AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kui alustada Amburite kirjeldamisest, siis ma võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised on siis Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Seda selles mõttes, et nendel on sisemine soov avastada, uurida, näha ja kogeda, mis on ju tegelikult väga hea omadus, see muudab Amburi liikuvaks tähemärgiks, kellele ei meeldi enda elus lihtsalt ühe koha peal seista. Kui mõelda selle peale, et nad on seiklejad, siis Amburid on kohe kindlasti need, kes kõige enam armastavad reisida ja enamus on oma elu jooksul ka palju seda teinud. Kui ei ole võimalusi olnud, siis nad seiklevad mõtetes. Kusjuures neil on väga hea fantaasia ka, fantaasia on tavaliselt vee-elementide teema ehk Kalade, Vähkide ja Skorpionite teema, küll aga on ka Amburid ülikirju mõttetegevusega.
Amburite fantaasiad ja mõttetegevused on konkreetsete suunadega, näiteks on neile kaasa antud väga hea äriline vaist. Amburi naised võivad ilma sisekujundajata sisustada kogu oma elamise ja teiste elamised ära. Amburi mehed võivad luua erinevaid ärilisi struktuure või oma mõtetes mõelda midagi välja nii, et seda ei ole vaja isegi paberile panna ning hiljem mõne hetke pärast ta juba teeb selle füüsilisse kujusse.

Amburid on liikuvad, aga siinkohal on ka väike aga olemas. Amburid kõnnivad oma positiivset elurada vaid siis, kui nad ongi alati liikuvuses. On olemas ka neid Ambureid, kes jäävad lihtsalt seisma ja mugavalt elama ning nende elu ei jookse mitte üheski küljes. Amburid on need, kes peavad pidevalt tööd tegema ja liikuma, et elu nautida täpselt nii, nagu neile antud on.

Amburid on seltskonna inimesed, nad kuidagi sulanduvad väga kiirelt teiste vahele ära. Seda kõike oma huvitava elunägemuse pärast. Nad on filosoofilised, neile meeldib rääkida asjades nii nagu need on ja nii nagu reaalselt ka asjad toimunud on. Amburitele ei meeldi salatseda ega ka asju lihtsalt ilusaks voolida. Vahel nad teevad seda, ma mõtlen seda, et üritavad mõnda ebameeldivat asja ilusaks rääkida, aga siis neil läheb seest kõhedaks ja nad tunnevad, kuidas nad valetavad iseendale. Amburid on need, kes eriti sõprusringis on üliavatud erinevatel teemadel vestlema. Piinlikust ei pea tundma, miks peaks piinlik olema? Kõik teevad vigu, kõik astuvad vahel ämbrisse ja sellest peab rääkima. Amburid on kusjuures ka väga head enda üle naerjad ja sellepärast ei tundu isegi tobe või piinlik, kui ta käsitleb sinuga teemasi, mis ei ole kõige mugavamad. Aga selliseid tähemärke on vaja, me kõik täiendame ja aitame üksitest. Amburid on need, kes õpetavad teistele tähemärkidele elu vabamalt võtma ning tühjast mitte probleeme tegema.

Amburid on täielikud "väljaelajad", kes soovivad oma emotsioone alati väljendada nii, et teisele see ikka kohale jõuaks. Kui ei meeldi, siis annab sellest teada ja kui meeldib, siis mitu korda rohkem näitab seda välja, kui ennast algselt vaos hoidev Kaljukits.

Amburitel on iseloomulikuks pooleks ausus ja otsekohene ütlemine. See käib vist tõesti tule-elementidega kaasas, sellepärast, et täpselt sama kehtib ka Jäärade ning Lõvidega.

Otsekohesus võib neile vahel halvasti mõjuda, kuna meie ümber on siiski liikvel ka selliseid tähemärke, kes võtavad kõik otse noolega südamesse, nagu näiteks Kaalud ja Veevalajad, kellega peab ümbernurga ringi käima ning asju ette serveerima.

Otsekohesus annab aga teistpidi temale oskuse teisi aidata ja nõu anda. Kui vaja, võib Ambur sulle silme sisse öelda, et selline riietus teeb sind klouniks või siis samas ka seda, et sinu soeng toob sinu silmad esile. Aga kui nad seda ütlevad, siis see seda ka on. Kui sa vähegi soovid inimesi mõista läbi neile antud tähemärgi, siis sa annad Amburile selle otsekohesuse andeks, see võib tegelikult sulle kasulik olla.

Amburid peale oma otsekohese meele on ka väga uudishimulikud. Nad lihtsalt ei saa sinna midagi teha, neid lihtsalt huvitavad erinevad asjad. Vahet ei ole, mis asi see on, kas see on see, et kuidas naabrinaine nii hästi neid kooke valmistab või kes on ikka see, kellega minu töökaaslane õhtuti väljas käib. Ega nad selle informatsiooniga eriti midagi peale ei hakkagi, aga huvi on suur. Kui te Amburid seda loete, siis kui sa ei tunne, et see sina oled, siis andke mulle andeks, olete küll uudishimulikud. Sellepärast teile meeldib ka vestelda inimestega, kui teid ei huvitaks, siis te oleksite introvertsed ja omaette nokitsejad.

Ma kirjutan siia ühe väikese vihje ka teistele tähemärkidele selle kohta, kuidas näiteks Amburit enda poole saada ja eriti neile, kes soovivad Amburiga suhet luua. See, et olla Amburile kütkestav, sa pead olema esiteks tugev, sulle peab meeldiva kogeda, reisida, sul peab olema soov elus õppida kuni surmani ja sa pead oskama elu nautima ning tööd peab sulle ka meeldima teha. Amburid ennekõike otsivad enda kõrvale endaga sarnast inimest. Mida nad ei salli, on teisest inimesest sõltuvuses olemine ehk see teine pool peab laskma Amburil vabalt elada.

Kusjuures Amburitega on ka nii, et Amburite tähemärk on väga meheliku energiaga ja selle tähemärgi mehed ongi mehelikud ning naised on tugevad. See ei tähenda, et naine ei ole naiselikult kaunis, vaid ta on lihtsalt väga tugeva iseloomuga, mis on meheliku energia sümbol. Naised on tavaliselt väga peetud välimusega ja mehed on maskuliinsed.

Veelkord lõpetuseks ma soovin öelda seda, et tõin välja Amburites nii palju häid omadusi ja need eksisteerivad Amburite sees, aga ainult siis, kui Ambur on liikuvuses ning ei lõpeta enda elus edasi pürgimist ära. Vastasel juhul on kõik hoopis vastupidi ja kusjuures nad muutuvad ülikriitiliseks teiste inimeste suhtes, kes siis oma elu õigelt rajalt on välja hüpanud oma lolluse pärast. Kriitiliseks ja ka sõltuvushaigused tekivad peale seda nendele kiirelt.

ELEMENT: TULI

Ambureid juhib tule-element, mis annab talle vajaduse olla pidevalt tegevuses, pidevalt teiste inimeste jaoks nähtaval või vähemalt silmapiiril, et "ära unusta, et mina olen siiski sinu sõber, sinu kaaslane, sinu lähedal!". Amburil on vaja tunda, et ta kuulub kuhugile ja kui see tunne kaob ära, siis ta lihtsalt otsib endale uue seltskonna, kus teda väärtustatakse. Küll aga annab ta väga palju andeks inimestele, kes teda unarusse jätnud on ja kui teiselt poolt tuleb initsiatiivi, siis, ah mis seal ikka proovime uuesti suhelda.

Tule-element annab Amburile oskuse tal oma eesmärkide poole püüelda nii, et ta suudaks samm-sammult kõik füüsilised tegevused nii ära teha, et tal suutlikus otsa ei saaks. Ambur on sihikindel ja võib teha täiesti vabalt ka sellist tööd, mis ei ole kõige mugavam. Amburid teevad ka musta tööd selleks, et oma eesmärkide poole jõuda ja nad eriti ei salli, kui keegi torgib oma nina tema loodud struktuuridesse. Tal on omad reeglid ja omad ülesehitatud süsteemid ning kui peaks keegi lihtsalt tulema ütlema temale, et :"Kuule sa saaksid niiviisi paremini...", siis isegi kui saaks, on Ambur endas kindel ja ta jääb enda juurde. Ambureid saab väga, väga vähe mõjutada!

TERVIS: TÜRKIIS

Türkiis on läbi aegade ja läbi inimkonna ajaloo olnud Amburite kristall. See on universaalne tervise talisman ja vägagi hinnaline kristall. Hinnaline just sellepärast, kuna sellel on universaalsed tervendamise oskused olemas. Kui Ambur kannab Türkiisi kristalli, loomulikult naturaalset türkiisi, siis Amburile ei ole teisi kristalle selleks ajaks vajagi. Enamus teised kristallid aga vajavad alati enda kõrvale veel teisigi kristalle.

PLANEET: JUPITER

Amburit juhib planeet Jupiter, mis tähendab seda, et Jupiter annab Amburile oskuse olla hea huumorimeelega. Loomulikult huumorisoon on kõigil erinev, aga tal vähemalt on see olemas. Üldiselt on nende huumor selline sügavamõtteline ja kusjuures mustast huumorist nad ka ära kohe ei ütle, kui teine võiks sellepeale solvuda. Siis Amburid üritavad pigem mitte solvuda ja alati teiste "proovikatsetest" aru saada, enne, kui kohe sildistama teda hakata. See teeb temast ka väga hea kaaslase, annab aega, üritab mõista, vahel isegi siis, kui seal ei ole midagi mõista. Annab aega, üritab mõista, aga kusjuures ega nad endast halvasti ei arva, see on Jupiter, mis annab neile väga kõrge positiivse ego. Mina olen siiski kõige tähtsam, katsu seda mitte ära unustada!

Kusjuures Amburid on ka sellised, et kui on keegi uus seltskonnas ja ta näeb, et see uustulija mitte kuidagi ei suuda ära kohaneda olukorraga, siis see Ambur aitab tal mugavalt sisse elada. Lihtsalt võib-olla nii, et ta tekitab väikest kõnet temaga või kutsub enda juurde teda ning ongi see barjäär murtud. Ehk Amburid on ka inimeste kokkusobitajad.

KRISTALLID AMBURITELE Peale kristallide sobib Amburitele ka kulla kandmine, kuld annab Amburitele oskuse enda energiaga, mõtete, inspiratsiooniga midagi peale hakata.

MÕTTETEGEVUS: SODALIIT on Amburite üks parimaid ja vajalikumaid stressi leevendajaid. Amburid elavad küll enda emotsioone välja, aga nad on ületöötajad ning rabajad, mis tekitab neile võimast stressi. Sodaliit on see, mis aitab kõige kiiremini igasuguse stressi alla tuua ning selle Aurast välja juhtida. SUITSKVARTS on näiteks see kristall, mis aitab halbadest harjumustest või mõtetest lahti saada. Aitab olla ka tervislikum!

KÜLLUS: PERIDOOT JA FUKSIIT on need kristallid, mis aitavad Amburitele küllust tuua. Täpselt sama moodi teeb seda ka Türkiisi kristall. LUMIOBSIDIAAN on see kristall Amburitele, millel on oskus eemaldada materiaalset ebaõnne energiat tema Aurast, aidates ka teistel külluse kristallidel võimsalt tööd teha.

HEA ÕNN JA KAITSE: Amburite kaitse kristalliks on MUST OBSIDIAAN, sellel on oskus universaalses mõttes Ambureid kaitsta. Aitab halba õnne eemale hoida, füüsilistest probleemidest eemal olla ning see loob võimsa kaitsekilbi Amburi Aurasse.

SUHTLEMINE: LABRADORIIT on suhtlemise ja intuitsiooni kristall samaaegselt. Labradoriit on see kristall, mis aitab Amburil mõista, kes on see, kes tema ellu võiks kuuluda, millised on tema tagamõtted ja kui üldse tagamõtteid eksisteerib. On ka väga hea kristall ärilise vaistu suurendamiseks ja endas selgusele saamiseks.

INTUITSIOON: AMETÜST on Aburite number üks intuitsiooni ja spirituaalse energia võimendamise kristall. See on lausa üks universaalsemaid kristalle Amburitele, aidates positiivset energiat Amburi Aurasse ligi kutsuda. Üks selline võimas kristall, millega ma soovitan Amburitel tegeleda on AZURIIT. See on neile, kes soovivad veelgi sügavamalt spirituaalset maailma õppida tunnetama. Üheks vajalikuks intuitsiooni kristalliks on ka LASURIIT, see aitab "õigel" ja "valel" sisetundel vahet teha.

ARMASTUS: TŠAROIIT on see kristall, mis aitab Amburil mõista, keda ta armastab ja miks ta teda armastab. IOLIIT on see kristall, mida ma soovitan Amburite koos erinevate armastuse kristallidega kanda, see aitab armastusel tema ellu tulla ja armastuse kristallidel korrapäraselt Amburi auras tööd teha. GRANAAT on see kristall, mis aitab Amburite ellu armastust tuua ja aitab neil ka kirglik olla.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON AMBURITELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Ambur 22., teisel juhul 23. novembril jne.

Need märksõnad, mis on kristalli taha kirjutatud, need on ka sellel kuupäeval sündinud Amburile üks proovikividest või suurest soovist, sellepärast on tema jaoks see kristall ka hea.

23. - 24. november KULLISILM aitab nendel Amburitel enda intuitsiooni tugevdada ja on ka kaitse kristalliks samal ajal.

25. - 27. november VALGE AHHAAT leevadab ülemõtlemist ja liigset enda stressi ajamist. Nendel Amburitel on oskus asju peas hoida ning mitte neid lahti lasta.

28. - 30. november SININE KVARTS aitab leevendada unehäireid ning aitab paremat unekvaliteeti nendel Amburitel saada. Nende jaoks on uni, närvisus või ülemõtlemine probleemiks.

1. - 3. detsember MAHAGON-OBSIDIAAN on kristall, mis aitab ärilist edu tuua Amburitele. Nendel on visioone ja Mahagon-Obsidiaan aitab neid täide viia.

4. - 6. detsember DIOPSIID on tugev intuitsiooni kristall, mis aitab "õigel" ja "valel" sisetundel vahet teha. Nendel Amburitel on vaja õppida enda intuitsiooni tunnetama nii, et nad ise ei annaks endale valesid vastuseid mõtetesse.

7. - 8. detsember LASURIIT on intuitsiooni tugevdamise kristall, mis on kõigil Amburitele heaks kaaslaseks, aga need Amburid, kes sellel päeval on sündinud, nemad kannavad kõige enam spirituaalset energiat endaga. Seega Lasuriit sobib neile väga hästi.

9. - 11. detsember PRENIIT kasulik kristall neile Amburitele enda arendamiseks ja tööedu toomiseks. Preniit aitab nendel Amburitel külluse kanalil avaneda ning materiaalsetel headel võimalustel ellu tulla.

12. - 14. detsember SUGILIIT on armastuse leidmise kristall. Nendel Amburitel on elus põhiliseks teemaks armastuse leidmine, selle hoidmine, oskus sellega toime tulla.

15. - 17. detsember SININE KALTSEDON aitab nendel Amburitel oma arvamust alati välja öelda nii, nagu ta seda soovib. Need on kõige arglikumad Amburid, kes neelavad palju alla, kuigi Amburid tavaliselt ei ole sellised. Aitab hakkama saada stressiga.

18. - 20. detsember SININE PITSAHHAAT aitab neil Amburitel end nii väljendada, et kõik temast aru saaksid. On nende Amburite jaoks ka heaks intuitsiooni arendavaks kristalliks.

21. detsember AMETÜST viimane Amburi kuupäev lõpetab Ametüstiga, mis aitab tasakaalustada tema energiad, et need Kaljukitse mõjutustega ei oleks.

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 08.03.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja