KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE JA LUMIOBSIDIAAN

by in UUDISED .

 

Selle nädala kristalliks valisin ma Lumiobsidiaani, mis läheb kokku väga hästi selle aasta Kuu viimase veerandi loomisega. Peale seda Kuu faasi tuleb kohe Tulekuke aasta algus, mis langeb kokku täpselt Noore Kuu loomisega.
Lumiobsidiaan on seotud vanade sidemete vabastamisega, vabaks laskmisega, emotsioonide muudatustega ja elus ühe etapi lõpetamise ning teise alustamisega. Seega ma usun, et Lumiobsidiaan on just õige kristall selle nädala jaoks, kus Tuleahviaasta annab kuninglikult üle oma trooni Tulekukele.

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE - REEDE, 20. JAANUAR

Soovitused selleks Jaanuari kuu viimase veerandi loomise päevaks!

1. SOODNE AEG SUURPUHASTUSEKS

Sellel päeval on väga soodne teha enda kodus üks suurpuhastus. Kuu viimase veerandi loomise ajal aitab füüsiline puhastus ka halvast energiast kiiremini lahti saada. Soovitan kodu puhastades asetada samasse tuppa teepuuõli õlilampi suitsema ja hiljem, kui oled toa korda teinud, seal Salvei puhastus teha. Niiviisi likvideerid sa igasuguse vana energia ära, mis sinu koju ja sinna konkreetsesse tuppa kinni on jäänud. Kuu viimase veerandi loomine on üheks heaks päevaks puhastuse tegemiseks ja eriti juba sellepärast, et vabastada eelmise aastaga kinni jäänud energiat enda majapidamisest. See on viimane Kuu viimase veerandi loomine Ahviaastal ja seega aitab sellel päeval kodu puhastamine terve Ahviaasta stressist vabaks saada.

2. HEA AEG TERVISLIKEKS MUUDATUSTEKS JA PAREMA TOITUMISKAVA LOOMISEKS

Jaanuari Kuu viimase veerandi loomine annab igale inimesele jõudu kaasa tervislike muudatuste elluviimiseks. Energiad on soodsad ja abistavad sind tervislikul eesmärgil.

Et Kuu energia sind aitaks, siis soovitan ma sellel päeval eriliselt tervislikult toituda ja enda keha eest rohkem hoolitseda. Sellel päeval loo endale teadlikult valitud menüü, mis koosneb vitamiinirikastest toiduainetest.

Kui sul on olemas Lumiobsidiaani ehteid, eriti talismani, siis kanna sellel päeval kohe kindlasti Lumiobsidiaani.

Lumiobsidiaan aitab sul tervislikumaks muutuda, aidates sul alateadlikult muuta enda toitumist sinu kehale sobilikumaks. Lumiobsidiaan aitab isegi niiöelda südapaha olekut tekitada toidu juures, mis sinu kehale kahjulik on.

3. HEA AEG STRESSI VABASTAMISEKS

Kuu viimase veerandi loomise päeval ehk 20. jaanuaril on soodne aeg vabastada enda hingest ja kodust stressi. Kodust saad sa läbi suurpuhastuse stressi minema juhtida või Lumiobsidiaanidest endale kristallivõrgustiku luua. Kristallivõrgustiku kohta saad lugeda Lumiobsidiaani kristalli teksti seest.

Kui sa soovid enda stressi leevendada läbi Kuu energia, siis joo sellel päeval võimalikult palju sidrunist või laimist tehtud vett. Kui vett ei soovi juua, siis joo terve päeva vältel Ingveri teed. Lisa toidu tegemisel sellel päeval toidu sisse rohkem meresoola ja aseta ka voodi alla meresoola kauss terveks ööks. Meresool aitab kehast ja hingest stressi välja juhtida. Peale magamist võta meresoola kauss voodi alt ära ja viska see sool minema. Sool tõmbab stressi enda sisse.

Peale selle kanna endaga Lumiobsidiaani, teisi erinevaid stressi leevendavaid kristalle ja kui sa soovid, siis tee endale ka Salvei Aurapuhastus rituaal. Selle kohta saad lugeda Salvei artikli alt SIIT.

LUMIOBSIDIAANI ENERGEETILINE VÄGI

Lumiobsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistes piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamisteks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.

Lumiobsidiaan on üks vanimaid kristalle, mida on kasutatud tuleviku ennustamisel ja saatuse lugemisel. Sellel kristallil on oskus tuua pinnale kõik see, mis on varjatud kujul või alles tulemas. Ehk kui sa kasutad või kannad Lumiobsidiaani, siis hakkavad sulle visioonid tulema. Visioonid, mis on seotud sinu enda tuleviku ja saatusega. See on ka üks kristallidest, mis võiks olla pendlikotis või Ingli kaartide karbis. Lumiobsidiaan aitab tulevikku ennustada.

- Luupainajate vabastaja, tuleviku ennustaja, emotsionaalse toe pakkuja, minevikust vabastaja, abiks muudatuste ellu viimisel, kohanemise kristall ja enesekontrolli saavutaja kristall.

- Lumiobsidiaan on ideaalne Aurapuhastaja kristall, see aitab sinu Aurast välja juhtida kõik selle, mis sulle halba teeb.

Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamist. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha.

- Lumiobsidiaani püramiide kasutatakse kodu energia tervendamisel ja stressi vaigistamiseks.

- Lumiobsidiaani kasutatakse kodu kaitsekristalli komplekti loomisel ja stressi leevendamisel.

Kõik Lumiobsidiaani kristallid ja sellest valmistatud ehted-väeesemed leiad SIIT.

LOE LUMIOBSIDIAANI KOHTA LÄHEMALT SELLE KRISTALLI JA ERINEVATE EHETE-VÄEESEMETE ALT.

Nädalakristall on terve nädala vältel 10% soodsam. Lumiobsidiaan on nädalakristalliks 15.-22. jaanuar.
Uuendatud: 15.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja