ÄREV SUPERKUU JA MUST TURMALIIN

by in UUDISED .

 

Mul on oma traditsioon valida igal nädalal "Nädala kristall" selle nädala emotsiooni, energia ja selle Kuu faasi mõjuda järgi. Sellel korral on nädala kristalliks saanud tugevate kaitsvate omadustega Must Turmaliin, millel on väga palju erinevaid ja konkreetseid kaitsvaid energiaid.

Täiskuu täpne loomise päev on küll alles esmaspäeval 14. novembril, aga kes vähegi tunneb Kuu energia jõudu, siis see teab, et Täiskuu hakkab oma külgi juba mitu päeva varem meile näitama. See tähendab seda, et Täiskuu väge võid sa tundma hakata juba laupäevast 12. novembrist alates.

14. NOVEMBER "ÄREVUST TEKITAV TÄISKUU"

Sellel korral on Täiskuu eriliselt närviliseks tegev ja selle mõjud meie üle on suhteliselt tugevad. Miks siis see Täiskuu sellel korral meid ärevaks, närviliseks ja rahutuks teeb? Täiskuu on tavalisest kaugusest palju lähedamal meile ja sellega seoses annab see ka rohkem enda energiat inimestesse, taimedesse, muudab rõhkusid ning mõjutab meie emotsionaalset keha kordades rohkem. Kui on ilus selge ilm, siis sa näed seda Kuud ka suuremalt, kui teiste Täiskuude ajal.

Eriti huvitav on veel see, et samal ajal peaks tulema ka meteoriitide sadu, mida meil on tänu Täiskuule võimalik ka kergelt näha. Täiskuu valgus on see, mis muudab meile meteoriitide saju nägemise lihtsamaks.

Kui rääkida Täiskuu energiast, siis see hakkab meid juba laupäeval 12. novembril mõjutama ja kui sa soovid rituaale teha, siis selleks päevaks on kõige õigem valida pühapäev 13. november ja täpselt Täiskuu loomise päev 14. november. Ärev energia võib juba enne 12. novembrit inimestesse tekkida ja kui sa oled veel tundlik ka, siis sa võid ennast kohe peale Kuu esimese veerandi mõõdumist ärevalt tunda. Kes veel ei tea, siis 7. novembril esmaspäeval loob end Kuu esimene veerand. See Kuu faas loob ennast umbes 7 päeva enne Täiskuud.

Sellel aastal on see Täiskuu kõige lähemal meile Maale. Ja see pole veel kõik, viimati oli Kuu Maale kõige ligidamall aastal 1948. Ja loomulikult pole ka see kõik, see on ka kõige lähedamal olev kuu 21. sajandil.

MIDA SA PEAKSID SELLE NÄDALA JA TÄISKUU PERIOODI KOHTA TEADMA:

- Kuna tegemist on siiski Superkuuga ehk võimsa ja väga
jõulise energiaga Täiskuuga, siis emotsioonid on kõigil
maksimaalselt laes, seda igas mõttes.

- Inimesed on äkilised ja liikluses võib toimuda meeletult
palju avariisid, kas väikeseid või suuremaid. Eriti ettevaatlik
tuleks olla just liigeldes ja loomulikult ka tähelepanelik.

- Mõttetud riiud, tülid, arusaamatused võivad esile tulla.
Soovituseks: Ära võta isiklikult, lohuta ennast Kuu mõjuga
ja ära liialt pahanda ega lõpeta asjata suhteid ning sidemeid.

- Ei ole absoluutselt soodne aeg probleemide lahendamiseks.
Kui vaja midagi ära teha, siis tee seda mõnel teisel ajal.

- Soovitus: Ole rahulik, võta vähem asju endale ette, et
mitte põhjustada endale ärevuse tunnet. Puhka rohkem!

- Sinu hing vajab sellel perioodil ekstra kaitset ja sinu kodu
seda sama. Seega Must Turmaliin on täpselt selle nädala kristall!

Mida siis üldse sellel nädalal teha, et ennast vähegi säästa selle Täiskuu negatiivse väe eest ja üldse ka selle äreva energia eest, mis samal ajal õhus eksisteerib juba mõnda aega varem. Kõige lihtsam on kanda sellel nädalal enda kaitse-kristalle. Soovitan need korralikult ära puhastada viirukite, Salvei või ka võimsa Palo Santo puu suitsuga, millest just äsja kirjutasin. Seejärel, kui suitsuga on puhastatud väeesemed, aseta need aknalauale enda laadimise geoodidele, et need koguksid enne sinuga tööle asumist endale energiat. Kõige paremateks geoodideks kaitse-kristallidele on Ahhaat geood, Aragoniit geood ja Mäekristall geood.

Sellel nädalal soovitan ma kõige enam kanda Musta Turmaliini ja sellepärast on see kristall ka nädala kristalliks valitud. Mustas Turmaliinis on väga palju seda energiat, mis aitaks kaitsta Täiskuu närvilise ja ärevaks tegeva energia eest. Esiteks aitab see ära hoida liiklusõnnetusi, mis sellel ajal on kerged tulema, teiseks riidusid ja väga suuri tülisi ning ärevuse tunnet. Aga loomulikult on ka teisi kristalle, mis aitavad sellel perioodil sind.

SOOVITAN KANDA NEID KRISTALLE SELLEL NÄDALAL KUNI TÄISKUU ENERGIA MÖÖDUMISENI:

- Must Turmaliin
- Turmaliinsuletistega Kvarts
- Hüpersteen
- Gagaat
- Ahhaat
- Hematiit
- Kullisilm
- Malahhiit
- Oonüks
- Must Obsidiaan
- Tektiit
- Tiigrisilm


Need kristallid aitavad sul ära hoida õnnetusi, mis sellel Täiskuu perioodil on kerge tulema. Aitavad sinu närvilisust maandada ja aitavad äkilist energiat eemale hoida. Need kristallid aitavad Täiskuu ajal sul end hästi tunda ja sellest positiivseid energiad ammutada.

Kui sa oled Täiskuu perioodil hästi kaitstud, siis sinu enda energia saab sellest Täiskuust elujõudu ja energiat enda soovide täitumiseks. Igal Täiskuul on ka positiivseid emotsioone, sellel Täiskuul on oskus sind niiöelda tööle lükata ja sind motiveerida tegutsema suurte soovide täitumise poole.

Enne Täiskuu saabumist soovitan ma sul oma auto energeetiliselt ära puhastada Palo Santo puu suitsuga ja puhastada ära ka kõik kristallid, mis sa autosse oled viinud. Kui sul on Auto Kaitse kristallide komplekt, siis see võta sealt ära ja puhasta kindlasti ära. Päikeserattad tuleb kas alla võtta ja ära puhastada või autosse jätta samal ajal, kui Palo Santo puu suits oma tööd teeb autos. Loomulikult on ka õige aeg päikeserattaid riputada autosse, need leiad SIIT, igal päikeserattal on oma konkreetne energia, mida see siis metalli energiale ehk autosse edasi kannab. Loomulikult ei sõidaks ma ka ilma liikluskaitse kristallideta autoga ringi. Liiklusõnnetuste eest kaitsevad nädala kristall Must Turmaliin, Tiigrisilm ja Ahhaat.

Olen eelnevalt kirja pannud sellise rituaali nagu "Täiskuu rituaal - kodu kaitse loomine" ka selle tegemise jaoks on see Täiskuu eriliselt ideaalne. Selle artikli leiad SIIT.

Loomulikult soovitan ma sellel korral korralikult puhastada ära kõik kristallid enda kodus, mis on kaitsval eesmärgil koju toodud.

MUST TURMALIIN

Must Turmaliin on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kasutatakse halba soovijate eemale tõrjumiseks ja ebaõnne eest kaitsmiseks. Juhul kui Must Turmaliin läheb katki, siis tuleb see kiiremas korras jõevette viia või mets alla peita. Katkine Must Turmaliin annab märku, et see on kaitsnud sind suure õnnetuse eest.

Mustal Turmaliinil on väga pikk minevik ja seda on aasta tuhandeid kasutatud kui kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitse, ära sõnumise ja ära needmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. Mustal Turmaliinil on jõud, mida enamus kristallides ei ole, see suudab säilitada seda, mida oled loonud ja salakavalad ning manipuleerivad inimesed selle kandjast eemale hoida. Must Turmaliin on kristall, mis sobib ükskõik millise teise kristalliga koos kandmiseks, kuna see kaitseb ka seda, millepärast sa seda teist kristalli kannad.
 

- Kaitseb südamevalu, halbade inimeste, ebaõnne, kurjuse,
 vägivalla, vaimse terroriseerimise, energiavampiirluse, ära
kasutamise, halbade kogemuste, füüsiliste õnnetuste ja
üleüldise haigetsaamise eest.

- Riputage Musta Turmaliini päikeseratas autosse. Must
Turmaliin on Tiigrisilma ja Ahhaadi kõrval üks võimsamaid
auto kaitse kristalle, mis aitab ära hoida väga suuri ja
raskekujulisi õnnetusi.

- Aitab lahti saada pidevast muretsemisest, hirmudest, pea-
ringlusest, pidevast hirmust mingisuguste haiguste suhtes ja
 ärevustundest.

- Kui soovid sellest kristallist isiklikku kaitset saada, siis tuleb
seda kanda. Kui soovid kodu ja perekonda kaitsta, siis leia
kristallidele koht majapidamises.

- Kaitseb sind needuste eest ja kui sind on ära sõnutud ning
takistavaid energiad sinu Aurasse saadetud, siis Must
Turmaliin aitab vabaks lasta seda energiat.

- Asetades tavalisi Musta Turmaliini kristalle enda välisukse
kõrvale peitu, aitab see kodust eemale hoida inimesi, kes
toovad sinu perekonnale kahju.

RAVITSEMINE Must Turmaliin ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:
- hallutsinatsioonide nägemine, sügav stress, depressioon, ärevushäired, alkoholism, erinevad sõltuvushaigused, skisofreenia, pimeduse hirm, hirm surma eest, leinamine, tervendab raskeid haiguseid

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM TERVE NÄDALA KRISTALLI PERIOODI VÄLTEL. MUST TURMALIIN ON NÄDALA KRISTALLIKS 6. NOVEMBER - 13. NOVEMBER.
Uuendatud: 06.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja