METSIKUD LOOMAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

 

Metsikute loomade unes nägemine võib sinu unenägudest päris tihti läbi käia, kui sa oled avatud unenägudele. Kui ma seletan sul siin lahti seda, millele vihjavad metsikud loomad, siis hetkel ma ei seleta lahti konkreetselt teatud loomade tähendusi. Olen eelnevalt näiteks kirja pannud karu unes nägemise ja kui sa näed vaid konkreetset looma, siis sellel on hoopis teine tähendus. Selles artiklis räägin ma metsikute loomade ehk loomakarjade unes nägemist.

Metsikud loomad ilmnevad sinu unne nii, et sa kas näed neid eemalt, jalutad nende keskel või tunned, et nad on lähedal. Metsikute loomade unenäo tähendus kehtib siis, kui neid loomi on koos palju ja erinevaid.

METSIKUD LOOMAD

Metsikute loomade nägemine vihjab meie sisemistele vajadustele ja mitte tavalistele, vaid ürgsetele instinktidele. See vihjab näiteks ellujäämisele või hoopis kaaslase läheduse vajadusele. Nende unes ilmumine vihjab millelegi, mis on sinu elus väga vajalik. Metsikud loomad vihjavad ka inimeste iseloomuomadustele ja tavapärasele käitumisele. Metsikud loomad võivad viidata vajadusele naerda, süüa, armastada ja isegi vajadusest lahti saada vihatundest või vajadusest viha välja valamisest.

Kui unenäos sa omad metsikuid loomi ja sa tajud, et nad on sinu omad, siis ärkvel olles elus sa hakkad kedagi juhtima. See unenägu annab teada, et sul on suurem võim kellegi üle ja teatud inimesed vaatavad sinult alt üles.

Kui sa ajad metsikuid loomi taga, aga sa ei küti neid, siis sind võib peagi ees oodata mõni hea, külluslik ja edu toov pakkumine või võimalus.

Kui metsik loom hirmutab sind või sa ehmud tema pärast, siis sulle soovitakse anda märku, et sa kardad. Mõtle selle peale, miks ja mida sa kardad? Mille peale sa oled muremõtteid suunanud, mis on see, mis sind ebakindlaks teeb? Kui oled oma viimaste päevade emotsioonid ja mõttes üleanalüüsinud, siis saad vastuse selle kohta, millest terve unenägu räägib.

Metsikute loomade kari unenäos, kes sind ei sega ja kes sulle halba ei soovi on tegelikult hea unenäo sümbol. Need samad metsikud loomad soovivad, et sa kuulaksid enda sisetunnet. Sinu sisetunde kuulamine on täna kõige olulisem, ära lähtu materiaalsetest kaalutlustest ja ära ürita asju "reaalsuses" näha.

Kui unenäos liiguvad metsikud loomad üle vee, siis tuleb sul erilist tähelepanu pöörata oma tervisele. Kui nad tulevad veest välja, siis see on märk selle kohta, et sa saad millegist terveks tänu enda pingutustele. Kui nad unes ei tule veest välja, siis tuleb haigus ja sa tajud seda ette. Loomad sümboliseerivad sinu instinkte ja see unenägu vihjabki sellele, et sa võid seda ette näha.

Kui mees näeb metsikute loomade karja unes ja need jalutavad lihtsalt tema unest läbi, siis see näitab seda, et see mees soovib erineda kõikidest teistest meestest. Võib-olla räägib see uni sellest, et see mees soovib käituda mõnes olukorras teisiti, kui ta sõbrad või ta ei soovi enda vendade sarnane olla. Mõtle hästi läbi, mis sind viimastel päevadel on painanud ja millistes vestlustes sa oled olnud, sealt saad sa ka vastuse.

Kui naine näeb metsikute loomade karja lihtsalt unes jalutamas, siis see sümboliseerib selle naise vabadust. Unenägu näitab, et sa oled vaba hing ja ei lase ennast mõjutada. Naiste puhul on see unenägu selline, mis annab märku, et ta ei ole selline nagu kõik ülejäänud naised tema kõrval. See näitab millegi suhtes unikaalsust. Tõlgenda terve unenägu lahti, et sa mõistaksid selle sümboli tähendust paremini.

METSIKU LOOMA TALTSUTAMINE Kui sa enda unes taltsutad või vähemalt proovid ja üritad taltsutada metsikut looma, siis see vihjab sellele, et sa soovid iseennast või kedagi kontrollida. Võib-olla sa soovid kontrollida oma viha teiste peale valamist või hoopis seda, et sa ei oleks nii kade, kontrolliv, kurb, negatiivne. Positiivses võtmes võib metsiku looma taltsutamine sümboliseerida seda, et sa soovid mõnest halvast omadusest lahti saada ja seda positiivseks muuta. Kui sa unes ei saa looma taltsutamisega hakkama, siis sa ei suuda saavutada soovitud. Kui suudad taltsutada, siis saavutad oma tahtmise.

METSIKUTE LOOMADE KÜTTIMINE Nende küttimine annab vihje selle kohta, et soovitakse vastasoo poolt lähedust, flirtida ja tähelepanu. Tavaliselt sellised unenäod sümboliseerivad seksuaalset tähelepanu vajadust. Tihtipeale nähakse metsikute loomade küttimist, kui soovitakse paaniliselt leida endale seksuaalne partner. Kui unenäos saadakse loom kätte, siis võib tulla peagi ka juhusuhe.

Kui metsikud loomad kütivad sind ja soovivad sind murda, siis peagi tuleb keegi sinu ellu, kes soovib sind ära kasutada. Ära kasutamine tuleb väga suurelt, kui sind saadakse unes kätte.

Soovitan luua sul enda voodi kõrvale, voodi alla või selle lähedale prohvetlikke unenägusid esile kutsuva kristallide komplekti. Sinna komplekti võiks esimeste kristallide seas kuuluda Opaliit, mis aitab sinu Inglite poolt sulle sõnumeid tuua. Peale selle sobib üheks esimeseks kristalliks Ingli Aura Kvarts ja Dumortjeriit. Need kristallid oskavad avada sinu meeli ettekuulutustele. Hiljem võid kristalle juurde lisada...
Uuendatud: 19.01.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja