HUNTIDE TÄISKUU JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 

Peagi on loomas end selle aasta esimene Täiskuu, mille kõige täpsemaks päevaks on neljapäev 12. jaanuar. Nagu te juba teate, siis Täiskuu hakkab enda energiat Maa peale ja inimestesse edasi kandma paar päeva juba varem, ehk sa võid Täiskuu jõudu juba 9. jaanuaril tunda, kui sa vähegi tundlik oled energiate suhtes.

Huntide Täiskuuks nimetatakse jaanuari kuus olevat Täiskuud indiaanlaste poolt. Minule väga meeldib indiaanlaste spirituaalse maailma tõlgendamine ja nende eluvaated. Huntide Täiskuuks nimetasid indiaanlased jaanuari Täiskuud sellepärast, et sellel ajal oli kuulda huntide ulgumist kõige enam. Huntide Täiskuu sümboliseerib uute plaanide ja uute suundade võtmist. Jaanuari Täiskuu annab sellise väe meile hoolimata sellest, millised tähed ja planeedid meid samal ajal mõjutavad.

HUNTIDE TÄISKUU JA VÄHI MÕJUTUSED KUULE
Jaanuari Täiskuu on seotud uute plaanide ja uute asjade elluviimisega, millele Vähk annab omapoolse jõu veelgi rohkem kaasa. Vähk annab sellele Täiskuule jõudu ellu tuua suhtealaseid muudatusi igas valdkonnas.


See aasta algab Vähi Täiskuuga, mis annab tegelikult tervele aastale oma mõjutuse kaasa. See Täiskuu annab meile vajaduse sellel aastal eriti läheduse järgi ja paljud inimesed soovivad oma suhteid parandada ning jätta seljataha valusaid hetki, unustada neid ning edasi minna suhtega ainult heas mõttes. See teeb selle aasta alguse juba ilusaks ja kauniks.

- Hea aeg suhete loomiseks ja suhetest vabanemiseks. Mis tähendab seda, et ideaalne aeg on enda kõrvale uusi inimesi lasta ja vanadel inimestel elust minna lasta. Selle Täiskuu ajal on soodne aeg teha erinevaid armastuse rituaale ja suhete parandamise maagiaid.

- Soodne aeg enda romantilisse suhtesse uut energiat tuua ja taaselustada enda ning kaaslase tundeid. Soodne aeg koos olemiseks ja üksteisele aja pühendamiseks. Kui soovid suhet parandada, siis soovitan sellel päeval koos olla ja unistada tulevikust ning mõelda koos kõigele sellele, mis võiks teie kahe elus olla. Täiskuu vägi mõjutab meid ja kui me saadame endast häid vibratsioone välja, siis nendele vastatakse. Selle Täiskuu mõju on see, et see aitab suhteid parandada ja kui sa sellel päeval tegeled ka ise sellega, siis selle Kuu vägi võimendab sinu soove ehk viib neid kiiremini ellu.

- Õige päev abiellumiseks, suhete loomiseks, armastuse avaldamiseks ja endas tunnete osas selgusele jõudmiseks.

- Kui sa ei tea veel, mida sa tunned selle inimese suhtes, kellega sa koos oled, siis sellel Täiskuul on võimalik sul selgust sinu enda tunnete osas saada. Selleks soovi sellel päeval, et sulle tuuakse selgust ja et sulle antakse märke selle kohta, mis sind ja teda ühendab. Et sinu unenäod seletaksid sulle teie vahelist sidet ja ka seda, mida sa edasi peaksid tegema. Selleks Täiskuu päeva jooksul keskendu sellele teemale ja esita enda hingele küsimusi ning jää vastuseid ootama.

- Vähi mõjutus Täiskuule annab sulle jõudu enda armastuse kristallidega tegelemiseks, nende puhastamiseks ja nende energiate taaselustamiseks. Vägagi soodne aeg on tegeleda vaid armastuse kristallidega terve selle nädala vältel, kus Täiskuu tegutseb.

- Kui Täiskuu ajal puhastada armastuse kristalle, neid laadima asetada ja ka täiendada armastuse kristallide komplekte, siis need hakkavad sind koheselt ka teenima. Vähk on armastaja ja Täiskuu peegeldab meie hingedesse armastuse energiat. Samamoodi peegeldab Täiskuu seda ka kristallidesse.

- Ideaalne aeg armastuse kristallikomplektide loomiseks ja kristallehete kandmiseks, millel on oskus sinu ellu armastust ligi kutsuda.

- Täpselt Täiskuu õhtul magama minnes esita enda kaitseinglile või Inglitele küsimus "Näidake minu tulevast armastust mulle", kui sa oled vallaline ja sa soovid teada saada, kes on sinu armastus ja millal ta võiks sinu ellu tulla. Vähi Täiskuu avab sinu meeled armastuse informatsiooni vastu võtmiseks ja sinu hingedel on võimalus sulle sinu armastust näidata. Sellistele küsimustele saavad vastused ennekõike need, kes on enda voodi kõrvale loonud unenägude ja inglite jaoks kristallikomplekte või kes kannavad Inglite kristalle endaga kaasas. Inglid on need, kes annavad sellistele küsimustele vastuseid. Sa ei saa ennem teada, kas nad suudavad sinuga kontakteeruda, kui sa ei proovi seda, seega soovitan katsetada enda ja Inglite sidet!

- Sellel Täiskuu ajal soovitan ma käsile võtta enda kodu Edela ja Lääne poolne kodu osa. Soovitan sul suurpuhastust teha selles piirkonnas, et armastuse energia majja tänu Täiskuu mõjutustele üldse suudaks pääseda. Need piirkonnad on seotud perekonna omavaheliste suhetega ja perearmastusega. Kui sa soovid enda romantilisse suhtesse head energiat ligi tõmmata, siis tegele ka kodu Lõuna poolse piirkonnaga. Tee suurpuhastust, põleta nendes piirkondades Kaneeli, Orhidee või Vanilje viirukeid. Peale viirukite põletamise puhasta kodu ära Palo Santo suitsuga ja põleta roosakaid-punakaid küünlaid, et armastuse energiat enda ellu kutsuda.

- Täiskuu ajal ei tohi kindlasti viriseda, vinguda ja anda endast halbu emotsioone välja, mis on seotud suhete ning armastusega. Kõikidele sinu emotsioonidele saadetakse vastuseid ehk, kui sa oled ise enda kallima suhtes negatiivne, siis Vähi Täiskuu annab sulle terve koormatäie probleeme kaasa sellesse suhtesse. Seega ole tark ja saada endast ja enda kallima suhtes vaid häid emotsioone välja.

ARMASTUSE EHK HINGESUGULASE LEIDMISE RITUAAL - VÄHI TÄISKUU

See Täiskuu on seotud armastuse leidmisega ja armastuse õnne parandamisega. Ideaalne aeg on läbi kristallide enda armastuse õnne täiustada ja hingesugulase jaoks ennast avada, et ta sind ikka üles leiaks ning vastupidi, sina teda üles leiaksid.

Täpselt Täiskuu ajal aseta Roosa Kvarts ja Kuukivi roosa riide sisse. See võib olla ka roosat värvi kott. Koos kristallidega aseta sinna sisse ka roosat värvi roosi õielehti, ei ole vahet, kas need on kuivatatud või värsked. Need kristallid aseta enda voodi alla täpselt 12. jaanuaril ja jäta need sinna kuni järgmise Täiskuu loomiseni, mis loob end 11. veebruaril.

Kui kristallid enda voodi alla paned, siis hoia neid kristalle korra käes ja soovi oma soov sinna kristallide sisse. Mõtle selle peale, et sa oled valmis enda hingesugulasega kohtumiseks, sa soovid uut algust armastusse tuua ja sa oled nõud armastama kedagi tingimusteta ning kogu südamest. Kristallidel on oskus säilitada sinu mõtteid endasse ja neil on oskus sinu soove hakata täitma. See Täiskuu, mis loob ennast nüüd jaanuari kuus on seotud armastuse õnne suurendamiseks ja see on üheks kõige õigemaks ajaks sellise väikese kristalliderituaali tegemiseks.

Need samad kristallid hakkavad sinu ellu armastust tooma ja peale 11. veebruari Täiskuu loomist asetad need kokku teiste armastuse kristallidega või need võivad ka esimesed kristallid selle komplekti jaoks olla. Mina näiteks eelistan alati komplektide loomise juures seda, et ma kannan kõigepealt kristallidesse oma sõnad edasi, teen nendega rituaale ja siis asetan need komplektidesse tööle. Niiviisi töötavad sinu kristallid võimsamalt, kuna sa oled nendele eesmärgi andnud.

Roosiõied, mis komplektis on, need lased vabasse loodusesse lahti ja kui kristallidele uue koha leiad, siis tänad neid soovi täitmise eest. Nüüd jääb vaid oodata seda hingesugulast, kes sinu teele tuuakse.

NÄDALA KRISTALL "ROOSA KVARTS ja KUUKIVI"

Selle nädala kristalliks on veidi erilisem valik, milleks on kaks kristalli. Roosa Kvarts ja Kuukivi on need kristallid, mis aitavad sind sellel nädalal kõige enam. Seda juba ka sellepärast, et Vähk on see, kes selle nädala Täiskuud mõjutab. Roosa Kvarts ja Kuukivi töötavad Vähi Täiskuuga ideaalselt ja need oskavad sinu ellu armastust ligi kutsuda.

Need on kristallid, mis võiksid sul sellel nädalal enda lähedal olla, sa võiksid neid kristalle kanda  ja hea aeg on ka hingesugulase ellu kutsumise kristallirituaali nendega teha.

ROOSA KVARTS "TINGIMUSTETA ARMASTUS"

Roosa Kvarts on kristall, mis toob sinu ellu armastust, tingimusteta armastust, sõprust, häid suhteid teiste inimestega, head mainet, sisemist rahu ja aitab sinu emotsionaalsetest probleemidest üle olla ning neid tervendada. Roosa Kvarts on kristall, mis avab sinu hinge armastusele, aitab sul seda vastu võtta ja sul endal armastust teistele jagada.

Roosa Kvartsi lisa armastuse kristallide komplekti, et see aitaks kõikidel teistel kristallidel seal komplektis õigel põhjusel tööd teha. Roosa Kvarts näitab teistele kristallidele suuna kätte, andes mõista, et küllus ja hea õnn tulgu armastuse teemal. Kõikidel kristallidel on väga palju erinevaid oskusi ja alati peab olema kristallikomplektis kristalle, mis tõmbavad teiste kristallide seest õiget energiat esile ning suunaksid selle õigesse kohta. Roosa Kvarts suunab energiaid sinu südamesse.

KUUKIVI "ARMASTUSE ELLU TOOJA"

Kuukivi on üks kristallidest, millel on oskus sinu ellu armastust ligi kutsuda. See on kristall, mis aitab sul ära tunda selle "õige" inimese, kui teda sinu elus veel ei eksisteeri ja see on ka kristall, mis aitab hingesugulasel sinu juurde tee leida. Kuukivi tugevdab intuitsiooni ja sisemist teadlikkust. Kuukivi aitab sul armastavam olla ja õpetab sind armastust austama.

Kuukivi lisa armastuse kristallide komplekti, et see tooks suhtesse rohkem hingelist armastust ja emotsionaalset kontakti. Kui sa ei ole veel enda armastust leidnud, siis Kuukivi aitab õigel inimesel sinu ellu tulla.

NÄDALA KRISTALL ON 08. JAANUAR - 15. JAANUAR, NÄDALA KRISTALL ON 10 % SOODSAM.
Uuendatud: 08.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja