NOORE KUU LOOMINE, MIS JUHATAB MEID UUDE AASTASSE JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

See aasta lõppeb kaunilt Noore Kuu loomisega, mille kõige õigem ja täpsem kuupäev on 29. detsembril. Küll aga hakkab Noore Kuu loomine enda nägu näitama juba paar päeva varem ning võid tunda allpool mainitud energiat juba 26. ja 27. detsembril, olenevalt siis sellest, kui tundlik sa Kuu energiale oled. Noore Kuu vägi laseb enda mõjutustest lahti kohe peale uue aasta vastu võtmist ehk peale 1. jaanuari. Seega võib öelda, et me võtame uue aasta vastu täpselt õigem ajal, seda kõike sellepärast, et Noore Kuu loomine ongi uute alguste looja. Kui vana-aastaõhtul võetakse seda 2016 aastat kokku, siis soovitan sul kindlasti mõelda selle peale, mida sa 2017 aastasse kaasa ei soovi sellest aastast võtta, et sinu mõtete maagia läbi Noore Kuu ikka kohale jõuaks. Samas kohe esimene 2017 aasta päev, vot sellel päeval saada kõik oma südamesoovid teele!

 

"LA TENE" NÄDALA KRISTALLIKS JA AASTA KOKKU VÕTMISEKS

 

Igal nädalal on oma kristall, mis seda nädalat juhib ja alal hoiab. Sellel korral võtab nädala kristalli positsiooni üle minu enda looming milleks on La Tene. See on kollektsioon ehetest ja kristallikomplektidest, mille olen ma ise kokku loonud ning nende kristallide kombinatsioonidele lahti seletava tähenduse andnud.

 

La Tene alla kuuluvad tähemärgi kristallidest tehtud käeehted nii naistele, kui ka meestele. Siia alla kuuluvad väga paljud erinevad käeehted oma erilise väe sulle andmiseks ning minu üks uusim leiutis La Tene sõrmused.

 

Kõik minu La Tene loomingu leiad SIIT. Nädala kristall, nagu alati, on 10% soodsam!

 

Nädala kristalliks valisin ma iseenda loomingu sellepärast, et minu jaoks see aasta ongi olnud rohkem kui looming. See on olnud maagiline, võimas, seiklusrohke ja minu jaoks ülimalt spirituaalne aasta. See on olnud täielikult minu aasta, kus ma olen enda hinge õppinud veelgi ja veelgi rohkem tunnetama ning arendama. Mul on meeletult palju inspiratsiooni inimestega tegelemiseks, teie avamiseks ning edasi arendamiseks. Rakendan seda samm-sammult ning annan vaikselt enda inspiratsiooni teile edasi. Seega, La Tene sümboliseerib minu jaoks kõige rohkem seda nädalat!

 

NOORE KUU LOOMINE KALJUKITSES 29. DETSEMBER

Noore Kuu loomine on Kaljukitse märgis, mis tähendab seda, et tulemas on suhteliselt võimukas periood. Noor Kuu mõjutab mitmeid päevi ja kõige enam see annab endast märku 26. detsembrist peaaegu et 2. jaanuarini.

 

Väga paljude inimeste sees hakkavad muudatused toimuma ja väga paljudel jõuavad niiöelda asjad kohale. Seda selles mõttes, et pusle jupid viiakse omavahel kokku ning tekib teatud segastes olukordades selgus. "Seega hea nädal sisemiste selguste loomiseks!"

 

Sisemised selgused ei tule sellest, et sa ise soovid enda segastes suhetes või olukordades selgust niivõrd väga luua, vaid Kuu mõjutused liigutavad need ise paika. Seega oota ja vaata, mida sind ümbritsetavatel energiatel sulle pakkuda on. Sa võid tulla siit võitjana välja!

 

Samas on see selline Kuu faas oma tähtede mõjutustega, et ülitundlikke ja sensitiivseid inimesi avab see veelgi tundlikumaks. Seega hoiatusena võin ma öelda, et kui sa tead niigi, et sa oled teiste väljaütlemiste ja emotsioonide ohver või sind võib meeletult kergelt rivist välja lüüa, sa tajub inimeste energiaid, siis see nädal võib sulle põhjustada palju närvikõdi. Seega, mis seal ikka, võta välja enda Seleniit, Ingli Aura Kvarts, Tselestiit või mõni teine ülimalt rahustava energiavibratsiooniga kristall ning hoia seda enda kõrval, kuni aasta on ära vahetunud.

 

"Kui ülitundlikele inimestele on see nädal veelgi tundlikum, siis igal äreval olukorral on ka oma positiivsed küljed olemas, see on alati nii! Selle nädala tähtede seisud avavad sinu fantaasiad, kujutlusvõime, loomingulisuse ja selle ülitundlikel inimestel. See tähendab aga seda, et unenäod võivad olla vägagi ettekuulutavad, selged ja vastuseid nendest välja noppida on ka ülimalt lihtne sellel nädalal. Seega unne lähed sellel nädalal konkreetsete küsimustega, et enda kasuks seda perioodi pöörata. Rumal oleks ju mitte kasutada nii head perioodi ära või mis?

 

Minu jaoks on loodud ideaalne periood, see sama ülitundlikkuse võimendamine aitab mul aastat 2017 näha, mis on tulemas ja mida me peaksime teadma. Minu jaoks ideaalne aeg asuda tegelema kaartide ladumise ning energia tunnetamisega.

 

"Seekordne Noore Kuu loomine on tugevuste loomise periood" ja kui sa mõtled siinkohal, et mis mõttes tugevuste, milliste tugevuste, siis selliste tugevuste...

 

Noore Kuu loomine sellel korral aitab väga paljude inimeste nõrgemaid külgi muuta selle vastandiks, sellel on aga oma väike trikk juures. See ei muutu iseenesest, sellele sa pead ise jõudu kaasa andma. Sa saad muuta oma nõrkusid kas veelgi nõrgemaks ja ärevust tekitavamaks või muudad need enda tugevuseks. Sinu emotsioonid muudavad seda, seega soovitan sul sellel nädalal käituda vastandlikult sellele, mis on sinu nõrkus. Seega, kui sa näiteks ei julge suhelda inimestega, siis võta kätte ja sellel nädalal ole eriliselt aktiivne suhtlema, et sinu suhtlemisoksus paraneks. Mõistad mind, kuidas see Kuu faas sind mõjutab?

 

"Ületöötamine ja laiahaardeline ülekahmamine tööst muuda korrektseks ning tee endale plaan."

Kui sa teed sellel nädalal palju plaane, kuidas tööd teha, mida teha, millises järjekorras, mis on tähtis, mis on ebaolulisem, millisel ajal on kõige õigem teha just "seda asja", siis võtad sa uude aastasse korraliku tööalase korra kaasa. Töö on esimene punkt, mida ma siinkohal mainin ja sellel on ka oma põhjus olemas. Tule Ahv oli see, kes kahmas tööd kokku igas suunas, nüüd, et järgmisel aastal mitte ummikusse joosta endaga, siis tee enda kuhjatud tööle selgus majja just sellel nädalal. Sellisel juhul võib sul järgmine aasta tööd palju olla, aga samas sa ei tunne, et sa oleksid ülekoormatud.

 

"Muuda enda kõhklemine enesekindluseks."

 

Kui sa tead, et sa oled selline mõtetega ja emotsioonidega ühest seinast teise jooksja, siis võta ennast sellel nädalal kokku. Vastasel juhul võid enda kõhklemise harjumuse pikaks perioodiks endale kaaslaseks jätta. Tööta enda vastu positiivses võtmes ja langeta otsuseid see nädal nii, et sa ei taganeks. Otsus on langetatud ja ära rohkem keskendu sellele, see on sinu õnne võti!

 

"Vabasta enda allasurutud suhtumine ja vallanda enese eest seismine!"

 

Kui sind painab juba pikemat aega see, et sa tunned enda ära kasutamist või seda, et sa ei suuda mitte kuidagi enda eest seista, siis nüüd on kõige õigem aeg lõpetada enda ohverdav käitumine. Sellel nädalal käitu täiesti vastandlikult, kui sa tunned, et sa ei soovi midagi teha, mida keegi teine sinult palub, siis ütle seda välja. See mõte käib kõik suhete alal. Kui sa tunned, et sa ei soovi suhtes üksinda pingutada, siis räägi välja enda tunded, et see lõppeks. Vastasel juhul võimendad Noore Kuu loomisega enda allasurutud suhtumist ning suhe käib kolinad allamäge edasi. Jäta meelde, see Noore Kuu loomine, kas võimendab sinu probleemi või vabastab selle.

 

"Ära oota, et keegi sind aitaks, kui sa ise midagi selle jaoks ei tee!"

 

Minu lemmik lause, mida ma sellel nädalal kõigile edasi annan. Miks lemmik? Inimesed peavad mõistma, et mitte midagi head ei juhtu, kui sa ise ei anna selleks energiat, ega ka ei pinguta selle nimel. Seega ütlen ausalt, kui sa tunned, et midagi on viltu, midagi ei lähe kuidagi üldse, sul on sisemised probleemid, stress või lausa ärevushäire, siis sina ise oled selle tervenduse valem. Kui sa midagi ette ei võta, siis sa langedki enda probleemide auku. Seega sellel nädalal on õige aeg hakata väljapääsu sul ise otsima või sulle jääbki vaid edasi tunne, et teised on sind hüljanud ning ei aita sind. Nad ei saagi sind aidata, kui sa ise seda ennekõike ei tee!

 

Neid mõtteid on väga palju veel, mile peale sa võiksid mõelda ja eks igal inimesel on see oma mõte olemas. See mõte, mis sümboliseerib sinu nõrkust. Võta lihtsalt aeg maha, mõtle korra enda peale ja leia üles see probleem, mis sind painab. Võib-olla ei ole sul motivatsiooni ja sa ootad, et keegi looks selle sinu jaoks, siis vastuseks on see, et motivatsioon kaob ning sa takerdud enda muserduse vilja sisse... või hoopis sa hakkad sellel nädalal ennast motiveerima ning lood endale ise energiat edasi minekuks. Ole hea leia enda see üks ainukenegi probleem ning muuda seda just sellel nädalal, et sa saaksid selle enda kasuks muuta. Jaga seda nõuannet ka kõigi lähedastega!

 

Sellekordne Noore Kuu loomine on tõelist uute alguste loomise maagiat täis, mis suudab sinu sees uuendusi luua. sinu hinges muuta emotsioone ning isegi tõekspidamisi, mis enam sind hästi ei teeni.

 

Sellel nädalal ma soovitan kõigil olla hästi avatud, ära loo skeptilist suhtumist. Kui ma räägin skeptilisest suhtumisest, siis skeptilisus ei käi ainult spirituaalsete teemade pihta. Sa saad olla skeptiline ükskõik mille suhtes, kasvõi selle suhtes, et sa näiteks ei usu, et sa muutud paremaks või tugevamaks. Kui sa nii mõtled, siis see ongi skeptilisus. Seega ole avatud kõigele, ole avatud positiivsusele, uute vaatenurkade nägemisele, uuele informatsioonile, muuda iseennast vooluga kaasa minevaks. Eks Kalade, Vähi ning Kaalude tähemärgi all sündinutel on seda kõige lihtsam teha, vabastada skeptilisus ja eks Kaljukitsedel, Jääradel ning Sõnnidel on seda kõige raskem teha, seega topelt edu teile.

 

"Sellel nädalal loovad end tugevad suhted või vabanevad nõrgad sidemed!"

 

See nädal on väga seinast seina emotsioonidega ja eks sa ise lood endale vastava tulemuse. Kui sa pingutad sellel nädalal eriti palju iseenda isiklikus suhtes ehk romantilises suhtes, siis sa võid tagad tugeva liidu. Teine variant on nääklemine, üksteise pihta mõttetuste loopimine, eemale olek või üksteise mitte märkamine viivad suhte hukatusse. Hukatusse selles mõttes, et see suhe hakkab lihtsalt lagunema peale seda nädalat ning sa ise alateadlikult hakkad vabastama teist inimest enda südamest. Kuu faasidel on võimsad mõjutused üle meie hingede, me peame lihtsalt olema targad ning kuulama mida energial meie ümber öelda meile on. Kuu on Maa kaaslane ning omab mõjuvõimu siinse toimuva üle, seega sellel korral paneb ta sinu romantilise suhte kas proovile või hoopis muudab selle romantiliseks paradiisiks.

 

Selle nädala kohta on mul väga palju öelda ja üks emotsioonidest, mida sa peaksid veel teadma on see, et "nädal tuleb suhteliselt rahutu, kiire ning tempokas". Usun, et see ei ole kellegi jaoks suurem uudis, kuna aasta 2016 on täpselt seda sama olnud. Küll aga sa peaksid selle kiire-kiirega kaasa minema ning mitte risti ette lööma väljakutsetele, mis sinu teele võidakse saata. Võta vastu väljakutse ning genereeri see enda kasuks, võta sellest kasu  ja ära heida ette aja puudusele. Kui heidad ette, et sul ei ole aega, siis järjekordselt tuleb Noor Kuu sulle appi ning muudab sinu 2017 aasta esimese poole sõna otseses mõttes AJA PUUDUSEKS! Seega hoia positiivset emotsiooni elutempo osas ja sa näed, et kõik asjad lahenevad tegelikult sinu kasuks isegi siis, kui sa kõige vähem oskad ette kujutada, et see võiks aset leida siin kiire aja keskel.

 

"Kaval on sellel korral see Noore Kuu loomine". Noore Kuu loomine toob esile väga palju neid probleeme või lahti seletamata teemasid, mis sa oled 2016 aastal üritanud blokeerida või alla suruda. Nüüd on aeg, kus tuuakse pinna peale kõik see, mis tuleb korda teha. Ega siis probleemide allaheitmine ei viia probleeme ära. Seega ära imesta, kui mõni vana jama sinu jaoks esile peaks kerkima. Nüüd on õige aeg lahti analüüsida, kuidas sellele lahendust tuua ja kuidas muuta olukorda. Kui sa suudad enda mõtetes selgust saada, siis tuleb ka lahendus. Seega, lahendama!

 

Tuletan meelde ka selle, et ära unusta igakuist Noore Kuu loomise kodu puhastust teha, et energiad sinu kodus õieti liikvel saaksid olla. Palo Santo, Salvei, viirukid ja küünlad olgu sulle ikka toeks. Loe kindlasti Noore Kuu loomise faasi üldmõjutuste kohta lähemalt SIIT.

 

Selle nädala periood on väga vajalik inimestele, kõik juhtub põhjusega ja kuna sellel nädalal pannakse väga palju sinu sees paika, siis nende paika panemistega tegelikult sa saad ise nagu võimaluse korrigeerida enda uut aastat. Sa kas muudad selle enda jaoks uueks alguseks või võtad kaasa probleeme, millega pead silmitsi seisma terve aasta. Seega ole tark ja hoia enda mõtteid positiivsena, et ikka uuel aastal uue hooga suudaksid edasi minna.

 

LISAKS KÕIGELE EELPOOL MAINITULE...

 

- Hoia enda meeli positiivsena, et sa mitte mingil juhul ei langeks kellegi teise madalasse vestlusesse või vaidlusesse. See nädal paneb sind korralikult proovile, kui langed vaidluste ohvriks, siis kahmad endale korraliku segava energia kaasa. Sina ole tark, hoia end vaidlustest. Sind võidakse emotsionaalselt murdma tulla! Tead, et midagi muuta ja endas korda luua, siis sinu kõrval seisab alati väike niiöelda saatanake, kes annaks endast kõik, et sa healt teelt kõrvale astuksid. Elu on nagu mäng, kes oskab mängida, see võidab!

 

- Puhkamine ei ole Tule Ahvi eesmärk, seega ei maksa väga loota, et sa saad siin nädal aega enne aasta vahetust puhata. Ma ei näe puhkust enamustel inimestel, seega ära ürita luua midagi võimatut. Kui soovid puhata, siis ära võta endale eesmärgiks terve päev läbi mitte midagi teha, puhka emotsionaalselt ehk hoia end positiivsena ning unista, tegele sisemise puhkamisega. Füüsiliselt viiakse sind liikuma, kui soovid seda takistada, siis emotsionaalselt lüüa sa saad. Tegelikult on see terve aasta kohta nii olnud, et kes üritab Tule Ahvi ajal puhata, seda stressiga kiusatakse. Kes vooluga kaasa läheb, see iga päevaga end paremini tunneb. Seega puhkus olgu aktiivne füüsiliselt ja positiivne emotsionaalselt. Keskendu sellele, et tähtis on see, mida sa vaimselt tajud, mitte see, mida füüsiliselt on vaja tajuda.

 

- Aasta lõpp 2016, mille peale langeb Noore Kuu loomine õpetab seda, et... "Elul ei ole karistust, vaid on tagajärjed", mis tähendab seda, et väga paljusid inimesi hakkab selguse moment tabama. Sul tuleb lihtsalt teadmine mõtetesse, et vot see on just sinuga nii, kuna sina käitusid iseendaga tookord vot just sedasi. Selgus, selgus, selgus! Ära ära ehmata, kui ühel päeval ärkad üles ja mõistad, et ma peangi just täna siin olema ning see minevikus oldud valu, lahendused, mida ise lõid, on selle vili. 2016 aasta lõpp avab inimesi nägema, et elu ei karista sind mitte kunagi, tagajärjed on need, mis tulevad sinule külla. Inimesed hakkavad nägema, et kui sa midagi elus saad, siis selleks on olemas oma suurem, müstilisem ning tähendusrikkam põhjus. Kuna üks minu suureks eesmärgiks siin elus on inimeste mõttemaailma avamine, siis mulle sobib, et inimesed avanevad, isegi väga sobib!

 

Ilusat aasta lõppu teile kõigile ja kohtume juba uute eesmärkidega peagi!

 

Tene Laul

Uuendatud: 25.12.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja