TULEKUKE KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

 

Tulekuke külluse maagia on ainult Tulekuke aastal toimiv maagia, mida tehakse selle aasta jooksul ainult Täiskuu ajal. Tulekuke külluse maagia aitab sellesse aastase head õnne, küllust, materiaalseid kordaminekuid, ärilist edu ning tööalaseid õnnestumisi tuua. Tulekuke aastal on väga soodne teha erinevaid tööedu võimendavaid maagiaid ning rituaale. Tuleelement annab omakorda võimsa väe kaasa, et sellel aastal olla edukas. Tuleelemendiga kaasneb alati ka suured riskid ja paljude jaoks võib see aasta olla täpselt vastupidiselt materiaalses ja tööalases mõttes kehvavõitu. Küll aga saad sa enda positiivsed mõtted ja soovid teele saata ning Tulekuke aasta energia enda kasuks pöörata.

"Tulekuke aasta algab 2017 aastal 28. jaanuaril ja lõppeb 2018 aastal 15. veebruaril. Selle aja jooksul tehakse Tulekuke külluse maagiat"

Loomulikult oleks hea, kui sa teeksid Tulekuke külluse maagia enne septembri kuud ära, et see saaks täisvõimsusel sind abistada ning sulle sellesse aastasse head õnne tuua.

Tulekuke külluse maagiat tehakse täpselt Täiskuu loomise päeval, ei varem ega ka hiljem. Ehk igas kuus on konkreetne päev, millal saab seda maagiat teha. Täiskuu kõige võimsamal päeval tuleb seda maagiat teha sellepärast, et see töötaks. Täiskuu aitab keskenduda sul soovimisele ja Täiskuu annab omalt poolt jõudu juurde, et sinu sõnum universumisse jõuaks. Täiskuu ajal tehakse tavaliselt erinevaid külluse rituaale ja maagiaid.

TULEKUKE AASTA TÄISKUU KUUPÄEVAD:

12. JAANUAR neljapäev
11. VEEBRUAR laupäev
12. MÄRTS pühapäev
11. APRILL teisipäev
11. MAI neljapäev
09. JUUNI reede
09. JUULI pühapäev
07. AUGUST esmaspäev
06. SEPTEMBER kolmapäev
05. OKTOOBER neljapäev
04. NOVEMBER laupäev
03. DETSEMBER pühapäev
02. JAANUAR teisipäev 2018
31. JAANUAR kolmapäev 2018

TULEKUKE KÜLLUSE MAAGIA TEGEMISEKS SUL LÄHEB VAJA:

Maagia tegemiseks läheb sul vaja konkreetseid esemeid, seega, kui soovid maagiat teha, siis maagias olevaid esemeid ei saa vahetada alternatiivsete esemete vastu välja. Vastasel juhul maagia ei toimi, seega ole maagia esemete leidmise juures väga täpne nendega. Kristallid peavad kindlasti olema uued ilma eelneva kasutamiseta ja ka küünal peab olema uus. Maagias kasutatakse poleeritud kristalle, need hoiavad maagiat kinni. Lihvimata kristallidel on oskus energiat välja anda, mitte kinni hoida ja see on põhjus, miks neid maagiates ei kasutata.
 

1. INGVERI & APELSINI rituaaliküünal
2. PALO SANTO rituaalitaime (vähemalt
üks Palo Santo puu laast, võib kasutada ka
mitut korraga, et maagia võimsam oleks)
3. PÄIKESEKIVI
4. PUNANE KVARTS või THULIIT
5. MARIAMI JASPIS
6. TSITRIIN
7. KOLLANE KVARTS
8. KOLLANE/PUNANE riidest kott või
riie, mille sisse hiljem kristallid pannakse.
9. KOLM ERINEVAT MÜNTI ja võimalikult
suure väärtusega PABERRAHA
10. NUGA, mida ei kasutata söögi tegemiseks
12. TIKUD
11. Mõtle välja konkreetne külluslik ja
materiaalne soov endale maagia tegemiseks
valmis.

Maagias vajaminevaid kristalle peab igat sorti olema vähemalt üks, võid lisada ühte kristalli maagiasse ka rohkem. Näiteks kasutad korraga kolme Mariami Jaspist ja kahte Tsitriini. Mida rohkem on kristalle või mida suuremad need on, seda võimsam on ka maagia vägi. Kindlasti ei tohiks ühte sorti kristalli maagiast välja jätta.

MAAGIA RETSEPT:

Tulekuke külluse maagia läheb suurema tõenäosusega täide vaid neil, kes on nõus enda külluse nimel ka tööd tegema. Seega, kui sa tead, et sa ei pelga tööd, siis võid õnnelik olla ja külluse maagiat tegema asuda, head õnne minu poolt!

1. "Loo Külluse nurka ehk kodu Kagu poolsesse tuppa maagiale koht"

Esmalt tuleb sul sobilik koht leida maagia tegemiseks. See tuleb teha külluse elementide, külluse karbi kõrval või ükskõik millises sobivas kohas Kagu pooleses toas. Leia mõni alus, millele saad küünla peale asetada.

2. "Aseta maagia esemed omadele kohtadele"

Aseta Ingveri & Apelsini küünal sobilikule alusele nii, et selle ümber jääks ruumi maagia tegemiseks. Nüüd võta kristallid, Palo Santo, raha, nuga ja riidest kott endale käeulatusse.

3. "Maagia tegemine alaku, keskendu ja alusta!"

Maagia tegemiseks peab olema sul hea enesetunne, sa pead olema rõõmus, optimistlik ja keskendumisvõimeline. Ilma selleta ei saa maagiat teha, seega, kui sul on rakse seda tuju endale luua, siis mõtle järgmistele asjadele: Mõtle sellele, kuidas küllus sinu ellu tuleb, kuidas sul hakkab hästi minema, sa oled edukas ja sinu tööalased ning materiaalsed unistused realiseeruvad. Hakka unistama, keskendu kõigele sellele heale, mis võiks sinu elus peagi olla.

Kui oled piisavalt keskendunud, siis korruta oma mõtetes enda külluslikku soovi, mille olid eelnevalt enda jaoks juba välja mõelnud. ("Soov, mis on seotud uue töökoha leidmisega","Soov leida sellel aastal head erialast võimalus","Soov enda külluse kanalit avada","Soov sellel aastal olla erialaliselt edukas"jne.)

Keskendu sellele nii kaua, kuni sa tunned, et sa oled mõtetes täielikult selle soovi sees. See peab olema selline tunne, et sa reaalselt tunned ja usud, et just nii läheb, nagu sa soovid. Korruta oma mõtetes enda soovi ja kui sa oled täieliku positiivse laengu enda sisse tekitanud, siis võta nuga ning joonista suurelt küünla peale õiget pidi FEHU RUUN. (Fehu Ruun on pildil ja selle leiad ka SIIT.)

4. "Kui Ruun on joonistatud, siis asetad kristallid ja raha õigetele kohtadele"

Kohe, kui Ruun on joonistatud küünlale, siis asetad kristallid küünla ette täpselt õiges järjekorras, samal ajal mõtle pidevalt oma soovi peale.

Kõigepealt aseta paberraha küünla ette ja mündid samuti. Raha peale asetatakse kristallid.

Vasakult paremale aseta kristallid nii: Mariami Jaspis, Tsitriin, Kollane Kvarts, Punane Kvarts ja kõige paremale Päikesekivi.

5. "Nüüd võta Palo Santo ja tikud maagia teele saatmise jaoks!" Soovi aga edasi oma külluslikku soovi, keskendu sellele, et küllus saabub sinu ellu ja sinu materiaalsed unistused hakkavad kohe-kohe täituma.

Nüüd võtad Palo Santo rituaalitaime puu (võid mitut korraga kasutada, et maagia võimsam oleks) ja aseta see kristallide ette. Võta tikud ja süüta küünal nii, et sa korrutaksid oma mõtetes seda külluslikku soovi.

Kui küünal on põlema pandud ja leek on suuremaks läinud, siis võtad Palo Santo puu tüki ning lased sellel küünla leegist põlema minna. Palo Santo leeki hoia vähemalt pool minutit, kui mitte minut aega. Lase sellel puul otsast peaaegu, et kolm cm põlema minna. Kui leek on piisavalt Palo Santol olnud, siis raputa leek kustu ning Palo Santost tuleval suitsul lase kristallide ja küünla juures suitsuda. Aseta see kas kristallide peale või küünla aluse peale, mille peal maagiat teed. Palo Santo peab suitsema nii kaua, kuni see ise ära lõpetab suitsemise. Palo Santo korraga väga kaua ei suitse, seega see aeg on suhteliselt lühike. Samal ajal, kui sa Palo Santo väge maagiasse annad, tuleb sul pidevalt endamisi korrutada enda külluslikku soovi. Mida rohkem sa keskendud sellele soovile, seda võimsamaks sa selle maagia lood ja seda suurem tõenäosus on see, et sinu soov läheb teele.

6. "Lase küünlal põleda ja turguta maagiat Palo Santoga"

Nüüd põleb sinu maagia küünal ja Palo Santo suitseb seal juures. Lase maagia küünlal põleda võimalikult kaua sellel samal päeval, mil sa maagiat teed. Aeg-ajalt mine ja võta Palo Santo puu tükk ning süüta see sellest maagia küünlast uuesti. Lase sellel suitsema minna ning aseta maagia kõrvale. Samal ajal, kui seda teed, siis keskendu enda soovile.

7. "Maagia küünla kustutamine esimesel päeval"

Kui lähed magama või pead küünla kustutama, siis lükkad tikuga küünla leegi vaha sisse ja samal ajal keskendud uuesti oma külluslikule soovile. Jätad kogu maagia altari täpselt nii, kuidas see sul küünla kustutamise ajal jäi ja jätkad maagiaga teine päev.

8. "Maagia tehakse lõpuni kuni järgmise Noore Kuu loomise päevani ehk sul on aega peaaegu et 14 päeva"
Tulekuke külluse maagia tuleb lõpuni viia sellele Täiskuule järgnevale Noore Kuu loomise päevaks. Seega reaalselt on sul aega umbes 14 päeva, kui jõuad maagia kiiremini tehtud, seda parem see on. Palo Santot ei lähe sul rohkem enam vaja, kui ainult esimesel päeval. Järgi jäänud Palo Santot võib kasutada teistes rituaalides või teistel eesmärkidel edasi.

- Põletad iga päev küünalt nii palju, kui sul võimalik on.

- Küünla süütad tikust ja süütamise ajal keskendud oma soovile.

- Kui soovid küünalt kustutada, siis lükkad tikuga küünla leegi vaha sisse ning soovid uuesti selle soovi.

- Kui küünal põleb ära, siis lõpetatakse maagia ilusti ära. Maagia saab ära lõpetada siis, kui FEHU Ruun on ära põlenud ja sellest ei ole jälgegi enam küünla peal.

- Küünla võib lihtsalt ära visata peale maagia ära tegemist.

- Kristallid ja raha kogutakse kokku ning asetatakse need kollase või punase koti sisse. Maagia kott asetatakse Kagu poolsesse tuppa. Kui sul on küllusekarp, siis võib seda maagiat seal hoida. Kui ei ole, siis võid sellele karbi leida, mille sees seda hoida. Ole selle maagia hoiustamisel loominguline. Kindlasti ei tohiks seda maagiat külaliste jaoks silmnähtaval kohal hoida. Pereliikmed tohivad maagiat näha.

- Maagia kotti ei avata enam ja see jäätakse täpselt nii, kuidas sa selle lõid. Seda ei pea puhastama ega seda ei pea lahti tegema enne maagia lõppemist.

- Maagia avatakse 2018 aastal 15. veebruaril, kui toimub Tulekuke aasta vahetus ning algab teine astroloogiline aasta.

- Isegi, kui sinu maagia läheb juba kiiremas korras täide, ka siis ei tohi maagiat avada. Seda sellepärast, et maagia võib sulle rohkem tuua, kui sa ise soovisid ja sellele tuleb anda aega.

- Kui sa 2018 aastal maagia vabaks lased, siis võid need kristallid enda külluse karpi asetada või mõne külluse taime juurde panna, et need saaksid sulle jätkuvalt head õnne tuua.

- Kui maagia avad, siis võid seda raha kasutada, mis sa maagia tegemise jaoks kasutasid.

Tulekuke külluse maagia on mõeldud ennekõike selleks, et suunata sinu soovid kristallide sisse ja et need omakorda saaksid sinu ellu, sinu koju head õnne tuua. Tulekuke maagia toimib terve selle astroloogilise aasta jooksul.

Maagia jaoks vajalikud kristallid omavad kõik teatud energiaid, mis suudavad selle aastakäigu energiast tõmmata sinu poole head, positiivset, külluslikku ning materiaalset head õnne. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik just Tulekuke aastal materiaalses mõttes.

Raha tuleb kasutada maagias, et kristallid saaksid aru, et tegemist on materiaalse tagamõttega maagiaga, mitte vaimse tagamõttega.

Palo Santo suits on vajalik selleks, et sa suudaksid soovid kristallidesse kinnitada. Fehu Ruun sümboliseerib jõukust ja seda kasutatakse külluse ligi kutsumisel. Kagu poolne tuba on vajalik maagia tegemiseks. Kagus asub sinu kodu külluse kanal ja see on kõige õigem koht maagia tegemiseks ning maagia hoiustamiseks.
Uuendatud: 09.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja