MADU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Madude nägemine on üks populaarsemaid sümboleid, mida unes üldse inimesed näevad. Ja teades, mida need olevused unes tähendavad, siis ma ei imesta, miks neid nii palju nähtakse. Eks igalühel ole teatud aja tagant kellegiga probleeme lahendada või pistmist mingit sorti salakavalusega. Jah, täpselt seda need maokesed ja ussikesed sinu unes sümboliseerivadki.

 

Siiski pean hoiatama enne enda unenäole seletuse leidmist, et need tegelased on enamjaolt kurja tõotavad.

 

Juhul, kui madu on sinu jaoks väga positiive tähendusega, siis mao unes nägemine ei pea ilmtingimata halba kuulutama. Küll aga madu on enamus inimeste jaoks negatiivse tähendusega ja paljudele inimestele maod ei sümpatiseeri ning tekitavad kõhedat tunnet sisse.

 

MADU

 

Madu sümboliseerib millegi ootamatu avastamist, midagi, mis tekitab sinus hirmu, midagi, mida sa ei eeldanud, et niiviisi võiks välja kukkuda. Madu on enda loomult täpselt samamoodi salakaval ja ootamatute liigutustega. Madu unes sümboliseerib üldiselt probleemide ilmsiks tulemist või probleemide teket.

 

Kui minule tullakse unenägudest rääkima, mis on seotud madudega, siis alati ma loen välja tema unenäost reetliku inimese. Ehk enamjaolt võib öelda, et madu sinu unes sümboliseerib kedagi, keda sa ei saa usaldada ja kes on võimeline sulle noa selga lööma.

 

Kui sinu unne ilmub madu, mis on väga värvilistes toonides ja sa näed tema värve väga selgelt, siis see on sinu alateadvuse poolt suur hoiatus millegi kohta. Midagi hakkab peagi toimuma ja see ei meeldi sulle kohe üldse. Midagi, mis võib sind rivist välja lüüa, see on signaal, hoiatus signaal!

 

Madu, keda sa unes kardad, sümboliseerib konkreetselt sinu hirmu selle suhtes, mida uni kokkuvõttes sümboliseerib.

 

Kui sa näed unes, et keegi mees hoiab madu kinni, siis see mees mõtleb sinust seksuaalselt või vägivaldselt. See võib sümboliseerida ka selle mehe pahatahtlikkust sinu suhtes. Täpselt seda sama sümboliseerib ka naine, kes hoiab madu käes.

 

Madu, kes sind unes taga ajab või maod kes taga ajavad, need on inimesed, kes sind peagi tulevad ründama mõne oma "hiilgava" rünnakuga. Ehk plaaniga, mis on ette tehtud ja läbi mõeldud, et sind nõrgestada ning nurka suruda.

 

Madu, kes sinu eest põgeneb, sümboliseerib inimest, kes tegelikult ei julge sinu vastu hakata, aga siiski proovib seda korra, et näha, kas sinuga saab mängida või mitte.

 

Kui unenäos on madu sinu magamistoas või isegi voodis, siis see näitab sinu alateadvuses olevat seksuaalset hirmu. See võib olla hirm selle eest, et sa oled seksuaalselt nõrk, sa ei tunne ennast seksuaalsena, kirglikuna, sa kardad kuritarvitamist või ära kasutamist.

 

Unenägu, kus sa oled ise madu, sümboliseerib seda, et sul on võimu kellegi või millegi üle. Kas see võim on hea või halb, seda seletab ülejäänud unenägu.

 

MAO SÖÖMINE VÕI MADU SÖÖB SIND Unes mao söömine sümboliseerib sinu rutakust millegi suhtes. Võib olla midagi, mida sa liiga kiirelt enda ellu soovid, sinu alateadvus soovitab sul mitte seda teha. Järelikult on seal ka oma põhjus, miks sa ei tohiks nii kiirelt asju ajada.

 

Unenägu, kus sa näed, et madu soovib sind ära süüa või isegi teeb seda, on järjekordselt halba kuulutav. See madu on "keegi", kes soovib sinu kohta väga palju teada saada halbadel või omakasupüüdlikel eesmärkidel: sinu isiklikku informatsiooni, saladusi, midagi, mida sa ei soovi avalikustada. Keegi, kes on salakaval ja nuhib sinu järgi. Tavaliselt see võib olla ka parim sõbranna, kes tegelikult sõbranna siiski ei ole.

 

Aga samas, kui sa näed, et üks madu sööb ära teise mao, siis sellel ei ole halba tähendust. See sümboliseerib sinu motivatsiooni, ambitsiooni, tahtejõudu millegi saavutamisel, mida sa üritad saavutada nii tuliselt, et sind ei hirmuta mitte miski. See näitab hulljulget pealehakkamist millegi suhtes.

 

SUUR VÕI VÄIKE MADU Mao suurus on väga oluline ja sa võiksid meenutada, millises suuruses see madu sinu nägemuses oli.

 

Mida suurem madu, seda suurem probleemitekitaja või problemaatilisem inimene. Mida väiksem madu, seda väiksem on selle probleemi tähtsus.

 

SISISEV MADUDE PESA VÕI SISISEV MADU Mida rohkem on madusi, seda rohkem on inimesi selle taga, mida unenägu tähendab.

 

Sisisev madu on klatši juttu rääkiv naine üldjoontes. Mida rohkem sisisevaid madusi on, seda suurem on naiste hulk, kes klatši juttu räägivad ja salasepitsusi peavad. See on grupp inimesi, kes on sulle kahjulikud.

 

Seal grupis võib olla ka mehi, kuigi kui sa näed unes madu sisisemas, siis seal seltskonnas peab olema kindlasti ka naisi.

 

MADU LIIGUB SINU SUUNAS Kui sa näed unenägu, kus madu või maod liiguvad sinu suunas, siis see tähendab seda, et peagi hakkab sinu ellu midagi tulema. See, mis see täpselt on, selle sa saad lahti seletada läbi teiste sümbolite, tegevuste ja vihjete, mille sinu unenägu sulle andis.

 

Kui sa näed, et madu liigub sinu poole ja see hirmutab sind väga, sa lähed paanikasse ning soovid selle peale midagi ette võtta, siis tuleb sinu ellu miski, mida sa kardad. Võib-olla on see midagi halba, mis sind kartma paneb? Võib-olla midagi head, mille suhtes sul esialgu tekib vastuoluline reaktsioon?

 

Kui madu liigub sinu poole ja sa ei tunne selle mao suhtes hirmu, siis tuleb sinu ellu midagi, mis annab sulle võimaluse või toob sulle head. Kuna madu sümboliseerib siiski salakavalust, pinget ja raskeid emotsioone, siis see võib tähendada ka hea õnne ellu tulekut peale rasket perioodi.

 

SURNUD MADU Kui madu sinu unenäos on surnud, siis sümboliseerib see seda, et ohtlik olukord on möödas või peagi see saab läbi.

 

Kui sa ise tapad mao unes ära, siis likvideerid sina selle probleemi. Kui sa näed unes, et keegi teine tapab mao ära, siis on see see inimene, kes selle probleemiga ärkvelolevas elus sind aitab ning selle ära lahendab.

 

BEEBI MADU Kui madu sinu unenäos on vastsündinud või alles väga noor, mitte väike, siis selle tähendus on järgmine:

 

On midagi, mille tähtust sa alahindad ja see on sinu jaoks ohtlik. Järelikult ei suhtu sa tõsiselt probleemi, mis võib juba eksisteerida või ei hakka suhtuma sellesse täie tõsidusega. Kuigi just seda sa peaksid tegema ja sinu enda alateadvus annab sulle sellest märku, et karda rohkem seda, mis sinuga toimub ning võitle selle vastu.

 

Munast välja kooruv madu sümboliseerib probleemi ilmsiks tulemist.

 

MADU KEHA PEAL Maol on ka veidi positiivsemaid tähendusi, üks selleks tähenduseks võib olla see, et kui sa näed madu enda peal olles. Samalajal sa pead tundma unes ka seda, et sulle meeldib see, et madu sinu peal on. See koht, kus peal madu on, see organ sinus on tervenemas. Kui sa aga vastupidiselt kardad selle mao olemasolu sinu keha peal, siis see organ on väsinud ja muutub haigemaks, kus peal see madu parasjagu on. Kui on kogu keha peal, siis on teada see, e kas kogu keha ja immuunsusüsteem terveneb või vastupidi muutub haigemaks.

 

Kui madu soovib sind unes kägistada või üles puua, sind pigistada ja lämmata, siis see ei ole kohe kaugeltki hea tähendusega. See viitab inimesele, kes sind sõna otseses mõttes kahjustab ja kasutab ära.

 

MAO NAHK Mao naha nägemine sümboliseerib millegist tervenemist. Olgu selleks tervenemiseks siis emotsionaalne või füüsiline tervenemine. Sümboliseerib ka "millegist" lahti või jagu saamist.

 

MADU KONKREETSE INIMESE KÄES VÕI PEAL Kui madu on sinule tuttava inimese käes või tema juures, siis sümboliseerib see temaga seotud ohtu. Kas see oht on temale või temalt sinule, seda sa pead ise oskama lahti analüüsida.

 

Kui see inimene hoiab seda madu käes ja ta on õnnelik sellega või soovib sind kuidagi ohustada sellega, siis ta võib ka füüsilises elus sulle liiga teha. Kui ta kardab seda madu, kes on tema juures, siis võib olla just tema ohus ja sa näed seda ette.

 

Oma lähedaste, inimeste kohta, kes meie elus rolli mängivad, nende inimeste kohta on võimalik meil kõigil ette näha.

 

MADU HAMMUSTAB Unenägu, kus madu sind hammustab sümboliseerib sinu enda hirmu millegi suhtes, millegi välja tulemise suhtes või inimest, kes sind kritiseerib, halvasti mõjutab, ära kasutab ning seljataga klatšib.

 

See võib olla inimene, kes sinu seljataga sinu tagalat õõnestab ja sind emotsionaalselt kurnab. Unenägusid seletades tuleb alati kokku panna kogu unenägu, et mõista "kes" see tegelane sinu argipäevases elus siis ka on.

 

Kui madu sind unes hammustab, siis sinu alateadvus või sind kaitsvad Inglid soovivad sind ette hoiatada millegi suhtes, mis võib-olla ei ole veel ilmsiks tulnud. See on nagu häirekell sinu sees, mis ütleb "ole ettevaatlik, ole kaitstud, ole valvas!".

 

KAHE- VÕI MITMEPEALINE MADU Unes kahepealist või mitmepealist madu nähes soovitab sinu alateadvus vaadata asja mitme nurga alt, mida siis sinu uni sümboliseerib ja tähendab. Sul soovitakse kaaluda midagi enne otsustamist. Järelikult uni on seotud otsuste langetamistega.

 

Kui madu on kahepealine, aga üks nendes peades on saba otsas, siis antakse sulle märku, et sinu elus keegi tõmbab sind ühele poole ning keegi teine teisele poole. Sa võib olla kahe tule vahel, kahele inimesele lükata-tõmmata. Kindlasti see unenägu sümboliseerib kahte inimest korraga.

 

ILMA PEATA VÕI SILMADETA MADU Väga halba kuulutav sümbolism unes nägemiseks. On midagi, mida sa keeldud nägemast, mille suhtes sa keeldud vastu võitlemast ja sa võid kõvasti lüüa saada oma lolluse või argpükslikuse tõttu.

 

Kui sa näed unes mao pea maha võtmist, siis on ärkvel olles elus sinu kõrval keegi, kes väga tõsiselt ja järjepidevalt soovib sulle näidata salakavalust või pettust. Sina aga ei suuda või ei soovi seda uskuda, kuigi unenägu räägib siiski seda, et sa peaksid teda uskuma.

 

MADU TÕMBAB ENNAST KERRA Kui sinu unes on madu, kes on kerra ennast tõmmanud või ühel hetkel seda unes teeb, siis on see veidi selline lohutust pakkuv sümbol sinu nägemuses.

 

See näitab seda, et oht, halvad kogemused või salakavalus, oleneb täpselt siis, mida sinu unenägu sulle räägib, see hakkab taanduma. Võib-olla on sul just väga ärev olukord olnud ja see hakkab maha vaibuma või salakaval sõber on sinu poolt lõpuks seltskonnast eemaldatud ning ta ei saa enam sulle niivõrd palju liiga teha.

 

Kerra tõmmanud mao nägemine võib ka seda tähendada, et sul võis olla midagi, mida sa kartsid, et on probleemiks sinu jaoks aga tegelikult tuli välja, et see nii ikka ei olnud.

 

MAO KEEL sümboliseerib inimest, kes annab endast välja väga palju negatiivsust. Mao keel sümboliseerib ka klatšivat, halba, auahnet, enesekasupüüdlikku ja ebausaldusväärset inimest. Kui sa näed unes, et maol on keel suust väljas, siis see keegi väga salakaval levitab sinust jutte või plaanib sinu seljataga sinu kahjustamist.

 

Unenägu, kus sa lõikad maol keele suust ära sümboliseerib sinu võitu üle sellise inimese. See on märk, kus sa annad talle tagasilöögi, teed tema elu tema enda ebaviisakuse pärast väga kurvaks. Igatahes tähendab see seda, et sa astud iseenda eest välja ja paned asjad paika. Mao keele maha lõikamine sümboliseerib ka klatšijuttude maha vaigistamist ja halva inimese poole karma teele saatmist.

 

MADU SINU KODUS sümboliseerib halba, salakavalat ja kahjulikku inimest sinu seltskonnast. See on keegi, kes tundub esmapilgul olevat sõber ja liitlane, kuid tegelikkuses on reetur. Kui sulle antakse selline unenägu, siis hoiatatakse sind reeturi eest. Kui sa nägid enda tuttava nägu selle mao kujutise juures, siis see viitab just sellele inimesele. 

 

KOLLANE MADU sümboliseerib olukorda, kus sul on vaja kasutada enda intuitsiooni ja kavalust millegi lahendamisel. Seda sellepärast, et sa saaksid saavutada selle, mida soovid saavutada. Kollasel maol on mitu tähendust, sa pead ise analüüsima, milline tähendus sinu unenäoga kõige enam kokku sobib.

 

Kollane madu sümboliseerib intelligentsi, tarkust, osavust, salakavalust, kavalust, intuitsiooni, oskust olukorda ära lahendada ja ära kasutada. See sümboliseerib ka teadmiste õigel ajal ära kasutamist.

 

Kollane madu võib sinu unenäos sulle kurja kuulutada, kuid see ei pea ilmtingimata nii ka olema. Kuid üldiselt mao sümbol on negatiivse tähendusega.

 

Milline oli unenäos see kollane madu? Kas see oli suur või väike? Seleta lahti ka teised sümbolid, mida sa selle mao juures märkasid.

 

Erkkollane värvus maol sümboliseerib võitu ehk suure tõenäosusega sa võid selle saavutada, mida soovid saavutada ja sa teed seda väga kavalal moel. Tuhmkollane sümboliseerib kaotust ja vaenlast, kes sinu üle võitu saab tänu oma salakavalusele. Valged laigud kollase tooni sees sümboliseerivad lootust ehk võimalust, et sa saad midagi ära lahendatud, mis sinu jaoks on väga raske tundunud.

 

Kui kollane madu sind ründab, siis keegi trumpab oma salakavalusega sind üle. Kui sa näed pealt seda, et kollane madu ründab kedagi teist, siis sa oled piisavalt tark, intuitiivne ning osav, et sa ei lange samasse lõksu, kuhu langevad teised. See on märk selle kohta, et sa omad teadmisi, mis viivad sind konkureerivas olukorras sihile ning teisi mitte.

 

Kui sa näed unes, et kollane madu ei soovi sulle mitte midagi teha ja teistele soovib teha, siis sina oled see, kellel on intellektuaalseid eeliseid millegi saavutamiseks. Unenägu annab sulle teada, et sa oled samm eespool ja sul on potentsiaali.

 

Igatahes, millal iganes sa kollast värvi madu unes näed, siis see on teade sulle: "Kasuta enda teadmisi, intelligentsust ja kavalust". Seda selleks, et end millestki päästa või selleks, et millegini jõuda.

 

MUSTA-VALGE-KIRJU MADU sümboliseerib keerulisest, halvast ja masendavast situatsioonist välja tulekut, kui see madu oma olemuselt oli unenäos head kuulutav. Kui halba kuulutav, siis see tähendab täpselt vastupidist ehk keerulisse ning masendavasse situatsiooni laskumist.

 

Must värv sümboliseerib raskeid emotsioone, üleelamist, probleeme, stressi ja närvilisust. Valge värv selle kõrval sümboliseerib uut ja värskendavat algust. Seega musta-valge-kirju madu viitab ühelt perioodilt teisele üle minekut.

 

Musta-valge-kirju madu ükskõik millises kontekstis toob muudatusi sinu ellu. Seega, kui sa seda unes näed, siis sa oled ette teatatud uue suuna suhtes.

 

Kui sa soovid enda unenägusid paremini mõista ja õppida neid iseenda jaoks lahti seletama, siis hoia mitmeid Lasuriidi kristalle enda magamistoas või unenägude kristallide komplektis. Lasuriidil on oskus avada sinu hinges visioonide nägemist ja Lasuriit ergutab sinu ülemisi Tšakraid, et sa suudaksid neid nägemusi ka mõista.

Uuendatud: 14.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja