PIMEDUSELOOR - 7 MÄRKI JA KUIDAS SELLEST VÄLJA TULLA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .
 

Pimeduseloorist on läbi käinud väga palju ja võib kahjuks öelda isegi, et enamus inimesed. Pimeduseloor kuulub meie elu juurde ja see on üks teema, mis võib sinu jaoks täiesti ootamatult teemaks tulla. Küll aga see nii ootamatult sinu ellu ei tule ehk sa lihtsalt ei suuda seda väga kiirelt ära tunda ja seda ka tihtipeale ära hoida. Räägin täna pimeduseloorist ehk depressioonist, mis on väga võimas elu pidurdaja ja meie elu seisakusse viija. Ma ei ole eelnevalt sellel teemal peatanud avalikult, küll aga on just see teema üheks peamisteks abivajate probleemideks. Pimeduseloor on depressioon ja see on nii salakaval tegelane inimeste eludes, et kui see tuleb, siis see ei soovi kohe mitte kuidagi ära minna. Asi on ka selles, et inimesed ei oska seda ära tunda, ei oska seda iseendas tuvastada, ei suuda seda endale tunnistada ja ei oska sellele abi leida. Ütlen kohe etteruttavalt ära, et ainuke abi oled sina ise pimeduseloorist vabanemisel. Seega soovin ma veidi jagada enda aastate jooksul inimeste abistamisest tulnud teadmisi selle ära tundmisel ja sellega võitlemisel. Soovin veelkord mainida, et see on väga suur probleem ja kui sina oled selle sees, siis usu mind, sa ei ole üksinda.
 
"Pimeduseloor tekib siis, kui sinu Aura on vaba ja sellel puudub kaitsekilp, mis seda sinu füüsilise keha küljes hoiaks"

Pimeduseloor tekib sinu Aurasse, kui sinu Aural ei ole piire ehk kaitsekilpi. Pimeduseloor on energia, mis on tekkinud keha Aura sisse ja purustanud sinu kogu Aura kaitsekilbi. Aural olev kaitsekilp puruneb ühest või enamast nende probleemide tagajärjel :

- Inimene ise on väga pikka aega olnud elu suhtes passiivne.
- Ei ole soovinud ellu muudatusi tuua, ei ole proovinud probleemidest lahti saada.
- On kaotanud ära positiivse meele, elanud koos emotsionaalses mõttes kahjulike inimestega, töötanud ühises kollektiivis koos negatiivsete inimestega.
- Tarbinud alkoholi või mõnda teist mõnuainet üleliia.
- Elanud või elab väga kehva energeetikaga majas/kortermajas.
- Toidumenüü on kesine ja selles puudub taimes saadust.
- Keegi konkreetne on võtnud sihiks sind ja sulle halba hakanud soovima.
- Pidev klatšijutu rääkimine teiste inimeste kohta ja klatšijutu pealt kuulamine.
- Pidev teiste inimeste kritiseerimine ja iseendas vaid hea nägemine.
- Rahaahnus, teise inimese vara ihaldamine ja kadetsemine.
- Teiste inimeste suhete suhtes uudishimulikkus.
- Kadedus, kellegi teise põlgamine, viha, agressiivne käitumine, looduse vihkamine.
- Pidev telefonis, arvutis olemine ja elektroonikaga töötamine. Keskkonnas aja veetmine, kus on palju elektroonilisi seadmeid. Vähene looduses käimine ja vähene liikumine.

Loomulikult siia alla kuulub veel teisigi teemasid, mis lõhub inimese Aurat. Kõike seda võib iga inimese elust läbi käia, kui sa aga kaitsed ennast halva energia eest ja tegeled enda hinge tugevdamisega, siis ei saa ka pimeduseloor sind tabada. Kaitsta saab end kristallidega ja iseennast positiivsena hoides.

7 MÄRKI, ET SA OLED PIMEDUSELOORI ALL KINNI

Enne, kui sa hakkad lugema neid 7 märki, mille olen ma välja sinu jaoks toonud, et sa suudaksid analüüsida, kas sa oled pimeduseloori kandja või mitte, soovin ma veidi seletada, kuidas sa seda võiksid teha.

Kui sa loed neid märke, siis loe ühe korra kõik 7 punkti läbi, ilma peatamata. Siis küsi enda käest "Kas ma tundsin sarnasusi?", kui selleks vastuseks on jah või võib-olla, siis loe uuesti ja hinda ennast iga lause juures.

Kui tunned end ära nendes punktides, siis hinda end. Kas sa oled 100% see, kellest ma kirjutan, 50 % või hoopis 25 %. Sa ei pea olema alati täielikult pimeduselooriga kaetud, sa võid alles olla selle ääremail. Pimeduseloor ehk depressioon tuleb aeglaselt ja kui sellega ei tegeleta, siis see matab sind tervenisti. Kui sa tunned vähegi ennast ära, siis hakka tegutsema ja end tervendama. Tunnista iseendale, et sa oled pimeduseloori potentsiaalne kannataja ja hakka tegutsema. Kui sa eitad, aga samas sa tajud, et midagi toimub, siis ainuke kannataja oled sina ise. Mina soovin vaid sind aidata, olen liialt palju näinud inimeste peal pimeduseloori, mida olen aidanud maha võtta. See on pikk protsess, kui sa ise venitad sellega ja väga kiire protsess, kui sa tahad sellest vabaneda.

"Pimeduseloor on nagu magnet, mis tõmba sinu poole kõike halba ja jätab selle sinu sisse"

Pimeduseloor toitub halbadest emotsioonidest ja see tõmbab igalt poolt enda sisse negatiivsust. Selle magnet ja kanal tuleb kinni panna, et sellest üldse välja saaks tulla. Pead mõistma, miks see sul on ja proovida seda tervendada.

1. "SA TUNNED SÜGAVAT KURBUST JA SA EI TEA MIKS SA SEDA TUNNED"

Võib-olla sa isegi saad mingil määral aru, miks sa kurb oled, aga päris nagu ei saa ka. Kes pimeduseloori kannab, see saab aru, mida ma selle lausega soovin edasi anda. See kurbus, mis sinu sees on, see on nii sügav, nagu saaks sellesse ära uppuda. Sa tunned, et sa ei saa ega ka suuda sellest rääkida, kuna sa tunned, et sa ei oska sellest rääkida. Sa nagu saaksid aru, mis sinuga toimub ja sa nagu ei saa ka. Sa saad aru, et keegi teine, näiteks sinu lähedane soovib sind aidata ja sinu meelt lahutada, aga samas sa saad aru, et sellest ei ole kasu. Sa lihtsalt tunned seda tunnet, mis neelab endasse kogu positiivsuse, mis keegi teine proovib sulle edasi anda. Sa tunned, et sa ei suuda seda ise kinni lülitada, kinni panna, parandada, sa tunned, et sa ei suuda seda kontrollida.

2. "SA TUNNED, ET SA EI OLE MIDAGI VÄÄRT"

Pidevalt võib sinu mõtetes läbi käi emotsioon, et sa ei ole mitte midagi väärt. Kui sulle midagi kingitakse, sulle öeldakse ilusaid komplimente või tehakse armsaid üllatusi, siis sa ei tunne, et sa oleksid neid väärt. Üks sort inimesi on neid, kes tunnevad, et nende ilusate etteastete taga on alati tagamõte ja sa hakkad paranoiliselt ette kujutama igasuguseid variante selle kohta, et miks ta ikka nii hea sinuga oli. Teine sort inimesi on neid, kes ei suuda vastu võtta seda kõike, tundes, et sa jääd heategijale võlgu ning seda ei ole vaja sinu jaoks. Sa tunned seda, et sa ei suuda hakkama saada, sul ei ole potentsiaali ja sulle ei ole antud head õnne. Eriti see teema käib läbi erialaliselt ja kui pimeduseloori all ollakse, siis arvatakse, et sa oled ikka kõige kehvem töötegija.

3. "SUL ON RASKE END KONTROLLIDA"

Pimeduseloori all kannatajad järk-järgult langetavad igasuguse enesekontrolli. Pimeduseloor ei lase sul olla õnnelik kellegi teise õnne üle, isegi kui sa väga pingutad selle nimel. Pimeduseloor ei lase sul ennast kontrollida ja see võtab ära oskuse varjata enda tõelisi emotsioone. Pimeduseloor ei lase sul teiste inimeste üle õnnelik olla ja seda õnne nendega koos nautida.

4. "SA EI TAJU ENDA ELUS MÕTET JA SA TAJUD PIDEVAT HUKKAMÕISTMIST"

Kui sul on pimeduseloor Aurasse pääsenud ja Aura üle võtnud, siis sa näed tihti negatiivsust igal pool. Sa nopid teiste inimeste sõnadest kriitikat ja hukkamõistmist välja igal võimalik hetkel. Sinu enda meeled muudavad teise inimese heatahtlikkuse pahatahtlikkuseks. Mõtle sellepeale, kas sina oled see, kes pidevalt tajub, et talle soovitakse halba teha. Pidevalt on sul selline tunne, et sinu elul ei ole mõtet, sa ei ole midagi väärt ja sul ei ole elueesmärki. Siinkohal soovin meenutada seda, et meil kõigil on omad suured ja väikesed elu eesmärgid.

5. "TAJUD, ET MITTE KEEGI EI AITA SIND JA MITTE KEEGI EI SAA SIND KA AIDATA"

Sinu emotsioonidest käib pidevalt selline teema läbi, et sa ei tunne abi mitte kellegi käest. Sa tajud, et sinu lähedased ei märka sind, ei toeta sind ja ei soovi sind aidata. Tegelikult on aga asi selles, et inimesed ei ole selgeltnägijad ja nad ei oska depressiooni sinu hingest välja lugeda. Sa pead mõistma, et see on sinu teema, kui sa soovid abi saada, siis sa pead julgema sellel teemal rääkida. Vahel on ka nii, et kui sa räägid nendel teemadel ja sind proovitaksegi aidata, siis väga tugeva pimeduseloori all kannataja tunneb ka nende puhul, et sealt ei tule abi. Tegelikult on asjad hoopis teisiti.

6. "MEENUTAD HALBU KOGEMUSI JA OTSID PARADIISI"

Pimeduseloori all kannataja meenutab pidevalt halbu kogemusi, läbi elatud teemasid ja on kurb inimeste pärast, kes kasvõi kaugel minevikus sulle midagi teinud on. Sellel inimesel tuleb väga palju mineviku probleeme meelde ja ta jääb ühel hetkel teatud aega kinni. Kui sa oled pimeduseloori all, siis sa otsid kohta, mida saaksid nimetada paradiisiks ehk otsid midagi, mis teeks sulle head, soovid põgeneda. Sa tajud, et kuskil on parem, kui siin ja sa tahad uut elu endale. Tegelikult seda paradiisi ei ole, kui sa ise katki oled. Paradiis on siis, kui sa lood selle ise enda sees, see ongi paradiis, sinu terve ja positiivne olek.

7. "SA EI SOOVI NAERDA JA SA NÄED VISIOONE, MIS TEGELIKULT ON DEEMONIST"

Veel üheks selliseks märgiks, mida peab silmas pidama on see, et sa ei suuda meelelahutust nautida. Sa ei suuda naerda südamest ja enamus asju ei tee sind enam õnnelikuks, mis ennem sulle rõõmu pakkusid. Sul kaob huvi ära nende asjade suhtes, mis sulle ennem meeldisid ja sinu huumorimeel kaob ära. Pimeduseloori all kannatajad isegi tihtipeale vihastavad, kui nalja tehakse.

Üheks väga suureks märgiks, et sul on pimeduseloor peal, on see, et sa tajud visioone. Aga need visioonid ei ole tõesed, need ei täitu ja need on negatiivse alatooniga. Olen kohanud inimesi, kes depressiooni sees vaevlevad ja kujutavad ette, et nad on järksu saanud selgeltnägijaks. Tegelikult on aga nii, et see inimene tajub hallutsinatsioone ja need visioonid on deemonist. Kui Aura on kaetud pimeduselooriga, siis meie Aura sees võib "keegi" elama hakata, keegi, kes on halb hing. Hing, kelle eesmärk on inimest hävitada ehk tema energiast toituda. Sellisel juhul hakkab see inimene visioone nägema, aga need visioonid on negatiivsed, surma tõotavad, halba kuulutavad ja ärevust tekitavad. Selgeltnägemine on anne, millega sünnitakse ja tänu millele on võimalik näha erinevate emotsioonidega nägemusi, mitte ainult negatiivse alatooniga nägemusi. Pimeduseloori all kannatajad kogevad luupainajaid, kuid õige selgeltnägija seda ei taju, kuna tema Aura peab olema tugev, et näha selgelt. Seega siinkohal peab analüüsima enda nägemuste kõla, emotsioone ja sõnumit väga sügavalt. Kui need on negatiivsed ja halvad, siis see on depressiooni üks tunnustest.

"Pimeduseloorist saab vabaneda, kui sa tunnistad selle olemasolu ja töötad selle vastu nii, et käitud vastupidiselt selle tekitaja emotsioonile!"

Kui sa soovid pimeduseloorist vabaneda, siis loe ülalpool toodud näited läbi, mis võivad sulle pimeduseloori tekitada ja sinu Aura kaitsekihti purustada. Loe need läbi ja käitu täpselt vastupidiselt. Kui sa tunned, et töötad mürgises keskkonnas emotsionaalses mõttes, siis kaalu võimalust töökoha muutmise suhtes. Kui käid liialt vähe looduses, siis võta endale mõttesse seda muuta. Analüüsi iseennast, vaata, mis võiks sulle probleeme põhjustada.

"Pimeduseloorist aitavad vabaneda kristallid ja aitavad kaitsta sinu Aurat selle tekke eest"

Kui rääkida pimesuseloorist ehk depressioonist, siis aeg on minu inimeste puhul näidanud, et kristallid on ühed tõhusamad vahendid sellega võitlemiseks. Seega selle puhul soovitan ma tõesti kristalle endale appi võtta ja lasta sul ennast positiivses mõttes mõjutada.

Kuidas kristallid suudavad depressiooniga võidelda? See on väga lihtne. Kui sa kannad kristalle, siis kristallid saadavad sinu Aurasse mõtteid, emotsioone, energiat ja hakkavad sinu ümber hoopis teistsugust energiavälja looma. Kui kanda selliseid kristalle, mis kaitsevad sind negatiivsuse eest, enda halbade mõtete eest, teiste inimeste negatiivsuse eest ja kristalle, mis loovad sinu ümber tugevat kaitsekilpi, siis lõppude lõpuks sa saavutadki tugevuse ja tuled sellest pimeduseloorist välja.

Kristalle on väga palju, mis tegelevad pimeduselooriga võitlemisega ja millel on oskus sinu Aurale tugevat kaitsekilpi luua. Ma mainin siinkohal kõige paremad ja kasulikumad kristallid ära, sina ole hea ning vali endale läbi sisetunde see õige välja. Tunneta, kas see kristall tõmbab sind enda poole ja kas see visuaalselt sobib sulle. Niiviisi saad ka vastuse, kas see aitab sind. Kui sul tekib selle kristalliga kontakt, siis on see kristalli poolt märk, et ta on nõus sind aitama.

"Pimeduseloor on isiklik probleem, see on ka põhjus, miks sa ise saad seda tervendada"

Pimeduseloor on sinu Aura sees, see on nagu vaimne haigusseisund, mis on ära lõhkunud sinu Aura. Pimeduseloor on nagu vähk sinu Auras, mis kasvab, kasvab ja toitub negatiivsusest. Aurast selle energia välja saamine on lihtne, kui sa hakkad enda Aurat toitma positiivsusega, positiivsete mõtete ja kristallidega.

MOOKAITE "Mookaite aitab sul naerda, sinu hinge positiivsust ja rõõmu tuua"

Pimeduseloori all kannatajad võiksid vähemalt ühte rõõmsat kristalli endaga igapäevaselt kanda. Rõõmsaks tegevat kristalli selles suhtes, et neid kristalle, mis muudavad sind positiivseks. Mookaite on üks tugevamaid kristalle, mis on kasulik selleks, et üldse midagi elus head näha. Mookaite aitab sul elu näha ilusamates toonides, suurendab sinu elujanu ja elamise soovi.

PÄIKESEKIVI "Pimeduseloori ehk depressiooni tervendaja"

Päikesekivi on see kristall, millel on kõige tugevam oskus depressiooniga võidelda. Päikesekivi muudab kõik rõõmsaks, kes iganes seda kristalli kannab. Päikesekivi soovitan ma kanda talismanina kaelas ja võimalikult pika paela/keti otsas, et see Päikesepõimiku Tšakra kohal saaks rippuda. Päikesepõimik asub naba kohal ja see Tšakra on seotud elurõõmuga.

VALGE AHHAAT või VALGE HAULIIT "Stressi vaigistajad"

Need kristallid mõlemad oskavad sinu mõtteid puhastada. Valge Ahhaat ja Valge Hauliit leevendavad närvilisust, aitavad lahti saada muremõtetest, kurbusest, enesehaletsemisest, pidevatest tujukõikumistest ning meeleolu muutustest.

MUST TURMALIIN, MAGNETIIT, HÜPERSTEEN, GAGAAT JA MUST OBSIDIAAN "Aurast pimeduseloori vabastaja"

Need on kristallid, mis aitavad sinu Aura vabastada pimeduseloorist. Need juhatavad selle kahjustava energia Aurast minema ja kaitseb selle tagasituleku eest. Magnetiit tõmbab enda sisse sinu kahjuliku energia ja pidurdab negatiivse energia Aurasse laskmise. Pimeduseloor on nagu magnet, mis neelab sinu hinge halbu emotsioone. Hüpersteen puhastab sinu Aurast energia, mis keegi teine on sinu juurde saatnud ja Must Obsidiaan koos Musta Turmaliiniga on universaalsed Aura puhastajad sellise probleemi korral.

Must Turmaliin puruneb või läheb väga praguliseks, kui see on oma töö ära teinud. Seega soovitan meelde jätta need praod, mis Musta Turmaliini sees kohe kandmise alustamise hetkel olid, et sa suudaksid aru saada, kas see kristall on otsa saanud või mitte. Must Turmaliin on oma tekstuurilt juba praguline, see on ka põhjus, miks ma soovitan sellele tähelepanu osutada.

OONÜKS "Aura kaitsekilbi looja"

Oonüks on üks parimaid kristalle Aura kaitsekilbi loomiseks ja seda soovitan ma siis kanda, kui sa oled juba pikka aega kandnud stressi leevendamise ning Aura puhastaja kristalle.

Neid kristalle, mis tegelevad stressi leevendamisega, depressiooni tervendamisega ja Aurale kaitsekilbi loomisega, on väga palju. Kui ma olen kristallide kirjelduse juurde kirja pannud nende teemade kohta, siis võid väga vabalt ka teisi kristalle pimeduseloorist vabanemiseks kanda.
Uuendatud: 09.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja