ANGELIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Angeliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Angeliit jõuab sinu juurde siis, kui sulle soovitakse öelda seda, et sinu enda Inglid on sinu lähedal ja aitavad sul absoluutselt kõike korda saata ning toetada, mida sa oled endale parasjagu mõtetesse/plaani võtnud. Siis tea seda, et sulle on tugi olemas!

- SUHETE teemal ütleb Angeliit seda, et palun lahenda probleemid ise ära, kui probleemid eksisteerivad. Vastasel juhul need ei lahene. Teine sõnum Angeliidilt on see, et saada oma positiivsed mõtted teele, et Inglid saaksid sind toetada ja aidata. Angeliit soovitab öösel uinudes küsida see sama küsimus, Inglid võivad sulle läbi une vastuse veelgi täpsemalt ette näidata.

- REIS Reisi küsimuse ütleb Angeliit, et sul on vaja kodus olla ja kodus puhata, mitte reisile minna. Samas soovitab Angeliit puhata ja eemal olla rahvarohketest kohtadest.

- TÖÖ Tööalaselt annab Angeliit märku, et vastuseid ei saa sulle anda, seda kõike sellepärast, et sa oled väsinud. Angeliit soovitab öösel uinudes küsida see sama küsimus, Inglid võivad sulle läbi une vastuse veelgi täpsemalt ette näidata.

- TERVIS Tervise küsimuse korral Angeliit palub sul rohkem magada ja puhata ning sõna otseses mõttes mitte millegiga korrakski tegeleda. Angeliit vihjab ka kurguhaigustele.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina ütleb Angeliit seda, et sinu ümber on hing või hinged, kes soovivad sind aidata. Sina terve päev saada sõnumeid teele ja palu abi ning näed ise, kuidas nad sulle vastuseid annavad ning ennast sulle ilmutavad.

Põhilised märksõnad: aja maha võtmine, magamine, inglid sinu kõrval, soovide teele saatmine.
Uuendatud: 21.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja