NÄDALA KRISTALL JA KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

 

On olemas neli kõige võimsamat Kuu faasi, mida tasuks enda kasuks ära rakendada. Üheks Kuu faasiks, mida tasuks jälgida, on Kuu esimese veerandi loomine. Nüüd sellel nädalal 7. detsembril loob ennast esimene veerand, millega võetakse ka hoogu juurde Täiskuu loomiseks, mis tuleb peale seda nädalat.

Nädala kristallid valin ma alati nädala emotsioonide ja üldmõju järgi, mis parasjagu meid ümbritseb. Sellel korral oli nädala kristalli valimine veidi kummalisem ja nagu ma ka alati teile ütlen, tuleb enda sisetunnet kuulata.

Ma nägin öösel väga huvitavat ja prohvetlikku visiooni enda elu kohta. Järgmisel hetkel ärkan ma üles selle peale, et "keegi" ütleb mulle päikeserattad ja ma nägin päikeserattaid seal väikeses une välgatuses. Kui ärkasin lõpuks sellest unest üles ja vaatasin kella, mis oli samal ajal 07.07 ehk seitse läbi seitse. Sain kohe aru, et päikeserattad on need, millest kirjutama pean hakkama. 7 sümboliseerib spirituaalsust, midagi hingele, midagi sellist, millel ei ole alati füüsilist kuju. Päikeserattad on need, mida kasutatakse unenägude esile kutsumiseks ehk spirituaalset elu poolt ja peale selle number 7 nägemist mõistsin ma kohe ka seda, et kuu faas, millest soovin kirjutama hakata loob ennast 7 kuupäeval. Seega sain piisavalt märke, et pean just päikeserattad nädala kristallideks valima. Nii siis need valikud tulevadki tegelikult kõikide artiklitega, mida ma kirjutan. Saan inspiratsiooni või näen nägemusi ning panen enda visioonid lihtsalt kirja.

Kuu esimese veerandi loomise ajal puhastatakse unenäopüüdjaid energeetiliselt ja samaaegselt ka selle külge riputatud kristalle. Seega minu unenägu ja kokkulangevad märgid, neid ma leidsin veel hommikul rohkemgi. Olen kunagi kirja pannud väikese artikli selle kohta, kuidas unenäopüüdjaid puhastada ja selle leiad SIIT.

Seal ma kirjutasin Salvei rituaalitaimest, aga täna võin soovitada kasutada ka Palo Santo puu suitsu, kui sul seda juba kodus näiteks olemas on. Kui on olemas Salvei, siis loomulikult kasuta Salveid.

7. DETSEMBER, KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE Mida oodata sellest Kuu faasist, kuidas seda enda kasuks ära rakendada ja milliseid rituaale võiks sellel päeval teele saata?

- Kuu esimese veerandi kohta olen ma pikemalt välja kirjutanud ühe artikli, mida võiks läbi lugeda. Eriti, kui sa soovid armastuse kristalle täiendada enda kodus, siis selleks on kõige õigem aeg just kas 7. detsembril või vahetult enne selle loomist või peale selle Kuu faasi loomist. Selle artikli leiad SIIT.

- Sellel päeval puhasta energeetiliselt ära magamistoad, kus sinu elamises unenäopüüdjaid on. Samal ajal, kui unenäopüüdjat Salvei või Palo Santoga puhastad, samal ajal puhasta ka kogu magamistoa kristallid ära.

- Lisa juurde unenäopüüdja külge uusi kristalle, et need sind uneajal kaitseksid, tooksid prohvetlikke visioone, tooksin Inglite kaitset või sõnumit nendelt. Kristallid ja päikeserattad unenäopüüdjate küljes on kasulikud ka selleks, et luupainajaid ära hoida, närvilisust või hüperaktiivsust maandada.

Kui me magame, siis meie Aurad on avatud ja sellepärast töötavad une ajal meiega kristallid kõige paremini.

MIDA MA PEAKSIN TERVE NÄDALA KOHTA TEADMA?

Eelmise nädala kohta kirjutasin ma, et väga paljud inimesed on lihtsalt pinges, muretsevad ja emotsionaalselt on veidi raske olla. Sellepärast sai eelmise nädala kristalliks ka Dumortjeriit valitud, see on kristall, mis aitab sul pingelisel ajal jääda iseendaks. Analoogne energia kandub veidi edasi ka sellesse nädalasse ja hakkab seejärel vaikselt vaibuma. Eks peale 7. detsembrit, kus toimub Kuu esimese veerandi loomine, hakkab see vaibuma ja tuure võtab üles Täiskuu loomine. Täiskuu loomise poole liikudes arenevad välja ka uued energiad, mis meid siis ka juhivad.

PÄIKESERATTAD

Päikeseratta sümboli tähendus- Päikeserattad sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.

UNENÄOD, ASTRAAL JA PROHVETLIKUD
VISIOONID LÄBI UNENÄOPÜÜDJA JA PÄIKESERATTA


- Riputage Sinise Kuldkivi päikeseratas unenäopüüdja
külge, kui soovite Astraalrännakut kogeda. Sinine Kuldkivi
aitab kogeda sul läbi une väga huvitavaid visioone ja aitab
tuua prohvetlikke nägemusi läbi unenägude.

- Riputage Preniidi päikeseratas unenäopüüdja külge, kui
 soovite öösel unes näha enda Ingleid ja läbi unenägude
 nende saadetud sõnumeid/vastuseid näha.

LUUPAINAJAD

Kasulik on Dumortjeriidi päikeseratast lapse unenäo-
püüdja külge riputada, et aidata tal lahti saada hirmust
pimeduse eest. Hematiidi päikeseratas aitab luupainajatest
või lihtsalt hirmutavatest unenägudest lahti saada.

AUTO JA LIIKLUSÕNNETUSTE EEST KAITSMINE,
RIPUTA PÄIKESERATAS TAHAVAATE PEEGLI KÜLGE


- Riputage Hematiidi päikeseratas autosse, et autot
kaitsta lagunemise eest.

- Riputage Musta Turmaliini päikeseratas autosse.
Must Turmaliin on Tiigrisilma ja Ahhaadi kõrval üks
võimsamaid auto kaitse kristalle, mis aitab ära hoida
väga suuri ja raskekujulisi õnnetusi.

KANNA PÄIKESERATAST ENDAGA TALISMANINA
KAELAS, ET TERVENDADA JUST NEID PROBLEEME...


Crazy Ahhaadi päikeseratas aitab tervendada naha-
haiguseid, kiirendada metabolismi, tugevdab südant
ja on seotud südamehaiguste tervendamisega.

Päikeseratastel on kõikidel omad erilised väed ja nende kohta soovitan ma eraldi lugeda, ehk leiad just enda päikeseratta üles. Kõik päikeserattad leiad SIIT.

KÕIK PÄIKESERATTAD ON 10 % SOODSAMAD 4. DETSEMBRIST - 11. DETSEMBRINI
Ja väike meeldetuletus teile, et meie butiikides on käimas Jõululoos, mis tähendab, et kõik ostud kuni 27. detsembri õhtuni osalevad Jõululoosis. Jõululoosi kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.
Uuendatud: 04.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja