INIMESED, KEDA SA TUNNED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Olen siin viimasel ajal päris palju kirja pannud sümbolite kohta, mida unes näha võib ja mida need ka unenägudes sulle üritavad öelda. Sümbolitel on kõigil oma tähendus olemas, aga me tihtipeale näeme unes ka "kedagi" konkreetset, keda me tunneme. Selles artiklis räägin ma vaid inimestest, keda me selles elus teame ja kes täna elavad sellel samal ajal, kui sa seda und nägid.

Kui sa vahetult enne magama jäämist oled kellelegi peale mõelnud ja siis seejärel näed ka teda sellel samal öösel unes, siis on see lihtsalt sinu mõte, mis jäi poolikuks. Aga tihtipeale näeme me unes ka inimesi, kellega meil just vahetult ei ole kas konflikti olnud või mõnda positiivset sündmust ning tulevad unenägudesse ka sellised inimesed, keda võib-olla aastaid tagasi viimati kohtasime.

Kui sa näed kedagi enda unenäos ükskõik millises tegevuses ja ükskõik milliste sümbolitega koos, olgu siis ta vee sees või hoopis sinuga koos metsas jalutamas - vesi ja mets on sümbolismid. Sellel inimesel on samamoodi sulle sõnum öelda.

See inimene peegeldab sinu emotsioone ja see inimene annab sulle läbi unenäo vihjeid.

Kui sa näed konkreetset inimest unenäos, aga ta ei suhtle sinuga või sa lihtsalt ei suuda meenutada seda, mida ta sinu unenäos sulle rääkis, siis sa pead mõtlema selle peale, mida sa selle inimese vastu tunned. Mida sa oma ärkvel olevas elus tema vastu tunned, millise emotsiooniga ta kord sulle on meelde jäänud ja mis on temas see, mis on eriti silmapaistev. Mis on selle inimese erilisemad jooned, olgu nendeks kas siis negatiivsed või positiivsed iseloomu omadused? See sama emotsioon, mida sa tunned selle inimese vastu, see on vihje sulle sinu unenäos.

ESITA ENDALE JÄRGMISED KÜSIMUSED, ET SELETADA SEDA UNENÄGU:

- Mida sa tunned selle inimese vastu?

- Millisel positsioonil ta sinu elus on?

- Mis on tema nõrkused ja mis on tema
tugevad küljed?

- Mis side täna sinul ja temal on?

- Kui teie vahel enam sidet ei ole, kas
mingisugune teema jäi teie vahel
lahti seletamata?

- Kas sa armastad teda ja kui jah,
siis see seletab teie vahelisi tundeid,
näitab tuleviku tegevusi ja oleviku
emotsioone.

- Kas ta tuli sinu juurde midagi ütlema,
kui jah, siis mis ta sulle ütles? Igal
sõnumil on väärtuslik tähendus, kuula
seda, kes unes sinuga rääkis!

Näiteks nägi minu üks tuttav unes kedagi, keda ta tunneb ja see keegi vaatas talle peeglis unenäos otsa. See unenägu näitas talle, et selles inimeses, siinjuures siis tuttavas on midagi, mida ta tunneb, et see iseloomu omadus on temas tugev ja ta soovib seda sama saavutada. Mulle on räägitud ka unenägudes, kus keegi tuttav inimene viib teda trepist üles ja saadab kuhugile tuppa. See unenägu näiteks viitas sellele, et see tuttav, keda ta unes nägi, see inimene on see, kes suudab ja oskab teda mingis väga tähtsas küsimuses aidata. See on see inimene, kes juhatab ta elus edasi. Järelikult on selles tuttavas inimeses mingisugune oskus teda aidata ja peagi võib see sama inimene tuua talle motiveerivaid sõnu ning toetust.

Unenägu, kus sa näed kedagi teist ja sa tunned teda, siis sellega soovitakse sulle kas öelda seda, et see inimene põhjustab sulle midagi peagi või temas on miski, mis on vihjeks selle unenäo mõttele.

Selle artikliga ma ei saa seletada sulle lahti, miks üks või teine inimene sinu unenägudesse saadetakse. Ma soovin selle artikliga lihtsalt sulle mõista anda, et selle inimese unenägudesse ilmumine tuleb põhjusega ja ka selles on sõnum sees. Tihti ma enda unenägude sümbolismide alla ka kirjutan, et "Kui keegi teeb sinuga seda koos, kui keegi viib sind selle juurde jne.", siis nende kohtade peal sa tõepoolest saaksid parema seletuse enda unenäo kohta.

Unenägusid seletades ongi kõige tähtsam see, et sa otsast lõpuni seletaksid kõik lahti ja analüüsiksid tervet nägemust. Samas üritaksid ka seda unenägu sobitada enda ellu ning mõelda, kas see oli nüüd hirm või kui ärkvel olles ajal sa ei muretse sellepärast, et kas see siin on ettekuulutus. Kui see üldse on negatiivse alatooniga. Positiivse alatooniga unenäod ei peegelda meie hirmusid ja on pigem ettekuulutused.

Kui sa näed unes kedagi, keda sa tead ja sa oled selles unes õnnelik, siis on selge see, et selle unenäo üldine sõnum koos sümbolitega on seotud rõõmu ning vabadusega. Kui sa oled kurb või midagi halba juhtub, siis võib see näidata pingeid kas teie enda vahel või millegis kinni olemist.

Unenägu, kus sinu tuttav inimene sinuga suhtleb ja sa kuuled tema käest konkreetseid lauseid ning ülejäänud uni ei tundu eriliselt utoopiline, siis see on astraalrännak. Astraalrännak on see, kus hinged saavad kokku ja jagavad informatsiooni. Seda informatsiooni tuleb kuulata ja see on alati ka tõene!

Unenägu, kus sa näed enda armastatud inimest, siis seda unenägu sa pead veel eriti hoolikat lahti seletama enda jaoks. Need unenäod aitavad sul mõista rohkem teie suhte seisu, aidates märgata, kus keegi vea teeb või kas kõik on korras.

Kõik senimaani kirja pandud unenägude seletajad leiad Astraal Ingli alt "Unenägude seletajast" SIIT.
Uuendatud: 05.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja