aitab keskenduda, spirituaalseid rituaale teha, avada intuitsiooni
arenemisele, aitab kuulata sul enda hinge rohkem. See on kasulik
sinu elu paremaks mõistmiseks, see aitab materiaalsusest välja astuda
ja aitab sul näha seda, mis tegelikult elus tähtis on.

- Puhastatakse peale kodu energia ka auto energiat. See aitab metalli
kogunenud halvast ja õnnetusi tekitavast energiast vabaks saada.

- Palo Santo puu suits muudab sind rahulikuks, aitab närvilisust
maandada ja sobib siis põletamiseks, kui sa ise tunned, et sul on vaja
midagi, mis positiivsuse kiirelt tagasi tooks.

- Kasutatakse kohe, kui majas on riid olnud või mõni halb sündmus
on läbi käinud, et vabaneda kiirelt energiast, mis liiga teeb.

Palo Santo puu suits avab Kolmandat Silma ja Kroontšakrat ning tervendab neid ennekõike. Selles suhtes on Palo Santo ikkagi väga kasulik just neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada ning spirituaalseid andeid avada ja arendada. Mulle meeldib Palo Santo puud kasutada peale tõsist energeetilise töö tegemist või inimeste aitamist, et enda energiaid kuidagi tagasi saada ning parandada neid Tšakraid. Kolmas Silm ja Krontšakra on seotud selgeltnägemisega ja nende Tšakrate kaudu tuleb ka informatsioon.

Põletage ka siis enda kodus Palo Santot, kui te soovite enda või pereliikme halba tuju eemale hoida ning teda rõõmsamaks teha. Palo Santo suits aitab lahti saada vihatundest või ärevusest.

Palo Santo puu suits aitab eemaldada negatiivsust, seejärel jätab see enda müstilise väe sinu ümber, mis aitab ligi kutsuda külluslikku energiat. Seega saab seda kasutada ka endale hea õnne ligi kutsumiseks.

Soovitan Palo Santo puu suitsu tervendustubade puhastamiseks ja tervendusteraapiate ettevalmistamiseks. Palo Santo aitab keskenduda spirituaalsetele ettevõtmistele ja aitab mediteerida ning tervendusteraapiatel paremini toimida.

Kui sa tunned, et sul on vaja loomingulist inspiratsiooni ja motivatsiooni, aga sa ei suuda mitte kuskilt seda leida, siis kindlasti põleta Palo Santo puud.

TERVENDAVAD OMADUSED:

- Tervendab astmat, grippi, stressi, depressiooni, aitab leevendada
peavalusid, hingelist valu ja pettumuse tunnet, külmetushaigustest
aitab kiiremini välja tulla, tugevdab immuunsust ja aitab rasketest
haigustest kiiremini välja tulla.

- Eriti külmetushaiguste korral on soovitatav Palo Santo puu tükk
tuppa suitsema panna. Soovituslikult sinna tuppa, kus viibib haige
või enim läbikäidavasse ruumi ja magamistuppa.

- Uskumuste põhiselt arvatakse, et Palo Santo puu suitsu regulaarne
kasutamine aitab vähkhaigust eemale hoida. Seda selle energeetilises
mõttes. See tähendab seda, et Palo Santo aitab stressitaset maandada
nii, et sellel haigusel ei oleks sinu Auras soodsat kohta arenemiseks.
Vähk aktiveerub Auras, kus on palju stressi ja negatiivsust.

PALO SANTO PUU KASUTAMINE

Palo Santo puud kasutatakse nii, et võetakse üks puu laast ning kuumakindel alus ja tikud. Kuumakindel alus võiks olemas olla ka juba Salvei põletamise pärast ja ka teiste taimede kasutamise jaoks. Palo Santo puu oks pannakse ühest otsast tikuga põlema. Tikuga sellepärast, et teiste tulemasinatega selle tegemine solvab taime. Lastakse puu oksal veidi põleda ja seejärel korra raputades leek kustutada ning jääb järgi suitsev puu osa. Puu oks võiks eelnevalt põleda pool minutit või isegi minut aega. See puu tükk asetatakse kuumakindla aluse peale ja asetatakse see anum vajaliku koha peale.

Kui soovid kodu puhastada, siis aseta see anum sinna ruumi, kus sa soovid puhastus rituaalil tegutseda või sinna piirkonda, kus sa ise tunned, et energiad seisavad.

Kui soovid iseenda energeetikat puhastada, siis hoia seda puud kas enda käes või aseta see anum enda kõrvale ning ole selle kõrval senikaua, kuni sa tunned, et sul hakkab väga hea olla. Kõiki selliseid rituaale tuleb teha intuitiivselt ja teha nii kaua, kuni sa ise seda soovid ja tunned selleks vajadust olevat.

Kui sa soovid kristalle puhastada, siis hoia seda anumat või suitsevat puu tükki kristallide juures. Palo Santo puhastab universaalselt aboluutselt kõiki kristalle, seega sa ei tee viga, kui sa seda taime kasutad enda kristallide tervendamisel.

Kristalle tuleb puhastada, et vabastada seda energiat, mis nad sinu sees parandavad. Kõik halva nad tõmbavad endasse ja kui sa enda kristalle ei puhasta, siis need lakkavad tööd tegemast, purunevad, lähevad värvist ära ning nende energia muutub halvaks. Iga tõeline kristallide austaja teab seda, et kristalle tuleb väärikalt ja kuninglikult kohelda, et need sulle soovitud ja ihaldatud tulemust tooksid.

Kui sa küsid, et millal sa peaksid Palo Santot kasutama ja kui tihti selleks vajadus on, siis seda sa teed samuti tunde järgi. Mina kasutan seda siis, kui ma tunnen sellest aroomist puudust. Ühel hetkel tunnen, et ma vajan seda aroomi ja see on ka see märk, et on aeg puhastamiseks. Alguses proovid Palo Santo ära ja seda jääb sul järgi nii ehk naa, küll see sulle meelde tuleb ja siis kasutadki. Aga loomulikult on kasulik, kui seda vähemalt ühel korral kuus kasutatakse ja kindlasti ei tohiks Salvei kasutamist ära unustada ning seda nüüd asendada Palo Santoga. Nende vahelduv kasutamine aitab luua sinu ümber tõeliselt võimsa energiaga kodu, Aura või kristallid.

Palo Santo puu tükkide hoiustamiseks ja ka Salvei hoiustamiseks leia endale puidust karp, mille sisse ma soovitan lisada ka Mäekristalli, Girasoli ja Turmaliinsuletistega Kvartsi, et nende taimede vägi säiliks.

Peale kõige selle ka mina aeg-ajalt põletan Palo Santo puud, et keskenduda ja arvake ära mis minu kõrval kogu selle artikli kirjutamise ajal põles? Loomulikult Palo Santo oma võimsa aroomiga.
Uuendatud: 01.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja