JÕULUNÄDALA KRISTALL - ROOSA KVARTS JA KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

 

Käima hakkab romantiline, positiivne ning jõuluootust täis nädal. Inimesed ise juba loovad sellele nädalale oma energiavälja, milleks on siis perekonna kokkuhoidmise ja armastuse energia. Küll aga on selle nädala keskpaigas loomas end Kuu viimane veerand, mis tõepoolest annab sellele jõulunädalale oma positiivse energia kaasa.

18. detsember - 25. detsember on nädala kristalliks ROOSA KVARTS. Nädala kristall on terve selle nädala vältel 10 % soodsam. Peale seda nädalat 27. detsembri õhtul toimub ka Jõululoos, selle leiad SIIT.

See nädal on täis jõuluootust, perekondlikke koosviibimisi, üksteisele armastuse välja näitamist ja selle jagamist. See on ka põhjus, miks Roosa Kvarts sai just selle imelise nädala kristalliks. Roosa Kvarts on maailmas üks enimtuntumaid armastuse, perekonna armastuse, sõpruse armastuse ja emotsionaalse heaolu kristallidest.

KUU VIIMANE VEERAND LOOB END KOLMAPÄEVAL 21. DETSEMBRIL

Mul on hea meel, et sellel korral loob end Kuu viimane veerand vahetult enne jõuluistumisi ära. Tead miks? Kuu viimase veerandi loomine aitab kõikidel inimestel olla rahulikum, tasakaalukam ja sellel korral veel eriti rahulik. Kui me oleme rahulikud, siis tulevad suure tõenäosusega enamus perekondadel kaunid ja mõnusad jõuluistumised.

Küll aga ma ei saa ära mainimata jätta seda, et jõulud libisevad sellel aastal eriti kiirelt käest ära. Miks see nii on? Tule Ahv on see, kes valitseb ja kui tema valitseb aastat, siis on kõigil kiire ja aega jääb alati puudu. Seega suur soovitus kõigile jõululistele: ärge oodake viimast minutit perekonnaga koosviibimise planeerimisel. Alusta täna, hakka mõtlema, milliseid toite valmistad, mida kingid kallitele ja kuidas sooviksid enda jõule tähistada. Vastasel juhul sa magad lihtsalt jõulud maha, vot nii rahulikuks see Kuu viimase veerandi loomine sind teeb. Sa nagu ei panegi tähele, et jõulud on kohe-kohe käes ja kui need on käes, siis imestad, et sa ei ole olnudki ettevalmistunud. Seega, retseptid välja ja tervislik jõulutoit lauale nädala lõpuks!

Kuu viimase veerandi loomise päeval on kasulik põletada palju küünlaid ja eriti Seleniidi, Roosa Kvartsi, Ametüsti, Sodaliidi, Apofülliidi ning Mäekristalli küünlaaluste sees. Need küünlaalused on seotud rahu majja toomisega ja selle Kuu faasi ajal tehakse rahu toovaid rituaale/maagiaid.

Kuu viimase veerandi päeval puhasta enda kodu esmalt Salvei suitsuga, seejärel Palo Santo suitsuga ning peale Kuu viimase veerandi loomise päeva paar päeva järjest Lavendli viirukiga. Seda selleks, et enda kodu puhastada ärevusest, stressist ning asendada seda rahu tundega. Eriti kasulik on see siis, kui kodus toimub mõni perekondlik istumine. Aitab kõigil omavahel läbi saada.

Jõuluistumise ajal hoia laua peal Seleniidi küünlaalust, et see kristall saaks tekitada kõigis rahu. Seleniit aitab aja maha võtta ja keskenduda hetkele ehk inimestele, kes sinu kõrval parasjagu on.

ROOSA KVARTS "ARMASTUS, PEREKONNA SIDEMED, EMOTSIONAALNE TASAKAAL JA SÕPRUS"

ROOSA KVARTS on selle nädala kristall, see on armastuse ligi tõmbamise ja jagamise kristall. Roosa Kvarts on see kristall, mis võiks armastuse kristallidest olla sul kõige esimene. Seda kõike sellepärast, et Roosa Kvarts on Mäekristallist tekkinud kristall, seega oskab see omakorda Aurat puhastada. Roosa Kvarts puhastab Aurast energiad, mis takistavad sul armastust leida, oma suhtes olla õnnelik, emotsionaalselt olla tasakaalukas. Roosat Kvartsi kandma hakates hakkad sa tundma rahu, sa hakkad ise õppima armastust jagama ja vastu võtma. Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis toob sulle igas suhtes head õnne, olgu see siis romantiline suhe, ema-lapse vahelise suhe või sõprussuhe.

ROOSA KVARTS EMMA SOOVIKIVI aitab sinu armastuse soovidel universumisse jõuda, aidates neil ka täituda. Võimendab armastuse kristalle, kui seda hoida nende keskel.

ROOSA KVARTSI RUUNID on need Ruunid, millega kõige enam küsitakse vastuseid armastuse teemadele. Roosa Kvarts suudab läbi Ruunide anda suheteaaliselt õigeid teateid.

Täpselt sama on ROOSA KVARTSI PENDLIGA, mis on küll universaalseks kasutamiseks, aga selle peamiseks oskuseks on armastusega seotud küsimustele vastamine.

ROOSA KVARTSI OBELISK on võimsast sümbolist tehtud väeese neile, kes soovivad koju armastust kutsuda või enda hingesugulasega kohtuda. Obelisk on võimas Vana-Egiptuse sümbol, mis aitab kristallil võimsamalt tööd teha, kui see ise suudab seda teha.
Kanna ROOSA KVARTSI TALISMANI EHK EHTEID KAELAS, et leida armastust, parandada Südametšakra tegevust, leida enda hingesugulast üles, avada iseennast armastusele. Roosa Kvarts aitab sul endal armastust vastu võtta ja seda jagada. Aitab ka suhet parandada ja teise poole pärast rohkem pingutama hakata.

Hoia ROOSA KVARTSI VÕTMEHOIDJAT kodu võtmete küljest, et koju armastuse õnne ligi kutsuda. Roosa Kvarts aitab perekonnal omavahel hästi läbi saada.

ROOSA KVARTSI TAVALINE KRISTALL sobib aga magamistoa voodi kõrvale, et armastuse õnn suhtes või kodus eksisteeriks. Roosa Kvarts sobib lapse voodi kõrvale, et ta tunneks temale suunatud armastust. Roosa Kvarts sobib kodu Lõuna poolsesse nurka, et see koju armastust ligi kutsuks.

Kanna seda käe peal, kui soovid, et ROOSA KVARTSI KÄEKETT annaks sulle jõudu olla tasakaalukam. Roosa Kvarts aitab sul olla romantilisem ja aitab romantilist energiat ka ligi kutsuda.

ROOSA KVARTSI INGEL aitab armastusesse uskuda ja on väga kasulikuks talismaniks just lastele.

Loe erinevate Roosa Kvartsi ehete ja väeesemete kohta lähemalt, et leida üles just sinule mõeldud Roosa Kvarts.

NÄDALA KRISTALL ON ALATI 10 % SOODSAM!
Uuendatud: 18.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja