PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA MAAGILINE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Punased sibulad on minu toidumenüü üks suur osa ja ma soovitan kõigil kaaluda nende menüüsse lisamise. Kui me soovime terved olla, siis me peame õieti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju kasulikke aineid, mineraalained, vitamiine ning happeid, et see aitab ka väga kesise menüüga toituja tervist hoida.

Kui sa lisad enda menüüsse punase sibula söömise ja hakkad sellest regulaarselt toitu valmistama, siis suure tõenäosusega sa haigestud vähem kroonilistesse haigustesse. Punane sibul aitab sinu immuunsüsteemi tugevdada, aidates külmetushaiguseid eemale hoida. Seega, kui sa võitled pidevalt külmetusega, siis tegelikult sinu vastus on siin olemas - lisa punane sibul enda menüüsse.

Sibulad üleüldse on ühed tervislikumad looduseannid, mida üldse enda toidulauale panna, olgu siis selleks kollane, valge, roheline või punane sibul. Need, kes sibulat armastavad, nende tervis peab olema ka tugevam. Üks sort inimesi ei armasta sibulat ja sibula täielik välja jätmine toidulaualt on vägagi kahjulik. Kõik erinevad sibula liigid võitlevad vähirakkudega, ei lase neil areneda ja edasi kasvada ka siis, kui need on juba sinu kehas tekkinud. Igapäevane sibula tarbimine on üks lihtsamaid viise endast just sellise haiguse eemale hoidmiseks. Seega sibulaid sööma, tee see enda jaoks meeldivaks, katseta erinevates toitudes ja ole loominguline.

"Need, kes punast sibulat ei söö, nende Kroontšakra ei suuda võimekas olla. Kroontšakra toob ettenägelikkust ja hiilgavaid ideid parema tuleviku loomiseks!"

Kõikidel taimedel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused. Punane sibul tervendab sinu Kroontšakrat ja Südametšakrat. Punase sibula söömine aitab avada Kroontšakrat, aktiveerida seda tööle ja tuua sulle tuleviku suhtes nägemusi. See on kasulik enda elus ettenägelikuse võimendamiseks ja elusoovi suurendamiseks. Punast sibulat on tark süüa perioodil, kus sa tunned, et sa ei suuda enda elu õigesti korraldada ja sa ei suuda tuleviku suhtes plaane teha. Kui sa seda ei suuda teha, siis see on märk sellest, et Kroontšakra ei ole avatud tööks.

Soovitan punaseid sibulaid süüa ka sellepärast, et need tervendaksid sinu Südametšakrat. Punasel sibulal on oskus vabastada blokaade, mis ei lase sul suhtes olla armastav. Punane sibul aitab sul teisele poolele enda tundeid välja näidata ja lõpetab ära niiöelda passiivse suhtumise armastatud inimesse.

"Punane sibul aitab needuslikul või ära sõnuval energial Aurast vabaneda"

Kui oled minu kirjutisi jälginud, siis oled kindlasti tähele pannud, et taimed on osa maagiatest ja nendel võib olla ka väga tugev mõju meie Aurale. Punasel sibulal on oskus sinu Aurast ära puhastada ja minema saata kellegi teise poolt loodud halba energiat. Kusjuures, ajapikku olen tähele pannud, et need inimesed, kes punast sibulat ei tarbi ja kes on kategooriliselt vastu selle söömisele, nende Aura on nõrk. See on nii nõrk, et ma võiksin oma käe sellest läbi pista ning mõjutada seda inimest täpselt nii, nagu ma ise seda sooviksin. See on aga märk selle kohta, et need inimesed on vägagi vastuvõtlikud needustele ja ärasõnumistele. Need, kes punast sibulat regulaarselt söövad, nende Aura on tugevam ja nendel on tugevam vastupanuvõime sellistele inetutele energiatele. Punane sibul mitte ainult ei kaitse sind needusliku energia eest, see ka puhastab seda Aurast. Seega, kui oled samal põhjusel hakanud Musta Turmaliini või Hüpersteeni kandma, siis punase sibula menüüsse lisamine aitab ka nende kristallide tööd aktiveerida ning kiirendada.

"Punast sibulat järgi ei tohi jätta!"

Kui sa teed punasest sibulast süüa, siis ole hea kasuta kas terve sibul ära või leida ülejäänud sibulale mingusugune eesmärk. Kindlasti ei tohiks sibulat alles jätta ja hiljem sellest teist toitu edasi teha. Miks? Punasel sibulal on oskus viiruseid, baktereid ja erinevaid haigusetekitajaid endasse koguda. Kui sa jätad selle lahtisena külmikusse või laua peale, siis pärast hiljem sellest söögi tegemine võib olla hoopis kahjulik. Ma ei soovita seda isegi klaasanuma sees säilitada, kuna sibul kaotab oma väärtuslikke happeid ja selle tervendavad omadused kaovad ära.

Ülejäänud sibulale leia hea kasutamisviis. Näiteks mina panen selle sibula osa külmikusse lahtisena, et see tõmbaks kõik bakterid ja kahjutegurid endasse ning hiljem, kas sama päeva õhtul või järgmisel päeval, viskad selle sibula ära. Nii saad sa enda toitu värskena hoida, mis kapis on ja sul on väiksem risk süüa riknenud toitu.

Teine viis, kuidas toidutegemisest ülejäänud sibulat saab kasutada, on viirushaigusest tervendamiseks. Selleks tükelda sibul ja aseta taldriku peale ning vii see enda voodi juurde. Magades aitab see sinu sees olevat viirust kinni püüda.  Järgmisel hommikul viska sibul ära. Taimi ei tohi raisata, kui sa ei söö seda, siis kasuta see siiski ära!

"Rituaalinoa puhastamine ja aktiveerimine"
Kirjutan tihti rituaalidest ja maagiatest, mida saab kristallide ning taimedega teha enda elu parandamiseks. Tihtipeale kirjutan ka sellest, kuidas Ruune joonistada küünalde sisse. Selleks läheb sul vaja spetsiaalset nuga, mida söögitegemisel ei kasuta ning paljudel on kindlasti ongi selleks spetsiaalne nuga olemas. Igal nõial on omad maagia ja rituaalinoad ning neid tuleb hästi kohelda. Kui ma teen erinevaid maagiaid, siis ma lõikas selle noaga alati punast sibulat enne maagia tegemist. Seda selleks, et puhastada noa energiat ning aktiveerida selle väge maagia tegemiseks.

PUNASE SIBULA FÜÜSILISED TERVENDAVAD OMADUSED:

Punane sibul on taim, mida saab eestlane ise kasvatada, mis teeb selle taime veelgi väärtuslikumaks. Seega, kui sul on võimalus sibulaid ise kasvatada, siis ole hea tee seda! Iseenda kasvatatud taimed on mitu korda võimsamad, kui kellegi teise kasvatatud. Sina annad taimele armastuse teda kasvatades ja tema annab sulle väge, et terve olla.

1. KÕRGE C-VITAMIINI SISALDUS ja IMMUUNSUSE TUGEVDAMINE

Punased sibulad annavad sinu kehale väga suures koguses c-vitamiini, mis meie kehale on ülivajalik, kui me soovime terved olla. C-vitamiini on sinu kehale vaja, et sinu kehale tekkivad haavad saaksid paraneda. C-vitamiin aitab luudel tugevad olla ja nahal särada. C-vitamiini on vaja ka selleks, et ära hoida erinevaid immuunsüsteemi nõrgenemise haiguseid ja vähkkasvajaid.

Punased sibulad aitavad sinu kehal olla tugev ja vastupidav, erinevate viirushaiguste kahjulike mõjude eest kaitstud. Punase sibula söömine aitab luua sinu tervisele parajalt võimsa kaitsekilbi ümber, et sa oleksid ükskõik millise haiguse tekkimise suhtes vastupidav. Punased sibulad ei lase sinu füüsilisel kehal väga kergelt alla anda ja haigeks jääda.

2. VERESUHKUR

Punasel sibulal on oskus veresuhkrut tasakaalus hoida. Punase sibula koostiosas on kroom, mis aitab sellel juhtuda. Olen aru saanud, et veresuhkru taset on võimalik iseendal jälgida. Kui veresuhkur läheb tasakaalust välja, siis minul näiteks tekib väga kerge pearinglus või uimasus. Sellise juhul ma tavaliselt söön kiirelt midagi taimset, salatit või suppi, et seda uuesti tasakaalu viia. Kõige lihtsam on sellest uimasest olekust välja tulla siis, kui süüa kiirelt värskelt punast sibulat, mida ma ka armastan.

3. PÕLETIKUD JA PALAVIK

Üks kiiremaid viise terveks saada ja enda kehast põletikku välja ajada on süüa punaseid sibulaid. Tee endale suppi, kuhu lisad punast sibulat või pane erinevad juurviljad koos punase sibulaga ahju küpsema ning söö neid. Kui oled külmetunud ja soovid palaviku alla saada, siis õige söögiga on seda kõige lihtsam teha. Punasel sibulal on oskus põletike taandada.

4. VÄHI TEKKE EEST KAITSMINE
Punases sibulas on olemas kõik see, mis aitab vähkkasvaja tekkimist pidurdada ja seda ära hoida. Punane sibul annab sinu tervisele ja vereringele võimsa vastupidamise ning kaitse, et sellist haigust sinu kehasse ei tekiks. Kõige enam aitab punane sibul kaitsta sind maos ja seedeorganites tekkiva vähi eest.

5. TERVE SÜDA

Punases sibulas on väga palju kasulikke aineid, mis aitavad sinu südamel ja südameveresoonkonnal terve püsida. Lisa punased sibulad enda menüüsse ja tarbi neid regulaarselt ning sa annad iseendale väga palju selleks, et sinu süda suudaks sind teenida. Inimesed peavad mõistma, et kui tahetakse terve olla, siis peab iseenda poolt maksimaalselt panustama sellesse. Tervis laguneb ühel päeval ära, kui sa seda ei hoia. Seega ei ole suur pingutus, kui sa nii lihtsaid nippe kasutad enda tervise hoidmiseks, nagu punaste sibulate söömine. Soovitan punaseid sibulaid ka neil süüa, kellel on südamega probleeme. Seda kõike selleks, et tervendada neid tervisemuresid ja alternatiivselt lähendada südame probleeme.

6. VALUVAIGISTI

Punase sibula söömine aitab koheselt leevendada erinevas piirkonnas olevat valu. Peale selle aitab värskelt lõigatud punast sibulat hoida valutaval piirkonnad, et see leevendaks valu. Teinekord, kui sa enda jala ära lööd või mesilane sind nõelab, siis lõika punasest sibulast viile, aseta need valusale piirkonnale ning katseta ise järgi, kas töötab.
"Punane sibul toidab Kroontšakrat ja vabastab seega ka kroonilisest peavalust!" Punasel sibulal on oskus tervendada seda energia kanalit ja kui sind kimbutavad pidevad peavalud, siis neid enam sinu elus ei eksisteeri, kui sa lisad punase sibula enda menüüsse.

7. KEHAS EKSISTEERIV SEENHAIGUS

"Kõige enam punase sibula söömise soovitusi jagan ma ikka ja alati neile, kes võitlevad seenega!" Soovitan punast sibulat regulaarselt süüa neil, kes võitlevad seenega. Punane sibul aitab seda väga kiirelt välja ravida ja kui soovid, siis söö seda kasvõi nädal aega järjest. Üldiselt ma usun ikka sellesse, et seent ei saagi mitte kuidagi muudmoodi välja, kui sa ei osuta sellele tõsist vasturünnakut tervendavate toitudega. See on nii salakaval haigus ja suhteliselt jõuline, et üldse seda välja juurida sinu seedesüsteemist.

Punased sibulad on küpsetatult väga magusad ja kui sa soovid enda toitu lisada just magusat maitset, siis nende kasutamine aitab sul seda saavutada.

Kõik tervendamisega seotud artiklid põhinevad minu vaatenurgast taimedesse ja ka kogemustest nende kasutamises ning ei ole mitte kuidagi arstliku soovitusega seotud. Seda ütlen kõike sellepärast, et te mõistaksite minu alternatiivset lähenemist tervenemisele ja teaksite, et need kõik on minu nägemustele põhinevad soovitused.
Uuendatud: 12.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja