INGLI SÕNUMID - NUMBER 1 JA 5 KOOS TEISTE NUMBRITEGA

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .


Kui sa oled viimasel ajal pidevalt näinud teatud numbrite kombinatsiooni, siis sellel on oma sügavam ja müstilisem tähendus. Olen eelnevalt kirjutanud ühe ja number nelja kombinatsioonid koos teiste numbritega, nagu näiteks 145 tähenduse ja 149 tähenduse. Siia on kirja pandud need kombinatsioonid, mis algavad 1 ja 5-ga.

Kui sa näed pidevalt numbreid, siis sinu enda Inglid soovivad sulle sõnumeid jagada, et sa teaksid, mida nad soovivad sulle teada anda. Inglid kõnelevad läbi märkide ja numbrite kasutamine on üks nende võimalustest sind aidata.

Siia olen kirja pannud kõik kolmekohalised erinevate numbritega numbrite kombinatsioonid, mis algavad number 15-ga.

Number 15 ja 515 leiad number 5 kombinatsioonide alt SIIT

152 "SINU OTSUSED TOOVAD MUUDATUSI"

Kui sa näed number 152, siis mõtle samal ajal hästi järgi, ega sa ei ole viimasel ajal midagi ära otsustanud. Ei ole üldse vahet, mis teemal see otsus võis olla. Või kas sinu mõtetes samal ajal käib ringi mingisugune otsustamise küsimus. Kui samal ajal sa oled mõne otsuse ees, siis sinu Inglid soovitavad sul kuulata enda südant, sinu Inglid on abiks sulle, et sa tuleksid sellest kõigest võitjana välja.

Juhul, kui sa ei ole mõne asja otsustamise juures ja oled lähimal ajal mõne suurema otsuse vastu võtnud, siis sinu Inglid viitavad just sellele samale teemale. Nad tulevad sinu juurde ja annavad sulle teada, et see, mida sa oled ära otsustanud, see kõik hakkab vilja kandma. Asjad hakkavad liikuma, juhtuma, asjad hakkavad edenema ja sa peagi näed füüsilist tulemust sellele.

Ingli sõnumite juures on ülioluline see, et sa ise prooviksid need sõnumid enda ellu sobitada ning lahti analüüsida need enda ellu. Mina võin sulle lihtsalt vihjeid anda, aga suur töö tuleb sul ise ära teha.

153 "SUL ON VAJA ROHKEM TEADMISI"

Sa võid number 153 näha siis, kui sa samal ajal tunned segadust või sa ei oska seisukohta millegi suhtes võtta. Sama number võidakse sulle saata ka siis, kui sul on vaja millegi suhtes rohkem informatsiooni saada.

Sinu Inglid annavad sulle mõista, et otsi, otsi, otsi rohkem ja räägi oma mõtetest teistele inimestele. Sul on mingisugune teadmine puudu ja selle informatsiooni saab keegi sulle tuua.

154 "HOOLITSE ENDA EEST JA OLE POSITIIVNE"

Number 154 on nagu appihüüe sinu enda Inglite poolt. See number saadetakse sinu eluteele siis, kui sinu enda Inglid näevad, kuidas sa oled iseennast unarusse jätnud. Sinu Inglid soovivad sulle öelda: "Ole palun hea ja tee ka midagi iseenda jaoks, ära jaga ennast alati kõigi jaoks tühjaks!".

Sinu Inglid paluvad, et sa rohkem annaksid endale puhkust, mõtleksid enda vajaduste peale enne kõikide teiste vajaduste täitmist jne.

Number 154 annab vihje liigsest töötamisest ja abistamisest teiste jaoks. See number annab sulle märku ka sellest, et sa peaksid hoidma rohkem positiivsemat suhtumist, et sinu edu energia jookseks paremini. Ole positiivne, et sinu energia kinni ei jääks.

156 "PEAGI MIDAGI HEAD SINU TEEL"

Inglid saadavad sinu teele number 156, kui sinu kodusesse või perekondlikku ellu saabub miskit, mis teeb sind rõõmsaks. Midagi muutub ja see muutus on rohkem, kui positiivne. 156 annab teada võib-olla seda, et mõni väike unistus läheb täide, mis on koduga seotud. Olgu selleks sooviks siis pesumasina vahetamine, keegi tõttab appi remonti tegema, sinu abikaasa tuleb koju sületäie lilledega või hoopis seda, et sa saad enda kaua oodatud koduprojekti valmis. Igatahes on see seotud sinu kodu või perekonnaga.

157 "MUUDA VEIDI ENDA MÕTLEMISE SUUNDA"

Kui sind kaitsvad Inglid toovad sinu juurde 157, siis oleks väga hea, kui sa koheselt reageeriksid sellele numbrile. Kohe, kui sa number 157 näed, siis sa pead teadma seda, et: "Mõtle vähe ümber seda, mida sa just mõtlesid või see mõte ei ole päris õige sinu jaoks!". Nad soovivad sulle teada anda, et asjad käivad hetkel sinu elus teisiti.

Vahel me näeme number 157, kui me teeme kellegi või millegi suhtes liialt rutaka otsuse või me lahterdame kedagi valesse kategooriasse enda ellu.

Kui number 157 hakkab sinu ellu tulema koguaeg ja see ära ei lõppe, siis on selge see, et sulle antakse teada seda, et sa pead enda hingega tegelema hakkama. Hingega seda selles mõttes, et on aeg kasvada spirituaalselt. On aeg õppida iseennast kuulama ja tegelema spirituaalsete teemadega, et enda hinge rikastada.

158 "MATERIAALNE INTUITSIOON"

Inglid annavad sulle märku, et sul on ideaalne aeg kasutada enda intuitsiooni ehk sisetunnet materiaalsete teemade suhtes. Nad näevad, et sa oskad kuulata praegu iseennast ja nad ka kuulevad, et sa saad nende sõnumid ilusasti kätte.

Kõige õigem aeg on hetkel teha otsuseid, riskida ja kuulata, mida hing tahab. Sulle antakse mõningad mõtted, ideed Inglite poolt, mis on materiaalsed. Inglid annavad sulle teada, et alusta, alusta, ALUSTA NÜÜD! Ehk siis hakka neid asju tegema, mis sinu peast läbi käivad. Olgu siis see töökoha vahetus või isegi töökoha loomine.

159 "AEG TEGELEDA LOODUSEGA JA TAIMEDEGA"

Sind kaitsvad Inglid annavad sulle teada, et sa võiksid rohkem aega veeta looduses ja tegeleda taimedega. Järelikult nad näevad seda, et sinu keha vajab looduse energiat. Olgu selleks looduseks siis metsas jalutamine, Salvei põletamine, toataimede hooldamine või isegi uute toataimede koju toomine või olgu selleks taimseks märksõnaks õige toitumine ja tervislikumad valikud.

150 "ÕIGED SAMMUD"

Number 150 nägemine on väga, väga kasulik ja väga palju positiivset kuulutav. Kui sa näed number 150, siis sinu Inglid annavad sulle mõista, et ükskõik mis sinu elus praegu toimumas on (tavaliselt on uued muudatused sellel ajal), siis need kõik kukuvad sinu kasuks välja.

Kõik, mis täna sinu elus on ja mis sinu elus juhtub, on õige. Saatuse keerdkäigud toimivad ja Inglid toimetavad võimsalt selle nimel, et kõik hästi sujuks.

Ainuke asi mida sina pead tegema on see, et olla positiivne ning uskuma kõigesse heasse.

Kõik kirja pandud numbrite kombinatsioonid leiad SIIT, Astraal Ingli alla loodud "Sõnumid Inglitelt" alt.

On olemas erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglite käest sõnumeid saada. Näiteks kanna Opaliiti või hoopis
Seleniiti, et sa saaksid veelgi rohkem märke nende käest.
Uuendatud: 10.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja