BASSEIN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Basseini unes nägemine sümboliseerib sinu intuitsiooni tugevaks muutumist. Bassein on seotud vee-elemendiga, mis tähendab seda, et basseini unes nägemine annab sulle märku, et sa peaksid enda emotsioonidele, tunnetele ja mõtetele väga palju rõhku osutama. Kui sa näed unes basseini, siis sellel on üldjoontes parem sõnum sinule, kui lihtsalt vee, järve, jõe või ookeani nägemine. Nende kohta olen ma eelnevalt juba unenägude seletaja kirja pannud, selle leiad SIIT.

Siiski on basseini unes nägemisel mitmeid erinevaid tähendus, seega ole enda unenägu lahti seletades väga täpne detailide suhtes. Seleta lahti ka teised sümbolid, tegevused, emotsioonid, mis sa selles unes veel nägid. Seda kõike selleks, et tegelikku pilti kokku panna sellest, mida sulle sooviti unenäoga öelda.

BASSEIN Basseini unes nägemine näitab seda, et sa kuulad enda intuitsiooni ja sinu tegevused on sünkroonis sellega, mida sa ette tajud ning tunnetad, juhul, kui see unenägu on üldpildis head ettekuulutav.

Siiski on tegemist vee-elemendi nägemisega, mis tähendab, et see uni sümboliseerib sinu tundeid, sinu suhtumist millessegi. Kuigi bassein ei ole nii sügava emotsionaalse tähendusega, kui vee otsene nägemine. Bassein üldiselt räägib emotsioonidest ja füüsilisest elust korraga.

Basseini unes nägemine ja mitte midagi sellega või selles tegemine sümboliseerib sinu leplikkust millegi suhtes. Tavaliselt millegi negatiivse suhtes, see ei häiri sind lihtsalt enam ja kui sellest juttu on või sa oled selles olukorras, siis sa oled rahulik.

Sisebasseini nägemine sümboliseerib teiste poolset survet sinule. Sa tajud, et keegi või mitmed inimesed nõuavad sinult midagi, mida sina sooviksid, et ei juhtuks või ei liiguks nii kiirelt, nagu teised seda soovivad. Sisebasseini nägemine sümboliseerib sinu enda soovi olla vaoshoitum. See nägemus ei pea olema ilmtingimata negatiivse tähendusega.

Välibasseini nägemine sümboliseerib suhteid, romantikat ja armastusega seotud teemat. See lihtsalt viitab suhtele, ülejäänud unenägu seletab ära seda, mis sa peaksid suhtest kellegiga teada saama.

Kui sa näed basseini, mis on teisaldatav või kummist, siis see sümboliseerib sinu muremõtteid kellegi suhtes. Sa muretsed ühe konkreetse inimese pärast ja see mure on sinu jaoks ebaselge. Järelikult sa ei tea kõike selle probleemi kohta ja sul on hinges närvilisus sellepärast.

Kui sa sukeldud unes basseini, siis enda ärkvel olles elus soovid kiiremas korras mingisugusele ebaselgele olukorrale lahendust või vastust saada. See ei pea ilmselgelt tähendama halba, sa võid lihtsalt soovida asju selgemaks muuta enda jaoks, rohkem teada saada, õppida jne.

Basseinis alasti olles annab see vihje sellele, et sa ei ole rahul "millegiga", mida see uni sümboliseerib. Kui keegi teine on basseinis alasti, siis sa tunned millegi suhtes piinlikkust. Kui oled basseinis ujumisriietega või sa ei pane üldse tähelegi unes seda, kas riided on seljas või mitte, siis see ei muuda teisi tähendusi unenäos. Seda selles mõttes, et kui sa ei näinud unes, kas oled riides või mitte.

Unenägu, kus sa näed, et sa omad ilusat uut basseini, sümboliseerib seda, et sa omad kontrolli enda elu üle. Omades aga musta või vana basseini, sümboliseerib enda elu suhtes kontrolli kadumist.

Bassein, milles sa unes ujud, sümboliseerib sinu soovi millegi muutmiseks. Kui sa aga kardad ujuda või tunned, et hakkad basseinis uppuma, siis sa kardad muudatusi, mis ellu võivad tulla või on juba tulnud.

Kui basseinil on katus peal ja sa näed unes seda katust, siis see annab basseinile lisaväärtuse sinu unenäos. Sinu alateadvus annab märku, et sa naudid kõike seda, mida sa oled või hakkad saavutama.

Unenägu tühjast basseinist annab sulle teada, et sul ei ole ideesid, mõtteid ega tulevikuvaadet ajal, mil sul seda kõige enam on vaja.

VESI BASSEINIS Kui sa näed unes basseini, siis sa pead erilist rõhku osutama ka veele, mida sa basseinis näed. Vesi annab omakorda sellele basseinile lisatähendust juurde.

Selge vesi basseinis sümboliseerib materiaalsust ja head projekti, mis sinu teele on peagi tulemas või on juba tulnud. Selge veega bassein sümboliseerib mõnda edukalt lõppevat projekti.

Kui unes on basseini vesi sogane või isegi kuidagi viisi must, siis see näitab sinu muretsemist millegi suhtes. Tihiti see näitab ka muret tuleviku osas.

Kui vesi on nii selge, et sa võid selle basseini põhja selgelt näha, siis sümboliseerib sinu täielikku kontrolli millegi suhtes.

Sinist värvi vesi sümboliseerib basseiniga koos sinu enda pingutusi paremaks eluks. Üldiselt need pingutused on seotud materiaalsusega.

Kui sa ei mäleta basseinis oleva vee värvust, siis ei ole sellel veel tähendust sinu nägemuses. Tähendus peitub pigem basseini ja teiste sümbolite nägemises.

Kui sa mäletad enda unenäos, kas sul oli soe või külm vee sees olles, siis ka sellel on oma tähendus olemas. Soojas basseini vees olles sümboliseerib see millegi paremaks muutumist, isegi kui unenägu sümboliseerib halba. See on vihje selle kohta, et peale vihma paistab päike. Kui vesi oli külm, siis see kuulutab ette probleeme. Isegi, kui unenägu oli heaendeline, siis külm vesi näitab siiski mõningate probleemide tekkimist.
 

Prohvetlikke unenägusid saab esile kutsuda ja enda Aurat nendele visioonidele vastuvõtlikuks muuta läbi kristallide jõu, selleks saab teha "PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLIDE KOMPLEKTI", mille leiad SIIT.

Prohvetlike unenägude nägemiseks kanna päevasel ajal endaga Dumortjeriiti, Preselit, Ioliiti, Lasuriiti, Skolessiiti või mõnda teist unenägude kristalli.

Dumortjeriidi päikeseratas on kristall, mis aitab ettekuulutavaid unenägusid tuua.

Uuendatud: 28.11.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja