KOOL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kool sümboliseerib õppetundi ja kui sa näed unes end koolimajas või klassiruumides, siis on see kindlasti seotud ülesande või õppetunniga. On midagi, mida sa peaksid õppima või hoopis teistpidi, midagi, mida sa oled kartnud õppida või jätnud õppimata. Seleta enda jaoks see unenägu detailselt lahti, et mõista, mida kool sinu unenäos sümboliseeris ja mida see tegelikult tuli sulle ütlema.

Kui sa käid koolis, siis see unenägu ei pruugi olla ettekuulutav, vaid lihtsalt sinu emotsioonide ja tunnete väljendus kooli suhtes. Seega, kui sa käid koolis, siis see võib sinu emotsioone lahti seletada sinu unenägudes ja selle tähendus võib olla lihtsalt hirm millegi suhtes/rõõmu tunne millegi suhtes, mitte ettekuulutus ning õppetundide saamise seletamine.

Kui sa näed pidevalt kooli unes ja sellega seonduvat, aga sa ei käi koolis, siis see on märk, et sul on lahti seletamata asju lapsepõlvest. Sa hoiad millegist kinni, sa ei suuda andestada midagi ja sul võib olla lahti seletamata küsimusi, millele vastuseid sul pole. See on lapsepõlv, mis sulle meenub ja sinu alateadvus soovitab sul minna tagasi minevikku ning arutada asju lahti, mis sinu jaoks lahti seletamata kord jäi.

KOOL Kui sinu unenägu toimub koolis, siis on see kindlasti märk millegi õppimisest. Kindlasti defineeri enda jaoks need teised sümbolismid, tegevused ja emotsioonid ära, mida sa seal samas unes nägid, et mõista, millise õppetunniga see unenägu on seotud.

Kui sa näed enda vana koolimaja ja sinu unenägu tegevus toimub seal, siis see vihjab mineviku lahendamata probleemile.

Unenägu, kus sa näed väga vana koolimaja, mis on tühi või isegi kummitav, siis see sümboliseerib millegi suhtes väga pikka teekonda. Miskit, mis võib kaua aega võtta või midagi, milleni on sul pikk tee.

KOOLIST PÕGENEMINE Kui sa näed, et sa jätad koolitunni vahele, põgened koolist või sa näed seda, et sa ei soovi kooli minna, siis see viitab sinu põgenemisele. Seda, et sa põgened enda kohustuse ja õppetunni eest, mille eest sa ei tohiks tegelikult põgeneda. Ja kui sa soovid teada, mille eest sa põgened, seda sa pead lahti seletama teiste sümbolite või emotsioone näol.

Koolist põgenemine võib tähendada ka seda, et sind ei võeta seltskonda vastu või sa ei soovi enda vigadest õppida. Kui unenägu on üldiselt halva alatooniga, siis see seda ka tähendab.

KOOLI VAATAMINE Unenägu, kus sa eemalt vaatad koolimaja, kasvõi vilksamisi, sümboliseerib see seda, et sa peaksid midagi õppima hakkama ja enda teadmisi täiendama. See ei tähenda kohe seda, et sa peaksid ennast kusagile kooli sisse kirjutama, vaid see tähendab lihtsalt ka seda, et sa võiksid otsida rohkem vastuseid millegi kohta, enda käe peal midagi endale selgeks teha.

Kui sa näed unes kooli, siis ka see on sinu alateadvuse poolt märk, et on aeg värskendada oma mõttemaailma. Vaadata maailma läbi teise pilgu ja avardada enda silmaringi.

ESIMENE KOOLIPÄEV Unenägu, kus sa näed, et sa lähed esimest korda koolimajja ehk esimesse klassi, siis see viitab sellele, et sinu elus hakkab millegi suhtes täielik algus. Sa alustad midagi uut, sinu ellu tuleb uus ülesanne, projekt, katsumus, õppetund, mis ei pea kaugeltki olema negatiivse alatooniga, vaid see võib olla väga hea õppetund ja katsumus, mis hakkab hiljem vilja kandma. Midagi tuleb, mida sa ennem ei ole kogenud ega teinud.

VIIMANE KOOLIPÄEV Viimase koolipäeva nägemine sümboliseerib millegi lõppu ja uude elufaasi üle minekut. Kooli lõpu nägemine sümboliseerib ka seda, et sa oled millegist õppinud, saanud oma vajaliku informatsiooni ja mõni faas on lõppenud sinu elus. Viimane koolipäev võib sümboliseerida ka seda, et sa oled lõpparve teinud või hakkad tegema kellegagi. Sinu ja tema side võib lõppeda ja kui see lõppeb, siis on see sinu jaoks kasulik.

KLASSIRUUM Kui sa oled enda unenäos klassiruumis, siis selle tähendus on analoogne nagu koolilgi. See sümboliseerib seda, et sa oled enda elus hetkel sellises faasis, kus sa läbid mõne õppetunni. Kui unenäo emotsioonid on positiivsed ja teised sümbolid samuti, mis sealt unenäost läbi käivad, siis see õppetund on sulle kasulik. Õppetund ei pea olema kohe negatiivne, vaid see võib olla ka see, et sa saavutad mingisuguse teadmise, mis aitab sind.

Kui sa aga otsid seda õiget klassiruumi, kuhu minna, siis see tähendab seda, et sinu alateadvus soovitab sul rohkem tegeleda iseenda harimisega. Sul on vaja teadmisi juurde, aga need teadmised ei pea tulema koolist, see võib olla ka iseenda harimine.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Que Sera ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.
Uuendatud: 09.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja