NÄDALA KRISTALL JA NOORE KUU LOOMINE

by in UUDISED .


Sellel korral sai nädala kristalli positsiooni enda kätte imekaunis tumesinist värvi DUMORTJERIIT. Dumortjeriit seda sellepärast, et on saabumas peale ärevat Noore Kuu loomist liigagi tempokas periood, kus on rahu vaja. Dumortjeriit on see kristall, mis aitab sul rahu säilitada, end emotsionaalselt tasakaalus hoida ja mitte nii impulsiivne olla nagu seda Tule Ahvi aasta soodustab. Dumortjeriit annab väga kasulikku energiat just sellel nädalal kandmiseks.

Sellel korral loob end teisipäeval 29. novembril vägagi ärevust tekitav Noor Kuu. Selle kohta saad lugeda minu eelmise nädala artiklist SIIT.

Soovitan selle artikli kindla peale läbi lugeda ja siin nädala alguses võimalikult palju enda jaoks kasulikku korda saata, et seekordne Noore Kuu loomine sind oma väega maha ei tallaks.

Noore Kuu loomise kohta saad lugeda sealt ja pigem paneksin kirja selle, mida siis peale selle loomist toimuma hakkab.

Esiteks Tule Ahv on siis see märk, mis meid sellel aastal juhib ja see hakkab tõelist jõudu välja näitama. Tegelikult seda kõike on näidanud ka viimased erinevad Kuu loomised oma pinge ja ärevuse tunde tekitamisega. Dumortjeriit sai nädala kristalliks sellepärast, et meil on rohkem kui enam vaja pingeid maandavaid kristalle enda lähedal hoida.
 
Tule Ahv muudab inimesed ärevaks, impulsiivseks, närviliseks, ootamatusi ütlevaks ja tegevaks. Et selle kõigega toime tulla, on lisaväge vaja, kuna tegelikult päris paljudel on hing juba väsinud sellest aastast.

Soovitan kanda rahustavaid kristalle ja juua ka rahustavaid taimeteesid, et üldse ennast hoida selle tempo sees.
Ma võin siinkohal juba ette öelda, et täna on 27. november, kui ma selle kirja teile siin kirjutan. Mõtled, et jõuludeni ja uue aastani on palju aega ning siis saad puhata. Järgmine hetk, kui ennast avastad uuesti on juba uus aasta vastu võetud ja sa ei saanud sellest arugi. Aeg lendab ja lendab iga päevaga edasi aina kiiremini. Seega võin ette ennustavalt öelda, et sinu elutempo suureneb ja kiireneb. Seega, kui soovid midagi korda saata, siis ära oota, tee kohe ära, vastaseljuhul jääb see sellel aastal tegemata. Peale selle Noore Kuu loomist tõuseb elutempo ja kaob ära ajataju.

Dumortjeriit on üks kristallidest, mis aitab sul keskendunult teha, mida sa teed ja aidates samal ajal sinu pingeid maas hoida. Dumortjeriit aitab ka probleemidest vabaks saada ja kiirendab igasugust tervenemise protsessi, mis iganes sul vaja ka on.

DUMORTJERIIT

Dumortjeriit on kristall, mis annab sulle selgust mõtetesse. Dumortjeriit eemaldab hirmud ja aitab sinu analüüsivõimet tugevdada. Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meile juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

- Riputage Dumortjeriidi päikeseratas autosse, et
 see aitaks hooletut autojuhti hoolikamaks muuta.
 Dumortjeriit aitab autojuhil rohkem tähelepanelikum
 olla ja see tagab ka Inglite kaitse auto peale. See aitab
 autot kaitsta varguse eest.

- Dumortjeriit on kristall, mis aitab lahti saada
pimeduse hirmust ja õpetab sul hingedega suhtlema.
Dumortjeriit aitab sinu mõtetel hingedeni jõuda ja
vastupidi. See on üks kristallidest, mis aitab sul
 õppida energiaid tunnetama.

- Tervendab närvisüsteemi ja on väga kasulik neile
talismanina kandmiseks, kellel närvipingest tekivad
peavalud või migreeni hood. Dumortjeriit on neile, kellel
on epilepsia. Dumortjeriit aitab epilepsiat tervendada ja
 sellest haigusest isegi ka vabaneda.

- Dumortjeriit on tööl kandmiseks kasulik, kui sinu töö
on väsitav või monotoonse tegevusega. Dumortjeriit
annab sulle vastupidavust tegemaks seda tööd, mida sa
tegelikult enam ei naudi.

Dumortjeriit õpetab selle kandjat iseenda tunnete eest seisma. Dumortjeriidil on oskus elada nii, et sa elaksid iseenda jaoks esmalt ja alles siis teistele inimestele. See aitab sul enda seisukohta välja öelda nii, et sa jääksid sellejuures ka enesekindlaks. Sobib nii täiskasvanutele, kui ka väga sobilik laste kristall. Peale selle aitab kaasa õppimisele ja ka intuitsiooni tugevamaks arendamisele.

Dumortjeriit Karu on lapsele koolis kandmisel väga kasulik, kui soovitakse lisaväge anda matemaatika või mõne teise reaalaine õppimiseks. Dumortjeriit aitab kiiremini õppida, võimendab analüüsimise oskust ja aitab parandada mälu ning keskendumist. Dumortjeriidi Karu sobib ka halbade hingede või pimeduse hirmu eest kandmiseks.

KÕIK DUMOTRJERIIDI KRISTALLID JA SELLEST VALMISTATUD VÄEESEMED LEIAD SIIT.

Dumortjeriit on nädala kristalliks 27. november - 4. detsember. Nädala kristall on alati 10 % soodsam tavahinnast.
Uuendatud: 27.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja