SELLE AASTA VIIMANE TÄISKUU - SUPERKUU JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 

See aasta lõppeb võimsa superkuuga ja selle aasta lõpuks on see juba kolmas kuu, millel on superkuu nimetus. Täiskuu loomise kõrghetk on 14. detsembril, aga selle väge ja mõjutust hakkad juba tundma 11. detsembril pühapäeval ja selle Täiskuu vägi hakkab vaibuma alles 17. detsembril ehk laupäeval. Võib öelda, et terve see nädal keerleb selle Superkuu väe ümber.

Selle nädala kristalliks on MÄEKRISTALL. Mäekristall on see kristall, mis aitab sind terve selle nädala jooksul kõige enam.

TÄISKUU LOOB END 14. DETSEMBRIL. "RAHU AINULT RAHU VÕI SEGADUS SINU SEES"

Täiskuu loob end Kaksikute märgis, mis tähendab seda, et on aeg enda sisse vaadata. On aeg analüüsida iseennast, suhet kellegiga, analüüsida oma töö valikut ja teha enda mõtted selgeks.

Kaksikute Täiskuu annab piisavalt palju energiat ja jõudu, et kõik selgeks saada ning kustutada sisemine närvilisus ning rahutuse tunne. Kuid siin on ka AGA... sa võid sama hästi täielikku vastand energiat enda Aurasse tõmmata selle Täiskuu energia käest ja muuta ennast ülimalt närviliseks, närvipuntraks ning luua veelgi rohkem segadust ning rahutust enda sisse, kui ka suhetesse. Seega annan sulle nõuandeid, kuidas Kaksikute Superkuud enda kasuks pigem keerata, kui enda kahjuks.
 
Esiteks võiksid sa, nagu ikka enne Täiskuu saabumist või Täiskuu loomise päeval, enda kodu ära puhastada energeetilises mõttes. Sellel korral soovitan ma puhastada nii:
 
 
- Kõigepealt leiad aja, mil sa saad kodus üksinda rahulikult toimetada.

- Süütad valged küünlad kõikidesse tubadesse, kuhu sul vähegi on võimalik neid põlema panna. Kui sul on Seleniidist, Mäekristallist, Ametüstist, Apofülliidist, Sodaliidist, Valgest Kaltsiidist või Roosast Kvartsist küünlaaluseid, siis kindlasti pane ka nendes küünlad põlema.

- Esmalt puhasta kõik toad üksteise järgi Salvei rituaalitaime suitsuga, mitte viirukiga. Salvei aitab riidu tekitavat, närvilisust soodustavat ja halba enesetunnet tekitavat energiat kodust välja saata.

- Seejärel võtad Palo Santo puu, asetad ühe tüki küünla leegist põlema, lased sellel leekidesse minna ja seejärel käe raputusega kustutad ära. Palo Santo hakkab suitsetma ja asetad selle küünla kõrvale, mis seal samas toas parasjagu suitseb.

- Nüüd, kui Palo Santo suitseb, puhastad oma terve toa füüsiliselt ära. Ehk paned asjad kokku, pesed, puhastad ja värskendad toa väljanägemist.

- Kui tuba on korda tehtud, lähed teise tuppa, asetad Palo Santo uuesti korraks suitsema ja puhastad edasi ka selle toa ära.

- Kui kõik toad on korda tehtud, siis käid kõik toad veel korra Palo Santo puu suitsuga üle ja kodu puhastus on tehtud. See kodu puhastus aitab vabastada igasuguse halva ja stressi tekitava energia sinu kodust.

Seda sama kodu puhastust soovitan ma teha 11. detsember - 14. detsember. Kui sa oled selle puhastuse ära teinud, siis soovitan ma puhastada ka kristallide komplekte eraldi, mis on seotud rahu koju toomisega, unenägude nägemisega, hea une tagamisega või inglitega kontakteerumisega. Võta kristallide komplekt korra kätte, lase vee alt läbi kristalle, mida tohib vee alla panna (ei tohi kindlalt pesta Seleniiti, Azuriiti, Kalkopüriiti, Püriiti). Lase kristallide keskel rituaalitaime suitsul, viirukil või küünlal põleda ja aseta need omale kohale tagasi. Selline puhastamine aitab neid aktiveerida ja see Täiskuu on täpselt õige hetk nendega tegelemiseks. Õige aeg on ka enda kristallide komplekte täiendada uute kristallidega, kuna Täiskuu annab neile jõudu ja maagiat juurde töötamise jaoks.
 
Veel, mida sa peaksid Täiskuu perioodi kohta teadma ja mida sa saaksid enda heaolu jaoks ära teha:

- Selle nädala jooksul ma ei soovita mitte kellelgi võtta üles ise mõnda tüliotsa või lahti seletamata probleemi. Sellest tuleb täiesti kindlalt ainult veelgi suurem probleem. Kuu seisud on lihtsalt riidusi soodustavad, kui sa ise seda üles soovid võtta. Seega ürita ise olla võimalikult tasakaalukas ja kui sind miski ka häirib, siis ära tegele sellega sellel nädalal. Kui sa sellega ei tegele, siis see sama Kaksikute Superkuu aitab maha rahustada selle probleemi ja lahendust tuua hiljem.

- Kanna Mäekristalli, võimalikult palju Mäekristalli sellel nädalal endaga,et läbi Täiskuu energia puhastada enda seest igasugune halb ja seisevenergia, mis sind närviliseks ja pahuraks teeb ning segadustundesse viib.

- Peale Mäekristalli soovitan ma koos selle imelise kristalliga kanda veel teisigi kristalle, mis sul aitavad sisemist rahu leida. Seega vaata enda kõik kristallehete laadimise kohad üle ja otsi välja järgmised kristallid kandmiseks:

Seleniit, Sinine Kvarts, Ingli Aura, Aqua Aura, Morganiit, Kuntsiit, Sodaliit, Valge Hauliit, Lumikvarts, Larimar, Vikerkaare Kuukivi, Kuukivi.

Kui sul vähegi on ehteid nendest kristallidest, siis kanna neid koos Mäekristalliga. Kui soovid sellel nädalal endaga kaasas kanda ka kaitsekristalle, siis seal kõrval peab olema ka rahustava energiaga kristalle, mille üleval pool välja tõin. Vastasel juhul muutud sa lihtsalt närviliseks!

Väga õige aeg on luua ka selline kristallide komplekt, mida sa saad iseendale teha. Selleks on "SISEMINE RAHU - KRISTALLIDE KOMPLEKT" ja selle kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kui sa ise lood enda kodust rahuliku Auraga templi ja enda rahu oaasi, siis võid sa Täiskuu väelt saada kõik selle, mille nimel oled pingutanud. Kui inimene soovib Täiskuu käest saada head, siis tuleb teha läbi teatud rituaalid või kanda elemente endaga, näiteks õigeid kristalle, mis soodustavad rahu. Kui sa ise oled rahulik sellel perioodil, mil Täiskuu oma tööd inimestega ja Maaga teeb, siis see sama Täiskuu vägi kinnitab sinu energia Aurasse. Kui sa oled närviline, rahutu ja oma kodu energiat hoiad ka rahutuna, siis ära oota, et see rahu sinu ellu tuleb. Kinnitub see energia, mille sa ise sinna koju või endasse lood. Sellel korral lihtsalt Kaksikute Superkuu kinnitab kas rahu või närvilisust. Sellel Täiskuul on sellise energia kinnitamise oskus. Seega ma soovitan igal korralikul spiritualistil, kes vähegi soovib enda ellu vaid positiivsust tuua, tegeleda iseenda ja koduga, sellel nädal veel eriliselt palju.

On ka aeg, kus tuleks tegelikult väga palju mõelda enda peas asju lahti, mis sind on häirinud. Aga ainult mõelda! Sellel Täiskuul on üks huvitav vägi veel juures, milleks on siis probleemide vabastamine Aurast, kui sa ei aktiveeri neid füüsiliselt ehk ei tekita neid, vaid mõtled nende peale. Kui sa soovid mõnes elu aspektis endale rahu tuua, selgust tuua ja saada lahendusi, siis õige aeg on need Täiskuuga teele saata. Selleks soovitan ma 14. detsembril väga palju mõelda asjade peale, millesse sa sooviksid rahu tuua ja soovida sõna otseses mõttes, et "keegi" annaks sulle lahendusi. Loomulikult see keegi on sinu enda Ingel, kaitsev ja armastav Ingel, kes võiks sulle neid lahendusi tuua. Sellel päeval on rahu soovimise aeg ja kasuta seda kindlasti ära.

Sellel nädalal on õige aeg tegeleda ka enda rahu taimedega, värskendada neid, puhastada ja lisada nende muldadele kristalle, mis täiustaksid taime enda väge.

Soovitan selle nädala jooksul enda Tõlvlehikutega tegeleda, puhasta selle lehti ja värskenda Mäekristalliga seda. Tõlvlehik on sisemise rahu taim, selle kohta saad lugeda SIIT.

MÄEKRISTALL JA SELLE VÄGI


Mäekristall on kõikide kristallide ema ehk kõige vajalikum kristall meile kõigile. See on kristall, mis aktiveerib teised kristallid töösse, suunab teiste kristallide tervendava väe õigesse kohta meie Auras. See on kristall, mis puhastab sinu Auraväljast kõik selle, mis sinna ei tohiks kuuluda. Üks vajalikumaid kristalle sinu kodu energia puhastamiseks ja täiendamiseks. See on ka kristall, mis tugevdab immuunsust ja aitab sinu negatiivsusel minema minna.

MÄEKRISTALL GEOOD Mäekristall geoodid on ühed vajalikumad geoodid ehete puhastamiseks ja laadimiseks. Puhastamise ja laadimise vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Mäekristall geood võiks olla igas toas ka sellepärast, et sinu kodu energia liiguks positiivses rütmis, et ühtsustada kõikide kristallide ja taimede väge sinu kodu tervendamise jaoks.

MÄEKRISTALL Lihtsalt kristalli võid sa taimede poti sisse viia, igasse kristallide komplekti lisada. Mäekristall aktiveerib positiivseid energiaid sinu heaolu jaoks töötama.

Kanna MÄEKRISTALLIST EHTEID, et enda immuunsust tugevdada, et kanda midagi endaga, mis sinu energiaid filtreeriks ning uuendaks. See on uuenduste kristall, aidates sul alati elus edasi liikuda ja mitte kunagi seisma jääda. Elu on liikumiseks, kasvamiseks, õppimiseks ja uuteks väljakutseteks. Seisev energia on halb energia ja Mäekristall aitab seisakust lahti saada. See on kristall, mis aitab kõikidel asjadel kiirelt toimida ja juhtuda.

MÄEKRISTALLIST RUUNID VÕI PENDEL Kui soovid iseendale ennustama hakata, siis alusta Mäekristallist. See on kristall, millest valmistatud väeesemed võiksid olla sinu esimesed ennustamise vahendid. Mäekristall aitab kiiremini õppida ennustamist ja õigeid vastuseid saada.

MÄEKRISTALL PÜRAMIID võiks olla peeglite ees, et halb energia peeglitesse ei kinnituks. Püramiid on väga kasulik lihtsalt toas olles, see aitab puhastada ja tervendada sinu kodu.

MÄEKRISTALL ON NÄDALA KRISTALLIKS 11. DETSEMBER - 18. DETSEMBER, TERVE SELLE NÄDALA JOOKSUL ON MÄEKRISTALL JA SELLEST VALMISTATUD VÄEESEMED/EHTED 10 % SOODSAMAD.
Uuendatud: 11.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja