KULD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kuld sümboliseerib sinu isiklikke eluvaateid, tundeid elu suhtes ja sinu elu väärtust. Kuld ja kulla värv sümboliseerivad sinu unenägudes spirituaalset kasvamist, rikkust, jõukust, head õnne, sinu elu paremaks muutumist ja soovide täitumist. Seega kulla unes nägemine on väga kasulik ja väge heaendeline.

Kui sa näed unes, et miski on kulla tooni, siis see näitab, et see konkreetne asi, mis on kuldset värvi, on sinu jaoks hinnaline või omab väga palju head endas.

Kui sa näed aga lihtsalt kulda ehk väärismetalli unes, siis see sümboliseerib jõukust ja väga head õnne.

Unenägu, kus keegi kingib sulle kulda, näitab selle inimese armastust ja hoolivust sinu suhtes. See näitab, et teie vahelised tunded muutuvad tugevamaks ja paremaks. Kui sa ei tunne seda inimest, keda unes nägid, siis see on ettekuulutus selle kohta, et peagi võib armastus sinu ellu saabuda.

Unenägu, kus sa leiad kulda, tähendab reaalses elus seda, et sa oled enda jaoks midagi väga väärtuslikku avastanud. See võib tähendada ka seda, et sa oled endas avastanud mõne väärtusliku omaduse või ande.

Aga, kui sa näed und, kus sa varjad, peidad või lausa põgened kellegi eest kullaga, siis sellel on negatiivne tähendus sinu jaoks. See tähendab seda, et sa soovid kellegi eest midagi varjata ja sa kardad, et sellest saadakse teada ning see võib sulle kahjulik olla. See on negatiivne sellepärast, et järelikult on kusagil keegi, kes sinu järgi sõna otseses mõttes nuhib.

Kui sa näed unenägu, et sa omad kulla kangi või suurt kulla naturaalset tükki, mis ei ole veel eheteks või rahaks valmistatud, siis see tähendab seda, et sa oled leidnud/peagi leiad endale väga hea rahateenimise allika või viisi.

Kuldmüntide nägemine on sinu alateadvusest tulenev sõnum: "Sa muutud paremaks inimeseks, õpid enda vigadest ja sa õpid olema heatahtlik".

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Opaliidi Ingli talisman on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.

Uuendatud: 14.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja