SINISE KULDKIVI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .Sinine Kuldkivi on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Sinine Kuldkivi jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui sind on ees ootamas midagi väga ootamatut. Sinine Kuldkivi ennustab rohkem kui head ette. See on kristall, mis annab sulle teada, et sa oled hea energiaga kaetud ja tõmbad hetkel enda ligi küllust.

- SUHETE teemal ennustab Sinine Kuldkivi kiiret asjade paranemist, uue suhte leidmist, uue suhtefaasi algust. Sinine Kuldkivi tuleb ennustuse komplektist välja siis, kui sulle on vaja edasi öelda: "Kõik paraneb peagi!", ükskõik milline see suhete olukord ka parasjagu on. Asjad võivad juhtuda väga ootamatult ja järsku.

- REIS Sinine Kuldkivi on see kristall, mis soovitab reisile minna. Kui reisile lähed, siis võib sind ees oodata emotsionaalselt ja vaimselt täiendav reis. Reis, mis annab sulle vastuseid enda elu kohta. Sa võid avastada selle reisi ajal midagi iseendas või kellesgi teises, mida sa ennem ei osanud näha.

- TÖÖ Töö küsimuste korral soovitab Sinine Kuldkivi riske võtta, alustada uut projekti. Sinine Kuldkivi on seotud külluse suurenemisega ja materiaalsete soovide täitumistega.

- TERVIS Sinine Kuldkivi annab märku, et tervislik seisund muutub paremaks. Kui soovid teada, mida oma tervisega ette võtta, siis Sinine Kuldkivi soovib sul positiivne olla ning soovida lahenduse ilmnemist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Sinine Kuldkivi teada, et midagi ilusat, ootamatut ja huvitavat saabub täna sinu teele. Sina võta see avasüli vastu. Sinine Kuldkivi annab märku ka selle kohta, et sinu soovmõtlemised võivad täna täituda ehk täna soovi positiivseid asju enda ellu, need võivad sinu ellu peagi saabuda.

Põhilised märksõnad: soovide täitumine, ootamatud sündmused, millegi avastamine.
Uuendatud: 08.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja