JÕULUPUU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Jõulupuu ehk ehitud kuusepuu unes nägemine on üldiselt väga head tõotav. Jõulupuu sümboliseerib sinu alateadvuses millegi tähistamist, head perioodi või midagi väga erilist sinu jaoks.

Üldiselt on jõulupuu unenäos selliseks kõrvaliseks objektiks või sümboliks ning tihti nähtakse veel midagi selles unes. Sellisel juhul ole hea ja tõlgenda ka teised sümbolid, tegevused ning analüüsi terve unenäo tähendus lahti, et sa mõistaksid, mida see jõulupuu sinu nägemuses võis sulle siis ka öelda.

Jõulupuu ja konkreetselt kuuse nägemine kuulutab ette peagi saabuvat head eluperioodi. See võib sümboliseerida ka seda, et sa oled hetkel enda eluga väga rahul.

Kui sa uned leiad Jõulupuu, siis see on märk sellest, et peale pikka tööd, tõsist vaeva nägemist leiad sa õnne ning saad soovitud tasu.

Kui sa näed vilksamisi unes kusagil kaugel Jõulupuud, siis see on märk selle kohta, et sul on head õnne millegagi. See miski on unes kirjas, aga sa pead lihtsalt selle enda jaoks lahti seletama teiste sõnumitega selles nägemuses.

Jõulupuu ehtimine sümboliseerib head õnne ja hea õnne ellu tulekut. Ehtimine sümboliseerib ka head perekondlikku perioodi ja perekonna sisest rahu.

Jõulupuu lõhkumine, põletamine, ehete pealt ära võtmine ennustab kurba eluperioodi ja ebaõnne ellu tulekut.

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Que Sera ja Serafiniit on need kristallid, mis aitavad ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.

Uuendatud: 11.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja