2017 AASTA VASTUVÕTMISE SOOVITUSED JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 

Tere tulemust kõigile uude aastasse ja loodan siiralt, et teie 2017 tuleb imeline! 2017 aastat hakkab peagi juhtima Tule Kukk ja Tule Ahvilt võetakse väga kiirelt ning märkamatult positsioon üle, sama märkamatult, nagu on Tule Ahv meie eelmist aastat juhtinud - täie tempoga.

See, mis hakkab saama Tule Kuke aastal täpsemalt ja kuidas ennast leida, hoida ning ennast edukaks viia sellel astroloogilisel aastal, sellest ma hakkan peagi rääkima üldseanssidel, mille toimumise kuupäevad tulevad siin mõne päeva jooksul välja. Küll aga soovin ma täna rääkida 2017 aasta algusest ja mida kõike sa saaksid just täna, homme ja siin esimesel nädalal teha, et endale piisavalt palju head energiat 2017 aastasse kaasa tirida.

Täna on juba aasta 2017? Paljudel ei ole sellist tunnet, kui tavaliselt aastavahetuse ajal enamus tunnevadki, et nüüd on üks aasta seljataha jäetud ja täiesti uus algus on jälle silme ees, siis sellel korral seda tunnet ei ole enamustel. See on ehtne näide, kuidas Tule Ahv meid mõjutab. Sa lihtsalt ei saagi aru, kuidas asjad muutuvad ja edasi liiguvad, need lihtsalt juhtuvad nii kiiresti. Seega, kui sina tunned, et sul ei ole seda aastavahetuse tunnet täna, siis sa ei ole üksinda sellise tundega, väga paljusid valdab see sama tunne.

Nädala kristalliks otsustasin jätta La Tene ehk kõik ehted ja kristallikomplektid, mille olen ise kokku loonud. See on minu kristallide looming ja arvan, et sellega uut aastat vastu võtta on ka vägagi õige. "Minu selle aasta soov on võimalikult palju aega panustada loomingulisele tegevusele" ja üheks minu loominguks ongi La Tene kristallid. Kõikide La Tene kollektsioonis olevate tähemärgi käekettidega, erilise väega käekettide, sõrmustega, kristallikomplektidega, juukseehetega ja kõrvarõngastega saate tutvuda SIIN.

SOOVITUSED AASTA ESIMESTESSE PÄEVADESSE "ET VÕIMALIKULT PALJU HEAD ENDAGA 2017 AASTASSE KAASA VÕTTA"

Noore Kuu loomine, mis oli 29. detsembril juhtis oma väega meid uude aastasse ja kohe võtab meid vastu Kuu esimese veerandi loomine 5. jaanuaril. Kuu esimese veerandi loomine annab meile jätkuvalt head energiat selleks, et me astuksime 2017 aastasse täiesti teiste mõtete, soovidega, enda muutmisega ning eluga edasi minemisega. Seega see aasta võib paljudele tulla muutumise aasta, kes oskavad endasse kohe aasta alguses õigeid mõtteid külvata.

Annan teile vihjeid selle kohta, kuidas ennast niiöelda "mõtteliselt seadistada", et Kuu mõjutustega ennast uueks aastaks heas mõttes ette valmistada. Kuu on selline huvitav kaaslane meie Maale, sellel on oskus peegeldada meie tänaseid mõtteid tulevikku ja sellepärast võiks õigel Kuu faasil ennast õieti lainestada, et meie soovid ning olemus peegelduks meie tulevikku.

Kõigepealt tuleb alustada sellest, et kui sa soovid 2017 aastale enda poolt sõnumit saata, millele soovid ka vastust saada, siis selleks on sul aega kuni 7. jaanuarini. Sellel aastal annab sinu mõttele jõudu kaasa ka Kuu esimese veerandi loomine, mille õige päev on 5. jaanuaril, küll aga selle Kuu faas mõjub täpselt 7. jaanuarini.

Sul on võimalus 1. jaanuarist - 7. jaanuarini luua "UUSAASTA SOOVIDE MAAGIA", mille olen kirja pannud SIIA. See maagia annab sulle võimaluse ühele unistusele jõudu kaasa anda, et see sul sellel 2017 aastal täituks.

"Soovitan olla esimene nädal aega aktiivne, liikuvuses ja toimetamas, et sa suudaksid tulevase Tule Kuke aastaga ühes tempos olla". Kui sa juba aasta alguses oled ise aktiivne, siis usu mind, Tule Kukk ei murra sind, vaid sa suudad sellest nii mõndagi head endasse tõmmata. 2017 aasta eeldab seda, et sa suudad olla aktiivne, vastasel juhul võib see aasta sinu jaoks suur katsumus olla. Seega liikuma juba kohe alguses, et Kuu esimese veerandi loomine saaks sulle jõudu kaasa anda selleks ajaks, kui Tule Kukk hakkab Tule ahvilt positsiooni üle võtma. "28. jaanuar on see kuupäev, kus Tule Kukk hakkab täielikult meid valitsema."

"Kindlasti tee enda kodule suurpuhastus selle füüsilises ja vaimses mõttes." Puhasta enda kodu aasta esimeste päevade jooksul ära, vii välja kõik vana ja leiale seisma jäänud esemetele uus kasutamisvõimalus või jaga lihtsalt terveid sinu jaoks mitte vajaminevaid asju laiali. Saa lahti vanast energiast, et sa suudaksid uude aastasse minna puhta lehena.

Samal ajal, kui puhastad ja korrastad enda kodu, siis lase õlilambis teepuu eeterlikul õlil suitseda, puhasta peale kodu korrastamist kodu Salvei suitsuga ära. Põleta samal ajal valgeid küünlaid, kui kodu korda teed ja keskendu koristamise ajal sellele, et sinu elamine saab endale uut energiat.

"Puhasta enda kristallid Salvei rituaalitaime ja Palo Santo suitsuga", vii need kristallid Kuu esimese veerandi loomise päeval 5. jaanuaril aknalauale või isegi ööseks õue. Seda selleks, et sinu kristallid suudaksid sind jätkuvalt aidata ja sind hästi teenida.

"Kui sa soovid kellelegi külla minna kohe uuel aastal, siis ei tohi kindlasti tühjade kätega minna." Seda sellepärast, et ilma kingituseta sa tõmbad endale uude aastasse külluse teemale ebaõnne kaasa. Sellel aastal soovitan ma kingiks viia külluse taimi, milleks on Ahvileivapuu, Sulgvõhk, Havisaba, Aaloe või hoopis Palmilised. Nendel taimedel on külluse energiat ja kui sa viid kingituseks just selle taime, siis kutsud sa endale sellega head õnne kaasa. Kristallide kinkimisel sobib kõige enam kinkida Krüsopraasi, Tiigrisilma, Tsitriini või Rohelist Aventuriini. Veel sobib kinkida rohelisi küünlaid, mis sümboliseerivad küllust. Kui kinkida teisele inimesele aasta alguses küllust, siis tuleb see sulle ise tagasi ja see toob sulle head materiaalset õnne uude aastasse.

Aasta alguses soovitan ma võimalikult palju aega veeta õues, et loodusega paremat kontakti saada. Tulevane Kuke aasta on seotud tervise ja loodusega ning kui sa aasta alguses veedad enda aega palju looduses, siis suudad sa Kuke aasta märkidest ka rohkem aru saada.

"Keskendu kõigele sellele, mida sa soovid enda elus näha, mitte sellele mida sa ei soovi näha". Seega lõpeta ära enda jaoks halbadesse, negatiivsetesse ja sind ennast muserdavatesse asjadesse keskendumine. Keskendu kõigele sellele, mida sa sooviksid luua, kes sa sooviksid olla ja hoolimata sellest probleemist, mis sind võib segada, mõtle pigem, mis selle asemel võiks olla. Ehk palun ära keskendu aasta esimestel päevadel asjadele, mida sa ei soovi enda ellu ja unista, unista kohe suurelt ning võimsalt.

Kui kohe aasta alguses anda enda isiklikku energiat millelegi, mida sa tegelikult enda ellu ei soovi ja mis teeb sulle liiga, siis usu mind, sa võtad ise selle vabatahtlikult enda tulevikku kaasa. Seega ole ettevaatlik enda mõtete suhtes, keskendu heale. Ettevaatlik tuleb juba sellepärast olla, et aasta algust juhib kohe Kuu esimese veerandi energia ja see kuufaas on seotud asjade, emotsioonide, mõtete ja soovide kaasa tirimisega. Seega muuda ennast positiivsuse kehastuseks, seda kõike iseenda pärast. Ära ütle endale, et sa ei oska ja sa ei saa, kuna võib-olla teised inimesed annavad sulle pidevalt tuld. Sina kontrollid enda elu ise ja usu või ära usu, Tule Kuke aasta tuleb sulle seda õpetama. Seega anna täna endast kõik, et ülejäänud aasta saaks olla hea ja et sellest vaid häid külgi enda ellu noppida.

"Kindlasti ei tohiks aasta alguses viisakuse pärast midagi teha." Ma mõtlen seda, et sa lähed kellegi juurde sellepärast, et sa ei julge "ei" öelda. Sa teed teenet inimesele, kellele sa absoluutselt seda ei soovi teha või midagi analoogset. Tead miks sa ei tohi seda siin aasta alguses teha? Kui sa nii teed, siis sa tirid endale uude aastasse palju tegevusi, mis raiskavad sind. Raiskavad sind selles mõttes, et need ei anna sulle mitte midagi vastu, kulutavad sinu head aega ja sa ei õpi nendest. Näiteks, kui aasta alguses kohe teha erinevaid tegevusi, mida sa ei soovi, siis terve aasta vältel võib olla sul väga palju ebameeldivad toimetusi, mille üle sa rõõmu ei suuda tunda. Seega oska siin nädal aega "ei" öelda või enda soove teistele selgeks teha.

"Too endale koju uut energiat kohe esimestel päeval", uus energia aitab kodu Feng Shui energial täituda positiivse energiaga ja sellega aitad sa ise kaasa elus edasi minekutele. Heaks energiaks, mille saad koju tuua on Feng Shui taimed, erinevad õnne toovad kujukesed, nagu näiteks elevandi, kala, buddha kujud. Kristallide koju toomine toob kodu Feng Shui energiale elujõudu, küünalde koju toomine ja nende põletamine on kasulik. Sobib uue mööbli koju toomine ja isegi väikese remondi tegemine.

Ilusat ja unistusi täitvat uut aastat teile kõigile!
Uuendatud: 01.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja