KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA LAADIMINE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Üha uuesti ning uuesti tekkivad küsimused minu kristallisõpradel on ikka järgmised: "Kuidas ma peaksin enda kristalle või ehteid puhastama?", "Kuidas ma peaksin neid laadima?". Kirjutan veidi lahti, miks seda kõike peaks tegema ja kirjutan ka sellest, kuidas seda kõige lihtsam oleks teha.

Esiteks kristallid on energiaallikad ja kui me kasutame neid, kas siis lihtsalt kristallikomplekte luues või ehetena kandes, nende energia saab ühelt maalt otsa, kui me neid väärikalt ei kohtle. Tegelikult on aga nii, et me saame neid kasutada väga pikka aega, kui me nende eest korrapäraselt hoolitseme.

Kui sa kasutad naturaalseid kristalle ehk mitte odavaid võltsinguid, siis nendes on olemas väärtus ja seda väärtust tasub hoida. Kristallidega on nii, et neid tehakse väga hästi järgi, kuna maailmas kahjuks on olemas selline arusaam, et mida rahvas soovib, sellest tehakse ka alatut äri.

Kristallid annavad sulle vajalikku energiat, seda sama energiat, mida see siis endaga kaasas kannab. Samal ajal aga eemaldab see sinu Aurast just selle energia, mille vastu kristall töötab. Samal ajal, kui kristall annab sulle energiat, asendab ta negatiivset energiat. See tähendab aga seda, et kristall annab oma positiivset energiat sinule ning samal ajal jäädvustab sinu negatiivse energia endasse. Nüüd on see koht, kus sa peaksid mõistma, miks kristalle tuleb puhastada. Puhastama me peamegi neid sellepärast, et omakorda vabastada negatiivset energiat kristalli seest, mille see on siis sinu Aurast kinni püüdnud.

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, seega kristalle puhastatakse suitsuga. Olgu selleks suitsuks siis viiruki-, Salvei-, Palo Santo puu- või hoopis Teepuuõli suits.

Taimne suits on see, mis vabastab kristallidesse kogutud energiat, mis ei kuulu tegelikult sellele kristallile. Kõige paremini töötavad Salvei, Palo Santo ja Teepuuõli. Viirukeid soovitan põletada siis, kui sa nii ehk naa iga kuiselt kasutad ühte neid väetaimedest enda kodu ja kristallide puhastamiseks. Kui sa põletad kodus lihtsalt viirukeid, siis see aitab ehetel mitte kogude kodu energiat endasse ja aitab niiöelda pikendada seda õiget puhastuse protsessi.

KUIDAS SIIS OMA KRISTALLE, VÄEESEMEID JA EHTEID SUITSUGA PUHASTADA?

Kui sa oled näiteks minu käest oma kristalle soetanud, siis ma võin öelda seda, et peale nende soetamist võid sa kohe neid kasutama hakata, kuna enne Butiikidesse kristallide viimist ma laen ja puhastan need kõik ära. Seega on need valmis sind abistama koheselt!

 Kui sa oled ühte ehet kandnud juba kuu aega, siis on õige aeg alustada selle puhastus rituaalide tegemisega kuni selle ehte lõpuni kandmiseni.

Kui sa oled loonud kristallidest komplekte, siis neid tuleb samuti peale ühte kuud kodus olemist hakata regulaarselt puhastama. Kristalle, mida saab vee all pesta, siis neid soovitan aeg-ajalt vee alt läbi lasta.

Väeesemeid, massaaži kristalle, massaaži sauasid ja pendleid puhastatakse alati peale kasutamist.

- Kristallidest valmistatud ehteid puhasta taimse
suitsuga vähemalt ühel korral kuus.

- Neid võib puhastada hoolimata Kuu faasist, aga
parem on jälgida Kuu faase. Seda sellepäras, et õige
Kuu faasi ajal sa saad tõhusamalt need puhastatud.

- Igal Kuu faasil on oma iseloomulik vägi, mille ma
alati panen nädala kristalli või eraldi artikli alla kirja.
Seda sa saad siis nende artiklite alt jälgida.

- Mina olen harjunud ennast ja enda ehteid Täiskuu ja Noore
Kuu või Kuu esimese veerandi loomise ajal puhastama.
Täiskuu artikli leiad SIIT, Noore Kuu loomise artikli leiad
SIIT ja Kuu esimese veerandi loomise artikli leiad SIIT.
Nendest artiklitest leiad kasuliku informatsiooni Kuu
faasi erinevate üldiste jõudude kohta.

- Ehted asetatakse laua peale, nende keskele omakorda
asetatakse rituaalitõrvik suitsema või viiruk põlema.
Lastakse sellel tõrvikul suitseda vähemalt 5 - 10 minutit.
Kui kasutad Teepuuõli, siis hoia seda õli õlilambi sees
suitsemas vähemalt tund aega. Teepuuõliga läheb
puhastus pikemalt, kui rituaalitõrviku või Palo Santoga.

- Kristallide keskel täpselt sama moodi lase taimsel
suitsul põleda.

Kui sa oled Salvei rituaalitõrvikul, Palo Santol, Teepuuõlil või viirukitel lasknud enda töö ära teha, siis võta need sealt puhastuse kohast ära ning edasine samm on kristallide laadimine.

Kui sul tekib küsimus, milliseid viirukeid kasutada, siis olen kirja pannud erinevate viirukite toimete kohta. Armastuse kristalle puhasta armastuse energia viirukitega, kaitse kristalle kaitse energia viirukitega. Viirukid leiad SIIT, seal saad ka lugeda iga viiruki toimete kohta eraldi.

KUIDAS KRISTALLE, EHTEID JA VÄEESEMEID LAADIDA JA MIKS ÜLDSE TULEB KRISTALLE LAADIDA?

Pildi peal on Ametüsti geoodid laadimas intuitsiooni, rahu ja stressi leevendamise kristalle. Ametüstil on oskus neid kristalle laadida ja nende energiat võimendada.

Kuukivi käekett tugevdab intuitsiooni ja Ametüst on sama energiaga ning aitab sellel energial taastuda, mis see minule edasi annab.

Siis seal pildil on veel sügavtume Ametüsti talisman, Sugiliidi talisman ja Labradoriidi talisman. Need on kõik spirituaalseks arenguks kasulikud. Ametüst geood aitab nende energiatel taastuda, mida need minuga tööd tehes kaotavad.


Kui puhastamine aitab vabastada kristallidesse kinni jäänud energiat, siis nende laadimine aitab aktiveerida neid kristalle tööle. Laadimine annab kristallidele elujõudu, energiat ja väge juurde. See taastab nende sees olevat loomulikku jõudu, millega need siis sinuga tööd teevad. Puhastamine aitab vabastada energiat, mis on nendesse kristallidesse sinu seest kogunud ja laadimine aitab taastada.

Kui me räägime energeetilisest laadimisest, siis Maa on andnud kristallide sekka ka geoode. Geoodid on need kristallid, millel on oskus teisi kristalle taaselustada. Geoodid koosnevad väikestest kristallitippudest ja need samad tipud juhivad energiat edasi teistesse kristallidesse. Geoodidel on omadus mitte tühjaks saada ja ise ennast taastada, kui neid hoida aknalaual. Ainuke asi, mida geood soovib, et tööd õieti teha, on see, et see saaks Päikese ja Kuu valgust nautida.

Ehete laadimiseks leia enda kodus spetsiaalne aknalaud, kus sa saaksid geoode hoida. Loo endale kristallide puhkamise koht, kus sa hakkad ehteid hoidma senikaua, kui sa ei kanna neid.

Igal geoodil on oma energia, mida see suudab taastada. Erinevate geoodide kohta saad lähemalt ja pikemalt edasi lugeda SIIT.

Kui sul on väga palju erinevaid ehteid, kaitse omasid, armastuse energiaga kristalle ja juba ka Inglite kristallid, siis ennekõike võiks seal aknalaual olla Mäekristall geood. Mäekristall geood puhastab ja laeb kõiki kristalle, aga kui sul on kristallehteid palju, siis võiks olla seal ka spetsiaalseid geoode konkreetse väega ehete jaoks.

Kui me räägime laadimiskoha tegemisest, siis ennekõike laetakse seal ehteid. Kristallide laadimisest räägin ma siin jutus all pool.

Geoodide peal laetakse ehteid nii, et sa asetad ehted nende peale või kohe nende kõrvale ning hoiad neid senimaani seal, kui sa ei kanna neid. Seda selleks, et need saaksid pidevalt energiat täis olla ja et need oleksid koheselt valmis sind abistama, kui sa tunned, et sa soovid üht või teist ehet kandma hakata.

Mina soovitan ööseks ära võtta kõik kristallehted ja need laadima ööseks panna, kui sa kannad mõnda ehet igapäevaselt. Seda selleks, et see energiast tühjaks ei jookseks, ei hakkaks purunema ning värvust muutma.
Kristallehted, mida ei ole väärikalt hoitud, puhastatud ega laetud, kaotavad enda energia ning hakkavad purunema.

Vahel tõesti võiksid öösiti kanda ka ehteid, aga siis neid, mis toovad visioone või on seotud prohvetlike unenägudega. Need soovitused olen ma erinevate talismanide alla kirja pannud ning see ei põhjusta kristallile energia kadu, kui vahest nii teha.

Ehete laadimise kohta võid valmistada järk-järgult, alustades ühest Mäekristalli geoodist ja teha seda pidevalt juurde, kui ehteid tuleb juurde. Laadimise kohaga ongi nii, et mida rohkem sa kristallidega tegeled, mida rohkem on sul ehteid, seda suurem võiks olla laadimise koht. Kui ma räägin laadimise koha suurusest, siis tegelikult ma mõtlen neid geoode, mida sa oled sinna viinud.

Mida rohkem on ehteid, seda suurem võiks olla geood või seda rohkem võiks väikeseid geoode olla. Sa ei pea kohe endale leidma suure geoodi, vaid vaikselt väikseid sinna võib ka juurde tuua, see on lihtsalt üks võimalus.

Mitut ehet saab laadida ühe väikese geoodi peal? Kui ma toon näiteks Mäekristalli geood, mis on suuruses ca 5cm, siis see katab ära sul umbes kaks käeketti ja ühe talismani või kõrvarõngaste paari. Kui geoodi ülekoormata, siis see kristall ei suuda enda tööd teha nii, nagu sa sellelt ootaksid.

Kui sa kannad näiteks külluse või tööeduga seotud kristalle, siis oleks väga ideaalne, kui sul oleks Tsitriin geood nende laadmiseks. Tsitriinil on oskus just nendesse kristallidesse energiat anda. Sinna Mäekristalli kõrvale võid asetada Tstriini ning teadlikult võiksid asetada neid ehteid sinna laadima. Ühed kristallehted paned ühe geoodi peale, teised teise juurde. Ahhaati kasuta kaitse kristallide jaoks jne.

Kui sa tahad kristallidest loodud komplekte laadida ja võimendada, siis täpselt sama moodi asetatakse geood kristallikomplekti keskele või püramiid. Püramiid toimib sama moodi nagu geood, see annab energiat teistele kristallidele või keskkonda, kus see eksisteerib. Sama moodi võid erinevaid püramiide ka aknalauale ehete laadimise juurde viia. Näiteks asetad Tiigrisilma püramiidi Tsitriin geoodi kõrvale, et veelgi rohkem võimendada enda tööedu kristallide väge.

Kui kristalle ja ehteid laadida, siis nende vägi suureneb ning need hakkavad sinuga järk-järgult tugevamalt tööle.

Lõpetuseks ma soovin ka seda ära mainida, et enda laadimise koha ehk mina nimetan seda altariks, seda teed enda tunnetuse järgi, kasuta enda loomingulist poolt, lase visioonidel tulla ja täida see elementidega, mida sa tunned, et seal võiks vaja minna. Vii geoodide kõrvale taimi ja palju muud, mis võiks kasulik sinu kristallide jaoks olla. Puhastus rituaale tehes täpselt sama moodi, tunneta, millal sa tahad seda teha, kas kristall vajab sinu puhastus rituaali jne.

Kui ehted purunevad, lähevad värvist ära, kaovad ära või nendega juhtub õnnetusi, siis on see märk kristalli energia puudusest. Vahel juhtub seda tihti ka siis, kui sa alles alustad kristallidega tegelemisega. Kristallid lihtsalt kaotavad kiirelt väge, kuna nad peavad sulle kõik energia ära andma.

Kristallid on Maa kingitus meile, et me saaksime neid enda emotsionaalse keha jaoks ära rakendada, sina ole tark ja kohtle neid väärikalt ning austusega - siis tuleb ka loodetud tulemus!       
Uuendatud: 09.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja