KUU VIIMANE VEERAND JA ENNUSTAMINE

by in UUDISED .

Nüüd kohe selle algava nädala alguses esmaspäeval on Täiskuu ehk Superkuu enda kõige võimekamat poolt näitamas. See tähendab ka seda, et igasugused kodu energeetilised puhastamised, kristallide puhastamised-laadimised tuleks kohe nüüd esmaspäeval, hiljemalt teisipäeval ära teha. Seda loomulikult ikka selleks, et võtta Kuust maksimaalselt seda, mida sellel meile üldse pakkuda on.

Eelmise nädala artiklis panin ma kirja Superkuu ärevate omaduste kohta ja eks see ärevus tegelikult läheb sirgelt ka edasi sellesse nädalasse ning lõppeb alles siis, kui Kuu viimane veerand hakkab end looma. Kes ei ole minu eelmise nädala artiklit lugenud, siis selle leiad SIIT. Siiski pean hoiatama liikluse eest veel, mul ei ole sellist tunnetki, et see liiklus rahulikumaks muutuks. Seega ole sina ettevaatlik autot juhtides ja teel liigeldes.

Aga, mis siis on selle nädala kristall? Nendeks on PENDLID! Seda kõike sellepärast, et sellel nädalal on väga soodne aeg tegeleda kõige spirituaalsega ning ennekõike ennustamisega. Pendleid kasutatakse ennustamiseks ja loomulikult on ka nendel olemas tervendavad omadused.

Miks siis sellel nädalal on õige aeg tulevikku vaadata ja ennast arendada? Kui ma räägin nädala emotsioonidest ja valin nädala kristalli selle kõrvale, siis ma alati arvestan sellega, mis energiaid meie ümber liikvel sellel perioodil on. See sama Superkuu, mis meie ümber siin võimust võtab, avab ka teatud kanaleid, üheks kanaliks on siis energiate tunnetus. Kui sa üldse soovid ennast arendama hakata, siis tee midagigi selle nädala jooksul, et võtta selle Kuu energiast maksimum.

Isegi kui sul on juba pendel olemas, siis on õige aeg see pendel energeetiliselt puhastada, puhastada seda toetavaid kristalle, lisada sinna pendlile head energiat andvaid kristalle juurde ja tegeleda enda spirituaalsete väeesemetega.

Kui sa puhastad, laed ja värskendad enda väeesemeid, ka see on spirituaalne tegevus. See, kui sa keskendud sellistele asjadele, aitab ju tegelikult avada sinu hinge sellele teemale veelgi sügavamalt. See on osa praktiseerimisest ja enda väe suurendamiseks. Intuitsiooni ja spirituaalse energia avamine ning arendamine ei ole ainult seotud sellega, et sa tunnetad asju. See areneb siis, kui sa tegeled selle teemaga iga külje alt, üheks küljeks on füüsiline praktiseerimine, spirituaalne tegevus, taimedega tegelemine, küünalde põletamine, kristallide puhastamine jne. Seega tea siis seda, et kui sa neid samu asju teed, siis sa ka samal ajal spirituaalselt arened.

Miks ma siis veel soovitan sellel nädalal tegeleda ennustamisega? Esiteks on energiad selleks soodsad ja kui sul näiteks tekib selline tunne: "Ma ei oska ennustada", siis ennustamise all ma üldse mõtlen seda, et sa vaatad enda jaoks asju ette ja küsid enda jaoks tähtsatele küsimustele vastuseid. Loomulikult ma ei räägi kellelegi teisele ennustamisest, seda ei tohigi teha. Aga endale ennustamine, seda võiks igaüks praktiseerida. Ennekõike on tegelikult meil enda elu kohta kõik vastused olemas, me kanname neid endaga nagu pagasit kaasas. Sellel nädalal on energiad avatud ja sa võid väga palju õigeid ning kasulike vastuseid saada iseenda käest, kui sa vähegi soovid seda proovida.

Üks viis on kasutada pendlit, küsides õige energiaga pendli käest konkreetseid küsimusi, millele sa saad siis "Ei" või "Jah" vastuseid.

Teiseks viisiks on kasutada Ruune, kui sul need olemas on. Ka Ruunide käest saab küsida küsimusi, aga nemad vastavad sulle pikemalt, pigem nagu lausetena.

Kolmas viis ennustamiseks on kasutada Kristallide ennustamise komplekti, nende kristallide vastused olen ma kirja pannud ja selle leiad SIIT.

Need kolm viisi on tegelikult ühed kõige lihtsamad ennustamise võimalused, kui sul on midagi nendest, siis kasuta neid sellel nädalal täie võimsusega. Kasvõi igapäevaselt praktiseeri ja vaata, kuidas sul läheb!

Need kolm on füüsilised ennustamise viisid, need on kristallid, mis annavad sulle vastuseid. Sellel nädalal tulebki spirituaalsust praktiseerida. Meile antakse tänu sellele energiale energiat ennast füüsiliselt ja vaimselt arendada spirituaalses maailmas.

PUHASTA ENDA ENNUSTAMISE ESEMED

Selle nädala jooksul soovitan ma puhastada juba olemasolevad ennustamisesemed või kui sa selle nädala jooksul leiad endale midagi võimast veel kollektsiooni juurde, siis soovitan ka uued väeesemed ära puhastada. Väeesemete all ma mõtlen pendleid, Ruune ja kristalle, mille lisad ennustamise komplekti.

Mina soovitan sul leida mugav koht kodus selle tegemiseks, kus asub lähedal ka aken, et valgus saaks kristallidele ligi. Leia üks valge küünal või kasuta meie Kohvi küünalt selles puhastamise rituaalis. Seda rituaali tehes sa avad end spirituaalselt ja see on ka praktiseerimine, mida ma sellel nädalal siis soovitan teha. See on rohkem kui kasulik sinu jaoks.

Kui oled küünla endale leidnud, siis aseta küünal mõne aluse peale ja võta nuga, mida sa ei kasuta toidu valmistamisel. Selle noaga joonista selline Ruun nagu THURISAZ , mille leiad SIIT. Thurisaz joonista võimalikult suurelt sinna peale nii nagu see ka pildil paistab. Thurisazi joonistamise ajal korruta oma mõtetes: "Uus vägi saabugu, vana vägi lahtugu". Seejärel, kui sa oled küünla niiöelda aktiveerinud, siis see sama küünal aitab sul seda puhastuserituaali võimsalt ellu viia. Siinkohal ma siiski soovitan Kohvi küünalt kasutada, selle essents annab sellele rituaalile väge juurde.

Küünal on aktiveeritud ja nüüd tuleb sul küünla ümber raputada Arabica kohvi ube. Raputad nii, et terve peotäis teeks küünlale ringi ümber. Kohv on see, mis tõmbab väeesemetest halba, seisma jäänud energiat välja, mis ei lase tegelikult õigetel vastustel tulla. See rituaal, mida ma siia kirja panen on üks paljudest rituaalidest, mida saab teha. Sellel nädalal on see rituaal lihtsalt selleks sobilik.

Kui kohvioad on oma koha leidnud küünla ümber, siis nüüd asetad kõik enda väeesemed sinna küünla ümber kohvi peale. Pendlid paned otse ubade peale, pendli kristallid võtad koti seest välja ja asetad isegi pendli laadimise geoodi sinna. Ruunid võtad koti seest välja ja paned sinna peale, samamoodi teed ka ennustamise kristallidega. Seejärel võtad Loorberi lehed ning katad enda kristallid nendega ära. Kui on kaetud, siis süütad küünla põlema, samal ajal lausudes: "Uus vägi saabugu, vana vägi lahtugu!".

Soovitan väeesemeid puhastada ka Palo Santo puu suitsuga. Sellega võib seal puhastusrituaali pealt korra läbi käia. Palo Santo ei põle väga kaua, piisab ka sellest, et see suits puudutaks korrakski kasvõi väeesemeid.

Nüüd lased esimesel päeval küünlal põleda võimalikult kaua, küünalt kustutades lausud uuesti selle maagia lause. Võid neid väeesemeid hoida seal nii mitu päeva kui sa ise soovid, aga võid ka peale seda esimest päeva neid kohe kasutama hakata.

Kui tunned, et ei taha rohkem neid puhastada, siis põletad küünla lõpuni ja viskad rituaalitaimed kodust minema.

See sama rituaal aitab värskendada sinu väeesemeid, aitab anda neile energiat sulle õigete vastuste toomiseks.

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE 21. NOVEMBRIL

21. november ei ole just selle nädala sees, see loob end esmaspäeval, aga kes teab Kuu faaside energiate liikumist, siis see teab ka seda, et selle Kuu faasi jõud hakkab end ilmutama juba paar päeva varem. Kuu viimase veerandi väge võime juba tundma hakata näiteks tulevasel laupäeval.

- Kuu viimase veerandi ajal tehakse sellist maagiat nagu "Vanast armastusest vabaks maagiat", selle leiad SIIT.

- Sellel ajal jäetakse maha teatud harjumusi, mis sulle kahjulikud on.

- Järgmine aasta 2017 on Tervise aasta, mis tähendab ka seda, et sa võid juba enda tervist edendama hakata kohe ja nüüd, et järgmine aasta oleks sinu jaoks positiivne.
See tähendab seda, et on õige aeg enda toidumenüü üle vaadata ning eemale lükata sealt asju, mis sinu tervisele kahjulikud on. Tee muudatusi juba sellel aastal, et järgmine aasta sulle kahju ei tooks. Järgmisel aastal lükatakse inimeste ette küsimus : "Kas sa tuled toidu suhtes mugavustsoonist välja või sinu tervis nõrgestatakse?" Seega olge targad ja tehke ennast enne terveks, kui sulle energiate poolt liiga tullakse tegema.

PENDLID

Kõikidel pendlitel on oma energia, mis annab neile oskuse konkreetsetele küsimustele vastuseid anda. Igal pendlidl on ka oma tervendavad oskused. On olemas ka selliseid pendleid, millel on universaalsed oskused ehk mille käest saab väga palju erinevaid küsimusi küsida.

Kui sa ei ole varem pendlitega kokku puutunud, siis soovitan ma sul alustada Mäekristalli, Ametüsti, Roosa Kvartsi, Karneooli, Ioliidi, Mookaite või Oranži Kaltsiidi pendlist. Need on ühed universaalsemad pendlid, mida ma soovitaksin alustuseks kasutama hakata.

ROOSA KVARTS Roosa Kvartsi pendel on üks universaalsetest
pendlitest, mis tähendab seda, et tegelikult võib selle käest
ükskõik milliseid küsimusi küsida. Eriti hästi vastab Roosa Kvarts
 suhete küsimustele ja kõigele sellele, mis on seotud tunnete,
 armastuse ning perekonnaga.

KARNEOOL Karneooli pendlit on soodne kasutada tööalaste
küsimuste esitamiseks.

TIIGRISILM Tiigrisilma pendlit kasuta täpselt sama moodi
 tööalaste küsimuste esitamisel ja samuti või kõike seda
 küsida, mis on seotud materiaalsete teemadega.

KIVISTUNUD PUIT Kõike seda, mis on seotud minevikuga,
saladustega, juhtumistega, veresidemetega, armastusega
minevikust. Sellega võib küsida küsimust: "Kas ta sellel ajal
armastas mind?", "Kas mina tekitasin"selle" probleemi?",
"Kas ma olin selle ära teeninud?", "Kas ma peaksin "selle"
inimese enda ellu uuesti laskma?" jne.

PUNANE JASPIS Kasutatakse väga raskete olukordade
lahendamiseks ja selgusele saamiseks. See aitab keskenduda
sul ka siis, kui sa oled väga närviline ja endast väljas. Seda
 pendlit on kasulik neil ennustamisel kasutada, kes on väga
äkilise ja närvilise loomusega. Punane Jaspis on üldiste
küsimuste küsimiseks ja seda saab kasutada väga erinevate
 teemade lahendamisel.

PÜRIIT Püriidi pendliga saab väga kiirelt vastuseid, mis võiksid olla seotud tööga, äriga, ettevõtlusega, õpingutega ja materiaalsete väljaminekute/sissetulekutega. Ka näiteks MARIAMI JASPIS on pendel, millega küsitakse vastuseid tööalastele küsimustele, edutamisele. Sobivad ärilised küsimused ja kõik, mis on seotud materiaalsusega.

SODALIIDI pendel on näiteks hea tuleviku vaatamiseks ja seda sama on ka AQUA AURA pendel.

Kõik pendlid ja nendele iseloomuliku väe leiad SIIT, kus on kõik meie pendlid olemas.

13. NOVEMBER - 20. NOVEMBER KÕIK PENDLID 10 % SOODSAMAD TAVAHINNAST!
Uuendatud: 13.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja