MINU VISIOONID, NÄGEMUSED JA SOOV SULLE KIRJUTADA - TENE LAUL

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

 

Kirjutan teile pidevalt midagi minu lemmikutest ehk kristallidest, taimedest, numeroloogiast, unenägude seletamisest, erinevatest sümbolitest, hingetüüpidest ja paljudest teistest asjadest. Väga harva kirjutan midagi iseendast, loomulikult iga artikkel on läbi minu nägemuse ja eks seal ole ka isiklikke kogemusi ka kirja pandud, küll ikkagi vähe iseendast.

 

Tunnen, et võiksin võib-olla sinuga veelgi sügavamalt jagada seda, kuidas siis minu visioonid, nägemused ja soov sulle kirjutada üldse tuleb. Kes siis veel mind ei tunne, siis võib-olla sa ei tea seda, et kõik siin lehel kirjutatud artiklid ja kristallide energeetilise väe lahti seletused on minu enda kirjutatud. Ja eks see leht ole üks suur minu visioonide, nägemuste ja eluülesande raamatuke, mis pea igapäevaselt täieneb minu uute mõtetega. Kristallid on suur osa minust, olen kasvanud nendega koos üles, arenen igapäevaselt edasi- edasi ja edasi tänu nende energeetilise väele ning toele. Jagan seda, mida ise olen õppinud ja kogenud teiega. Kuid, kus kohast tulevad need artiklid siis siia? Miks just sellised teemad ja kus ma selle informatsiooni siis ka saan?

 

Ma ei räägi tihti sellest, kus kohast see kõik tuleb ja selleks on olemas ka päris suur põhjus. Põhjus on see, et enamus, olgu-olgu, pea kõik inimesed ei saa minust isegi siis aru, kui ma seda välja ütlen. Aga ma usun, et siin ilmas ei peagi kõigest aru saama ja neid asju, mis on lahtiseletamatud, neid on rohkem, kui neid, mis on seletatavad.

 

Kõigepealt sissejuhatuseks pean rääkima seda, et iga inimene sünnib siia ilma mitmete elueesmärkidega. Näiteks, üks elu eesmärkidest on sul tegeleda mineviku karmaga, teine on seotud sinu õppimisega ehk mida sa tulid just selles elus õppima, kolmas on seotud hingeliste sidemetega ehk sellega, mis me teistele hingedele peame õpetama, neljas on ülemaailmne eesmärk ehk mida me meie Maale peame andma... neid ülesandeid on veel ja veel ja veel...

 

Minu visioonid, nägemused, kristallide seletamised, inimeste aitamine nii kaudselt, kui ka otseselt on seotud minu ülesandega siin maailmas, siin piirkonnas, enda hingedega ja isegi nendega, kellega mul elus väga suurt sidet ei tekigi. Kui sinu elu ülesandeks universumi suhtes võib olla see, et sa oled füüsiline tervendaja ehk arst või hoopis on sul oskus luua meelelahutust, et inimese hing oleks positiivne, siinkohal ma mõtlen näitlejaid ja koomikuid - nendel on suur ülesanne antud. Siis minu ülesandeks on avada inimesi iseenda tugevust nägema, nägema seda, mis on hingele hea ja kõike seda, mis näiliselt ei eksisteeri, kuid tegelikult omab meie üle meeletult võimast jõudu. Näidata inimestele, et hing on ainulaadne, hing eksisteerib ka ilma füüsiseta, kõik on meile antud, et olla terved ja enda kuulamine on üks olulisemaid külgi, mida me inimestena peaksime endas arendama.

Mida ma soovin teada anda on see, et iga inimene on antud siia maailma põhjusega ja ka teiste jaoks elama, niisiis on minu elu ülesandeks aidata neid, kes mind vajavad. Ma ei räägi sellest vajadusest, et ma tuleksin ja teeksin midagi sinu eest ära. Ma räägin inspiratsioonist avada enda hinge võimsaks kasvama. Minu soov on ennekõike see, et iga inimene suudaks ise näha kõike seda, mida tegelikult ta nägema peaks. Minu soov on see, et sina õpiksid enda intuitsiooni kuulama ja märke lugema. Kui mina suudan sind inspireerida, siis minu eluülesanne saab jälle väikese positiivse laengu sellest, et edasi töötata.

 

Artiklite kirjutamine tuli minu jaoks palju hiljem, kui tegelik inimeste aitamine. Aastaid varem enne La Tene loomist tegelesin ma pea igapäevaselt eraviisiliselt inimestega, et aidata minevikku, olevikku ja tulevikku vaadata. Mul on olnud väikesest peale soov aidata inimesi ja ma olen väikesest peale olnud selline kummaline lillelaps, nagu mõned ütlesid, soovid lähevad täide ning südamest tulnud soov inimesi avada ei ole minu välja mõeldud unistus, see on minu sisse kodeeritud, sisse sööbinud vajadus, mille mina oma unistuseks olen ise teinud. Unistused lähevad täide, kui need tulevad südamest.

 

Minu soov ei ole inimesi aidata ühekordselt ehk anda oma lähedal olevale hingele informatsiooni ette, et teda mugavustsooni viia. Minu soov on hoopis suurem, hoopis kolossaalsem - selleks on sinu arendamine kohta, kus sa ei oskaks ennast mitte kunagi ettegi kujutada. Tead... kui sa hakkad avanema, siis sa võid iga kuu vaadata enda lähiminevikule järgi ja imestada, et sa oled muutunud. Ja kui sa koos minuga suudad sinnamaani jõuda, siis see ongi minu töö!

 

Kuid tulles nüüd tagasi algusesse... Kus kohast siis tulevad minu visioonid, nägemused ja soov sulle kirjutada. Soovist ma rääkisin, aga visioonidest ning nägemustest veel mitte. Minu nägemused tulevad mulle ootamatult, ma olen nagu energiakera, mis tõmbab enda poole informatsiooni. Olen alati olnud ülitundlik kõige ja kõigi suhtes, nüüd kasvades ainult suuremaks suudan seda magnetit enda sees enda kasuks rakendada. Õppides iseennast tundma ja kasutades kristalle enda energia lahti avamiseks. Ma usun iseendasse ja see on üks suurimaid põhjuseid, miks ma üldse niiviisi suudan tööd teha. Sina, kes sa minuga koos oled seda spirituaalset teed käima hakanud, kas mäletad, tegelikult olen ma pidevalt suunanud ka sind ennast endasse uskuma. Usk iseendasse avab väe ja minu vägi on näha rohkem, kui seda oskaks seletada. Nägemused tulevad nagu välk selgest taevast. Nägemused on mul värvilised nagu fotod, nagu mälestused, mida ma tean. Eks nägemuste kohta ma ise tunnen, et neid ma olengi eelmistes eludes kogenud ja see informatsioon tuleb mulle meelde lihtsalt. Kui mul tuleb silmeette nägemus, siis tuleb see alati põhjusega. Nägemus võib mul tulla näiteks taimede kasutamise kohta. Toon siinkohal paar näidet, et sa mõistaksid, kuidas ma taimede kohta suudan asju selgitada sulle ehk rääkida nende tervendavatest omadustest.

 

Mul on energia avatud enda lähedal olevate inimeste suhtes ja nende suhtes, keda armastan kõige enam. See on nagu kaitsehoiak, mis sunnib mind lugema kedagi, keda armastan, et vajadusel aidata probleemi lahendada. Kui minu lähedasel on tervise probleem, siis ma küsin enda mõtetes lahendust ehk pöördun enda kaitsvate hingede ja Inglite poole, et saada nendelt vastuseid. Järgmine hetk on see, kui ma näen visioon enda mõtetes. Visioon, kus mulle näidatakse täpne taim, aine ja millegi kombinatsioon, mis võiks teda aidata. Teate mis, need on alati väga lihtsad. Ma näen selget visiooni selle taime kohta ja ma näen ka informatsiooni, mis see taim teeb ehk kas ta on põletiku vastane või on selles mingi konkreetne raviv aine. Kui olen selle välja rääkinud ja minule lähedane inimene on seda katsetanud - see alati töötab! Alati! Alguses, kui hakkasin inimestega tööd tegema, siis tihti ma üritasin taimede kohta uurida, kas need faktid vastavad tõele, mida ma visioonis nägin.. ja vastasidki. Nii kasvas usk mul iseenda visioonidesse ja nii ma kord kunagi hakkasingi enda visioone välja rääkima. Teen seda siiamaani ja ega minu visioonid ei tule vaid taimede kohta, need tulevad kõige kohta. Visioonid on need, mis ma ise küsin enda käest ja millele ma vastuse saan. Nägemus on see, mis tekib siis, kui ma seda ei küsi, vaid visatakse mulle silmeette.

 

Artiklid kirjutan ma täpselt samamoodi, saades visioone, saades nägemusi. Mul ei kulu nende kirjutamiseks päevi ega ka vahel tunde. Tekib see üks hetk, kus ma tunnen, et minu mõtted surutakse kinni ja mulle visatakse mälupilti nägemus millegi kohta ning sellele järgnevad sõnad: "Tene, kirjuta!". See, kes räägib on mind kaitsev ja abistav hing, minu hingesugulane teispoolsusest. Minu elu mõte on inimesi avada ja sellepärast mulle tuuaksegi nägemusi, et ma jagaks õigel ajal õiget informatsiooni, võib-olla sinuga. Eks väga tihti ongi nii, et kui ma midagi kirja panen, siis tänava peal, Butiigis olles või kus iganes ma parasjagu liigun, tuleb keegi ja annab teada, et see artikkel- tal oli seda just vaja, et ma nagu oleksingi temale kirjutanud. Aga tegelikult see nii ongi, ma kirjutangi sulle! See on minu elu mõte, see on minu kirjutamata käsk siin selles elus saatuse raamatus.

 

Kirjutamine hakkab pihta nii, et mulle antakse nägemus, siis lähevad mul käed kuumaks ja ma saan aru, et ma pean arvuti taha istuma, et sellest visioonist teada anda. Kirjutamine käib nii, et ma kuulan, mis mulle öeldakse, kuulan seda, mis mulle visioon rääkis ja vahel on isegi nii, et kui ma midagi valesti kirja panen, siis mul peatakse visioon ning kuulen, kuidas minu enda kaitsev hing ütleb mulle : "Tene, see ei käi nii.." ja peale seda ütleb ta: "See on hoopis nii...". Sellest ma rääkida üritasingi, et enamus inimeste hingetasand ei suuda aktsepteerida sellist vastust küsimusele, kuidas ma siis seda kõike teen. Asju ma ei saa valetada halvemaks, seega jätan päris tihti enamus vestluskaaslastel küsimärgid õhku. Mina seletan seda nii, et ma mäletan enda eelmisi elusid, mäletan neid teadmisi, mis olen kord ära õppinud, saan informatsiooni tarkade hingede käest, kes teavad kõike seda, mida parasjagu sinuga jagan. Ma olen alati öelnud, et mul on isiklik elu ja elu teiste jaoks. Eks ma olen üks vahenduskanal, kes oskab ühest kohast teise informatsioonil jõuda ja kui asjad käivad täpselt nii, siis mina ennast ei peata. Tundub kummaline, aga tead mis, elu alles läheb põnevamaks aasta-aastalt, kus ka teie hakkate enda jaoks seni veidraid asju kogema. Me muutume spirituaalsemaks ja eks minu kohus on sind inspireerida spirituaalsuse poole liikuma. Tuleb aeg, kus minu visiooniline ja nägemuste kirjutised ei tundugi nii utoopiliste informatsiooni allikatena. Olen võib-olla ühe jalaga tulevikus, kus soovin sind endaga kaasa tirida...

 

See ongi see, kuidas minu artiklid tulevad ja see on ka see, kus kohast ma võtan enda teadmised. Need antakse mulle, et ma annaksin need edasi teile. Ma ei otsi neid ja kui ma otsiksin neid kusagilt, siis mul puuduks õigus ka aidata sind.

 

Hingelt hingele, südamest südamesse, sina oled üks hing, kes paneb minu hinge selle tee poole liikuma, mis minu kohustus saatuses on - selleks on avada sind

Uuendatud: 05.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja