ÄREVAD SUHTED - NOORE KUU LOOMINE JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .
 
Nädala kristalli valin ikka selle järgi, milline selle nädala emotsioon ja energia on. Valin selle, mis sellel perioodil kõige kasulikum on kandmiseks ja enda lähedal hoidmiseks.

Noore Kuu loomine on see põhiline teema, mida ma selles artiklis käsitlen, küll aga see loob ennast peale seda nädalat ehk 29. novembril. Räägin sellest juba nädal aega ette, kuna energiad muutuvad sellel nädalal igapäevaselt ainult ärevamaks kuni 29. novembrini. Ärevaks justnimelt ja seda suhete suhtes. Kui just novembri Täiskuu oli Superkuu ning mõjutas meie liiklust, siis nüüd sellele järgnev Noor Kuu mõjutab meie suhteid. Suhteid igal tasandi ja kõige enam armastuse tasandil.

Räägin teile nädal aega ette selle kõige ära, et sa saaksid võimalikult hästi ennast ettevalmistada ja et sa võimalikult palju mõistkasid kõike seda, mis sinu ümber hakkab toimuma või ka seda, mida teised sulle põhjustada võivad.

MIKS SEEKORDNE NOORE KUU LOOMINE JA SELLELE EELNEV NÄDAL ON SUHETES ÄREV?

Esiteks Noor Kuu loob end 29. novembril ja see võtab täispöörde ning täisvõimsuse juba pühapäeval 27. novembril. Noore Kuu erinevaid rituaale tehakse alates 27. kuupäevast kuni 29. või äärmisel juhul 30. novembrini.
Tulevane Noor Kuu loob ennast Amburi tähemärgis, mis tähendab seda, et see toob esile järgmisi teemasid:

- Suhtealased hirmud.
- Mineviku probleemid suhtes.
- Lahendamata olukorrad.
- Närviline tunne.
- Ebastabiilsus, hirmud.
- Inimesed hakkavad omavahel
rohkem suhtlema.
- Mõttetud omavahelised
pinged võivad esile tulla.
- Üksteise kallal virisemine
või isegi üksteise kiusamine.
- Suhete purunemine, kas siis
õigel või väga valel põhjusel.
- Lihtsalt närviline meeleolu
ja atmosfäär.
- Üksteise mittemõistmine.

Kõik see, mis see nädal ja Noor Kuu välja toob on emameeldiv suhete teemal. Kui keegi peaks ütlema nii, et kui sa juba eeldad halba, siis see ka tuleb. Siinkohal on see täielik vale, Kuu ja selle astronoomilised seisud mõjutavad meid niivõrd, et me lihtsalt ei saa nende vastu, kui me ei ürita seda teha. Kui me lihtsalt elame samas rütmis edasi, siis asjad hakkavad juhtuma, mida sa oleksid tegelikult saanud vältida.

Miks siis Ambur seda Noort Kuud niiviisi sellel korral mõjutab ? Seda kõike sellepärast, et samal ajal mõjutab asteroid Juno Neptuuni ning nende kokkusobivus energeetilises mõttes on rohkem kui halb. Juno ongi see, mis teeb sellest nädalast ja Noore Kuu loomise täpsest päevast väga halva energiaga perioodi inimeste jaoks.

Mida siis teha, et ennast sellest kõigest eemale hoida või vähegi võitjana välja tuua, suhteprobleeme ei ole ju kellelegi vaja ja ega need selle Tule Ahvi kiire elutempo siis lihtsamaks ei tee. Mina soovitan sul siiralt mitte kaasa minna erinevate tülinormistega, mitte reageerida vastikutele kommentaaridele ega ka kriitikale. Ma soovitan sul ennast lihtsalt vaos hoida ja see on põhimõtteliselt ainuke emotsionaalne asi, mida sa teha saad ise ilma igasuguse maagia, rituaalita jne.

Ma panen kõik võimaliku kirja teie jaoks, mida te saakiste alates tänasest kuni 30. novembrini teha, et ennast säästa sellest ebamugavast ja ebameeldivast energialainest.

1. Esiteks soovitan sul läbi lugeda "Kristallide puhastamise ja laadimise" artikli SIIT, et vähegi mõista, miks tuleb puhastusrituaale teha. Teiseks soovitan läbi lugeda "Noore Kuu loomise" artikli SIIT, et mõista selle Kuu faasi väge.

Seejärel soovitan terve selle perioodi vältel igapäevaselt valget värvi küünlaid põletada. Seda on kasulik nii ehk naa teha ja sellel perioodil on see veel eriti kasulik. Igapäevaselt soovitan ühte neist taimedest või taime essentsidest põletada (võib iga päev ka erinevaid põletada): Kaneeli viiruk, Salvei rituaalitaim, Eukalüpti õli, Muskuse viiruk.
Need samad viirukid, eeterlik õli ja taim aitavad eemale hoida ning kaitsta selle energia eest.

Soovitan ka igapäevaselt süüa näiteks Karrit. Karrit lisa toidu sisse ja valmista sellest maitsvaid roogasid. Karri aitab kaitsta emotsionaalsete ja suhete teemaliste probleemide eest. Samas soovitan ka Laimi vett juua iga päev, et sama moodi end kaitsta selle energeetika eest.

2. VALMISTA SUHETE TUGEVDAMISE JA PARANDAMISE RITUAAL

Sul on võimalik läbi viia ka rituaal, mida saad terve selle nädala vältel teha. Rituaal on küünlarituaal ja see aitab lahti saada suhteprobleemidest, aitab kaitsta nende tekke eest ja aitab hoida omavahelisi läbisaamisi positiivsena.

SELLEKS LÄHEB SUL VAJA:

- Armastuse küünal
- Karrit
- Kardemoni
- Rosmariini
- Punane Kvarts
- Hüpersteeni
- Karneooli
- Tikke
- Nuga, mida sa ei
kasuta söögi tegemise
jaoks.

Seda rituaali võib ajavahemikus 20.11 - 30. 11 ükskõik millisel päeval tegema hakata. Mida varem sa enne Noore Kuu loomise päeva seda tegema hakkad, seda võimsamalt see töötab. Leiad endale selle rituaali tegemise jaoks koha kodu Lõuna poolses toas. Võid alla võtta mõne aluse või taldriku, kuhu peale sa selle lood.

Sinna aluse keskele pane Armastuse küünal ja selle ümber raputa kõiki kolme rituaalitaime. Armastuse küünla pildil on täpne näide selle kohta olemas. Nüüd võtad kolm kristalli ja asetad need küünla ette. Küünla peale teed suurelt JERA Ruuni, mille leiad pildil. Samal ajal, kui Jera Ruuni sinna teed, siis mõtle selle peale, et sinu armastav suhe või suhted endale kallite inimestega muutuksid paremaks ja et need oleksid kaitstud.

Kui Jera on tehtud, siis süütad küünla täpselt selle sama mõttega. See küünal võiks põleda kuni Noore Kuu ära loomiseni. Iga päev, kui küünla süütad soovi soov, mis on suhete teemaline. Olgu siis selleks :"Ma soovin "temaga" paremini läbi saada" või hoopis "Ma soovin, et me ei tülitseks nii palju" jne. Iga kord, kui küünla kustutad, täna kristalle ja rituaali, et see sind aitab.

Kui küünal on peaaegu et lõpuni põlenud (tähtis on see, et Ruun oleks ära põlenud), siis korjad taimed ja küünlast järgi jäänud vaha kokku ning viid majast minema. Kristallid asetad kas armastuse kristallide komplekti sisse, kodu Lõuna poolse taime mullale või tekitad nendest kristallidest enda esimese armastuse kristallide komplekti. Need kristallid jäävad sinu juurde, nende sees on maagia ja see maagia hoiab tegelikult ka tulevikus probleeme ära.

Selle rituaali juures on kõige tähtsam see, et sa sooviksid keskendunult ja teeksid seda võimalikult kaua. Seega ma ei soovita kasutada Armastuse kõige väiksemat küünalt, et sellel oleks aega sinu kodus põleda, kui sa hakkad kohe siin lähipäevil seda maagiat tegema.

Kuna tegemist on rituaaliga, siis ei ole võimalik siin elemente vahetada.

3. Kanda võimalikult palju armastuse ja kaitse kristalle sellel nädalal. Kirjutan teile kombinatsioonidest, mis sobivad kokku ja kui sul on nendest kristallidest ehted olemas, siis võta need geoodide pealt ära ning hakka neid kandma.

1. Must Turmaliin koos
Roosa Kvartsi, Larimari,
või Kuukiviga.
(Üldiste suhete probleemide
ja lahkumineku kaitsmiseks)

2. Hüpersteeni koos
Mango Kaltsiidi või
Kuntsiidiga.
(Armastuse ja suhteteemalise
ebaõnne eest kaitsmiseks)

3. Punast Tiigrisilma koos
Punase Jaspise, Rodoniidi
või Rodokrosiidiga.
(Tülitsemiste, riidude ja valede
arusaamiste eemale hoidmiseks)

SÜDAME KUJULISED TALISMANID

Selle nädala kristallideks on südame kujuga talismanid, kas siis auguga või kinnitusega talismanid. Südame sümboolika toetab emotsionaalselt meid ja see sümbol võtab kristallidest välja konkreetseid energiaid. Südame talismanide kandmine sellel perioodil on samuti kasulik.

Karneooli süda sobib neile,
kes soovivad viljakuse energiat
tõsta ja armastust ligi tõmmata.

Kullisilma süda aitab tugevdada
intuitsiooni, eriti suhete teemadel.

Punane Ahhaat on energia kristall,
südame sümboliga kombineerides
aitab see armastust ellu tuua,
Südametšakrat tervendada ja
armastust ise jagada.

Suitskvartsi süda vabastab
riiaka meele või vajaduse riidu
kiskuda, samas, kui sa ise ei ole
riidu kiskuv, siis see peatab sinu
poole suunatud riiu.

Päikesekivi süda õpetab iseennast
armastama, hoidma, austama,
olema enesekindel ja vabastama
hirmud elu eest.

Kõik südame talismanid leiad SIIT.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM TAVAHINNAST TERVE NÄDALA VÄLTEL. SÜDAME RIPATSID ON SOODUSHINDADEGA 20.11 - 27.11.
Uuendatud: 20.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja