TEKTIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .Tektiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Tektiit jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui sind on vaja millegi suhtes hoiatada. Igatahes, ükskõik milline küsimus oli sinu mõtetes, siis Tektiit soovitab sul olla väga ettevaatlik. Võib-olla on veel midagi, mida sa peaksid teadma, mida sa ei oska ette näha või tunnetada.

- SUHETE teemal ütleb Tektiit, et peidus võib olla mõni probleem, mis hetkel välja ei pruugi paistagi. Tektiit hoiatab salakavaluse, varjamise või varjatud tõe eest.

- REIS Kui saad Tektiidi ennustus komplektis reisi küsimuse ajal, siis Tektiit ei soovita reisile minna ja kui sa seda teed, siis peaksid eriti valvas olema. Tektiit sümboliseerib kuritegevust ja kavalust.

- TÖÖ Tööalaselt annab Tektiit sõnumi selle kohta, et keegi võib sinu seljataga salasepitsusi meisterdada. Tektiit hoiatab sind, et asjad ei pruugi sinu kasuks kujuneda. Sümboliseerib ka ületöötamist või ülemõtlemist millegi suhtes.

- TERVIS Tervise küsimuse korral Tektiit annab mõista, et sinu immuunsus on kehv, haigused võivad tulla ja tekkida.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Tektiit teada seda, et sa pead täna eriliselt kaitsma ennast kellegi teise halva tuju või kriitilise meele eest.

Põhilised märksõnad: kriitika, eriliselt ettevaatlik peab olema, saladused, salasepitsused.

Uuendatud: 01.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja