JOJOBA ÕLI - MÜSTILINE TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

JOJOBA ÕLI - MÜSTILINE TERVENDAJA

Jojoba õli on tõepoolest üks müstiline tervendaja, mille kohta väga paljud ei ole arvatavasti kuulnudki või lihtsalt nimi tundub tuttav olevat. Kes aga Jojoba on enda ellu lasknud, siis see teab väga hästi, et sellest müstilisest tervendajast on väga raske lahti lasta ning see lausa peabki eksisteerima sinu kodus. Jojoba on tõeline imetegija, minu üks igapäevastest tervendajatest ja abilistest. Kasutan seda igapäevaselt ja mul on selle jaoks mitmeid lausa mitemid eesmärke, miks see siis minu jaoks igapäevaselt olemas on. Jagan sulle müstilise Jojoba omadusi ja usun, et leiad siit endale kindla kaaslase, millest loobuda on raske - "Seda kõike sellepärast, et see teeb imesid!"

Mis see Jojoba õli siis õigemini on ja kus kohast see pärineb. Kui sa midagi kasutama hakkad ja enda ellu lülitad tervendavate eesmärkide pärast, siis võiksid sa ka alati teada, millega täpsemalt tegu on. Nii sa tegelikult mõistad rohkem selle toimet ja suudad selle väge nautida.

Jojoba, seda nime tegelikult hääldatakse ho-ho-baks, küll aga oleme harjunud seda nii hääldama, kuidas seda ka kirjutatakse. See sama Jojoba on taim, mis kasvab Sonorani kõrbes Mehhikos, Arizonases ja Lõuna Californias. Jojoja ladinakeelne nimetus on Simmondsia Chinensis.

Jojoba tegelikult meenutab oma väljanägemise poolest pähklipuud ja nende samade pähkli kujuliste viljade käest, mida see puu kasvatab, saabki seda niiöelda õli. Tegelikult see päris õli ei ole, seda vaid kutsutakse niiviisi. Tegelikult on see vaha, mis seal pähklite seemnete sees on. Jojoba õli on tekstuurilt kollakas kuldne ja see on peaaegu et lõhnatu. Huvitav asi Jojoba juures on see, et Jojoba ei määri ega jäta suuremaid jälgi, kui see millegi peale läheb. See, et Jojoba on lõhnatu oma iseloomult annab see parema võimaluse selle kasutamiseks näiteks naha peale kantult, mis on loomulikult minu lemmik viisidest seda kasutada enda tervendamiseks.

Jojoba õli oli indiaanlaste jaoks püha õli, mida kasutati väga paljude erinevate haigusseisundite ja probleemide tervendamiseks. See, et nemad seda tollel ajal kasutasid, ei tähenda seda, et need omadused oleksid kadunud. Loomulikult sellises ajas, kus me elame, pööratakse taimedele vähem tähelepanu, küll aga see muutub ja inimesed hakkavad rohkem taimedest abi otsima. "Jojoba on meister tervendaja, mis võiks olla üheks peamiseks alternatiivravimiks sinu kodus - minu juures see nii igatahes on!"

"JOJOBA MUUDAB SINU NÄO SILEDAKS, NOORENDAB SINU NAHKA JA TAANDAB VANANEMISE JÄLGI"


Kui esitada enda kaitsvatele hingedele küsimusi, et nende käest vastuseid saada, siis nad neid vastuseid sulle ka toovad. Minule nad tõid Jojoba õli läbi minu küsimuste, ühel heal päeval ma lihtsalt avastasin selle enda jaoks. Tegelikult oli nii, et aastaid ma mõtlesin ja soovisin leida midagi, mis aitaks mul enda jumestust näo pealt maha võtta nii, et ma ei peaks kasutama selle jaoks poes müüdavaid jumestuse eemaldamise vahendeid, mis ei ole tegelikult tervisele üldsegi head. Kuna minu eesmärk on elada nii, et ma enda keha väärtustaksin ja tarbiksin vaid kehale häid produkte, siis minu jaoks oli sellele küsimusele vastuse leidmine ülioluline. Ühel päeval sain ma vastuse, et just Jojoba on see, mis aitaks mul asendada näo puhastuse täieliku loodusanni vastu, milleks ongi see õli.

Ühel päeval ma näin nägemust enda silme ees ja mulle tuli mälupilt, kus ma võtsin pähkli seest vedela tekstuuriga ainet ning panin seda enda näo peale. Kui ma seda näo peale panin, siis see võttis minu näo pealt negatiivset energiat ära. Kui selle nägemuse sain, siis koheselt ei osanud ma arvata seda, mis on see, mida mulle näidati. Tükk aega hiljem, kui ühel päeval Teepuuõli ostma läksin, siis selle pudeli kõrval oli Jojoba õli. Samal ajal, kui ma Jojoba poole enda silmad tõstsin tuli mulle meelde see nägemus, mis mulle saadeti ja ma sain aru, et see ongi see, mida mulle näidati. Loomulikult ma võtsin selle sealt kaasa ja tegin täpselt nii nagu nägemus too kord mulle ette näitas. Mis oli tulemus? Minu jumestus tuli võluväel maha ja minu nahk säras ning oli niivõrd puhas, nagu oleksin sellele lasknud mitmeid tervendavaid kuure teha. Mis te arvate, miks ma Jojobat kasutan ? Loomulikult üheks põhjuseks on minu enda näonaha hooldus. Ütlen ausalt, et ma ei kujutaks enam enda elu ettegi ilma selleta. "Jojoba ei riku sinu nahka, see tervendab seda ja selle tervendavad omadused on müstilised - neid on nii palju lihtsalt!"

Peale selle, et ma kasutan Jojoba õli jumestuse näost eemaldamiseks, ma kasutan seda ka igasuguste kreemide asemel. "Ma olen vist üks väheseid naisi, kes ei osta erinevatest kosmeetika poodidest endale mitmeid erinevaid kreeme enda naha hoolitsemise jaoks, olen äärmiselt lihtne inimene selle külje pealt." Aga mu ei olegi vaja enda keha eest hoolitsemise jaoks neid kreeme, kui mul on Jojoba õli. Eks see ei ole ainuke tervendaja minu kodus, Jojoba kõrval seisab ka Oliiviõli, Teepuuõli ning paljud teised õlid, aga Jojoba on üks igapäevastest tervendajatest.

"Jojoba niisutab nahka, aidates sellel kaunis välja paista ning see kaitseb nahka vananemise eest!" Jojoba on rikkaliku koostisega, üks tervendavatest koostisosadest on Jojobal E-vitamiin, mis võitleb vabade radikaalidega, mis omakorda tekitavad naha enneaegset vananemist ning annavad soodsa pinnase nahkkasvajatele. Jojoba hoiab sinu naha elusana, erksana ja tervena. Ma soovin paljudele panna südamele selle, et me peame naha eest hoolitsema nii, kuidas meie nahk soovib hoolitsust saada. Sina oled osa loodusest, järelikult sinu keha vajab loodust. See on ka üks põhjuseid, miks ma seisan samm eemal erinevate kosmeetika toodete juures, kuna nendes on vähe seda, mida sinu keha tegelikult soovib sinu käest saada.

Jojoba õli muudab sinu naha pehmeks, see on täiesti naturaalne niisutaja. Samas sobib see ka rasuse naha peal hoidmiseks ja tead mis, see ei tekita sulle aknet. Kui tavaliselt on nii, et paljud õlid võivad rasusele nahale aknet luua, siis Jojobaga on asjad teisiti. See tervendab aknet igal nahatüübil ja see takistab akne levikut näo peal. Jojoba sobib näo peal kasutamiseks ja on kasulik ka neile, kes võitlevad selja peal oleva aknega. Lihtsalt kasuta seda iga päev ja sa näed, et imed hakkavad ka sinuga juhtuma. Küll aga soovitan ma akne puhul kasutada Teepuuõli ja Jojojbat koos. Kõigepealt puhastad Teepuuõliga aknelised kohad ära ja siis masseerid Jojobat nahale. Siis sa annad 100% vastulöögi igasugusele aknele!

Jojojba õli soovitan ma kanda nahale alati enne magama minekut, et see müstiline tervendaja saaks sinu nahaga imesi teha. Kui soovid, võid hommikul liialt õlise pinna ära pühkida, kui sinu nahk on õliseks jäänud.

Jojoba õli mitte ainult ei puhasta sinu nahka mustusest, sellel on ka antibakteriaalsed omadused. See on halbu baktereid eemaldav ja ravib sinu nahka, kui sul on mõni nahahaigus. Kui minu juurde tullakse selliste haigustega nagu näiteks psoriaas, ekseem, akne või kellel on haavandid, siis Jojoba on vastuseks neile inimestele. Lihtne, aga tõhus! "Vahel ma imestan inimesi, tõesti imestan nende reaktsiooni - tead mis, paljud ei mõista, kuidas on nii lihtsalt võimalik terveks saada!" Tihtipeale ma kohtan inimesi, kes eeldavad, et probleemide lahenduseks peaks olema meeletult keeruline vastust - Tihti see nii aga ei ole.

Jojoba annab sinu nahale vajalikke vitamiine, mis aitab sinu nahal noor välja näha. See on vananemisvastase toimega, seega kõikidele kortsudele andke vastulöök ennekõike Jojobaga. See ei eemalda sinu kortse, see pidurdab nende võimendumist ja kui sul kortse ei ole, siis see aitab kortsude teket kaugele tulevikku lükata.

Kui sa oled kimpus lõhenenud kandade või karedate jalalabadega, siis vastuseks on jällegi Jojoba. Igapäevasel määri Jojobat enda jalgade peale ja jälgi ise seda tulemust, milleni jõuad. Ma ütlen ikka, et sa oled ise üks kõige parem katsealune ja läbi enda peal katsetamise õpid sa taimi tundma.

"Ka meestele ma soovitan Jojobat kasutada naha eest hoolitsemiseks, üheks ainukeseks soovituseks, mis kuulub vaid meestele on see, et kasutage seda peale habeme ajamist" ja üks asi veel kallid mehed... "Jojoba aitab juuste väljalangemist pidurdada" Jojoba muudab sinu naha pehmeks sealt, kus see peale raseerimist kannatada sai. Kui nahk on ärritunud, siis Jojoba teeb selle kiirelt korda ja võtab silmnähtava ärrituse ära. Alguses, kui Jojobat peale kanda võib tunduda, et nahk läks punasemaks, aga juba paari tunni möödudes on asjad vastupidised. Jojobat kasuta aeg-ajalt ka peanaha peale kandmiseks, kui sul on probleeme juuste välja langemisega. Jojoba ergutab peanahal karvade kasvamist.

Kui soovid endale kauni väljanägemusega juukseid, siis kasuta aeg-ajalt Jojoba õli juuste sees ning peanaha masseerimisel. Jojoba toidab juukseid ja aitab kuivasid juukseid taastada. Peale selle on Jojoba õliga hea peanaha peale kinni jäänud mustusest lahti saada, see eemaldab ka kõõma.

Jojoba õli on nii mitmekülgne, et ma lausa soovitan sellega eksperimenteerida. Näiteks on see veel ka ideaalne huulte tervendaja, aidates kuivadest huultest vabaks saada. See niisutab ja tervendab lõhenenud huule nahka ning muudab kiirelt peale paari päevast kasutamist need uuesti kauniks.

Jojobat kasuta ka suvel või soojale maale puhkama minnes enda naha kaitsmise jaoks. Loomulikult see ei hoia sind kaitstuna terve päeva päikese käes olles, küll aga see hoiab võimsast nahapõletusest sind eemale. Jojoba on peale Aaloe kohe teine ravim sinu nahapõletusele. Tegelikult soovitan ma seda iga päev nahale kanda, kui on teada, et sa pead päikese käes aega veetma. See hoiab naha niiskena ning ei lase päikesel oma halba mõju sulle niivõrd avaldada. Ma usun, et see on üks nahavähi alternatiivsetest ära hoidjatest ja see on ka põhjus, miks ma seda teile soovitan. Aga ma ei suuda ka seda mainimata jätta, et talvisel perioodil, kes soojale maale päikese kätte lähevad, et te teaksite, et see päike võib teha teie nahale palju liiga, kui te ei oska seda päikest mõõdukalt enda lähedale lasta. Mõtle selle peale, sa oled enamuse ajast päikese eest varjus ja siis ühel päeval saab see sinu nahk kohe terve päeva päikest - see ei ole tervislik! Järk-järgult näita end päikesele ja siis ei tee sa sellele liiga. See on nagu silmade avamine peale mitme päevast pimedust - see teeb haiget!

Kindlasti ei tohi ma mainimata jätta ka seda, et kellel vähegi on probleeme küünenaha kuivusega või kestendamisega, siis siin on sinu vastus - Jojoba!

Nii palju, kui mina olen Jojobat erinevatele inimestele soovitanud, siis tagasiside on olnud väga hea. Tagasiside on ka minu enda käest rohkem kui hea, ma ei ole mitte ühtegi kõrvalmõju enda põhjal tundnud, olen sellest vaid kasu saanud. Jojoba sobib kõikidele naha tüüpidele, mis teeb sellest veelgi multifunktsionaalsema alternatiivse tervendaja sinu kehale. Pidage meeles, et minu soovitused ja asjade selgitused põhinevad ainult minu enda kogemustele, nägemustele ning taimede tunnetustele. Seega, kui sa veel ei tunne mind, siis tea seda, et minu artiklid on peegeldus vaid minu elu nägemusest ja need ei ole seotud kuidagi arstlike soovitustega, kes ma siis ka ei ole. Olen lihtsalt hing, kes vaatab maailma teise pilguga ja jagab enda teaadmisi sinuga!

Kui rääkida Jojoba koha pealt ka veidi maagiast, siis Jojoba lõõgastab sinu vaimset keha. Aitab sul end mugavalt tunda, aidates pingetel Aurast väljuda ning uinutada sind. See on ka üks põhjustest, miks ma soovitan seda enne magama minekut kasutada - et sul tuleks ikkagi rahulik uni. 
Uuendatud: 08.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja