KOHVER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kohver unenäos üleüldiselt sümboliseerib midagi, mida sa endaga kaasas kannad. Tavaliselt ikkagi midagi emotsionaalset, mida sa endaga kaasas kannad. Väga tihti sümboliseerib unenäos kohver sinu tundeid millegi või kellegi suhtes, sinu mõtteid millegi suhtes.

Nagu ikka, tuletan meelde, et unenägusid seletades tuleb sul lahti seletada kõik sümbolid, tegevused ja emotsioonid, mis selles nägemuses läbi käivad. Need tuleb omavahel jutuks moodustada ja enda ellu kuidagi sobitada. Tuletan meelde ka seda, et unenäod võivad tähendada sinu enda emotsioone, mõtteid, minevikku, olevikku või tulevikku. Sa pead ise suutma enda jaoks lahti seletada, millisesse aega või tegevusse see unenägu kuulub.

Kui sa näiteks oled viimasel ajal palju unistanud reisimisest, siis kohvri unes nägemine ei ole prohvetliku tähendusega, see on lihtsalt sinu unistus, mis unenäos kajastub. Unistusi ei maksa prohvetlike visioonidega segamini ajada.

KOHVER Kohver sümboliseerib sinu enda mõtteid ja tundeid millegi suhtes. See on emotsioon või suhe, mida sa endaga mõtetes kaasas kannad. Väga harva võib kohver unes tähendada seda, et sul oleks puhkust vaja ja kui see seda ka tähendab, siis see unenägu peab olema ülimalt positiivse alatooniga ja üldemotsiooniga.

Unenägu, kus sa näitad kellelegi oma kohvri sisu või see paistab välja, siis sümboliseerib see sinu olemust, sinu iseloomu. Võib-olla sa ise näitad enda tõelist palet kellelegi või keegi teine saab sellest aru.

Kohvri suurust tasub sul enda unenäos ka tähele panna. Mida suurem on kohver, seda tähtsam on selle sõnum sinule, mida väiksem kohver, seda väiksem on selle tähendus. Näiteks suur kohver võib sümboliseerida suurt emotsionaalset probleemi, samas väike sümboliseerib väikest probleemi.

Kohver sümboliseerib ka sinu enesekindlust millegi suhtes, sinu kindlustunnet millegi suhtes.

KOHVRI KADUMINE Kui sa oled unenäos enda kohvri ära kaotanud, siis on sellel väga halvaendeline sõnum sinule. Selle kaotamine sümboliseerib sinu enda kontrolli ära kadumist millegi väga murettekitava olukorra üle. Võib-olla kaob sul ära kontroll suhte üle, kus sa parasjagu oled ja asjad lihtsalt lagunevad koost ning seda näidatakse sulle unes. Loomulikult tähendab see halba siis, kui sa oled mures või kurb, kui see ära kaob. Aga näiteks, kui sa oled meeletult õnnelik selle üle, et see kohver nüüd kaduma läks, siis sümboliseerib see millegi elust ära minemist, mis sulle liiga tegi ja nüüd sa tunned vabadust, et seda enam ei ole.

RASKE/KERGE KOHVER Kui kohver on unes hästi raske ja sul on kuidagi väga raske seda liigutada endaga kaasa, siis sümboliseerib see rasket emotsionaalset koormat. Kui see on väga kerge, siis on see emotsionaalne pagas samuti väike.

KOHVRI JÄTMINE KUSAGILE Unenägu, kus sa jätad enda kohvri korraks "kusagile" vaid selleks, et mõni muu asi ära teha ja hiljem kas lähed sellele järgi või jätad siis selle sinna, siis see sümboliseerib seda, et sa ei suuda täielikult enda eluga hetkel edasi minna, kuna midagi väga piinab sind, mis on pooleli jäänud. Mõni emotsioon, mis sind tagasi tõmbab.

KOHVRI ÄRA KAOTAMINE Kui sa enda unes kardad, et sa kaotad ära enda kohvri, siis see sümboliseerib seda, et sa kardad enda päevases elus enda isiksuse ära kaotamist. See tähendab seda, et sinu uhkust surutakse alla, sa kardad maine rikkumist või kellegi konkreetse poolt halbade emotsioonide tekkimist.

KOHVRISSE "MILLEGI" ÄRA PEITMINE Unenägu, kus sa paaniliselt soovib midagi ära peita sümboliseerib seda, et sa soovid mõnest enda mõttest lahti saada, mis sind häirib ja vaevab. Võib-olla on see saladus, mida sa soovid unustada ja teiste eest varjata?

Kui soovid täpsemalt teada, mida sa soovid enda mõtetest eemaldada, siis leia sellele sümbolile tähendus üles, mida sa siis ära peitsid.

KOHVRITE PAKKIMINE Unenägu, kus sa pakid kohvrit või kohvreid, sümboliseerib seda, et sa hakkad midagi muutma enda elus. Võib-olla enda iseloomu või suhet kellegiga. Oleneb täpselt, mis sa veel unes nägid, saad teistest sümbolitest ja tegevustest ehk aru, mida sa täpselt muutma hakkad.

KOHVRITE LAHTI PAKKIMINE Unenägu, kus sa avad kohvri või kohvrid ja soovid neid lahti pakkida sümboliseerib: Sa avad ennast kellegi jaoks ja avaldad võib-olla ka saladusi sellele inimesele. Sa soovid jagada enda tundeid ja emotsioone millegi suhtes. Või tähendab see seda, et sa oled kaotanud midagi. Teised asjad unenäod aitavad sul lahti seda seletada, milline kolmest versioonist on sinu sõnum.

 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Valget Opaali, Krüsanteenumit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Opaliidi Ingli talisman on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua sinu enda Ingli või Inglite poolt, kes sinu Auras on, et sind kaitsta.

Uuendatud: 25.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja